PDA

View Full Version : Honda Hornet 250c.c.



giorgos_giorgos
07/12/2005, 13:14
Yparxei kaneis me Honda Hornet 250c.c na antalaksoume apopseis? Pira ena to kalokairi,tromeri mixani gia 250cc , ekana Athina - Thessaloniki poli aneta tha elega,me kourase ligo epidi den eixa fairing omos...

BILLY FILTH
07/12/2005, 13:57
καλορίζικη ρε φίλε.
κάνε μου τη χάρη και πες μου πως και από που την απέκτησες.
αν έχει εγγύηση και τα λοιπά απαραίτητα γιατί το σκέφτομαι σοβαρά.

giorgos_giorgos
08/12/2005, 12:10
metaxirismeni tin pira ,montelo 1999 einai , alla einai mia xara
diskola tha vreis pisteyw , ektos kai an psakseis athina pou ine megaliteri i agora,eimai thessaloniki kai exw dei mono ena akoma hornet 250cc
psaxnw ti eksatmisi na valw twra kai den kserw ti, den thelw kai kamia panakrivi

Innersense
08/12/2005, 13:06
καλορίζικο το μηχανάκι σου φίλε και είναι κουκλί

εμένα μου αρέσει ακόμα περισότερο το vtr βέβαια αλλά είναι πάντα ρίσκο τα μηχανάκια παραεισαγωγής.

τεσπά μια απόφαση είναι και φυσικά πάνω απ όλα να σου κάτσει καλό κομάτι και σε αλή τιμή!

Rezeguet
08/12/2005, 13:15
vasika to hornet 250 exei dikia tou katigoria mazi me ta alla hornet ligo pio pano apo to cbf forum alla tespa 8a sou kanw ti eksypirethsh :D

O Alex6RR poulouse prin kana mina to diko tou moter opote ama 8elei kaneis na rotisei ama toxei akoma steilte tou kana pm i gia na rotiseis gia eksatmish mou fainetai eixe mia aftermarket.

:wave2:

giorgos_giorgos
09/12/2005, 12:12
ok filaraki, na'sai kala

oulas
11/12/2005, 11:57
O Alex6RR poulouse prin kana mina to diko tou moter opote ama 8elei kaneis na rotisei ama toxei akoma steilte tou kana pm i gia na rotiseis gia eksatmish mou fainetai eixe mia aftermarket.

Μια χαρα χρυσο μηχανακι ειναι παιδια, αλλα μην παιρνετε ενα μηχανακι που θα βρειτε 5-10 σε ολη την Ελλαδα! Τι υποστηριξει να υπαρχει, και αντε να το πουλησεις μετα. Ο Alex6RR πεδεθετε τοσο καιρο να το πουληση και εχει ριξει την τιμη καπου 1500 απο την αρχικη, εαν θυμαμαι καλα.

gavos
13/01/2006, 16:37
exw ki egw ena hornetaki tou 99 kai tio mixanaki mamaei gia ta kivika tou... pio prin eixa ena xt 600 tou 2000 kai de ta sigrinw me tipota edaksei einai diaforetikes moto alla milaw genika... de kollwnei pouthena kai an kai me fovize stin arxi ayta pou lene gia ta paraeisagwgis oxi mono den exei vgalei tipota alla kai na vgalei exw vrei polles akres akoma kai stin ellada kiriws apo filous omws me sinergia adallaktika... padws gia to thema tis metapwlisis arkei na sas pw oti petixa enan me modello 2001 kai to rwtisa poso tin pire kai mou eipe 4000 kai emeina... alla to kalo itan oti ekeino to diastima tin poulouse kai tin edwse pali 4000.... an einai dinaton... pada kati tha vreis arkei na mi viazesai egw pisteyw..

oulas
14/01/2006, 00:20
Μακαρι να ειχα αυτο το 250αρι, αντι για το ψωφιμι που εχω τωρα!

Alex6RR
17/01/2006, 16:59
παιδια να διευκρινησω κάτι εγω την δίνω για να πάρω 1000αρα αλλα και πάλη ειμαι σε σκέψει γιατι ειναι ενα τρομερά βοληκο μηχανάκι και δεν εχει να ζηλέψει τιποτα σε στριψημο και αισθηση απο ενα μεγαλυτερο!ανταλακρηκα υπάρχουν και αυτο μπορω να σας το αποδειξω με ενα τηλεφώνο!οσο για την τιμή την κατέβασα εκεινη την περίοδο επιδει ειχα βρεί μια ευκαιρία και τα ειχα πέξει να την δώσω οσο όσο (με καποια φυσιολογικα πλέσια οχι να την σκωτόσω!)σήμερα που δεν βιαζομαι την σε κανονική τιμη αλλοστε ψάχνω τον αγοραστη με το σκεπτηκο και την κατηγορία σαν κι εμενα!ξέρω οτι σε ευρί κοινω δεν προκειτε να το δώσω διοτι δεν το γνωρίζουν οποτε δεν το εμπειστευοντε!

;) ;) ;)

καλα να περνατε παιδια αντε να κανουμε και καμια συναντηση εμεισ οι hornetobioi (mini)!


:beer:

Βρήκα ενα παιδι στουζωγραφου με ενα μαυρο 250αρι ειμαστε αρκετοι παντως με 250αρια!

(εχει δοκιμασει κανένας να κοψει το φτερο της πινακιδας και να την βάλει απο κάτω?)

Akefalos
18/01/2006, 03:01
Kai poso tin poulas re file Alex6RR?
Posa km exei?

Alex6RR
18/01/2006, 09:36
φίλε μου την δινω τωρα στην τιμή των 4000? με 16.800χλμ

:)

gavos
18/01/2006, 10:36
alex6rr xwse to tilefwno pou ksereis gia adallaktika giati thelw na sigrinw... de to exw prospathisei aytome to ftero alla sigoura tha einai sketi kayla.. padws mi to kaneis twra pous skeftesai na to pouliseis giati o allos borei na to thelei me ftero.. thnx

Alex6RR
18/01/2006, 13:32
ΛΟΙΠΩΝ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ ΜΕ ΤΑ ΑΓΡΙΑ 250ΑΡΙΑ

ΓΝΗΣΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ HONDA
ΓΕΛΑΓΩΤΗΣ Α.Ε.
ΤΗΛ 92 44 188

κανουν μονο αυτην την δουλια τα παιδια!
τελικα δεν καιγομαι να την δωσω ετσι κι αλλιως τον σεπτεμβριο γινομαι 21 για απεριοριστων ;) :) !
θα το επιχειρήσω αν και η ουρα που ρωτησα κανει 138? αλλα θα ειναι καυλα με κομενο φτερακι!

gavre ποσα χιλιομετρα εχει το μιχανακι σου?

σκεφτομαι να βάλω ενα φίλτρο πιο ελευθερο σε συνδιασμο με καμια remuw εξάτμιση (σχεδια κανω) ;)

gavos
19/01/2006, 09:26
den eimai gavros re gavos eimai... to mixanaki exei 36000 (ti na kanw eimai taksideytis) kai parepptodws alex eimai aytos pou se stamatise stou zwgrafou me ti mayri hornet... einai mikros o kosmos re sou lew...

Alex6RR
19/01/2006, 12:36
ε ναι sorry δεν προσεξα καλα το nick name!
Απίστευτο! τελικα πολυ μικρο ειναι ο κοσμος! :beer: να την χαιρεσαι!;)

saki_tsan
24/01/2006, 18:06
παιδια καλησπερα! σορρυ αν στελνω οπου να'ναι αλλα ειμαι καινουριος κ δεν ξερω πως λειτουργουν τα πραματα! :( βασικα γραφτηκα γιατι αν κ πολυ προσφατα πηρα μηχανακι εχω πορωθει αγρια με το Hornet250! Φιλε Alex εσενα ηθελα βασικα για να ρωτησω... Δεν μπορει ρε παιδια να μην μπορεις να την βρεις πουθενα (καινουρια)! μεχρι κ με το Imported Bikes επικοινωνησα (παλι βλεποντας μια συζητηση σας) αλλα κι απο κει δεν με καλυψαν αρκετα..! τελικα υπαρχει τροπος?? please ας με φωτησει καποιος αν ξερει..!!!

giorgos_giorgos
25/01/2006, 17:04
Kalispera palikaria, telika den eimaste poloi aytoi pou exoume Hornet 250aria . To diko mou to efera apo Rodo Thessaloniki giati spoudazw edw k petyxa mono ena oso kykloforw edw, piga gia service se kati paidia kai mou eipan oti eixe alla 2 stin poli alla twra exoun fygei ektos polis..Opos katalavainete eimaste Idioktites mias poly special kai ligo kykloforisimis mixanis....Ksexwrizoume pos na to kanoume... :alien:

Alex6RR
25/01/2006, 19:57
giorgos_giorgos πως να το κάνουμε ρε φιλε ειμαστε η elite της κατηγοριας!εδω Αθηνα εχω δει 3 ενα λευκο και ενα μπλε και ενα μαυρο Καλαματα εχω δει αλλο 1.

φίλε saki_tsan καινουριο δεν μπορεις να το φέρεις δεν γινεται να τιμολογηθει εισαγωγης μηχανακι και με τα μεταχειρησμενα μαλλον με κοννε ερχοντε των μαντραδων δεν νομιζω καπως αλλιως διοτι εχουν απαγορευτει τα μηχανακια εισαγωγης να εισαγωντε στην Ελλάδα.ετσι ξέρω καινουριο παντως με καμμια δεν βρίσκεις.καλα να περνατε

saki_tsan
25/01/2006, 21:25
Μου γκρεμισες ολα μου τα ονειρα...!! :bigcry: δηλαδη δυσκολα μεταχειρισμενο και με καμια παναγια καινουριο ε? οχι οτι εχω κατι με τα μεταχειρισμενα αλλα αλλη χαρη το καινουριο,ουτε ξερεις πως το μεταχειριζοταν ο προηγουμενος το παλιο... κ σιγουρα θα ειναι πονεμενο,γιατι με τετοιο μηχανακι σιγουρα θα εβγαζε γουστα..! γιατι να μην γεννιομουνα ιαπωνας??:mad:

Alex6RR
26/01/2006, 00:09
φίλε μου μην στεναχοριεσαι μ[πορεις να βρεις μεταχειρισμενο σε καινουρια κατάσταση!το μηχανακη αν ειναι ατρακαριστο και ο κηνητηρας ειναι οκ δεν θα εχεις κανενα προβλημα δεν ειναι ρουχο σιδερα ειναι!:winka:
κι εγω κολαγα παλια στο καινουριο και στο μεταχειρισμενο αλλα ολα μια ιδεα ειναι βεβαια εννοειτε ομως οτι ειναι σε αριστη κατασταση!:winka:

saki_tsan
26/01/2006, 03:50
E τοσο χρωνων μηχανακι που να το βρεις σε καινουρια κατασταση? τωρα βεβαια αυτο που ειπες για τα σιδερα ειχε μια λογικη... εσυ μεταχειρισμενο το βρηκες? ειστε και λιγοι παναθεμα σας! ;) κ ποσο λες να πηγαινει τωρα το μαλλι? :look: :wave2:

Alex6RR
26/01/2006, 12:05
οπα οπα κατσε για πιο λες οτι ειναι τοσο παλιο?το δικό μου ςιναι μοντελο 2002 και το πηρα με 10.000χλμ και ηταν καινουριο απο ολες τις αποψεις! :D :D :D μύριζε καινουργηλα!:D
παντα βρισκεις ευκαιριες!

saki_tsan
26/01/2006, 17:59
α,σορρυ,ειχα την εντυπωση πως ηταν λιγο πιο παλιο (οχι οτι δειχνει παλιο,νομιζα οτι το διαβασα σε καποιο μηνυμα σου)... ε τετοιο μεταχειρισμενο μαλιστα! τυχερος ησουν! η μαλλον ηξερες που να ψαξεις..! οποιος γυριζει,γνωριζει! :winka:

Alex6RR
27/01/2006, 13:22
οποιος γυριζει,γνωριζει!


:winka: :winka: :winka:

saki_tsan
11/02/2006, 20:20
κ αλλη ερωτησουλα: τι καυσιμο καιει το εργαλειο?? :wave2:

Alex6RR
11/02/2006, 22:38
ultimate 100:D

saki_tsan
12/02/2006, 02:05
:a013: :a013: :wave2: :a013: :a013:

saki_tsan
21/02/2006, 02:53
Φιλε Alex,τερμα οι ερωτησεις! Την απεκτησα!! :D Αλλο ενα Hornetακι προστεθηκε στην παρεα σας... :wave2:

Alex6RR
21/02/2006, 22:55
Δες στο αλλο τοπικ σου απαντησα!

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΦΙΛΕ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ:D :D :D :D :D :D :D