PDA

View Full Version : Εξάτμιση για παπί



Nospecialname
23/08/2019, 18:21
Καλησπέρα , θα ήθελα να μάθω ποια είναι η καλύτερη εξάτμιση για παπί , το ξέρω ότι ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΖΩ ΤΊΠΟΤΑ και ότι είναι πεταμένα λεφτά αλλά σκέφτομαι να την αλλάξω για τον ήχο , θα ήθελα έναν μπάσο ηχο και προφανώς να μην είναι παράνομη (πολύ δυνατή) αλλά ούτε και να ενωχλει , δεν θέλω να σκουριάσει και θέλω να είναι ποιότικη...

Επίσης θα ήθελα να σας ρωτήσω αν συνηστατε ολόσωμη η μόνο τελικό , και αν υπάρχει περίπτωση να επηρεάσει με κακό τρόπο το μοτέρ οποιαδήποτε αλλαγή εξάτμισης , καθώς και αν σε Injection πρέπει να αλλάξεις και κάτι αλλο πακέτο με την εξάτμιση , γενικά τι να περιμένω?

Δεν ξέρω αν θα την αλλάξω σίγουρα και κυρίως με ενδιαφέρει η πληροφόρηση επί του θέματος , γιατί μια χαρά είναι και η μαμά και λεφτά για τέτοια πράγματα με δυσκολία υπάρχουν

Bowleno
23/08/2019, 22:23
Η τελευταία παράγραφος, "μια χαρά είναι η μαμά", αρκεί...
Δεν έχω δει εξάτμιση διαιρούμενη σε λαιμό και τελικό για παπί... (Εκτός πια κι αν έχω μείνει τόσο πίσω....) Επίσης, αυτές που πουλάνε (οι φτηνές) συνήθως δεν έχουν καταλύτη με ότι αυτό συνεπάγεται για την υγεία σου, πρωτίστως.
Μαζί με αυτήν θέλει ανάλογες ρυθμίσεις σε ψεκασμό, φίλτρο αέρος κλπ. Άστο στη ησυχία του, εν ολίγοις....