PDA

View Full Version : ΑΓΝΩΣΤΟ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΟ KAZE-R



Sarrigioxan
25/08/2019, 20:37
Καλησπέρα, ψάχνω να βρω ένα ανταλλακτικό για να συνδέσω σωστά τις ουρές με το πίσω φτερό στο κασέρι μου. Έχω αυτό το πέταλο που εχει, αλλά μου λείπει άλλο ένα κομμάτι το οποίο δεν το βρίσκω ούτε στο ίντερνετ, ούτε ξέρω πως λέγεται για να το αναζητησω.
Όσοι έχετε καζέρι αυτό με τα πίσω φλας στο κωλοφάναρο ή αυτό με τα φλας στις ποδιές (το ευρωπαϊκό) αν κοιτάξετε μέσα-πισω Άπτον λασποτηρα πισω, θα δείτε αυτό που ενώνει το πέταλο της ουράς με τον θόλο. ΒΟΗΘΕΙΑ

MAIK72
25/08/2019, 21:41
Να πω κάτι? Δλδ πως ψάχνεις αν όχι με κωδικό της kawasaki ? Ζητείται πέταλο θόλου από κασέρι ευρωπαικ0!!1!! Με κ@λ@φάναρο ή χωρίς!! :roflmao:

Eiver
25/08/2019, 21:52
:a6: εν τω μεταξυ αυτη την εκφραση "κωλοφαναρο" την απεχθανομαι...το χω ξαναγραψει αν κωλοφαναρο αποκαλουμε το πισω φαναρι,το μπροστινο πως πρεπει να το αποκαλουμε;
πουτσοφαναρο ή μουνοφαναρο ε αμα πια ελεος :cry:

Acacius
25/08/2019, 22:08
Στο άλλο θέμα που άνοιξες σου απάντησε ο s705 με κατάλογο για να βρεις το μηχανάκι σου. Εκεί θα βρεις και το ανταλλακτικό που ψάχνεις, με όνομα (αγγλικό) και κωδικό. Αν δεν το βρίσκεις, μάλλον είναι τμήμα άλλου ανταλλακτικού - θα φανεί στο διάγραμμα.


:a6: εν τω μεταξυ αυτη την εκφραση "κωλοφαναρο" την απεχθανομαι...το χω ξαναγραψει αν κωλοφαναρο αποκαλουμε το πισω φαναρι,το μπροστινο πως πρεπει να το αποκαλουμε;
πουτσοφαναρο ή μουνοφαναρο ε αμα πια ελεος :cry:

Βυζοφάναρο, για να είναι unisex όπως ο κώλος. Ειδικά αν έχει διπλούς προβολείς.