PDA

View Full Version : stock house????



lammadin
03/12/2005, 15:35
Γεια χαρα παιδια

λεω να παρω ενα μπουφανακι...

ξερει κανεις κανενα stockαδικο με clover ή bering??

και κατι ακομα, ξερει κανεις να μου πει αν τα colori ειναι καλα??

thanks :wave2:

KaTaNaS
03/12/2005, 16:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από lammadin
Γεια χαρα παιδια

λεω να παρω ενα μπουφανακι...

ξερει κανεις κανενα stockαδικο με clover ή bering??

και κατι ακομα, ξερει κανεις να μου πει αν τα colori ειναι καλα??

thanks :wave2:


Γεια χαρά φίλε λαμαντιν


στοκάδικα που ξέρω εγώ είναι το δικυκλο στη βουλιαγμένης και η μοτοκίνηση στο χαλάνδρι, δε ξερω αν έχουν τις εταιρείες που ψάχνεις!

Η colori είναι στην Βουλιαγμένης στο ύψος του σταθμού του μετρό


Είναι ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ , και αξίζει να την υποστηρίξουμε όλοι μας, απέναντι στον συναγωνισμό των εισαγωγών!

τα δέρματα της είναι αρκετά καλά, το ίδιο και οι ραφές της.

οι τιμές όχι ιδιαίτερα ψηλές.

έχει ευρεία γκάμα απο ζωνες μέσης και μπουφανάκια κορντούρας, και λιγότερα απο δέρμα.

Οι μηχανές και οι εργατριες είναι στους πάνω ορόφους του κτηρίου, πίσω απο τεράστιο λογότυπο με την άφρικα στην δύση του ηλίου!

αυτό σημαίνει πως ανα πάσα στιγμή μπορείς να τους πάς το προΪόν που πήρες για επισκευή ή στένεμα ή άνοιγμα, μάλλον αφιλοκερδώς!

αυτά!

:wave2:

rsp
03/12/2005, 17:24
Πολυ καλες τιμες και τρομερο παιδι ειναι ο Χρηστος με το μαγαζι PRS που ειναι απεναντι απο το Σινεμα Γαλαξιας στο πυργο Αθηνων!!

vangelis 64
03/12/2005, 18:43
Για στοκάδικα δεν ξέρω,αλλά συμφωνώ με τον ΚΑΤΑΝΑS για τα COLORI.Είναι αλήθεια ότι προσφέρουν δωρεάν αποκατάσταση σε ζημιές που οφείλονται σε κατασκευαστικό λάθοςκαι επειδή έχω αγοράσει κι εγώ,στα προτείνω ανεπιφύλακτα!!:wacko: :wacko:

danaos75
03/12/2005, 18:58
συμφωνω και εγω με τα παιδια για την Colori έχω το Dylan (οχι Cordura, Cyber-Tech υλικό, λίγο πιο σκληρό), και ειμαι πολυ ικανοποιημενος, 100% αδιαβροχο (και έφαγε πολλα νερα αυτες τις μερες)
;)

Πέρυσι που ειχε ανοιξει η ραφή στην εσωτερική επενδυση απλα το πηγα με την αποδειξη και μου έδωσαν άλλη.


29803

lammadin
04/12/2005, 11:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από danaos75
συμφωνω και εγω με τα παιδια για την Colori έχω το Dylan (οχι Cordura, Cyber-Tech υλικό, λίγο πιο σκληρό), και ειμαι πολυ ικανοποιημενος, 100% αδιαβροχο (και έφαγε πολλα νερα αυτες τις μερες)
;)

Πέρυσι που ειχε ανοιξει η ραφή στην εσωτερική επενδυση απλα το πηγα με την αποδειξη και μου έδωσαν άλλη.

Χμμμ....

Dylan ε; μ'αρεσει.για να παω αυριο να του ριξω μια ματια....

Βουλιαγμενης ειπαμε.....

thanks!:D

vangelis 64
04/12/2005, 12:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από lammadin
Χμμμ....

Dylan ε; μ'αρεσει.για να παω αυριο να του ριξω μια ματια....

Βουλιαγμενης ειπαμε.....

thanks!:D Aν σε βολεύει η τοποθεσία,είναι ένας αδερφικός φίλος που έχει ανοίξει ενα μαγαζί στη Λαυρίου,ένα περίπου χιλιόμετροαπό τον Σταυρό.Kymco planet λέγεται και όσο νά'ναι την χρειάζεται μια υποστήριξη σαν καινούργιος.
Αν πρόκειται για διαφήμιση, δεκτή η κατσάδα!!!:blush:

postman
04/12/2005, 22:30
ΑΓΟΡΑΣΑ ΕΝΑ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝCOLORI DAYTONA ΤΟ '98 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 200000Km, ΜΕ ENA ΚΑΘΑΡΙΣΤΗΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ. ΑΡΙΣΤΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΡΑΦΗΣ ΚΑΙ ΥΛΙΚΩΝ ,ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ ΞΕΝΑ ΕΠΩΝΥΜΑ. KAI ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ,ΕΧΩ ΛΙΩΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΔΕΡΜΑΤΙΝΑ .