PDA

View Full Version : Τι πλαστικά να βάλω στο παπι



Dimitris200222
16/08/2019, 01:56
Μάγκες μια ερώτηση,όποιος ξέρει αν μπορεί ας μου πει.Εχει ένα φιλαράκι μου ένα κινέζικο (cheetah 125) το έχει φορεθεί μοτέρ λιφαν επάνω αλλά τα πλαστικά είναι τέρμα άθλια,μήπως ξέρετε αν γίνεται να βάλω πλαστικά από honda supra;

Bowleno
17/08/2019, 08:10
Της μαϊμούς και κοστούμι να της βάλεις, μαϊμού θα παραμείνει...
Ακόμα και έκαναν που δεν νομίζω, είναι απλά πεταμένα λεφτά...

Dimitris200222
17/08/2019, 08:34
Μάγκες μια ερώτηση,όποιος ξέρει αν μπορεί ας μου πει.Εχει ένα φιλαράκι μου ένα κινέζικο (cheetah 125) το έχει φορεθεί μοτέρ λιφαν επάνω αλλά τα πλαστικά είναι τέρμα άθλια,μήπως ξέρετε αν γίνεται να βάλω πλαστικά από honda supra;

Δίκαιο έχεις φίλε,απλά να το συμμαζέψουμε λίγο μην είναι τόσο χάλια,ξέρεις αν μπορώ να βάλω πλαστικά από αλλο παπί;

Bowleno
17/08/2019, 12:34
Δίκαιο έχεις φίλε,απλά να το συμμαζέψουμε λίγο μην είναι τόσο χάλια,ξέρεις αν μπορώ να βάλω πλαστικά από αλλο παπί;

Μου αρέσει που έκανες παράθεση στον εαυτό σου :lol:
Ολόκληρο το κοστούμι ιμιτασιόν κιόλας πάει κανένα 200αρι, τα γνήσια χτυπάνε ακόμα και το 500αρι... Είσαι διατεθειμένος να δώσεις τόσα; Δώστε το παπί και με τα λεφτά που θα έδινες για τα πλαστικά παίρνεις άλλο γνήσιο ολόκληρο....
Δύσκολα θα βρεις να ταιριάζει από κάποιο επώνυμο παπί, όλα θα θέλουν πατέντες, δεν αξίζει τον κόπο

MAIK72
17/08/2019, 13:59
Γίνεται με κάποιες μετατροπές στις μάσκες αλλά δεν αξίζει τον κόπο να δώσεις ούτε μισό ευρώ επιπλέον για το cheetah. Aν θες οπωσδήποτε να του ρίξεις λεφτά βάλτου μπρός-πίσω σύστημα supra.Δλδ να τα αλλάξεις όλα!:D To μηχανάκι αυτό είναι ρημάδι