PDA

View Full Version : Bmw r26 side car



Giannisg
13/05/2020, 13:51
Εχω μια bmw r26 και θελω να της βαλω καλαθι αλλα δτη αδεια δεν αναγραφετε τριτροχη υπαρχει τροπος να την κυκλοφορω νομιμα

doctor_john
13/05/2020, 15:55
Τριθέσια εννοείς, το τρίτροχη έχει ψεγάδι :)
Ενδιαφέρονται και άλλοι για κάτι τέτοιο αλλά για μοτοσυκλέτα που δεν είχε εξαρχής
και αυτό σημαίνει να γίνει κάποια μελέτη και να κατατεθεί έτσι ώστε να υπάρχει σαν αναφορά.

Έβγαινε κανα 4000ε και έγινε μια προσπάθεια να πληρωθεί από ενδιαφερόμενους πριν χρόνια
αλλά δεν κατέληξε πουθενά. ~200ε/ατομο

Αν έχει ήδη βάσεις η μοτό, χρειάζεσαι χαρτί από μηχανολόγο. Αυτό έχει περισσότερες ελπίδες και έχω φίλο που το έκανε πριν μερικά χρόνια.

Aν γνωρίζεις τι σημαίνει καλάθι και είσαι σίγουρος πως θέλεις κάτι τέτοιο, μπορώ να σου στείλω δυο τηλέφωνα
να ενημερωθείς σωστά και να ξέρεις τι χρειάζεται να κάνεις.

Έχε υπόψιν ότι η μοτό οδηγείται πολύ διαφορετικά όταν έχει καλάθι.

bmwr1100gs
13/05/2020, 16:29
Τριθέσια εννοείς, το τρίτροχη έχει ψεγάδι :)
Ενδιαφέρονται και άλλοι για κάτι τέτοιο αλλά για μοτοσυκλέτα που δεν είχε εξαρχής
και αυτό σημαίνει να γίνει κάποια μελέτη και να κατατεθεί έτσι ώστε να υπάρχει σαν αναφορά.

Έβγαινε κανα 4000ε και έγινε μια προσπάθεια να πληρωθεί από ενδιαφερόμενους πριν χρόνια
αλλά δεν κατέληξε πουθενά. ~200ε/ατομο

Αν έχει ήδη βάσεις η μοτό, χρειάζεσαι χαρτί από μηχανολόγο. Αυτό έχει περισσότερες ελπίδες και έχω φίλο που το έκανε πριν μερικά χρόνια.

Aν γνωρίζεις τι σημαίνει καλάθι και είσαι σίγουρος πως θέλεις κάτι τέτοιο, μπορώ να σου στείλω δυο τηλέφωνα
να ενημερωθείς σωστά και να ξέρεις τι χρειάζεται να κάνεις.

Έχε υπόψιν ότι η μοτό οδηγείται πολύ διαφορετικά όταν έχει καλάθι.



Καλησπέρα,

εάν μπορείς στείλε και σε εμένα τα τηλέφωνα, γιατί είμαι στην ίδια φάση...

Σευχαριστώ εκ των προτέρων

Giannisg
13/05/2020, 18:46
Σ ευχαριστω doctor john στειλε μου τα τηλ εαν μπορεις