PDA

View Full Version : aprilia leonardo 150



DALEX
23/07/2019, 12:57
Χαίρετε !!! Εχω ενα θεμα με το απριλια λεοναρδο 150 ισως μπορειτε να με βοηθησετε .οταν παω να το βαλω μπροστα με την μιζα αν δεν ανοιξω καθολου το γκαζι γυρναει κανονικα και περνει μπροστα αν ομως ξεχαστω και ανοιξω εστω και λιγο το γκαζι την ωρα που γυρναει η μιζα κλοτσαει ακουγετε ενα χτυπημα και δεν περνει μπροστα

doctoras
24/07/2019, 07:28
Χαίρετε !!! Εχω ενα θεμα με το απριλια λεοναρδο 150 ισως μπορειτε να με βοηθησετε .οταν παω να το βαλω μπροστα με την μιζα αν δεν ανοιξω καθολου το γκαζι γυρναει κανονικα και περνει μπροστα αν ομως ξεχαστω και ανοιξω εστω και λιγο το γκαζι την ωρα που γυρναει η μιζα κλοτσαει ακουγετε ενα χτυπημα και δεν περνει μπροστα

δεν χρειάζεται να ανοίξεις το γκάζι, αν είναι κρύο μπορείς να ανοίξεις το σλάιντ του τσοκ
το έχεις καθαρίσει καρπυρατέρ? αν όχι ξακίνα με ένα καλό σερβις περιλαμβάνοντας και αυτή την εργασία

DALEX
24/07/2019, 12:12
ευχαριστω πολυ για την απαντηση θα καθαρισω καμπιλατερ πρωτα αυτο το προβλημα δεν μου το ειχε ξανακανει παρολο που καπιοα στηγμη ειχα και προβλημα με το καμπιλατερ τσοκ εχει αυτοματο