PDA

View Full Version : ΕΧΑΣΑ ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ ΜΕ ΕΜΟΜΠΙΛΑΙΖΕΡ..



JABE
07/05/2020, 11:05
Καλημέρα παιδιά ,
Ελπιζω να ειστε ολοι υγιείς !

Ρε παιδιά έχασα το κλειδί μου απο το SH300 i και δεν εχω αλλο. Εχω βασικα ΕΝΑ αλλα δεν εχει ενσοματιμενο το τσιπακι. Ειναι απλα για να ανοιγεις το μηχνακι.
ΤΙ ΜΠΟΡΩ να κάλω για να μην αλλαξω εγγεφαλο ? Εχει κανεις καμια ιδέα ?

doctor_john
07/05/2020, 11:15
Πηγαίνεις με όλα τα χαρτιά που αποδεικνύουν την κυριότητα και τον κωδικό κλειδιών στην αντιπροσωπεία και ζητάς να σου παραγγείλουν καινούρια.
Καλύτερα συννενοήσου πρώτα μηπως χρειάζεται να τους πας με την οδική και την μοτό.

gior-gos
07/05/2020, 16:00
Καλημέρα παιδιά ,
Ελπιζω να ειστε ολοι υγιείς !

Ρε παιδιά έχασα το κλειδί μου απο το SH300 i και δεν εχω αλλο. Εχω βασικα ΕΝΑ αλλα δεν εχει ενσοματιμενο το τσιπακι. Ειναι απλα για να ανοιγεις το μηχνακι.
ΤΙ ΜΠΟΡΩ να κάλω για να μην αλλαξω εγγεφαλο ? Εχει κανεις καμια ιδέα ?

Δεν έχεις το μικρό μεταλλικό ταμπελάκι με τον αριθμητικό κωδικό; Με αυτόν τον κωδικό η αντιπροσωπεία σου βγάζει καινούργιο (μαγνητισμένο για το immobilizer) κλειδί.

JABE
08/05/2020, 12:46
oxi den to exw auto. Twra thelei allagh Eggefalou e? idi ton paraggeila...

teogtp
08/05/2020, 12:55
oxi den to exw auto. Twra thelei allagh Eggefalou e? idi ton paraggeila...

Και τι ακριβώς θα πετύχεις με τον νέο εγκέφαλο;

o_gavros
08/05/2020, 13:20
Επειδή με τέτοια θέματα μας πιάνει αναπόφευκτα μια καχυποψία και επειδή οι ενδείξεις σου για καινούριος χρήστης δείχνουν "κάπως", το παρον κλειδώνει.
Αν δεν είσαι ένας ακόμα μετεωρίτης, αφενός μπορείς να δεχτείς προσωπικά μηνύματα από μέλη που έχουν τυχόν κάτι να προσθέσουν, αφετέρου μπορείς αν βγάλεις άκρη να επικοινωνήσεις μαζί μου και να το ξεκλειδώσουμε.