PDA

View Full Version : Περιεργες Ιστοριες



roympos1994
07/03/2019, 13:19
Καλησπερα, χθες το βραδυ καθως ημουνα στον δρομο λεωφορος βουλιαγμενης προς ανδρεα παπανδρεου που εχει μια μικρη στροφη ετσι οπως μπαινω στην στροφη στην δεξια λοριδα ειχε σταματησει ενα ταξιτζης χωρις αλαρμ,φλας τιποτα απλα ηταν σταματημενος πανω στην στροφη εγω δεν μπορουσα να παω στην αλλη λοριδα επειδη ερχοταν καποιος, του λεω καλα ρε μαμακα μεσα στην μεση σταματησες; αλλα δεν σταματησα και απλα εφυγα. Τρελαμενος αυτος οταν αφησε τον πελατη αρχισε να μου παιζει τα φωτα και να μου κορναρει.. αλλα τον αγνοισα και προχωρουσα στην κατευθυνση μου και το εκανε για περιπου 1 λεπτο συνεχομενα μεχρι που με προσπερασε (μπηκε στην αντιθετη λωριδα και πηγε να κανει ενα αποτυχημενο Drift μπροστα μου για να με σταματησει) κατι που εγινε βγηκε τρελαμενος αρχισε να ωρύεται και να μου λεει "ΡΕ ΠΟΙΟΝ ΕΙΠΕΣ ΜΑΜΑΚΑ!!!! ΚΑΤΕΒΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΝΑ ΣΕ ΠΛΑΚΩΣΩ!!!" του λεω φυγε απο εδω που ψαχνεσαι κιολας.. και καπου στο λεπτο που ουρλιαζε και αρχισε να βριζει σβηνω την μηχανη κατεβαινω κατω και καπου εκει χεστηκε λιγο πανω του, του λεω εισαι μεσα στην μεση δεν εχει βγαλει αλαρμ ή φλας και αντι να πεις ενα συγγνωμη πουλας και μουρη; Μου λεει εγω ημουν στην ακρη... του λεω πια ακρη ρε ασχετε που δεν ξερεις ουτε να οδηγας... αν ηθελες να εισαι στην ακρη να βρεις ενα μερος να μπεις και να μην εισαι πανω στον δρομο σταματημενος εισαι και "επαγγελματιας οδηγος" και εκει τα πηρε πολυ ασχημα και ηρθε να μου κολλησει το κεφαλι του στο κρανος μου. τον σπρώχνω και του λεω ελα μπες στο αμαξι και σηκω φυγε!! μετα απο λιγο αυτο εγινε. Θελω να μου πειτε την γνωμη σας για το συγκεκριμενο περιστατικο (ξερω οτι εκανα λαθος που τον ειπα μαλακα στην αρχη αλλα ρε φιλε αυτοι οι ταριφες μου την σπανε πολυ ασχημα νομιζουν οτι ο δρομος τους ανηκει και κανουν οτι γουσταρουν οπως και οι λεωφορειατζηδες).

ggs
07/03/2019, 13:29
οτιδήποτε εχει 4ροδες στον δρόμο , θέλει να σε σκοτώσει οταν καβαλας μηχανη. οι ταριφες ειναι τα σπεσιαλ φορσις που θέλουν να σε σκοτώσουν 2 και 3 φόρες .
τον πεις δεν τον πεις μαλακα , του ρηξεις ή δεν του ρηξεις ξυλο , αυτος θα θέλει πάλι να σε σκοτώσει. και ειναι πολλοι. φυσικα υπάρχουν εξαιρέσεις αλλα...

τα ματια 14 και πολυ ψυχραιμία .

roympos1994
07/03/2019, 13:39
Ασε φιλε ειδικα στο κεντρο της Αθηνας δεν ειναι για πολλα ολα τα αμαξια περνανε σα να μην υπαρχει αυριο!!! ειχα καπου αδικο στο post πανω περι ολων αυτων;

lleonidas
07/03/2019, 13:39
Θελω να μου πειτε την γνωμη σας για το συγκεκριμενο περιστατικο.
Καλωσόρισες στο forum!
Ατσάλινα νεύρα, φίλε μου...δεν υπάρχει άλλη ''συνταγή''. Κάποιοι οδηγοί είναι επικίνδυνοι εκ φύσεως, κάποιοι είναι πολύ κουρασμένοι ή τρελαμένοι με τα προβλήματά τους, κάποιοι άλλοι και τα δύο μαζί...αν μπαίνεις στη διαδικασία να βρίζεσαι και να αρπάζεσαι με τον καθένα, το έχασες το παιχνίδι!
Μεγάλη προσοχή, καθαρό μυαλό, εξοπλισμός και ατσάλινα νεύρα :)

KotsosDR
07/03/2019, 13:39
και εκει τα πηρε πολυ ασχημα και ηρθε να μου κολλησει το κεφαλι του στο κρανος μου.

Χάθηκε η ευκαιρία για ενα καλό κατακούτελο ...αυτοάμυνας :lol:

Panos76
07/03/2019, 13:41
τα ματια 14 και πολύ ψυχραιμία .

Αυτό, τίποτε άλλο._


από τέτοιες ιστορίες μαγκιάς με κάθε είδους ανθρωποειδούς έχουμε πιάσει ταβάνι σε αυτό τον τόπο

roympos1994
07/03/2019, 13:42
Καλωσόρισες στο forum!
Ατσάλινα νεύρα, φίλε μου...δεν υπάρχει άλλη ''συνταγή''. Κάποιοι οδηγοί είναι επικίνδυνοι εκ φύσεως, κάποιοι είναι πολύ κουρασμένοι ή τρελαμένοι με τα προβλήματά τους, κάποιοι άλλοι και τα δύο μαζί...αν μπαίνεις στη διαδικασία να βρίζεσαι και να αρπάζεσαι με τον καθένα, το έχασες το παιχνίδι!
Μεγάλη προσοχή, καθαρό μυαλό, εξοπλισμός και ατσάλινα νεύρα :)

το Ξερω και εγω μαζι σου, υπαρχουν παρα μα παρα πολλες φορες που εχει γινει κατι τετοιο αλλα και ακομα χειροτερα και ειπα οκ δεν πειραζει αφου δεν εγινε τιποτα σοβαρο το προσπεναμε απλα εκανα τα γνωστα σε φαση προσεχε ρε φιλε και μεχρι εκει αλλα χθες ετσι οπως εκανε αληθεια δεν γινοταν ειχα που ειχα και εγω τα νευρα μου ηρθε και αυτος και εγινε οτι εγινε, φυσικα και δεν θα τον ακουμπουσα γιατι δεν το κανω ποτε αυτο οσα νευρα και αν εχω ΜΟΝΟ αν πει Ή κανει τιποτα περιεργο για να πλακωθουμε.

roympos1994
07/03/2019, 13:43
Χάθηκε η ευκαιρία για ενα καλό κατακούτελο ...αυτοάμυνας :lol:

το σκεφτηκα αλλα ειπα ειναι αδικο αυτο θα του ειχα ανοιξει το κεφαλι και εμενα μπορει να μην παθενε τιποτα ουτε η ζελατινα :)

Sapadak
07/03/2019, 14:05
Του φευγάτου η μάνα δεν έκλαψε ποτέ

roympos1994
07/03/2019, 14:07
Του φευγάτου η μάνα δεν έκλαψε ποτέ

true, αλλα δεν με αφησε να φυγω!

kostasagk
07/03/2019, 14:43
Του φευγάτου η μάνα δεν έκλαψε ποτέ

σοφοτερη κουβεντα........την χρησιμοποιω στην δουλεια μου που εχει σχεση με θαλασσα και καιρο ,,,,οσο αγριευη ο καιρος την κοπανας δεν πας κοντρα

στο προκιμενο μερικοι ειπαν ότι επρεπε να του την πεσης.....ας πουμε ότι του εριχνες κανα δυο και αυτος ειχε καρδιακο και εμενε στον τοπο η μονιμα αναπηρος....σκεψου τα δικαστηρια και ποσα θα σου στοιχιζαν για ολη την ζωη σου

το αντιθετο τωρα πες ότι τρελαμενος και λογω κούρασης και για πολλους αλλους λογους σε αφηνει ξερο η εχει καμμια σιδερογροθια και μενεις αναπηρος ποιο το αποτέλεσμα

θα μου πεις εσυ εισαι παρθενα? όχι αλλα οσο μεγαλωνα επαψα ποια να δινω σημασια,τωρα ας κοψουν τον λαιμο τους κοιταω γυρω μου να μην με κοπανηση κανενας

επισης να πω ότι μ....κις δεν κανουν μονο οι τετράτροχοι ,,,,,,,,,εμεις κανουμε περισσοτερες βαλε μια καμερα στο κρανος για την διαδρομή που κανεις και δες μετα ποσες παπαριες κανουν καποιοι χεραδες γυρω σου ....μην τα ριχνουμε μονιμα στα αυτοκίνητα ας παραδεχτούμε ότι και η δικια μας παιδια μπαζει......

παντα ορθιος

teogtp
07/03/2019, 14:46
true, αλλα δεν με αφησε να φυγω!

Τον ρουμπωσες όμως.....



:D

Sapadak
07/03/2019, 15:05
true, αλλα δεν με αφησε να φυγω!

Αυτός με αμάξι και εσύ με μοτοσακό και δεν μπόρεσεις να φύγεις?

c' mon :D

roympos1994
07/03/2019, 15:21
σοφοτερη κουβεντα........την χρησιμοποιω στην δουλεια μου που εχει σχεση με θαλασσα και καιρο ,,,,οσο αγριευη ο καιρος την κοπανας δεν πας κοντρα

στο προκιμενο μερικοι ειπαν ότι επρεπε να του την πεσης.....ας πουμε ότι του εριχνες κανα δυο και αυτος ειχε καρδιακο και εμενε στον τοπο η μονιμα αναπηρος....σκεψου τα δικαστηρια και ποσα θα σου στοιχιζαν για ολη την ζωη σου

το αντιθετο τωρα πες ότι τρελαμενος και λογω κούρασης και για πολλους αλλους λογους σε αφηνει ξερο η εχει καμμια σιδερογροθια και μενεις αναπηρος ποιο το αποτέλεσμα

θα μου πεις εσυ εισαι παρθενα? όχι αλλα οσο μεγαλωνα επαψα ποια να δινω σημασια,τωρα ας κοψουν τον λαιμο τους κοιταω γυρω μου να μην με κοπανηση κανενας

επισης να πω ότι μ....κις δεν κανουν μονο οι τετράτροχοι ,,,,,,,,,εμεις κανουμε περισσοτερες βαλε μια καμερα στο κρανος για την διαδρομή που κανεις και δες μετα ποσες παπαριες κανουν καποιοι χεραδες γυρω σου ....μην τα ριχνουμε μονιμα στα αυτοκίνητα ας παραδεχτούμε ότι και η δικια μας παιδια μπαζει......

παντα ορθιος

ισχυει αυτο που λες και παντα μα παντα το σκεφτομαι επειδη ειμαι χρονια στα μαχητικα αθληματα το εχω δει παρα πολλες φορες οπως ειπα και πανω δεν θα τον βαρουσα οσα νευρα και αν ειχα γιατι ξερω να κραταω τον εαυτο μου και τον θυμο μου μονο αν εκανε τιποτα περιεργο. απλα σε γενικα γραμμες στο κεντρο της αθηνας ταξιτζηδες και λεωφορειατζηδες δεν τους νοιαζει που εισαι τι εισαι κανουν οτι γουσταρουν γενικα.

roympos1994
07/03/2019, 15:22
Αυτός με αμάξι και εσύ με μοτοσακό και δεν μπόρεσεις να φύγεις?

c' mon :D

εννοω οτι σταματησε μπροστα μου σχεδον πηγε να πεσει πανω μου και απλα επρεπε να σταματησω γιατι θα επεφτα πανω στην πορτα του, μετα ομως θα μπορουσα να φυγω οταν θα εβγαινε,αλλα ειπαμε εκανε μαλακια αλλα δεν θα κανουμε και τις κοτες ουτε θα τον σκοτωσουμε στο ξυλο.

sniper
07/03/2019, 15:30
Καλησπερα, χθες το βραδυ καθως ημουνα στον δρομο λεωφορος βουλιαγμενης προς ανδρεα παπανδρεου που εχει μια μικρη στροφη ετσι οπως μπαινω στην στροφη στην δεξια λοριδα ειχε σταματησει ενα ταξιτζης χωρις αλαρμ,φλας τιποτα απλα ηταν σταματημενος πανω στην στροφη εγω δεν μπορουσα να παω στην αλλη λοριδα επειδη ερχοταν καποιος, του λεω καλα ρε μαμακα μεσα στην μεση σταματησες; αλλα δεν σταματησα και απλα εφυγα. Τρελαμενος αυτος οταν αφησε τον πελατη αρχισε να μου παιζει τα φωτα και να μου κορναρει.. αλλα τον αγνοισα και προχωρουσα στην κατευθυνση μου και το εκανε για περιπου 1 λεπτο συνεχομενα μεχρι που με προσπερασε (μπηκε στην αντιθετη λωριδα και πηγε να κανει ενα αποτυχημενο Drift μπροστα μου για να με σταματησει) κατι που εγινε βγηκε τρελαμενος αρχισε να ωρύεται και να μου λεει "ΡΕ ΠΟΙΟΝ ΕΙΠΕΣ ΜΑΜΑΚΑ!!!! ΚΑΤΕΒΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΝΑ ΣΕ ΠΛΑΚΩΣΩ!!!" του λεω φυγε απο εδω που ψαχνεσαι κιολας.. και καπου στο λεπτο που ουρλιαζε και αρχισε να βριζει σβηνω την μηχανη κατεβαινω κατω και καπου εκει χεστηκε λιγο πανω του, του λεω εισαι μεσα στην μεση δεν εχει βγαλει αλαρμ ή φλας και αντι να πεις ενα συγγνωμη πουλας και μουρη; Μου λεει εγω ημουν στην ακρη... του λεω πια ακρη ρε ασχετε που δεν ξερεις ουτε να οδηγας... αν ηθελες να εισαι στην ακρη να βρεις ενα μερος να μπεις και να μην εισαι πανω στον δρομο σταματημενος εισαι και "επαγγελματιας οδηγος" και εκει τα πηρε πολυ ασχημα και ηρθε να μου κολλησει το κεφαλι του στο κρανος μου. τον σπρώχνω και του λεω ελα μπες στο αμαξι και σηκω φυγε!! μετα απο λιγο αυτο εγινε. Θελω να μου πειτε την γνωμη σας για το συγκεκριμενο περιστατικο (ξερω οτι εκανα λαθος που τον ειπα μαλακα στην αρχη αλλα ρε φιλε αυτοι οι ταριφες μου την σπανε πολυ ασχημα νομιζουν οτι ο δρομος τους ανηκει και κανουν οτι γουσταρουν οπως και οι λεωφορειατζηδες).


Tου τα είπες όλα αυτά εν κινήσει και σε άκουσε κιόλας; Με πόσο πήγαινες, με 30; Ή τον είπες μόνο μ@λ@κα και συνέχισες;

Και μετά σε πρόλαβε πιο κάτω με ντριφτ... Και σταματάς κι εσύ και γίνεται το πανηγυράκι....

Ούτε οι παρολίγον να πέσω φάσεις του trooper δεν είναι τόσο Hollywood

MAIK72
07/03/2019, 15:36
Κόρνα και γρήγορη προσπέραση.Οταν βρίζεις χάνεις και το δίκιο σου.Πριν λίγο, παππούς με ένα ξεθωρασμένο ερείπιο του 80 ενω μέ εχει δει, βγαίνει από πάρκιν με την οπισθεν και κλέινει το ένα ρέυμα κυκλοφορίας . Το δικό μου φυσικά.
Με το που βλέπει ότι δεν προλαβαίνει κοκκαλώνει και μου αφήνει μισό μέτρο χώρο από την πίσω μέρια να περάσω. Αμ δε. Κάτι σαν παγίδα μου είχε στήσει ο παππούς για να με πετάξει με την όπισθεν στο αντίθετο. Κόρνα σήμερα δεν είχα σήμερα λόγω προβλήματος. Σταματάω λοιπόν 3 μέτρα πριν και περιμένω.
Με κοιτάει ,τον κοιτάω.
-Ελα μου λέει , για να περάσω από πίσω.
-:uplate::uplate:
-Δεν ξέρω τι θα κάνεις του λέω , είσαι επικίνδυνος.
Τα χασε και ξαναμπήκε στο πάρκιν. Καμία επικοινωνία με το περιβάλλον:cool:

viper1
07/03/2019, 15:36
Καλησπερα, χθες το βραδυ καθως ημουνα στον δρομο λεωφορος βουλιαγμενης προς ανδρεα παπανδρεου που εχει μια μικρη στροφη ετσι οπως μπαινω στην στροφη στην δεξια λοριδα ειχε σταματησει ενα ταξιτζης χωρις αλαρμ,φλας τιποτα απλα ηταν σταματημενος πανω στην στροφη εγω δεν μπορουσα να παω στην αλλη λοριδα επειδη ερχοταν καποιος, του λεω καλα ρε μαμακα μεσα στην μεση σταματησες; αλλα δεν σταματησα και απλα εφυγα. Τρελαμενος αυτος οταν αφησε τον πελατη αρχισε να μου παιζει τα φωτα και να μου κορναρει.. αλλα τον αγνοισα και προχωρουσα στην κατευθυνση μου και το εκανε για περιπου 1 λεπτο συνεχομενα μεχρι που με προσπερασε (μπηκε στην αντιθετη λωριδα και πηγε να κανει ενα αποτυχημενο Drift μπροστα μου για να με σταματησει) κατι που εγινε βγηκε τρελαμενος αρχισε να ωρύεται και να μου λεει "ΡΕ ΠΟΙΟΝ ΕΙΠΕΣ ΜΑΜΑΚΑ!!!! ΚΑΤΕΒΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΝΑ ΣΕ ΠΛΑΚΩΣΩ!!!" του λεω φυγε απο εδω που ψαχνεσαι κιολας.. και καπου στο λεπτο που ουρλιαζε και αρχισε να βριζει σβηνω την μηχανη κατεβαινω κατω και καπου εκει χεστηκε λιγο πανω του, του λεω εισαι μεσα στην μεση δεν εχει βγαλει αλαρμ ή φλας και αντι να πεις ενα συγγνωμη πουλας και μουρη; Μου λεει εγω ημουν στην ακρη... του λεω πια ακρη ρε ασχετε που δεν ξερεις ουτε να οδηγας... αν ηθελες να εισαι στην ακρη να βρεις ενα μερος να μπεις και να μην εισαι πανω στον δρομο σταματημενος εισαι και "επαγγελματιας οδηγος" και εκει τα πηρε πολυ ασχημα και ηρθε να μου κολλησει το κεφαλι του στο κρανος μου. τον σπρώχνω και του λεω ελα μπες στο αμαξι και σηκω φυγε!! μετα απο λιγο αυτο εγινε. Θελω να μου πειτε την γνωμη σας για το συγκεκριμενο περιστατικο (ξερω οτι εκανα λαθος που τον ειπα μαλακα στην αρχη αλλα ρε φιλε αυτοι οι ταριφες μου την σπανε πολυ ασχημα νομιζουν οτι ο δρομος τους ανηκει και κανουν οτι γουσταρουν οπως και οι λεωφορειατζηδες).

Το ταξι ήταν πισωκινητο?

roympos1994
07/03/2019, 15:39
Tου τα είπες όλα αυτά εν κινήσει και σε άκουσε κιόλας; Με πόσο πήγαινες, με 30; Ή τον είπες μόνο μ@λ@κα και συνέχισες;

Και μετά σε πρόλαβε πιο κάτω με ντριφτ... Και σταματάς κι εσύ και γίνεται το πανηγυράκι....

Ούτε οι παρολίγον να πέσω φάσεις του trooper δεν είναι τόσο Hollywood

πανω στην στροφη παιζει να πηγαινα με 40χλ, το να του πω "καλα ρε μαμακα μεσα στην μεση σταματησες;" δεν θελει πανω απο 5 δευτερολεπτα, εγω ξερω οτι ακουσε το μαμακα τωρα για τα αλλα δεν ξερω.

ναι με προλαβε γιατι δεν ετρεχα φυσικα με 50-60 παιζει να πηγαινα αυτος για να με προλαβει δεν θα ειχει πιασει τα 100; με προσπερναει απο τα αριστερα και κωβει φουλ το τιμονη δεξια μπροστα μου (γι αυτο ειπα και καλα παραλιγο drift).

MG-KTiNoS
07/03/2019, 15:41
Με το μηχανάκι έχεις ΕΝΑ ΑΤΟΥ
Να μπορείς να φύγεις.
Χρησιμοποίησε το.

Αν πάλι θέλεις να τον πλακώσεις
(κατανοητό αυτό)
κατέβα και σκότωσε τον στο ξύλο
όσο πιο γρήγορα μπορείς και χωρίς καμία προειδοποίηση
*με τη μια ΑΝ μπορείς.
να μην ξανασηκωθεί μέχρι να φύγεις.

ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΝΟΗΜΑ
και κυρίως ο διάλογος με ψυχανώμαλους.
Πολεμάς ή το σκας.
(κι όταν πολεμάς πολεμάς για τη ζωή σου όχι για να κάνεις ντα)
Καθαρά πράγματα

roympos1994
07/03/2019, 15:42
Το ταξι ήταν πισωκινητο?

λες να ειχε καμια BMW και δεν το ξερω; :D

roympos1994
07/03/2019, 15:42
Κόρνα και γρήγορη προσπέραση.Οταν βρίζεις χάνεις και το δίκιο σου.Πριν λίγο, παππούς με ένα ξεθωρασμένο ερείπιο του 80 ενω μέ εχει δει, βγαίνει από πάρκιν με την οπισθεν και κλέινει το ένα ρέυμα κυκλοφορίας . Το δικό μου φυσικά.
Με το που βλέπει ότι δεν προλαβαίνει κοκκαλώνει και μου αφήνει μισό μέτρο χώρο μέτρο από την πίσω μέρια να περάσω. Αμ δε. Κάτι σαν παγίδα μου είχε στήσει ο παππούς για με πετάξει με την όπισθεν στο αντίθετο. Κόρνα σήμερα δεν είχα σήμερα λόγω προβλήματος. Σταματάω λοιπόν 3 μέτρα πριν και περιμένω.
Με κοιτάει ,τον κοιτάω.
-Ελα μου λέει , για να περάσω από πίσω.
-:uplate::uplate:
-Δεν ξέρω τι θα κάνεις του λέω , είσαι επικίνδυνος.
Τα χασε και ξαναμπήκε στο πάρκιν. Καμία επικοινωνία με το περιβάλλον:cool:

εγω τα εχω πει μετα τα 60 να τους παιρνουν το διπλωμα!!!!

roympos1994
07/03/2019, 15:44
Με το μηχανάκι έχεις ΕΝΑ ΑΤΟΥ
Να μπορείς να φύγεις.
Χρησιμοποίησε το.

Αν πάλι θέλεις να τον πλακώσεις
(κατανοητό αυτό)
κατέβα και σκότωσε τον στο ξύλο
όσο πιο γρήγορα μπορείς και χωρίς καμία προειδοποίηση
*με τη μια ΑΝ μπορείς.
να μην ξανασηκωθεί μέχρι να φύγεις.

ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΝΟΗΜΑ
και κυρίως ο διάλογος με ψυχανώμαλους.
Πολεμάς ή το σκας.
Καθαρά πράγματα

με το Beverly 250cc δεν φευγω σε ευθεια ουτε απο μοτοποδηλατο!!! :) ειδα οτι αυτος δεν θα με βαρουσε γιατι φαινεται απο το βλεμα του αν δω καποιον ετοιμο και δεν μπορω να κανω κατι εκεινη την στιγμη δεν θα περιμενω φυσικα να με βαρεσει πρωτος!!

MG-KTiNoS
07/03/2019, 15:44
εγω τα εχω πει μετα τα 60 να τους παιρνουν το διπλωμα!!!!

εγώ εχω πει ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΉΦΟ
:D

MG-KTiNoS
07/03/2019, 15:46
με το Beverly 250cc δεν φευγω σε ευθεια ουτε απο μοτοποδηλατο!!! :) ειδα οτι αυτος δεν θα με βαρουσε γιατι φαινεται απο το βλεμα του αν δω καποιον ετοιμο και δεν μπορω να κανω κατι εκεινη την στιγμη δεν θα περιμενω φυσικα να με βαρεσει πρωτος!!

Ττίποτα δεν φαίνεται πίστεψε με ξέρω...
Οι πιο τρελοί είναι παντελώς απαθείς
Μπαίνεις σε στενό 2 3 στροφές κι σ έχασε.

Η ζωή δεν είναι γουέστερν

roympos1994
07/03/2019, 15:46
εγώ εχω πει ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΉΦΟ
:D

Σε αυτο θα επρεπε να ειχε γινει χρονια πριν!!! περιμενω να ξαναγραψεις τις υπεροχες νυχτερινες ιστοριες που εγραφες σε αλλο post!!!

roympos1994
07/03/2019, 15:48
Ττίποτα δεν φαίνεται πίστεψε με ξέρω...
Οι πιο τρελοί είναι παντελώς απαθείς
Μπαίνεις σε στενό 2 3 στροφές κι σ έχασε.

Η ζωή δεν είναι γουέστερν

Το ξερω αλλα δεν ειμαι και κανενας τρομερος οδηγος να μπαινω ταπα στις στροφες, μαλλον φοβαμαι και πιστευω οτι θα πεσω, οπτοε δεν ισχυει για εμενα αυτο!!

SONone
07/03/2019, 16:11
Με το μηχανάκι έχεις ΕΝΑ ΑΤΟΥ
Να μπορείς να φύγεις.
Χρησιμοποίησε το.

Αν πάλι θέλεις να τον πλακώσεις
(κατανοητό αυτό)
κατέβα και σκότωσε τον στο ξύλο
όσο πιο γρήγορα μπορείς και χωρίς καμία προειδοποίηση
*με τη μια ΑΝ μπορείς.
να μην ξανασηκωθεί μέχρι να φύγεις.

ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΝΟΗΜΑ
και κυρίως ο διάλογος με ψυχανώμαλους.
Πολεμάς ή το σκας.
(κι όταν πολεμάς πολεμάς για τη ζωή σου όχι για να κάνεις ντα)
Καθαρά πράγματα
και δεν μπενεις να το γραψεις σε κανενα φορουμ


συμπλήρωσα

roympos1994
07/03/2019, 16:17
συμπλήρωσα

Ιστορίες να είχαμε να λέγαμε! Απλά ρωτάω αν φταίω εγώ ή αυτός.

Nostradamus
07/03/2019, 16:32
Ιστορίες να είχαμε να λέγαμε! Απλά ρωτάω αν φταίω εγώ ή αυτός.

Να ξεκαθαρίσουμε κάτι σημαντικό. Τον ρώτησες αν είναι μαλακας η του είπες ότι είναι μαλακας ?

SONone
07/03/2019, 16:40
Ιστορίες να είχαμε να λέγαμε! Απλά ρωτάω αν φταίω εγώ ή αυτός.

εσυ φταις που δίνεις σημασία σε ζωα και αφηνεις να σε επηρεάζουν ωστε να σε κατακλύζει τόσο που φτάνεις εδω να ψάχνεις το δίκιο σου.

η συμπεριφορά του ειναι απαράδεκτη και δεν ειναι ο μονο οδηγός εκει εξω, τι κανεις? κορνάρεις φεύγεις , βρίζεις φεύγεις, σπας καθρέπτη φεύγεις, πέφτεις πανω του και καλεις τους μπάτσους (εδω βασικα μένεις)

ομως το να το κουβαλάς τον μαλάκα ολη μερα στην ψυχολογία σου μονο εσυ χανεις αυτος το εχει ξεχάσει ήδη.

και εμενα το πρωι εκανε ενας ταξιτζης επιτόπου στροφή σε κεντρικό δρομο. για λιγο δεν επεσα πανω στην πόρτα του, του ειπα ενα "εισαι σοβαρος?" και δεν ασχολήθηκα αλλο δεν το κουβαλαω μαζι μου να χαλιεμε. αυτο ενοουσα με το "και δεν μπενεις να το γραψεις σε κανενα φορουμ"

andreastwin
07/03/2019, 16:52
Του φευγάτου η μάνα δεν έκλαψε ποτέ

:a024:
η πειρα χρονον αυτο λεει. αλλα καποιες φορες καποιοι ξεπερνουν τα ορια.και τρωνε την κρανια στο κεφαλι.

thunder ace
07/03/2019, 17:04
Με το μηχανάκι έχεις ΕΝΑ ΑΤΟΥ
Να μπορείς να φύγεις.
Χρησιμοποίησε το.

Αν πάλι θέλεις να τον πλακώσεις
(κατανοητό αυτό)
κατέβα και σκότωσε τον στο ξύλο
όσο πιο γρήγορα μπορείς και χωρίς καμία προειδοποίηση
*με τη μια ΑΝ μπορείς.
να μην ξανασηκωθεί μέχρι να φύγεις.

ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΝΟΗΜΑ
και κυρίως ο διάλογος με ψυχανώμαλους.
Πολεμάς ή το σκας.
(κι όταν πολεμάς πολεμάς για τη ζωή σου όχι για να κάνεις ντα)
Καθαρά πράγματα

Άμα είσαι παλιός ξέρεις τι να κάνεις.
Δεν σου κάνω πλάκα...μαζί σου Νίκο.

roympos1994
07/03/2019, 17:10
Να ξεκαθαρίσουμε κάτι σημαντικό. Τον ρώτησες αν είναι μαλακας η του είπες ότι είναι μαλακας ?

Μάλλον τον ρώτησα δεν θυμάμαι είναι η αλήθεια :)

AUFGEBRACHT
07/03/2019, 18:39
οτιδήποτε εχει 4ροδες στον δρόμο , θέλει να σε σκοτώσει οταν καβαλας μηχανη.


Δεν είναι θέμα αριθμού τροχών, αλλά θέμα του οδηγού του οχήματος και του μυαλού που (δεν) κουβαλάει...

bulmont
07/03/2019, 19:04
Αυτός με αμάξι και εσύ με μοτοσακό και δεν μπόρεσεις να φύγεις?.....


Ελα ντέ......ούτε βεστρόμ νάχε..........

ggs
08/03/2019, 06:54
Δεν είναι θέμα αριθμού τροχών, αλλά θέμα του οδηγού του οχήματος και του μυαλού που (δεν) κουβαλάει...

Ξεκάθαρα είναι θέμα τροχών και των τόνων λαμαρίνας που κουβαλάνε.

100000000000 φορές καλύτερα ο μαλάκας με το παπί παρά ο μαλάκας με το χιουνται..

Και οι λόγοι είναι προφανείς.

Ειδικά στην Αθήνα, όλα τα κουτιά πρέπει να αντιμετωπίζονται ως εν δυνάμει δολοφόνοι..

Δλδ, με πολύ προσοχή και αποφυγή.

viper1
08/03/2019, 07:10
Ελα ντέ......ούτε βεστρόμ νάχε..........

Αφού έκανε ντριφτ ο ταξιτζής

roympos1994
08/03/2019, 09:32
εσυ φταις που δίνεις σημασία σε ζωα και αφηνεις να σε επηρεάζουν ωστε να σε κατακλύζει τόσο που φτάνεις εδω να ψάχνεις το δίκιο σου.

η συμπεριφορά του ειναι απαράδεκτη και δεν ειναι ο μονο οδηγός εκει εξω, τι κανεις? κορνάρεις φεύγεις , βρίζεις φεύγεις, σπας καθρέπτη φεύγεις, πέφτεις πανω του και καλεις τους μπάτσους (εδω βασικα μένεις)

ομως το να το κουβαλάς τον μαλάκα ολη μερα στην ψυχολογία σου μονο εσυ χανεις αυτος το εχει ξεχάσει ήδη.

και εμενα το πρωι εκανε ενας ταξιτζης επιτόπου στροφή σε κεντρικό δρομο. για λιγο δεν επεσα πανω στην πόρτα του, του ειπα ενα "εισαι σοβαρος?" και δεν ασχολήθηκα αλλο δεν το κουβαλαω μαζι μου να χαλιεμε. αυτο ενοουσα με το "και δεν μπενεις να το γραψεις σε κανενα φορουμ"

Η αληθεια ειναι οτι χεστηκα απλα βαριομουν στην δουλεια και ειπα να ανοιξω ενα θεμα, δεν καθομαι να χαλασω την ψυχικη μου ηρεμια με τον καθε βλακα που ειναι στον δρομο.

roympos1994
08/03/2019, 09:33
:a024:
η πειρα χρονον αυτο λεει. αλλα καποιες φορες καποιοι ξεπερνουν τα ορια.και τρωνε την κρανια στο κεφαλι.

σιγα μην χαλασω και το κρανος με την ενδοεπικοινωνια για τον χαζο!

Nik0s_Dk
08/03/2019, 11:21
Κανα 3αρι χρόνια πριν δούλευα εξωτερικές δουλειές για την Καθημερινή. Είμαι λοιπόν με το παπί της εταιρείας προφανώς και μόνιμα στην πίεση, στην γέφυρα που βγάζει στο γηπεδο Καραισκάκης (πριν το ύψος του μνημειου των θυμάτων της 7 για όσους ξέρουν) βγαίνω από τον παράδρομο στον κυρίως δρόμο (εχω στοπ), κοιτάζω βγαίνω τερμα δεξια και με περνάει συριζα ενα σμαρτακι. Κανω την κλασικη παλινδρομική κίνηση του χεριού αλλα συνεχίζω το δρομο μου γιατί βιάζομαι. Ο τύπος έχει δει την κίνηση μου, κοβει με το σμαρτ , εν τω μεταξυ είχα πιασει αριστερά, και αρχίζει και κλείνει προς το μέρος μου. Λεω θα μιλαει στο κινητό γιαυτο παει σα μαλακας. Ερχεται αριστερα κιαλλο κοβω κοβω με κλείνει πάνω στο πεζοδρομιο το διαχωριστικό (αγγιζουμε μηδενική ταχύτητα πλέον αφού με εχει κλεισει και με εχει στριμωξει με την πόρτα του πάνω στο πεζοδρομιο). ανοίγει την πόρτα πετάει κάτω το παπι με την κινηση αυτή εγω μένω στα πόδια μου, βγαίνει και μου παίζει μπατσοσφαλιαρα στο δεξί μέρος του κράνους, χωρίς μα μου. Πάει να ξανασηκώσει χέρι και του βουτάω τα χερια (σοκαρισμενος μεν) και μάλλον τον κρατάω τόσο δυνατά που δεν μπορει να τα πάρει. Εν τω μεταξυ εχουν βγει απο ενα καφέ απεναντι σταμάτησε ενας ταριφας ήρθε να μας χωρίσει κλπ. Σκέφτομαι (μαλάκα είσαι στη δουλεια μη γινει καμια στραβή και απολυθείς) οπότε του πετάω ενα αντε μαμησου και τον πεταω κυριολεκτικά στο αυτοκίνητο. Ανέβηκα στο παπί και έφυγα. Εχω μετανιώσει ουκ ολίγες φορές για όλα οσα νόμιμα ή μη μπορούσα να κάνω και δεν έκανα αλλά καθε φορά που γίνεται κάτι σκέφτομαι οτι καπως ετσι χασαμε οικογενειακό φίλου που κατέβηκε να απαντήσει σε προκλησεις μοτοσυκλετιστή ( τον κλείσανε κάπως με το αυτοκίνητο πιθανόν να είχε και δικιο που τους εβρισε) κατεβηκε κάτω κατέβηκε και συνοδηγος της μηχανής. 3 σφαίρες στο στομάχι και 2 παιδιά ορφανά. Δε ξέρεις που μπλέκεις.

katsar
08/03/2019, 12:44
Πριν χρόνια ,οδηγούσε η γυναίκα και εγώ δίπλα.Κάνει μια βλακεία αυτοκίνητο με αλβανικές πινακίδες ,2 άτομα,τους μουτζώνω.Κολλάνε δίπλα μας για ώρα και ο συνοδηγός μας καρφώνει από το τζάμι και δείχνει επιδεικτικά ένα μαχαίρι.Έλα όμως που είχα στο πίσω κάθισμα στην θήκη την Rafaello (για όποιους γνωρίζουν),είχα πάει να το πάρω από οπλουργό,συντήρηση.Παρά τα 'ΜΗΗΗΗ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ'' πήδηξα πίσω και τους την έδειξα (την Benelli,Ιταλίδα,όχι κινεζοιταλίδα :cool: ) αναγκάζοντας την σύζυγο να ανάψει αλαρμ και να σταματήσει στην άκρη.Φυσικά δεν σταμάτησαν και καλύτερα που δεν σταμάτησαν.

Από την άλλη πλευρά όμως επειδή πάντα θα υπάρχει ένας πιο μάγκας από εσένα,κακός και λάθος μου,έβρισα την μάνα κάποιου και σταμάτησε.Σταματάω και εγώ,πιτσιρικάς με το ΧΤ,δεν φορούσα κράνος.Βγαίνει μια ντουλάπα κυριολεκτικά και είπα να δοκιμάσω την τύχη μου.Πολύ κακώς ,μου κόστισε 500 ευρό το σπασμένο δόντι.Το δικό μου δόντι έτσι;. :D

Ψυχραιμία μάγκες,αλλάξανε οι εποχές και η ζωή έχει ακόμα μικρότερη αξία από περασμένες πιο ρομαντικές δεκαετίες.

zoslen
08/03/2019, 12:44
ετσι ειναι, ειναι ζουγκλα εκει εξω, και πάντα θα βρεθει κάποιος που θα ειναι ισχυρότερος από σενα, είτε με μαχαίρια είτε με σιδερικα...

τουλάχιστον ας μην την πατήσει κάποιος για τετοιο λογο, ειναι κριμα κι αδικο...

νομιζω ειναι το καλυτερο να εκπαιδευτουμε ολοι ψυχολογικα να μην απανταμε σε προκλησεις τετοιου τυπου...

στην τελικη ο αλλος εχει αμαξι, αν σε εμβολισει και σε πατησει δεν θα παει καν φυλακη, λιγο σαλεμενος να ειναι ο αλλος την πατησες...

roympos1994
08/03/2019, 12:58
ετσι ειναι, ειναι ζουγκλα εκει εξω, και πάντα θα βρεθει κάποιος που θα ειναι ισχυρότερος από σενα, είτε με μαχαίρια είτε με σιδερικα...

τουλάχιστον ας μην την πατήσει κάποιος για τετοιο λογο, ειναι κριμα κι αδικο...

νομιζω ειναι το καλυτερο να εκπαιδευτουμε ολοι ψυχολογικα να μην απανταμε σε προκλησεις τετοιου τυπου...

στην τελικη ο αλλος εχει αμαξι, αν σε εμβολισει και σε πατησει δεν θα παει καν φυλακη, λιγο σαλεμενος να ειναι ο αλλος την πατησες...

Δεν έχετε άδικο αλλά μέχρι ποτε θα κάνουν ότι γουστάρουν δηλαδή....

Panos76
08/03/2019, 13:07
Δεν έχετε άδικο αλλά μέχρι ποτε θα κάνουν ότι γουστάρουν δηλαδή....

Εμ έτσι όμως δε θέλει και πολύ να γίνουμε Σικάγο.

Απλά αναρωτιέμαι τι το διαφορετικό έχει η Αγγλία ή Γερμανία πχ όπου εκεί δεν κουνιέται (σχεδόν) φύλλο (είτε είναι αλλοδαπός είτε ημεδαπός).

roympos1994
08/03/2019, 13:12
Ακόμα και εκεί είναι ζούγκλα έχω δει άπειρα βιντεάκια απλά εδώ από που να ξεκινησεις και που να τελειώσεις, από τους δρόμους; Που ούτε μεθυσμένος δεν τραβάει τέτοιες λωρίδες , από γονείς (είχα φίλο 1 γυμνασίου να του λέει ο πατέρας του πάρε το παπάκι 125cc και κανε μια σούζα να σε δουν οι φίλοι σου), από την τροχαία; Είναι παρά μα παρά πολλά απλά είναι μέχρι να ξεκινήσουν να γράφουν οι μπάτσοι τα πάντα και μέχρι το σύστημα να ξυπνήσει και με το που κανείς μια παραβιάσει να σου έρχεται την ίδια μέρα η κλήση όχι μετά απο5 χρόνια όπως γίνεται εδώ.

viper1
08/03/2019, 14:29
Όλα λύνονται αν οδηγείς ένα LADA NIVA :lol:

GogosLux
08/03/2019, 15:47
καλα εδω ο αλλος πηγε στο χωριο και ειδε οτι κλέβουν ρευμα απο το σπιτι της μανας του και οταν πηγε να ζητήσει τον λόγο κατέληξε στα θυμαράκια !!!

o teos
08/03/2019, 16:19
Η περίεργη ιστορια που ειναι??:rolleyes:

SONone
08/03/2019, 18:31
Δεν έχετε άδικο αλλά μέχρι ποτε θα κάνουν ότι γουστάρουν δηλαδή....


μεχρι να πάρουμε τα όπλα και να πυροβολούμε οποίον κανει μαλακια. βεβαία αμα κάνουμε εμεις μαλακια την πατήσαμε.. οποτε μαλλον δεν ειναι λυση αυτο

Εμ έτσι όμως δε θέλει και πολύ να γίνουμε Σικάγο.

Απλά αναρωτιέμαι τι το διαφορετικό έχει η Αγγλία ή Γερμανία πχ όπου εκεί δεν κουνιέται (σχεδόν) φύλλο (είτε είναι αλλοδαπός είτε ημεδαπός).

νομοθεσία και έλεγχος και επιβολή του νόμου. εδω έχουμε 1 @ και μισο. και το βλέπουμε καθε μερα να γίνονται χαζομάρες μπροστά απο διας πχ και αφου δεν ειναι στην αρμοδιότητα τους δεν ασχολούνται.

toyar
09/03/2019, 07:48
εχω εναν φιλο που δουλεψε μια δεκαετια ταξι βραδυνη βαρδια
μου ελεγε οτι στο πρωτο εξαμηνο ηταν ετοιμος να σκοτωσει η να σκοτωθει στο δρομο απο νευρα και τσαμπουκαδες
μετα αποφασισε οτι αν ηθελε να συνεχισει αυτη τη δουλεια να γινει η μεγαλυτερη κοτα που υπαρχει
μονο αυτο δουλευει οταν εισαι ωρες στον δρομο

TsoliasGR
10/03/2019, 01:40
εχω εναν φιλο που δουλεψε μια δεκαετια ταξι βραδυνη βαρδια
μου ελεγε οτι στο πρωτο εξαμηνο ηταν ετοιμος να σκοτωσει η να σκοτωθει στο δρομο απο νευρα και τσαμπουκαδες
μετα αποφασισε οτι αν ηθελε να συνεχισει αυτη τη δουλεια να γινει η μεγαλυτερη κοτα που υπαρχει
μονο αυτο δουλευει οταν εισαι ωρες στον δρομο με κουτι....
Για να σε διορθώσω...

toyar
10/03/2019, 07:25
εννοεις οτι με μηχανη μπορεις να εισαι καουμποις τιμωρος εκδικητης;

vkats
10/03/2019, 08:59
Παιδιά χαλαρώστε και βάλτε λίγο ΖΕΝ στη ζωή σας.

Πρέπει να καταλάβετε οτι δεν μπορείτε να αλλάξετε τον κόσμο παριστάνοντας τους δασκάλους και τους τιμωρούς στο δρόμο. Οι ηλίθιοι και οι άσχετοι θα παραμείνουν για πάντα ηλίθιοι και άσχετοι. Με το να πεις σε κάποιον "Τι κάνεις ρε μ....!!!" πιστεύει κανείς οτι θα σκεφτεί διαφορετικά την επόμενη φορά? Ολα είναι θέμα παιδείας και από αυτο πάσχουμε πάρα πολύ στην Ελλάδα. Οταν (σχεδον) κανείς δεν μαθάινει στα παιδιά του οτι πρέπει να σεβόμαστε τους κανόνες και τους νόμους απλά επειδή υπάρχουν και όχι λόγω πιθανής τιμωρίας, δεν υπάρχει ελπίδα.


Αυτό που μπορείτε να αλλάξετε είναι να μειώσετε τα επεισόδια που γίνονται στο δρόμο, δίνοντας τόπο στην οργή και αποχωρώντας. Αποδεχτείτε το και θα νιώσετε πολύ καλύτερα. Θα σώσετε και την ψυχική σας κυρίως αλλά πιθανώς και τη σωματική σας υγεία. Με τα χρόνια το συνειδητοποίησα κι εγώ και όλα είναι πολύ καλύτερα πλέον.

Καλούς δρόμους σε όλους και πάντα όρθιοι!!!

ΤάκηςΜπ
10/03/2019, 09:18
Αρχικά,οι ταρίφες δεν έχουν πια επαγγελματικό δίπλωμα οδήγησης.Θεωρούνται λοιπόν απλοί οδηγοί αυτοκινήτου κλείνοντας έως και 15ωρα πίσω απ'το τιμόνι.Τους βλέπω με αχανή βλέμματα κοιτώντας μόνο μπροστά και απαξιώντας για κάθε τι που γίνεται γύρω τους.Είτε κάνουν είτε τους κάνουν μ@λακία στον δρόμο μένουν παγερά αδιάφοροι.Με φοβίζουν εμένα τέτοιοι άνθρωποι.

Το μόνο που μπορεί να πάρει κάποιος απ'την ιστορία σου είναι ότι στην Ελλάδα του 2019 ακόμα και δίκιο να'χεις με τον κάθε τρελό πρέπει να 'χεις τα @@ να το διεκδικήσεις.Ο (ας πούμε ελάχιστα) νοήμων ταξιτζής θα καταλάβαινε την μ@λακία του,θα έσκυβε το κεφάλι και θα συνέχιζε την βάρδιά του.Εσύ πέτυχες τον ψυχάκια προφανώς.

TsoliasGR
11/03/2019, 15:02
εννοεις οτι με μηχανη μπορεις να εισαι καουμποις τιμωρος εκδικητης;

Aνάλογα τα κέφια και τα κοτσια του καθενος.Στην χειροτερη μπορεις να ρίξεις ενα μπινελικι και να φυγεις σε ανάγκη καβαλωντας πεζοδρομιο και τα λοιπα.
Δεν επικρινω και δεν καταδικαζω τιποτα...απλά αναφέρω...

toyar
11/03/2019, 16:17
ο δρομος δεν ειναι καλο μερος για να τεσταρεις κοτσια

TsoliasGR
11/03/2019, 18:14
ο δρομος δεν ειναι καλο μερος για να τεσταρεις κοτσια

Εκτος και έχει μποτιλιάρισμα και εισαι με 2 ρόδες και ο άλλος με 4....και έχεις αμεση διοδο διαφυγης! :evil:

GogosLux
12/03/2019, 09:36
Εκτος και έχει μποτιλιάρισμα και εισαι με 2 ρόδες και ο άλλος με 4....και έχεις αμεση διοδο διαφυγης! :evil:

Αμα πριν αρχίσεις τον τσαμπουκά σκέφτεσαι την διαφυγή τοτε κλάφτα χαράλαμπε :lol::lol::lol::lol:

Ο κανονας λέει, ειτε κατεβαίνεις και δίνεις την 1η χωρίς πολλά πολλά και με σκοπό να μην ξανασηκωθεί/ μπορει να αντιδράσει :smokin: ή δεν κατεβαίνεις και κάνεις το π@πι ;)

Προσωπικά δεν κατεβαίνω μιας και ακομα και να με παιρνει δεν θελω τρεξίματα μιας και εχω υποχρεώσεις και ατομα που εξαρτώνται απο εμενα για να το παιζω καουμπόης.
Εχω φίλο νεότερο που αν κατέβει κανει οτι περιέγραψα αλλα μεγαλώνει και το κόβει σιγά σιγα :rolleyes:


ΑΣΧΕΤΟ - Σχετικό, είμαστε στο 1998 εγω απο τον πύργο τον Αθηνών, σταματάει Land Rover και απο πίσω ταρίφας που αρχίζει τα γαμωσταυρίδια και τις κόρνες.
Κατεβαίνει λοιπόν τύπος απο το Land Rover - ευσωμος, τρυχωτός με rolex και πούρο στο στόμα - παει στον ταρίφα (ανοιχτο το παραθυρο ενεκα ανοιξη) τον βουτάει απο τον γιακά και ενω τον εχει βγάλει σχετικά έξω του παίζει 2 εποικά μπουκέτα !!!
Χωρίς να πει τιποτα γυρνάει και μπαίνει μεσα στο Land Rover και φευγει με την ησυχία του ενω ο ταρίφας ακομα αναρωτιέται τι έγινε :lol::lol::lol:

leo1964
12/03/2019, 18:00
Καλησπερα, χθες το βραδυ καθως ημουνα στον δρομο λεωφορος βουλιαγμενης προς ανδρεα παπανδρεου που εχει μια μικρη στροφη ετσι οπως μπαινω στην στροφη στην δεξια λοριδα ειχε σταματησει ενα ταξιτζης χωρις αλαρμ,φλας τιποτα απλα ηταν σταματημενος πανω στην στροφη εγω δεν μπορουσα να παω στην αλλη λοριδα επειδη ερχοταν καποιος, του λεω καλα ρε μαμακα μεσα στην μεση σταματησες; αλλα δεν σταματησα και απλα εφυγα. Τρελαμενος αυτος οταν αφησε τον πελατη αρχισε να μου παιζει τα φωτα και να μου κορναρει.. αλλα τον αγνοισα και προχωρουσα στην κατευθυνση μου και το εκανε για περιπου 1 λεπτο συνεχομενα μεχρι που με προσπερασε (μπηκε στην αντιθετη λωριδα και πηγε να κανει ενα αποτυχημενο Drift μπροστα μου για να με σταματησει) κατι που εγινε βγηκε τρελαμενος αρχισε να ωρύεται και να μου λεει "ΡΕ ΠΟΙΟΝ ΕΙΠΕΣ ΜΑΜΑΚΑ!!!! ΚΑΤΕΒΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΝΑ ΣΕ ΠΛΑΚΩΣΩ!!!" του λεω φυγε απο εδω που ψαχνεσαι κιολας.. και καπου στο λεπτο που ουρλιαζε και αρχισε να βριζει σβηνω την μηχανη κατεβαινω κατω και καπου εκει χεστηκε λιγο πανω του, του λεω εισαι μεσα στην μεση δεν εχει βγαλει αλαρμ ή φλας και αντι να πεις ενα συγγνωμη πουλας και μουρη; Μου λεει εγω ημουν στην ακρη... του λεω πια ακρη ρε ασχετε που δεν ξερεις ουτε να οδηγας... αν ηθελες να εισαι στην ακρη να βρεις ενα μερος να μπεις και να μην εισαι πανω στον δρομο σταματημενος εισαι και "επαγγελματιας οδηγος" και εκει τα πηρε πολυ ασχημα και ηρθε να μου κολλησει το κεφαλι του στο κρανος μου. τον σπρώχνω και του λεω ελα μπες στο αμαξι και σηκω φυγε!! μετα απο λιγο αυτο εγινε. Θελω να μου πειτε την γνωμη σας για το συγκεκριμενο περιστατικο (ξερω οτι εκανα λαθος που τον ειπα μαλακα στην αρχη αλλα ρε φιλε αυτοι οι ταριφες μου την σπανε πολυ ασχημα νομιζουν οτι ο δρομος τους ανηκει και κανουν οτι γουσταρουν οπως και οι λεωφορειατζηδες).

Τα χαρακτηριστικά του Νεοέλληνα
Αγενής
Ξερόλας
Έχει πάντα δίκιο
Απαίδευτος
Εγωιστής
Δημοκράτης,για να έχει το δικαίωμα να σε απειλεί
Μιλά για δικαιώματα και ποτέ για υποχρεώσεις
Να συνεχίσω;;;;
Να δίνεις τόπο στην οργή γιατί κυκλοφορούν πολλοί μακάκες κομπλεξικοί,που προσπαθούν να δείξουν πόσο μάγκες είναι,στους σηματοδότες,στις πίστες των μπουζουκιών και στα ποτήρια του φραπέ
Μεταξύ μας,σε θαυμάζω που κρατήθηκες και δεν του πέταξες το κράνος στο ξεροκέφαλο του