PDA

View Full Version : Μια καινούργια αρχή



KokkiTsan
18/12/2018, 23:08
Μάγκες καλησπέρα σήμερα έβγαλα το πρώτο μου βίντεο (motovlog) με το xt μου.
Αν μπορείτε και θέλετε κάντε μου ενα like και ένα subscribe στο κανάλι μου για να με βοηθείσετε να συνεχίσω :)
ευχαριστώ πολύ!

https://www.youtube.com/watch?v=DRxkTGMvKnM

ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
19/12/2018, 05:36
Γιατι εχεις αδετο το κρανος και ο φιλος σου δε φοραει?

o teos
19/12/2018, 09:09
:a11: .... :wave2:


















:a014:

devil's animal
19/12/2018, 09:26
ποιος ο λογος να κανεις κατι τετοιο?
θελω να πω οτι, χωρις παρεξηγηση, δεν λες κατι ενδιαφερον...ουτε δειχνεις κατι ενδιαφερον...

οπως σου ειπαν, αν το δει καποιος πιτσιρικας θα παρει λαθος μηνυματα...εσυ με λυτο κρανος, χωρις μπουφαν και με σηκωμενα μανικια...ο φιλος σου χωρις καμια προστασια...και τριγυρνατε...

ειλικρινα και χωρις ιχνος αντιπαραθεσης...σε τι προσβλεπεις απο ολο αυτο?


επισης 11 λεπτα ειναι μεγαλο βιντεο...δεν υπαρχει καν λογος να κατσει καποιος να το δει χωρις να "λες" κατι...

BLiTzER
19/12/2018, 14:20
Παπάκηδες στη Μεσσήνη είναι. Τι κράνη και λουράκια και μπουφάν λέτε; :lol:

Billymuse
19/12/2018, 14:27
Παπάκηδες στη Μεσσήνη είναι. Τι κράνη και λουράκια και μπουφάν λέτε; :lol:

To αυτο. Ειδικά στη Καλαμάτα δεν φοράει κανένας μα κανέας κράνος, πέρα απο τον πεθερό μου και τον Karellen :lol:

devil's animal
19/12/2018, 14:41
Παπάκηδες στη Μεσσήνη είναι. Τι κράνη και λουράκια και μπουφάν λέτε; :lol:


To αυτο. Ειδικά στη Καλαμάτα δεν φοράει κανένας μα κανέας κράνος, πέρα απο τον πεθερό μου και τον Karellen :lol:




ωραια, επειδη λοιπον οι περισσοτεροι δεν φορανε..τοτε μια χαρα κανει και αυτος και δεν φοραει...
και μαλιστα βγαινει και δημοσια και το δειχνει..που σημαινει οτι (αθελα του) παρακινει και αλλους να το κανουν...
https://youtu.be/ZT1Bcf8kT4M?t=1616

taisteal
19/12/2018, 14:48
Διαβάζω το ''μια καινούργια αρχή''και περίμενα να δω βίντεο cult Σια Λιαροπούλου,
αλλά τελικά της Σιας ήταν ''μια νέα αρχή''
Για την ιστορία,τα βίντεο της Σιας είχαν πιο πολύ ενδιαφέρον φίλαι μοτο βλόγκερ
402191

BLiTzER
19/12/2018, 14:50
ωραια, επειδη λοιπον οι περισσοτεροι δεν φορανε..τοτε μια χαρα κανει και αυτος και δεν φοραει...
και μαλιστα βγαινει και δημοσια και το δειχνει..που σημαινει οτι (αθελα του) παρακινει και αλλους να το κανουν...
https://youtu.be/ZT1Bcf8kT4M?t=1616

Όχι, δεν κάνει καλά, αλλά δε με ενδιαφέρει να του βάλω μυαλό (ούτε πρόκειται να συμβεί και το ξέρεις). :p

devil's animal
19/12/2018, 14:57
Όχι, δεν κάνει καλά, αλλά δε με ενδιαφέρει να του βάλω μυαλό (ούτε πρόκειται να συμβεί και το ξέρεις). :p

ειμαι οπτιμιστης και δινω καποια ποσοστα στο να αλλαξει...:p
εσυ? φαν του Δαρβινου?:lol:

Billymuse
19/12/2018, 14:59
Και κάποι αλλοι δεν φοράγανε στα νιάτα τους κράνος στη Μεσσήνη..


402193

Με άσχημα αποτελέσματα ..

rainmike
19/12/2018, 15:14
Διαβάζω το ''μια καινούργια αρχή''και περίμενα να δω βίντεο cult Σια Λιαροπούλου,
αλλά τελικά της Σιας ήταν ''μια νέα αρχή''
Για την ιστορία,τα βίντεο της Σιας είχαν πιο πολύ ενδιαφέρον φίλαι μοτο βλόγκερ
402191
Καλό γκομενάκι η Σια:D

KokkiTsan
19/12/2018, 15:40
Παιδία έχετε δίκιο. Απλά επειδή ήταν πρώτο βίντεο υπήρχε λίγο άγχος για διάφορα πράγματα με αποτέλεσμα να έχω το μυαλό μου αλλού. Εξοπλησμό έχω και θα φροντήσω στα επόμενα βίντεο να τα φοραώ όπως πάντα.
Καταλαβαίνω απο τα λάθη μου.

karellen
19/12/2018, 16:21
To αυτο. Ειδικά στη Καλαμάτα δεν φοράει κανένας μα κανέας κράνος, πέρα απο τον πεθερό μου και τον Karellen :lol:

:lol::lol:

Φίλε kokkitsan την επόμενη φορά βάλε τη βάση την καλή και πέρνα μια βόλτα και από την πίστα καρτ πηγαίνοντας Καλαμάτα.

atom_smasher
19/12/2018, 23:42
Παιδία έχετε δίκιο. Απλά επειδή ήταν πρώτο βίντεο υπήρχε λίγο άγχος για διάφορα πράγματα με αποτέλεσμα να έχω το μυαλό μου αλλού. Εξοπλησμό έχω και θα φροντήσω στα επόμενα βίντεο να τα φοραώ όπως πάντα.
Καταλαβαίνω απο τα λάθη μου.

Ωραίος. Διόρθωσε και τον εξοπλισμό.

ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
20/12/2018, 05:39
Ωραίος. Διόρθωσε και τον εξοπλισμό.

Και το χρονο του βιντεου.Εχω δει μοτοβλογκ και μετα απο τα 5 με 6 λεπτα αρχιζω και βαριεμαι...

Shinigami Ryuk
23/12/2018, 18:20
Εγω δυο σκηνοθετικες παρατηρησεις θελω να κανω.

1)Σε ολο το βιντεο να εχεις την καμερα προς τον δρομο γτ ετσι κ αλλιως φορας κρανος οποτε δεν εχει καποιο ενδιαφερον να κοιταει προς τα εσενα

2)Εχεις την καμερα πανω στο τιμονι? Ετρωγε πολλους κραδασμους απο το χτ.Καλυτερα με μια βαση στο κρανος.

Αφου γουσταρεις συνεχισε το.Καλα βιουζ