PDA

View Full Version : Αλλαγη κατηγοριας.



JohnFourl
07/10/2018, 18:38
καλησπερα στο φορουμ!! θα ηθελα να ζητησω γνωμη για sm,τωρα εχω παπι και επειδη λογο δουλειας το βαρεθηκα γιατι οδηγαω καθε μερα,θα ηθελα να παω σε κατι μεγαλυτερο,απο sm γλυκοκοιταω παρα πολυ το XT660X απο 8 και μετα(λογο facelift) αλλα το ποσο ειναι λιγοακουμπηστο,τωρα κοιταω τα χτ600ε που ειναι απο 1500 μεχρι 2000 σε καλη κατασταση,και επισης τελευταια βλεπω τα honda fmx 650 που τα βλεπω σε πολυ καλες τιμες,ποια θα ηταν η γνωμη σας;;να περιμενω για το επομενο χρονο για χτχ γυρω στα 3.500 η να παρω κατι ποιο φθηνο οπως χτ η φμχ.

spiraleon
31/10/2018, 15:10
Ειναι ομορφη κατηγορια αν δεν ξεκινησεις να βγεις εκτος πολης για ενα ταξιδακι- βολτα.
το xtx το βλεπεις συχνα κατα κυριο λογο ολοι αυτο χρησιμοποιους γιατι ειναι μια πετυχημανει
συνταγη
βεβαια θα παρεις αυτο που θα σου κατσει καλα στην τσεπη, προσεχε μονο γιατι το φτηνο ειναι
συνηθως ποιο ακριβο

borgiriadis1
02/11/2018, 12:54
Χωρίς κανένας να ξέρει την τσέπη σου εγώ θα πρότεινα να μαζέψεις παραπάνω και να πάρεις το xtx για τον λόγο που είπε και ο spiraleon. Είναι πετυχημένο μηχανάκι και θα το χαρείς και παραπάνω. Όσο για τις βόλτες εγώ θα πω οτι κ με την πάπια κάνεις ταξίδι άμα θες. Ταλαίπα αλλά κάνεις.

spiraleon
13/11/2018, 11:47
Χωρίς κανένας να ξέρει την τσέπη σου εγώ θα πρότεινα να μαζέψεις παραπάνω και να πάρεις το xtx για τον λόγο που είπε και ο spiraleon. Είναι πετυχημένο μηχανάκι και θα το χαρείς και παραπάνω. Όσο για τις βόλτες εγώ θα πω οτι κ με την πάπια κάνεις ταξίδι άμα θες. Ταλαίπα αλλά κάνεις.

+1.