PDA

View Full Version : sh mode 125 ή vision 110? και απορια για cbr 600rr :P



vlaxokratia
15/03/2019, 00:47
Kαλησπέρα θ'αγοράσω τον επομενο μήνα scooter κι είμαι ανάμεσα στα 2 μοντελα, η ερώτησή μου είναι, αξίζει τα 600+ παραπάνω το sh mode κι αν ναι γιατί αφού έχω διαβάσει οτι ζήτημα να έχουν 10 χιλόμετρα διαφορα στην τελική ..μέχρι αυτη τη ταχύτητα με δικάβαλο θα τραβάει πολύ καλύτερα και για ανηφόρες θα ναι μεγάλη η διαφοράη ψιλοπράγματα?δε μου περισευουν τα λεφτά και θα θελα να δώσω παραπανω μόαν υπάρχει μεγάλη διαφορά..Επίσης εντελώς φιλοσοφικά αφού δε περισέυουν χρήματα άμεσα ήθελα να ρωτήσω τι γνώμη έχετε για μεταχειρισμένο cbr 600rr 2007 αξίζει σαν αγορά σήμερα η μόνο προβλήματα θα χα?Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

vlaxokratia
15/03/2019, 00:54
Eπίσης να πω οτι το mode πήγα και το είδα και μου φάνηκε πολύ κούτσουρο η σέλα του αν και φαρδιά παλεύται όποιος το χει οδηγήσει για ώρα ας μου πει.ακόμα μου φάνηκε λιγο τσιπιά που δεν είχε ντουλαπακι μπροστά,usb για φόρτιση κινητού και ένα αμορτισέρ πίσω...οι αναρτήσεις του ειναι καλές οι κουτσουρα κι αυτες?

billy84
16/03/2019, 17:02
Το vision 110 το είχε φίλος για λιγο καιρό και τελικά το έδωσε για το SH125. Απο οτι μου λέει πολύ καλύτερο το SH οπότε μάλλον αξίζει τη διαφορά.

Όσο για το CBR600,μάλλον και σε 10 χρόνια απο τώρα θα αξίζει σαν αγορά άφοβα.;)

vlaxokratia
16/03/2019, 20:01
Σ'ευχαριστώ για τη βοήθεια φίλε να σαι καλα!!