PDA

View Full Version : Πρόταση για ΟΝ-ΟΦΦ εκδρομούλα προς Ο. Ναυπακτία ή Προυσσό μεριά!!!



Adventure-R
11/03/2004, 23:58
προς admins: Stick it!!!

H Πρόταση απευθύνεται στα ψηλά φτερά ανεξαρτήτως κυβικών που επιθυμούν αντισυμβατική κατάσταση για το τριήμερο που έρχεται (26 Μαρτίου) ή για το Πασχα.

• Προτείνω σε αυτή την πρόταση να βρεθούμε τα ΟΝ-ΟΦΦ μηχανάκια, όχι για κανα άλλο λόγο, απλά για να μην καθηστερούμε τους γρήγορούς φίλους μας, να είμαστε όσο το δυνατόν πιο ομοιογενής παρέα και έτσι να περάσουμε όλοι καλύτερα.
• Η διαδρομή θα που προτείνω (δεν είναι χαραγμένη σε όλες της τις λεπτομέρειες, αυτό θα το κάνουμε όλοι μαζί σε έναν καφέ αργότερα) θα περιέχει σίγουρα και λίγο χωματάκι, ένας λόγος που ενισχύει και τα παραπάνω.
• Αφετηρία από Αθήνα, ή από Ναύπακτο άν βρεθούν τίποτα φίλοι και από κει δωθε.
• Διανυκτέρευση όπου γουστάρετε, σκηνές ή και ενοικιαζόμενα.
• Με τις κοπέλες σας ή τα αγόρια σας
• γενικά λογικά συνολικά χλμ πέρα-δώθε


Kουκλάρες μου μη το βιάσετε το post, απαντήστε ΜΟΝΟ αν ενδιαφέρεστε, για να μπορούμε να βλέπουμε σύνολο συμμετοχών!!!!


Δικός σας για πάντα
Μαρκέλλος ο τρελλός


Μή διαφωνείτε μέσα εδώ για τις λεπτομέρειες, όπως πχ. τί διαδρομή θα κάνουμε ή που θα μείνουμε κ.α., αυτές θα τις κανονίσουμε από κοντά!!!! Δηλώστε μόνο ενδιαφέρον!!!!

NLS
12/03/2004, 00:06
:)

ενδιαφέρον

τι λάστιχα θέλω;

Μικρή Λουλού
12/03/2004, 00:09
ΔΕ ΡΩΤΑΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΙ ΑΥΤΟΝΟΜΙΑ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ??
Ο ΠΑΛΑΒΙΑΡΗΣ ΕΧΕΙ 28LT Κ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΖΗΤΗΣΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΕ ΓΙΑ ΒΕΝΖΙΝΗ:lol: :lol:

NLS
12/03/2004, 00:12
:(

Adventure-R
12/03/2004, 00:25
Ούτε οι πρώτοι ούτε οι τελευταίοι είμαστε που θα πάμε από εκεί!
Αν γουστάρετε τη φάση, όταν βρεθούμε για να κανονίσουμε τις λεπτομέρειες θα φτιάξουμε πρόγραμμα σύμφωνα με τα μικρότερα λίτρα της παρέας. Εξάλλου σας πουλάω και εγώ μερικά οκτάνια σε προνομιακή τιμή κόστους - μόνο με 30% επιβάρυνση και παράδοση αυθημερόν στον χώρο σας!!!!
(Θα κουβαλήσουμε και κανα 5λιτρο μπετονάκι έξτρα)

Μη χαλιέστε με τίποτα. Ακόμα και τα Saharoειδή λάστιχα παίζουν μια χαρά. Όταν λέμε χώμα - δεν εννοούμε εντουράδα!!! Θα φτιάξουμε κάτι που να μας παίρνει όλους τους ονοφφάδες.

Ο τίτλος θα είναι τουρισμός, όχι τρεχάλα, όχι MX!!

Μή διαφωνείτε μέσα εδώ για τις λεπτομέρειες, όπως πχ. τί διαδρομή θα κάνουμε ή που θα μείνουμε κ.α., αυτές θα τις κανονίσουμε από κοντά!!!! Δηλώστε μόνο ενδιαφέρον!!!!

NLS
12/03/2004, 00:27
βρε τα σαχάρα μια χαρά... τι να πουν όμως sirac που ΕΙΝΑΙ και σαν σλικ πια;

NLS
12/03/2004, 00:28
εντάξει αρχίζω το ψήσιμο στο σωστό σημείο πάντως

tatoo23
12/03/2004, 00:29
ante re paidia kanoniste to na goystaroyme ego mesa eimai alla oxi gia pasxa giati exo kanonisei idi kai pisteyo oti gia na niosoyme ti fasi pio kala as pame se kana kamping
EMPAINE ADVENTURE EMPAINE FTIAKSE KATASTASI :sun:

kosdros
13/03/2004, 01:27
Έχω μόλις δηλώσει ενδιαφέρον.
Έχω σπίτι στην λίμνη του Ευήνου (για να μείνουμε όλοι)
Έχω και τα κλεδιά.
Έχω γνώση ΟΛΩΝ των δρόμων (άσφαλτος/χώμα/πιο χώμα)
Έχω φάει σε ΟΛΑ τα γύρω ταβερνάκια - χωριά (highlights)
Έχω να σας πω ότι οι βενζίνες θα σας φτάσουν άνετα.
Έχω όρεξη να έρθω
Έχω δουλειά το Πάσχα. Το τριήμερο ΟΚ.

θα ΈΧΩ όμως μηχανή ως τότε?

Αν ναι φύγαμε.

:wave2: :wave2: :wave2:

Adventure-R
13/03/2004, 02:18
H ιδέα είναι σούπερ.
Και συμφωνώ με το τριήμερο γιατί το Πάσχα μάλλον κανείς δεν θα μπορεί.
Ξυπνήστε και εσείς οι υπόλοιποί και άντε να οργανωθούμε.

Μην είστε μαλ@#!@# θα περάσουμε καλά, και η πρόταση του Κώστα είναι κάτι παραπάνω από τέλεια (thanx ρε!!)

Την ερχόμενη εβδομάδα κανονίζουμε καφέ για να συζητήσουμε τις λεπτομέρειες, διαδρομή και λοιπά.

Αν δεν ανταποκριθείτε θα τιμωρηθείτε πικρά (θα σας σκίσω στο spam και junk mail τόσο πολύ που θα μπείτε σε πρόγραμμα προστασίας μαρτύρων)

NLS
13/03/2004, 02:21
τι εστί τριήμερο;

hornet
15/03/2004, 18:52
Πολυ ωραια εκδρομη παιδακια.......αν πατε και απο τα κακοτραχαλα θα ειναι ακομη καλυτερα.

kosdros
16/03/2004, 02:16
από τη "νορμάλ" διαδρομή που έχω στο νου μου είναι καταπληκτικά! Πάρτε φωτογραφικές!
:cool: :eyepop: :beer: :D

tatoo23
16/03/2004, 05:47
paidia kalo tha einai na synantithoyme mia apo aytes tis meres st wild thing gia na syzitisoyme leptomereies ktl adventure r organose mas
yg1an pame ola tha graftoyn tha paro kamera mazi moy.

Adventure-R
16/03/2004, 22:44
για να το προχωράμε και λίγο το θέμα...

ΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΔΙΗΜΕΡΟ Η ΤΡΙΗΜΕΡΟ, ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/3/03 ΣΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΜΕΡΟΣ (WILD THING - μικρολίμανο) ΣΤΙΣ 3.30 μμ (μεσημέρι) ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ.

Please δώστε έστω το παρόν το Σαββατο για να μπορέσουμε να δούμε συμμετοχές και αν αξίζει να το κανονίσουμε.

ps. Την επιλογή μου στο να προτείνω ONOFF και όχι όλα τα μηχανάκια την δικαιολογώ σε παραπάνω ποστ. Έχει να κάνει με την ταχύτητα πορείας και την επιλογή της διαδρομής, με βάσει την κοινή λογική. Νομίζω ότι θα περάσουν ΟΛΟΙ έτσι καλύτερα.

Οστόσω μπορούμε αν θέλετε να κανονίσουμε σημείο συνάντησης για sex και ό,τι προκύψει (καφές, φαγητό κ.α.) με τις streetόφατσές σας σε σημείο προορισμού. Και μπορούμε να χωρισούμε σε αυτούς που προτιμούν τα στροφυλίκα ή την εσωτερική διαδρομή.

So, το Σάββατο ας έρθει όποιος νομίζει ανεξαρτήτως τύπου μοτοσυκλέτας για να δούμε και τις δύο περιπτώσεις.

NLS
16/03/2004, 22:46
:beer:

SeNNinhA
17/03/2004, 01:00
OK. Να έρθουμε Wild Thing αλλά όχι 1:00. Κάντε το μετά τις 3:00 γιατί αρκετοί δουλεύουνε και τα Σάββατα.

NLS
17/03/2004, 01:45
και κάποια στιγμή πρέπει να φάμε

Adventure-R
17/03/2004, 20:54
OK, Ο ΚΑΦΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΔΙΗΜΕΡΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/3/03 ΣΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΜΕΡΟΣ (WILD THING - μικρολίμανο) ΣΤΙΣ 3.30 μμ (μεσημέρι) ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ.

Για να προλάβουν και αυτοί που δουλεύουν.

tatoo23
20/03/2004, 20:35
tha eimaio kai ego ekei min argisete sto symboylio ton on off:beer:

NLS
20/03/2004, 21:23
περιμένουμε να γράψετε τι καταλήξατε...

kosdros
21/03/2004, 05:00
παιδιά αλλά επειδή δεν μπαίνω συχνά στο forum το είδα μάλλον αργά! Παρ΄όλα αυτά η πρότασή μου ισχύει και μπορώ να συναντηθώ μεσοβδόμαδα με κάποιον που ήταν στην συνάντηση για τα διαδικαστικά.

asmar
21/03/2004, 19:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από kosdros
Έχω μόλις δηλώσει ενδιαφέρον.
Έχω σπίτι στην λίμνη του Ευήνου (για να μείνουμε όλοι)
Έχω και τα κλεδιά.
Έχω γνώση ΟΛΩΝ των δρόμων (άσφαλτος/χώμα/πιο χώμα)
Έχω φάει σε ΟΛΑ τα γύρω ταβερνάκια - χωριά (highlights)
Έχω να σας πω ότι οι βενζίνες θα σας φτάσουν άνετα.
Έχω όρεξη να έρθω
Έχω δουλειά το Πάσχα. Το τριήμερο ΟΚ.

θα ΈΧΩ όμως μηχανή ως τότε?

Αν ναι φύγαμε.

:wave2: :wave2: :wave2:


Κώστα θα πεταχτείς λίγο βόρεια απο το σπίτι σου να έρθεις να με πάρεις;
Θα είμαι έτοιμος στις 6 το πρωϊ :)

Καλά να περάσετε!!!!

tatoo23
21/03/2004, 21:41
adventure r dose sta paidia to til soy giati opos katalabaino de mporoyn oloi na mpainoyn oloi toso syxna mesa sto forum parola ayta an mporo na voithiso se kati to til moy einai 6934302093 opoios endiaferetai gia ayto to weekend as me kalesei an kai o organotis einai o adventure r

kosdros
22/03/2004, 16:33
η Αγγλία ένα ΠΡΑΟΥ είναι και έφτασα!:beer:

Adventure-R
24/03/2004, 20:31
Το ραντεβού είναι Σαββατο 27.3 στις 7.00 πμ στο περίπτερο στο Χαιδάρι.

Το τηλέφωνό μου είναι 6936882562 - Μαρκέλλος

Θα είμαι παρέα με την Ελένειτορ και θα είμαι αυτός με το πορτοκαλί μηχανάκι που στάζεί λάδια από τα μπροστινά αμορτισέρ.

Θα έχω μαζί μου ζλίπι μπανγκ και σκήνη for any case, 90 φωτογραφικές μηχανές, και ένα λαπτοπ για να ρυθμίζω τον κινητήρα on the fly.