PDA

View Full Version : Do elf's exist?



Innersense
04/12/2005, 17:03
Η ηλιόλουστη μέρα σήμερα δεν θα μπορούσε να μείνει ανεκμετάλλευτη και έτσι έπαιξε μια βολτίτσα Ναύπλιο για καφεδάκι.

Στα διόδια της Ελευσίνας περιμένοντας τον Skous συνέβη κάτι αναπάντεχο.

Εθεάθη ένα R1 με ένα παράξενο, μικροκαμωμένο πλάσμα επάνω του ντυμένο με ολόσωμη αγωνιστική φόρμα, το οποίο σταμάτησε για λίγο και σηκώνοντας την καθρεπτίζουσα ζελατίνα του κράνους -από το οποίο προεξείχαν διακριτικά δύο απίστευτα ξανθά κοτσιδάκια!- έριξε μια ματιά γύρω με ένα αστραφτερό βλέμμα.

Λίγο μετά αφού ξεκινήσαμε μας πέρασε από πάνω πετώντας...

Να ‘σαι καλά όπου και αν ταξιδεύεις...

nemethon
06/12/2005, 18:44
φίλε κοπέλα να δείς είναι οκ εγώ που είδα.....

είχα κατέβει Αθήνα για δώ ένα φιλαράκι και γυρνόντας μόλις έχοντας βγεί στην εθνική πηγαίνοντας χαλαρά με περίπου 160, με περνάει με καμια 200+ ένα 1000 Κ4,κλάιν λέω απο μέσα μου δεν έχω όρεξη για κυνηγητά (αν μιλήσεις με την μαμα καμιά 5 λεπτά πριν ξεκινήσεις και έχεις ακούσει την κασσέτα με τίτλο "δεν μπορώ έχω ταχυπαλμία καθε φορά που ανεβαίνεις στην κ*λομηχανή, θα πεθάνω επιτόπου αν πάθεις τίποτα κτλ κτλ κτλ" , που φαντάζομαι όλοι ακούτε απο κάποιον,σου κόβεται λίγο πολύ η όρεξη για ταρζανιές) λίγο πιο κάτω αρχίζουν σιγα σιγά να ξεπροβάλουν τα πρώτα διόδια αυτά με τις μπαριέρες, περνάω την ουρά απο τα κουτάκια και χώνομαι σε ένα άνοιγμα και βλέπω τσούπ μπροστά το Κ4,αρχικά παρατηρώ την εξάτμηση, μια tri-oval yoshimura και ανεβαίνοντας προς τα πάνω βλέπω οτι η φιγουρα του αναβάτη που σχηματίζεται ειναι σίγουρα γυναικεία.Ερχεται η σειρά του Κ4 πληρώνει και της πέφτει το ένα γάντι προσπαθεί να το μαζέψει, δεν μπορεί, κατεβάζει πλαγιοστάτη και το μαζεύει,το φοράει και γυρνάει και μου λέει "αχ χίλια συγνώμη που σε καθυστέρησα" και γω τι να δώ; μια κυρία περίπου 50 χρονών μπορεί και παραπάνω κρίνοντας απο τις αρκέτες ρυτίδες που φαινόντουσαν μέσα απο το κράνος.Απαντώ σαστιμένος "μα τι λέτε ποιά καθυστέριση", φευγει εγώ πληρώνω και την πετυχαίνω λιγο πιο παρακάτω και το ανοίγω λίγο για την περάσω,ελα μου ντε που το πέρνει χαμπάρι η γιαγια και αρχίζει και ανοίγει και αυτή,λέω απο μέσα μου "μας περνάνε που μας περνάνε κάτι πιτσιρικάδες και μερικές γυναίκες,να μην με πατήσει και η γιαγια. Τα κοντέρ έχουν αρχίσει και πέζουν μεταξύ 270-290 και η γιαγια να είναι ψαρακωμένη και κάνει επικίνδυνες σφήνες ανάμεσα απο κουτιά και εγώ απο πίσω να ακολουθώ, τελικά φτάνουμε κοντά στην χαλκίδα οπου και στρίβει δεξιά για χαλκίδα και την χάνω μην την έχοντας πέράσει.....


εντωμεταξύ αυτό το thread μονο στις στις "βόλτες-συναντήσεις" δεν ταιριάζει

alximistis
06/12/2005, 19:37
Δεν ξέρω για ξωτικά, αν υπάρχουν.
Ξέρω όμως με απόλυτη σιγουριά, πως μία υπέροχη ύπαρξη τριγυρνά ανάμεσα μας, μέσα στην Αθήνα.
Δεν έχω προσέξει τι μηχανή καβαλά, νομίζω είναι Μπούσα, πως να τη δω αφού βλέπω μόνο την τύπισα πάνω της;;;
Την έχω δει δύο φορές στο κέντρο, με χάρη και άνεση ανάμεσα στα οχήματα.
Ξανθιά με αρκετά κοντό μαλί!!! Δυστυχώς δεν φορά κράνος, τουλάχιστον όταν εγώ την είδα.
Πάντα όρθια κοπελιά, να μας φτιάχνεις τις μέρες!!!

Innersense
06/12/2005, 19:45
Καλά εννοείται ότι ήταν κοπέλα και μάλιστα τρομερό μωρό. Απλά είπα να το θέσω ποιο ποιητικά... Η συγκεκριμένη κοπέλα πάντως αποκλείεται να μην ασχολείτο επαγγελματικά με της μηχανές.

Σήμερα που πήγα στο Multirama στην Καλλιθέα ψάχνοντας να βρω την προσφορά της HOL για τους 6+6 μήνες είδα το άλλο κουφό:

Γεματούλα (προσοχή στους χαρακτηρισμούς γιατί ο κόσμος είναι καρατσεκαρισμένα πολύ μικρός) 30-35 χρονών να ανεβαίνει και να κυκλοφορεί με το ολόμαυρο R6 της! Εννοείται ότι ακουμπούσε με την μυτούλα του ποδιού κάτω...

Bil
06/12/2005, 20:01
όταν λές γεματούλα εννοείς κατι τέτοιο...;


30261

hetfield
07/12/2005, 09:09
kai edo stin xalkida kata tous kalokairinoun mines kseprovalei ena psilo melaxrino me fitness swmatara ksotiko pano se ena cbr me to kranos pada ston agona kai se kedriko dromo tis xalkidas (avadon) tou dinei kai katalavenei sta padilikia.

milame didaskei i kopela!!!!

emeina m@l@k@ssss......

apo tote patheno oneirokseis otan tin vlepo ston upno mou na kanoume kodres!!!!





ps:"oneirokseis"=> plaka kano eeeee...

ps2: oneirokseis => kai liga leo

ps3: koula m'akous?

xbox: poli kolopedo o kyriakos...!



:wave2:

OldMan
07/12/2005, 10:35
:D :D :D

ΡΕ σεις, τα ξωτικά (στον πληθυντικό) γράφονται elves !!!

(Και γω νόμισα ότι μιλάτε για λιπαντικά...)

:lol: :beer: :lol:

Innersense
07/12/2005, 10:50
το ξέρω φίλε αλλά τότε είναι που δεν θα καταλάβαινε κανένας τι θέλει να πει το post...

anyway... ζουν ανάμεσα μας... μας προσπερνάνε κι όλας! :)

OldMan
07/12/2005, 10:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Innersense
... μας προσπερνάνε κι όλας! :)

:lol: :rotflmao: :lol:

Τι σκ@τά ξωτικά θα ήταν αλλοιώς ??

:wave2: :beer: :wave2:

Tigas
07/12/2005, 10:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:D :D :D

ΡΕ σεις, τα ξωτικά (στον πληθυντικό) γράφονται elves !!!

(Και γω νόμισα ότι μιλάτε για λιπαντικά...)

:lol: :beer: :lol:

:lol: :lol: +1

DarKeGo
07/12/2005, 12:04
Paidia, opws kai na to kanoume, gynaika kai mixani einai 2 fores afrodisiako. Ego kai se scooteraki na do gynaika, ti latrevo...

exoun alli xari oi lakouves meta...an eisai apo piso...

Eimai eleinos, to ksero...:wacko:

OldMan
07/12/2005, 12:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από DarKeGo
Eimai eleinos, to ksero...:wacko:


Εμείς γιατί χρειάζεται να το μάθουμε ???
:confused: :confused: :confused:

Alx 84
07/12/2005, 12:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από nemethon
φίλε κοπέλα να δείς είναι οκ εγώ που είδα.....

είχα κατέβει Αθήνα για δώ ένα φιλαράκι και γυρνόντας μόλις έχοντας βγεί στην εθνική πηγαίνοντας χαλαρά με περίπου 160, με περνάει με καμια 200+ ένα 1000 Κ4,κλάιν λέω απο μέσα μου δεν έχω όρεξη για κυνηγητά (αν μιλήσεις με την μαμα καμιά 5 λεπτά πριν ξεκινήσεις και έχεις ακούσει την κασσέτα με τίτλο "δεν μπορώ έχω ταχυπαλμία καθε φορά που ανεβαίνεις στην κ*λομηχανή, θα πεθάνω επιτόπου αν πάθεις τίποτα κτλ κτλ κτλ" , που φαντάζομαι όλοι ακούτε απο κάποιον,σου κόβεται λίγο πολύ η όρεξη για ταρζανιές) λίγο πιο κάτω αρχίζουν σιγα σιγά να ξεπροβάλουν τα πρώτα διόδια αυτά με τις μπαριέρες, περνάω την ουρά απο τα κουτάκια και χώνομαι σε ένα άνοιγμα και βλέπω τσούπ μπροστά το Κ4,αρχικά παρατηρώ την εξάτμηση, μια tri-oval yoshimura και ανεβαίνοντας προς τα πάνω βλέπω οτι η φιγουρα του αναβάτη που σχηματίζεται ειναι σίγουρα γυναικεία.Ερχεται η σειρά του Κ4 πληρώνει και της πέφτει το ένα γάντι προσπαθεί να το μαζέψει, δεν μπορεί, κατεβάζει πλαγιοστάτη και το μαζεύει,το φοράει και γυρνάει και μου λέει "αχ χίλια συγνώμη που σε καθυστέρησα" και γω τι να δώ; μια κυρία περίπου 50 χρονών μπορεί και παραπάνω κρίνοντας απο τις αρκέτες ρυτίδες που φαινόντουσαν μέσα απο το κράνος.Απαντώ σαστιμένος "μα τι λέτε ποιά καθυστέριση", φευγει εγώ πληρώνω και την πετυχαίνω λιγο πιο παρακάτω και το ανοίγω λίγο για την περάσω,ελα μου ντε που το πέρνει χαμπάρι η γιαγια και αρχίζει και ανοίγει και αυτή,λέω απο μέσα μου "μας περνάνε που μας περνάνε κάτι πιτσιρικάδες και μερικές γυναίκες,να μην με πατήσει και η γιαγια. Τα κοντέρ έχουν αρχίσει και πέζουν μεταξύ 270-290 και η γιαγια να είναι ψαρακωμένη και κάνει επικίνδυνες σφήνες ανάμεσα απο κουτιά και εγώ απο πίσω να ακολουθώ, τελικά φτάνουμε κοντά στην χαλκίδα οπου και στρίβει δεξιά για χαλκίδα και την χάνω μην την έχοντας πέράσει.....


εντωμεταξύ αυτό το thread μονο στις στις "βόλτες-συναντήσεις" δεν ταιριάζει


Ένα μεγάλο RESPECT στην γιαγιά!!!!!

Άλλο ένα για όσες κοπέλες καβαλάνε μοτό (με κράνος πάντα, ε; Μη το ξεχνάμε αυτό)....

nemethon
07/12/2005, 13:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:D :D :D

ΡΕ σεις, τα ξωτικά (στον πληθυντικό) γράφονται elves !!!

(Και γω νόμισα ότι μιλάτε για λιπαντικά...)

:lol: :beer: :lol:


:a18: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:






Αρχικά δημιουργήθηκε από Alx 84
Ένα μεγάλο RESPECT στην γιαγιά!!!!!

Άλλο ένα για όσες κοπέλες καβαλάνε μοτό (με κράνος πάντα, ε; Μη το ξεχνάμε αυτό)....

εγώ ενα έχω πώ για την γιαγια
:a23: :a23: :a23: :a23: :a23:

apolon10
07/12/2005, 15:25
ρε σεις ακουστε τωρα γιατι ανεβαινουν ολο και πιο πολλες κοπελες σε μηχανακια και ειδικα σε μονοκυλινδρα. Κατεβαινω Σαββατο Αθηνα με την κοπελα και λεω δεν παιρνω το παπι αντι για το μεγαλο να το αφησουμε οπου βρουμε χωρις κοπο.
Στο γυρισμο μου λεει η κοπελια. Ωραιο το παπι , να μου μαθεις να το οδηγαω. Ειδικα αυτοι οι κραδασμοι (οταν συντονιζεται) αλλο πραγμα.....:rolleyes:
Καγκελο εγω:eek:

Innersense
07/12/2005, 16:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από apolon10
Ειδικα αυτοι οι κραδασμοι (οταν συντονιζεται) αλλο πραγμα....

Καλά όλα τα λεφτά η δήλωση!

Δε λέω και εμένα μου αρέσει πάρα πολύ η εικόνα μιας γυναίκας που οδηγάει μηχανή, όμορφα συνειδητοποιημένα και με γνώση του σε τι έχει ανέβει πάνω (το θέμα εξάλλου έχει εξαντληθεί σχεδόν σε άλλο thread).

Συμφωνώ επίσης ότι γενικότερα για τις γυναίκες είναι πολύ καταλληλότερα τα μονοκύλινδρα χαμηλά μηχανάκια (όπως και να το κάνουμε εκ φύσεως κατά μέσο όρο χρειάζονται πιο ελαφριά και πιο χαμηλά μηχανάκια).

Το να βλέπεις όμως μια θεά, ένα απίστευτο πλάσμα, ντυμένη στα δερμάτινα να πηγαίνει στην εθνική ένα R1 τέζα κολημένη πάνω στο ντεπόζιτο, όπως και να το κάνουμε είναι κάτι το οποίο σου αναστατώνει την ζωή.

Ειλικρινά δεν το λέω φαλλοκρατικά. Θεωρώ εκ’ φύσεως τις γυναίκες πολύ πιο λογικές, ορθολογίστριες και με ανεπτυγμένο το συναίσθημα της ασφάλειας από τους άντρες και τα ss μηχανάκια είναι αντιδιαμετρικά αντίθετα σε αυτό το σκεπτικό.