PDA

View Full Version : H koytala



tifoefs
06/12/2005, 13:43
Ο Γιάννης προσκάλεσε τη μητέρα του για φαγητό. Κατά τη διάρκεια του δείπνου, η μητέρα δεν έπαψε να κοιτάζει τη συγκάτοικο του γιου της, μια πολύ όμορφη κοπέλα. Από καιρό "μυριζότανε" ότι υπήρχε σχέση ανάμεσά τους και αυτή η υποψία της κέντριζε περισσότερο την περιέργεια.
Τους παρατηρούσε όλο το βράδυ και κατέληξε στο συμπέρασμα ότι η μεταξύ τους σχέση ήταν κάτι περισσότερο απ' ό,τι άφηναν να φαίνεται.
Σαν να διάβασε τις σκέψεις της μητέρας του ο Γιάννης, προσφέρθηκε να της λύσει την απορία και της είπε:
- Ξέρω τι θα πρέπει να σκέφτεσαι, αλλά η Πόπη κι εγώ είμαστε ΜΟΝΟ συγκάτοικοι, και το τόνισε το "μόνο".

Τρεις-τέσσερις ημέρες αργότερα η Πόπη λέει στο Γιάννη:
- Από τότε που η μητέρα σου ήρθε για φαΐ, έχω χάσει την ασημένια κουτάλα σερβιρίσματος και δε μπορώ να τη βρω πουθενα, αν και έχω φάει τον τόπο.
Λες να μας την πήρε; Αλλά πάλι... δεν το πιστεύω.
- ! Ούτε εγώ το πιστεύω, της λέει ο Γιάννης, αλλά, για να 'μαστε 100% σίγουροι, θα της γράψω, να τη ρωτήσω.

Κάθεται λοιπόν και γράφει ένα γραμματάκι στη μητέρα του:

Αγαπητή μητέρα,
Δε λέω ότι πήρες την ασημένια κουτάλα σερβιρίσματος, τις προάλλες που είχες έρθει για φαΐ, ούτε λέω ότι δεν την πήρες. Αλλά η κουτάλα χάθηκε τη βραδιά που ήσουνα εδώ. Μπορείς να μου πεις τι έγινε;
Ο γιος σου.

Μερικές ημέρες αργότερα φτάνει η απάντηση:

Αγαπητέ Γιάννη,
Δε λέω ότι έχεις σεξουαλικές σχέσεις με την Πόπη, ούτε λέω ότι δεν έχεις. Αν όμως κοιμόσουν στο κρεββάτι σου, θα την είχες βρει την κουτάλα μέχρι τώρα.
Με αγάπη.
Η μαμά σου

McGyver
06/12/2005, 13:48
:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=14849


30153

tifoefs
06/12/2005, 14:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=14849

Αερααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

:a52: :a52: :a015: :a015: :a017: :a017: :a37: :a37: :a47: :a47:


30158

McGyver
06/12/2005, 14:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Αερααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

:a52: :a52: :a015: :a015: :a017: :a017: :a37: :a37: :a47: :a47:

:a22: :a22: :a22: :a22: :a22:

tifoefs
06/12/2005, 14:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
:a22: :a22: :a22: :a22: :a22:

Θα σε βαλω πιπερι ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεε !!!

Με βγαζεις και γλωσσα !!

:smokin: :smokin: :smokin: :smokin: :smokin:

bartlal
06/12/2005, 14:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Ο Γιάννης προσκάλεσε τη μητέρα του για φαγητό. Κατά τη διάρκεια του δείπνου, η μητέρα δεν έπαψε να κοιτάζει τη συγκάτοικο του γιου της, μια πολύ όμορφη κοπέλα. Από καιρό "μυριζότανε" ότι υπήρχε σχέση ανάμεσά τους και αυτή η υποψία της κέντριζε περισσότερο την περιέργεια.
Τους παρατηρούσε όλο το βράδυ και κατέληξε στο συμπέρασμα ότι η μεταξύ τους σχέση ήταν κάτι περισσότερο απ' ό,τι άφηναν να φαίνεται.
Σαν να διάβασε τις σκέψεις της μητέρας του ο Γιάννης, προσφέρθηκε να της λύσει την απορία και της είπε:
- Ξέρω τι θα πρέπει να σκέφτεσαι, αλλά η Πόπη κι εγώ είμαστε ΜΟΝΟ συγκάτοικοι, και το τόνισε το "μόνο".

Τρεις-τέσσερις ημέρες αργότερα η Πόπη λέει στο Γιάννη:
- Από τότε που η μητέρα σου ήρθε για φαΐ, έχω χάσει την ασημένια κουτάλα σερβιρίσματος και δε μπορώ να τη βρω πουθενα, αν και έχω φάει τον τόπο.
Λες να μας την πήρε; Αλλά πάλι... δεν το πιστεύω.
- ! Ούτε εγώ το πιστεύω, της λέει ο Γιάννης, αλλά, για να 'μαστε 100% σίγουροι, θα της γράψω, να τη ρωτήσω.

Κάθεται λοιπόν και γράφει ένα γραμματάκι στη μητέρα του:

Αγαπητή μητέρα,
Δε λέω ότι πήρες την ασημένια κουτάλα σερβιρίσματος, τις προάλλες που είχες έρθει για φαΐ, ούτε λέω ότι δεν την πήρες. Αλλά η κουτάλα χάθηκε τη βραδιά που ήσουνα εδώ. Μπορείς να μου πεις τι έγινε;
Ο γιος σου.

Μερικές ημέρες αργότερα φτάνει η απάντηση:

Αγαπητέ Γιάννη,
Δε λέω ότι έχεις σεξουαλικές σχέσεις με την Πόπη, ούτε λέω ότι δεν έχεις. Αν όμως κοιμόσουν στο κρεββάτι σου, θα την είχες βρει την κουτάλα μέχρι τώρα.
Με αγάπη.
Η μαμά σου


και για πιο παλιοκαταστασεις:
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=1012

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


30162

bartlal
06/12/2005, 14:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Θα σε βαλω πιπερι ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεε !!!

Με βγαζεις και γλωσσα !!

:smokin: :smokin: :smokin: :smokin: :smokin:

θα σου βαλω πιπερι στην τουρτα σου σημερα, θα σου πω εγω... :evil: :evil: :evil:

McGyver
06/12/2005, 14:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Θα σε βαλω πιπερι ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεε !!!

Με βγαζεις και γλωσσα !!

:smokin: :smokin: :smokin: :smokin: :smokin:

Συμπάθα με και μη παρεξηγείς...
Ε, φανταστικέ εορτάζοντα συμφορουμίτη;;;

Χρόνια πολλά!!!

:beer: :beer: :beer:

marine521
06/12/2005, 14:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
και για πιο παλιοκαταστασεις:
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=1012

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Φεύγα ρε απατεωνα από δω...όπου σε συμφέρει το βάζει το recycle..... (Φαλακρέ Τριανταφυλλόπουλε) .:lol: :lol: :bawl: :lol: :lol:

κοτ κοτ κοτ

tifoefs
06/12/2005, 14:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
και για πιο παλιοκαταστασεις:
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=1012

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Εσυ θα φας τις πιπεριες απο το κρανος σου !!

:a02: :a015:


30163

tifoefs
06/12/2005, 14:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
Συμπάθα με και μη παρεξηγείς...
Ε, φανταστικέ εορτάζοντα συμφορουμίτη;;;

Χρόνια πολλά!!!

:beer: :beer: :beer:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :beer: :beer:

tifoefs
06/12/2005, 14:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
θα σου βαλω πιπερι στην τουρτα σου σημερα, θα σου πω εγω... :evil: :evil: :evil:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


30164

NAKANO-1100
06/12/2005, 17:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Αερααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

:a52: :a52: :a015: :a015: :a017: :a017: :a37: :a37: :a47: :a47:


ΘΑ ΜΕ ΑΝΑΓΚΑΣΕΤΕ ΝΑ ΒΑΛΩ ΟΜΟΡΦΕΣ ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΩΣ ΓΝΩΣΤΟΝ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΥΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟΦΕΥΓΩ


30234

XTakias
06/12/2005, 19:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από NAKANO-1100
ΘΑ ΜΕ ΑΝΑΓΚΑΣΕΤΕ ΝΑ ΒΑΛΩ ΟΜΟΡΦΕΣ ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΩΣ ΓΝΩΣΤΟΝ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΥΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟΦΕΥΓΩ


Επειδή το άφησα πολύ καιρό χωρίς να σχολιάσω τη Γκάμοβα πιστεύω πως ήρθε η ώρα.

Εψαχνα για σκιάχτρο για το χωράφι του παππού μου και ο φίλος Νακάνο έβαλε την φωτογραφία. Την μεγένθυνα και του την έστειλα. Χρυσές δουλειές ο παππούς. κανένα πτηνό δεν την πλησιάζει!!!Σωθήκαμε!!!Χρυσό χωράφι απο εκείνη την μέρα και έπειτα!
(Γεια σου ρε Νακάνο παλήκαρε)Σορυ κι όλας αλλά πρέπει να υπάρχει λόγος αντίλογος!:beer: :beer: :beer:

ronin1
06/12/2005, 22:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTakias
Επειδή το άφησα πολύ καιρό χωρίς να σχολιάσω τη Γκάμοβα πιστεύω πως ήρθε η ώρα.

Εψαχνα για σκιάχτρο για το χωράφι του παππού μου και ο φίλος Νακάνο έβαλε την φωτογραφία. Την μεγένθυνα και του την έστειλα. Χρυσές δουλειές ο παππούς. κανένα πτηνό δεν την πλησιάζει!!!Σωθήκαμε!!!Χρυσό χωράφι απο εκείνη την μέρα και έπειτα!
(Γεια σου ρε Νακάνο παλήκαρε)Σορυ κι όλας αλλά πρέπει να υπάρχει λόγος αντίλογος!:beer: :beer: :beer:

:beer: :beer: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

NAKANO-1100
07/12/2005, 16:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTakias
Επειδή το άφησα πολύ καιρό χωρίς να σχολιάσω τη Γκάμοβα πιστεύω πως ήρθε η ώρα.

Εψαχνα για σκιάχτρο για το χωράφι του παππού μου και ο φίλος Νακάνο έβαλε την φωτογραφία. Την μεγένθυνα και του την έστειλα. Χρυσές δουλειές ο παππούς. κανένα πτηνό δεν την πλησιάζει!!!Σωθήκαμε!!!Χρυσό χωράφι απο εκείνη την μέρα και έπειτα!
(Γεια σου ρε Νακάνο παλήκαρε)Σορυ κι όλας αλλά πρέπει να υπάρχει λόγος αντίλογος!:beer: :beer: :beer:


ΝΑ ΜΗΝ ΤΗ ΜΕΓΕΝΘΥΝΕΙΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΗ ΜΕΓΕΘΥΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΠΡΟΚΥΠΤΕΙ Η ΛΕΞΗ ΚΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΓΕ-Ν-ΘΟΣ

ΒΑΖΩ ΦΩΤΟ ΑΠΕΙΛΗ ΚΟΝΤΟΣΤΟΥΠΑΣ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΙΣΜΟ


30325

NAKANO-1100
07/12/2005, 16:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTakias
Επειδή το άφησα πολύ καιρό χωρίς να σχολιάσω τη Γκάμοβα πιστεύω πως ήρθε η ώρα.

Εψαχνα για σκιάχτρο για το χωράφι του παππού μου και ο φίλος Νακάνο έβαλε την φωτογραφία. Την μεγένθυνα και του την έστειλα. Χρυσές δουλειές ο παππούς. κανένα πτηνό δεν την πλησιάζει!!!Σωθήκαμε!!!Χρυσό χωράφι απο εκείνη την μέρα και έπειτα!
(Γεια σου ρε Νακάνο παλήκαρε)Σορυ κι όλας αλλά πρέπει να υπάρχει λόγος αντίλογος!:beer: :beer: :beer:


ΝΑ ΜΗΝ ΤΗ ΜΕΓΕΝΘΥΝΕΙΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΗ ΜΕΓΕΘΥΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΠΡΟΚΥΠΤΕΙ Η ΛΕΞΗ ΚΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΓΕ-Ν-ΘΟΣ

ΒΑΖΩ ΦΩΤΟ ΑΠΕΙΛΗ ΚΟΝΤΟΣΤΟΥΠΑΣ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΙΣΜΟ


30326

Alx 84
07/12/2005, 19:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από NAKANO-1100
ΝΑ ΜΗΝ ΤΗ ΜΕΓΕΝΘΥΝΕΙΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΗ ΜΕΓΕΘΥΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΠΡΟΚΥΠΤΕΙ Η ΛΕΞΗ ΚΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΓΕ-Ν-ΘΟΣ

ΒΑΖΩ ΦΩΤΟ ΑΠΕΙΛΗ ΚΟΝΤΟΣΤΟΥΠΑΣ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΙΣΜΟ

Έλα, σιγά σιγά στρώνεις κι εσύ. Με τον καιρό να δεις σου δε θα σου αρέσει ούτε κι εσένα η στέκα.

NAKANO-1100
25/12/2005, 08:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alx 84
Έλα, σιγά σιγά στρώνεις κι εσύ. Με τον καιρό να δεις σου δε θα σου αρέσει ούτε κι εσένα η στέκα.

ΓΙΑ ΠΡΟΣΕΞΕ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...
ΙΠΠΕΡΣΤΕΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΒΑΖΩ ΚΙ ΑΛΛΗ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΛΕΤΟΣ ΚΑΙ ΔΕΡΜΑ!
ΔΕΣ ΓΑΜΠΕΣ ΜΠΟΥΤΙΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΜΠΡΑΤΣΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΙΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΙΣ ΤΗ ΘΕΑ ΣΤΕΚΑ

ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΟΥΤΕ ΗΤΑ ΟΥΤΕ ΝΤΑΜΠΛ ΕΛ

ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΑΜΕΣΑ ΤΗΝ ΑΠΟΔΕΙΚΤΙΚΗ ΦΩΤΟ ΑΡΑ ΘΑ ΤΗ ΧΩΣΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ

NAKANO-1100
25/12/2005, 13:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από NAKANO-1100
ΓΙΑ ΠΡΟΣΕΞΕ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...
ΙΠΠΕΡΣΤΕΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΒΑΖΩ ΚΙ ΑΛΛΗ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΛΕΤΟΣ ΚΑΙ ΔΕΡΜΑ!
ΔΕΣ ΓΑΜΠΕΣ ΜΠΟΥΤΙΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΜΠΡΑΤΣΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΙΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΙΣ ΤΗ ΘΕΑ ΣΤΕΚΑ

ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΟΥΤΕ ΗΤΑ ΟΥΤΕ ΝΤΑΜΠΛ ΕΛ

ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΑΜΕΣΑ ΤΗΝ ΑΠΟΔΕΙΚΤΙΚΗ ΦΩΤΟ ΑΡΑ ΘΑ ΤΗ ΧΩΣΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ


31851