PDA

View Full Version : Πρόβλημα Γείωση Ανωρθοτη



NeyGiannisJr
19/01/2019, 21:19
Γεια σας Αγορινες έχω ένα θέμα έχω ένα C50
100αρι μοτερ Astrea και όταν βάζω των Ανωρθοτη δεν μ δουλεύει σωστά το μηχανάκι και κάνει κοψιματα ενώ ότα των βγάζω δουλεύει τέλεια μόνο που δεν έχω φωτα όταν δηλαδή των βάζω έχω φωτα αλλά δεν δουλεύει σωστά και όταν των βγάζω δουλεύει πένα αλλα δεν εχω φωτα ,τα αγόρασα όλα καινούργια άλλαξα και ανορθωτη και πάλι τα ίδια δεν έχω μπαταρία στο μηχανάκι και μπορεί να φταίει και η γείωση όποιος ξέρει πως γίνετε η γείωση να μ πει παρακαλώ

azar41
26/01/2019, 21:17
Το βρήκα στα αδιάβαστα και το ανασύρω,κάποιος γνώστης να βοηθήσει τον νέο που διατύπωσε τόσο ευγενικά αν και ανορθόγραφα το αίτημά του;

Bowleno
27/01/2019, 19:49
Άμα ξεμπλέξει ο παλιΟγερας με τα τσίπουρα, θα τόνε πει.....

telegonos
27/01/2019, 22:38
Βάλε στην θέση της την μπαταρία.

OldMan
01/02/2019, 12:19
Και το όμικρον στη θεση του ωμεγα..

sniper
01/02/2019, 12:32
Βάλε στην θέση της την μπαταρία.


Και το όμικρον στη θεση του ωμεγα..

Πρωί όμως, το βράδυ χωρίς φώτα δεν θα βλέπει.

Bladerunner
01/02/2019, 13:50
Και το όμικρον στη θεση του ωμεγα..

Done!



Γεια σας Αγορινες έχο ένα θέμα έχο ένα C50
100αρι μοτερ Astrea και όταν βάζο τον Ανορθοτη δεν μ δουλεύει σοστά το μηχανάκι και κάνει κοψιματα ενό ότα τον βγάζο δουλεύει τέλεια μόνο που δεν έχο φοτα όταν δηλαδή τον βάζο έχο φοτα αλλά δεν δουλεύει σοστά και όταν τον βγάζο δουλεύει πένα αλλα δεν εχο φοτα ,τα αγόρασα όλα καινούργια άλλαξα και ανορθοτη και πάλι τα ίδια δεν έχο μπαταρία στο μηχανάκι και μπορεί να φταίει και η γείοση όποιος ξέρει πος γίνετε η γείοση να μ πει παρακαλό

Και για να είμαι εντός θέματος, βάλε την μπαταρία.