PDA

View Full Version : φοραει καποιος αυτες?



zolotas
05/12/2005, 23:59
τις φοραει κανεις?? και αν ξερει τιμη...στο περιπου

στο νετ κοστιζουν 160Ε παντως


30104

MOZART
28/12/2005, 00:58
Εγω παντως αγορασα με 185ευρω τις oxtar απο την colori και εκτος απο προστασια στα επιμαχα σημεια εχουν και κλειδωμα για τον αστραγαλο.Δεν επιτρεπει το ποδι να κανει καμια κινηση περα απο τις αναγκαιες για περπατημα.Ετσι δεν μπορει να διπλωσει η να γυρισει το πελμα.Οι συγκεκριμενες δεν εχουν τιποτα τετοιο.Ειναι μια απλη ακτιβη μποτα

GTZ750
28/12/2005, 01:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από MOZART
Εγω παντως αγορασα με 185ευρω τις oxtar απο την colori και εκτος απο προστασια στα επιμαχα σημεια εχουν και κλειδωμα για τον αστραγαλο.Δεν επιτρεπει το ποδι να κανει καμια κινηση περα απο τις αναγκαιες για περπατημα.Ετσι δεν μπορει να διπλωσει η να γυρισει το πελμα.Οι συγκεκριμενες δεν εχουν τιποτα τετοιο.Ειναι μια απλη ακτιβη μποτα

ελα και εσυ εγινες "ρομποκοπ"
δεν σου τριζουν και εσενα??

MOZART
28/12/2005, 01:46
:rotflmao: :rotflmao:
Τριζουν αλλα συνοδευονται και με λαδακι για τα πλαστικα μερη.
Δεν εχω βαλει ακομα γιατι δεν πολυ περπαταω με αυτες
Νομιζω θελουν καθε 4000 χιλ:rotflmao: :rotflmao:
Καλυτερα ρομποκοπ παντως παρα αναπηρος

GTZ750
28/12/2005, 02:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από MOZART
:rotflmao: :rotflmao:
Τριζουν αλλα συνοδευονται και με λαδακι για τα πλαστικα μερη.
Δεν εχω βαλει ακομα γιατι δεν πολυ περπαταω με αυτες
Νομιζω θελουν καθε 4000 χιλ:rotflmao: :rotflmao:
Καλυτερα ρομποκοπ παντως παρα αναπηρος

συμφωνω μαζι σου αλλα δεν κανει και πολυ δουλεια το λαδακι!!!

εγω ειμαι στα προθυρα να βαλω WD40!!!!:alien: :alien: :alien:

ela ela
28/12/2005, 22:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από MOZART
Εγω παντως αγορασα με 185ευρω τις oxtar απο την colori και εκτος απο προστασια στα επιμαχα σημεια εχουν και κλειδωμα για τον αστραγαλο.Δεν επιτρεπει το ποδι να κανει καμια κινηση περα απο τις αναγκαιες για περπατημα.Ετσι δεν μπορει να διπλωσει η να γυρισει το πελμα.Οι συγκεκριμενες δεν εχουν τιποτα τετοιο.Ειναι μια απλη ακτιβη μποτα

Ποιο μοντελο ειναι αυτο που πηρες?εγω εχω το Explorer Gor-tex kai ειμαι ευχαριστημενος. Αλλα ειναι ποιο πολυ τουρισταδικες.