PDA

View Full Version : MotoGP Pre-Season Pass με 1€!



Vstrommer71
24/11/2018, 10:55
Με ένα ευρουδάκι παίρνετε 4 μήνες pre season pass με όλα τα καλούδια(εκπομπές,live coverage και αρχείο παλαιότερων αγώνων)
Να και μια Black Friday προσφορά που αξίζει.
Κι όποιος θέλει τον Μάρτη ανανεώνει για την νέα σεζόν.
Νομίζω για ένα ευρουδάκι,αξίζει!

GIOTIS750
24/11/2018, 11:51
το εχει ανοιξει αλλος το θεμα(CITYFLY) ηδη δεν προσεχεις βρε<< ζουδι>> :D

https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=156032
\

Πρωτη φορα δινω χρηματα για μοτο τζιπι γενικα αλλα και πρωτη φορα θα δω λαιβ τα τεστ

πειρατης ολα τα χρονια :beer::beer:

Vstrommer71
24/11/2018, 14:52
το εχει ανοιξει αλλος το θεμα(CITYFLY) ηδη δεν προσεχεις βρε<< ζουδι>> :D

https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=156032
\

Πρωτη φορα δινω χρηματα για μοτο τζιπι γενικα αλλα και πρωτη φορα θα δω λαιβ τα τεστ

πειρατης ολα τα χρονια :beer::beer:

Και θα δεις ότι αξίζει τα λ7 του.
Συν ότι οι βλέποντες την ελληνική έκδοση στην cosmote θα γλυτώσουν τον ΔΔ,αξία ανεκτίμητη!

GIOTIS750
24/11/2018, 18:35
Και θα δεις ότι αξίζει τα λ7 του.
Συν ότι οι βλέποντες την ελληνική έκδοση στην cosmote θα γλυτώσουν τον ΔΔ,αξία ανεκτίμητη!
Ειδικά τώρα τελευταία έχει πετάξει κάτι διαμάντια ανεκτιμητα:lol::beer:

allendun03
28/11/2018, 15:07
το εχει ανοιξει αλλος το θεμα(CITYFLY) ηδη δεν προσεχεις βρε<< ζουδι>> :D

https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=156032
\

Πρωτη φορα δινω χρηματα για μοτο τζιπι γενικα αλλα και πρωτη φορα θα δω λαιβ τα τεστ

πειρατης ολα τα χρονια :beer::beer:

Τι σχόλιο !! : look:: look:

BLiTzER
28/11/2018, 15:08
1€ too many.

sniper
28/11/2018, 15:19
1€ too many.


Κίνηση μάρκετινγκ. Καλή για να προσελκύσεις κόσμο να πάρει MotoGP pass ετήσιο του χρόνου.

Αρκεί να έχεις τρέξει την άσκηση και έχεις δει ότι αντέχει η υποδομή σου.

Τώρα που έπεσαν οι σερβερς, όλοι τους βρίζουν.

OK, καλή-κακή, η δημοσιότητα είναι πάντα καλή...

Vstrommer71
28/11/2018, 19:50
Κίνηση μάρκετινγκ. Καλή για να προσελκύσεις κόσμο να πάρει MotoGP pass ετήσιο του χρόνου.

Αρκεί να έχεις τρέξει την άσκηση και έχεις δει ότι αντέχει η υποδομή σου.

Τώρα που έπεσαν οι σερβερς, όλοι τους βρίζουν.

OK, καλή-κακή, η δημοσιότητα είναι πάντα καλή...

Πάντως εγώ όλη την κανονική χρονιά,το streaming δούλεψε τέλεια,χωρίς καθόλου διακοπές.Έχω 30άρα VDSL,αν ενδιαφέρει.

GIOTIS750
28/11/2018, 21:04
Τι σχόλιο !! : look:: look:

Γιατί φιλαράκι τι έπαθες?

GIOTIS750
28/11/2018, 22:59
1€ too many.

Βρε καταξοδευτικα άσε:lol::lol:

ΟΚΤΑΝΙΟ
29/11/2018, 10:18
Κίνηση μάρκετινγκ. Καλή για να προσελκύσεις κόσμο να πάρει MotoGP pass ετήσιο του χρόνου.


Η παγιδα ειναι οτι εχει προεπιλεγμενη την αυτοματη ανανεωση της συνδρομης.
Οσοι δε το παρουν χαμπαρι, με τη νεα χρονια βλεπουν ενα ωραιοτατο 100ρι (τοσο δεν ειναι? ) χρεωμενο στη καρτα τους απο το μοτοτΣιπι.κΩμ

Vstrommer71
29/11/2018, 10:28
Η παγιδα ειναι οτι εχει προεπιλεγμενη την αυτοματη ανανεωση της συνδρομης.
Οσοι δε το παρουν χαμπαρι, με τη νεα χρονια βλεπουν ενα ωραιοτατο 100ρι (τοσο δεν ειναι? ) χρεωμενο στη καρτα τους απο το μοτοτΣιπι.κΩμ

Όλοι το κάνουνε.Και το Netflix το κάνει,και το Skype πχ το κάνει.Εκεί δεν το κάναμε θέμα.ΟΚ,όποιος ξεχαστεί και βαριέται να διαβάζει τι υπογράφει,θα πληρώσει 130€ και θα έχει το videopass για όλη την χρονιά.Δεν θα του κακοπέσει.

Vstrommer71
29/11/2018, 10:29
Βρε καταξοδευτικα άσε:lol::lol:

Θα ρωτάς στο δρόμο,φιλαράκι έχεις ένα ευρώ να δω motogp?:lol:

Kas_Tracer
29/11/2018, 11:01
Όλοι το κάνουνε.Και το Netflix το κάνει,και το Skype πχ το κάνει.Εκεί δεν το κάναμε θέμα.ΟΚ,όποιος ξεχαστεί και βαριέται να διαβάζει τι υπογράφει,θα πληρώσει 130€ και θα έχει το videopass για όλη την χρονιά.Δεν θα του κακοπέσει.

Στο προφίλ μου ήταν απενςργοποιημενο το auto renewal.
Έδωσα το 1 ευρώ και ενεργοποιηθηκε αυτόματα το auto renewal χωρίς καμία προειδοποίηση.
Κλοπή ονομάζονται κάτι τέτοια στο χωριό μου.
Επίσης έκανε 1 βδομάδα ώστε να μπορέσω να μπω
και να το ξανά αλλάξω. Μέχρι τότε το επεξεργαζοντουσαν!!!!!
Κάποιος ποιο πριν έστειλε μέιλ για να το αλλάξουν. Εγώ έκανα λίγο παραπάνω υπομονή μέχρι να δω τι θα γίνει.
Οι τύποι είναι απλώς ελεεινοί.

sapila racing
29/11/2018, 11:04
Στο προφίλ μου ήταν απενςργοποιημενο το auto renewal.
Έδωσα το 1 ευρώ και ενεργοποιηθηκε αυτόματα το auto renewal χωρίς καμία προειδοποίηση.
Κλοπή ονομάζονται κάτι τέτοια στο χωριό μου.
Επίσης έκανε 1 βδομάδα ώστε να μπορέσω να μπω
και να το ξανά αλλάξω. Μέχρι τότε το επεξεργαζοντουσαν!!!!!
Κάποιος ποιο πριν έστειλε μέιλ για να το αλλάξουν. Εγώ έκανα λίγο παραπάνω υπομονή μέχρι να δω τι θα γίνει.
Οι τύποι είναι απλώς ελεεινοί.

Eτσι έκαναν και παλιότερα. Και μετά σε χρεώνει για την ανανέωση χωρίς να σε ρωτήσει φυσικά.
Είναι λίγο απάτη!

DoctoR_k6
29/11/2018, 11:07
Στο προφίλ μου ήταν απενςργοποιημενο το auto renewal.
Έδωσα το 1 ευρώ και ενεργοποιηθηκε αυτόματα το auto renewal χωρίς καμία προειδοποίηση.
Κλοπή ονομάζονται κάτι τέτοια στο χωριό μου.
Επίσης έκανε 1 βδομάδα ώστε να μπορέσω να μπω
και να το ξανά αλλάξω. Μέχρι τότε το επεξεργαζοντουσαν!!!!!
Κάποιος ποιο πριν έστειλε μέιλ για να το αλλάξουν. Εγώ έκανα λίγο παραπάνω υπομονή μέχρι να δω τι θα γίνει.
Οι τύποι είναι απλώς ελεεινοί.

Δεν ξερω αν σου ηρθε στο email σου το παρακατω¨

Your subscription will automatically renewed using your preferred payment method.

If you wish to cancel the automatic renewal feature, you can do so by editing your user profile or by contacting customer support. If you deactivate the autorenewal option, your access will end when the subscription does.

Η αληθεια ειναι οτι ειδοποιουν τι προκειται να συμβει...αλλο αν δεν το παρει καποιος χαμπαρι.

ΟΚΤΑΝΙΟ
29/11/2018, 11:33
Όλοι το κάνουνε.Και το Netflix το κάνει,και το Skype πχ το κάνει.Εκεί δεν το κάναμε θέμα.ΟΚ,όποιος ξεχαστεί και βαριέται να διαβάζει τι υπογράφει,θα πληρώσει 130€ και θα έχει το videopass για όλη την χρονιά.Δεν θα του κακοπέσει.


Το θεμα δεν ειναι αν του κακοπεσει (που ΔΕ θα του κακοπεσει ;) )
Το θεμα ειναι οτι, ενω θα΄πρεπε να μην ιππαρχει προεπιλογη πανω στο θεμα της χρεωσης και να μπορει ο καταναλωτης να επιλεγει αν θελει αυτοματη ανανεωση η οχι, η επιλογη αυτη ειναι ενεργοποιημενη.
Φυσικα και επειδη το κανουν ολοι, δε σημαινει οτι ειναι και το σωστο

Vstrommer71
29/11/2018, 11:51
Φυσικα και επειδη το κανουν ολοι, δε σημαινει οτι ειναι και το σωστο
Eδώ συμφωνούμε.Αλλά that's the way it is.
Κι ως προς αυτό που είπε το άλλο το παλικάρι,εμένα με απενεργοποιημένο το auto renewal δεν μου έχει τύχει να κάνουνε από μόνοι τους ανανέωση και να τραβάνε χρήματα από την κάρτα.

ΤάκηςΜπ
29/11/2018, 12:11
Αναρωτιέμαι,αν πληρώσεις χωρίς να το καταλάβεις μέσω αυτής της αυτοματοποιημένης υπηρεσίας και την ημέρα της πληρωμής τους στείλεις mail για full refund θα το κάνουν; Ή θα σε παραπέμψουν ευγενέστατα στους όρους χρήσης στους οποίους έχεις συμφωνήσει;

BLiTzER
29/11/2018, 12:13
Γιατί να κάνουν full refund; Τι θα πει "χωρίς να το καταλάβεις"; Δεν υπάρχει "χωρίς να το καταλάβεις". Συμφωνείς, δεν ακυρώνεις, χρεώνεσαι. Αυτή είναι η κομπίνα.

DoctoR_k6
29/11/2018, 12:26
Γι αυτο να διαβαζουμε καλα τι λεει οταν συμφωνουμε καπου πχ. Motogp.com :lol:
Σιγουρα δεν θα παιξει refund.

Kas_Tracer
29/11/2018, 12:34
Γιατί να κάνουν full refund; Τι θα πει "χωρίς να το καταλάβεις"; Δεν υπάρχει "χωρίς να το καταλάβεις". Συμφωνείς, δεν ακυρώνεις, χρεώνεσαι. Αυτή είναι η κομπίνα.

Έχεις απόλυτο δίκιο (το έχω πάθει αλλού και η απάντηση ήταν ότι συμφώνησα με τους όρους χρήσης).
Παρολα αυτά στα στοιχεία της κάρτας στο motogp έχει ένα κουμπί για cancel paymant.
Μάλλον φέτος εμφανίστηκε πρώτη φορά γιατί δεν το θυμάμαι πέρυσι που πρώτο έκανα συνδρομή
Όσο για το auto renewal ειμαι σίγουρος ότι ενεργοποιηθηκε αυτόματα ενώ εγώ το είχα απενεργοποιημενο γι αυτό και οι χαρακτηρισμοι.

Τέλος πάντων σαν επιλογή είναι παντελώς άχρηστο και ο σκοπός του είναι απλά να στα αρπάξει.
Πως λένε την έκφραση ρίχνω άδεια για να πιάσω γεμάτα.

GIOTIS750
29/11/2018, 14:58
Θα ρωτάς στο δρόμο,φιλαράκι έχεις ένα ευρώ να δω motogp?:lol:

:lol::beer::beer:

sanctusan
29/11/2018, 15:13
Ρε σεις. Που είναι το η επιλογή του autorenewal; Δεν το βρίσκω. Όχι ότι φοβάμαι μην μου φάνε λεφτα. Γιατί δεν θα βρουν. Απλά να ξέρουμε.

Kas_Tracer
29/11/2018, 16:33
Ρε σεις. Που είναι το η επιλογή του autorenewal; Δεν το βρίσκω. Όχι ότι φοβάμαι μην μου φάνε λεφτα. Γιατί δεν θα βρουν. Απλά να ξέρουμε.

Κάνεις login.
Αφού έχεις συνδεθεί με τον λογαριασμό σου μετά κάπου δεξιά πρέπει να δεις το nick-name σου. Εάν δεν το βλέπεις σκρολάρισε λίγο την σελίδα προς τα κάτω.
Κλικ στο ονομά σου και από τις επιλογές που εμφανίζει πατάς το myprofie
Στην σελίδα που ανοίγει κάπου δεξιά θα το δεις