PDA

View Full Version : Μηχανικός στη Καβαλα



Dani_26
13/05/2020, 17:57
Καλησπέρα σε όλους. Έχει κάποιος υπόψιν μηχανικό/συνεργείο στη Καβαλα για έλεγχο ενός μεταχειρισμένου ?

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

THRESH
14/06/2021, 13:27
με ενδιαφέρει και εμένα αυτό

Bowleno
14/06/2021, 14:07
με ενδιαφέρει και εμένα αυτό

1+ χρόνο μετά, ο από πάνω δεν έχει πάρει απάντηση, τι σε κάνει να νομίζεις ότι εσύ θα πάρεις;:cry:

:lol:

νεοσσός
14/06/2021, 14:46
Μπορεί να άνοιξε συνεργείο. :p

mitsdim1
14/06/2021, 19:51
Έχω μια πληροφορία αλλά ίσως να μην είναι αρκετή. Αγόρασα την μηχανή μου από την Καβάλα κ ο προηγούμενος κάτοχος την πήγαινε σε ένα συνεργείο εκεί κ τα 9 χρόνια που την είχε. Επειδή μιλάμε ακόμη με τον προηγούμενο κάτοχο ειναι ευχαριστημένος και πάει κ την καινούργια του εκεί. Αν ενδιαφέρεσαι επειδή δεν ξέρω αν κάνει να βάλω ονόματα στείλε μου ένα πμ να σου δώσω στοιχεία επικοινωνίας.

Lioulios
14/06/2021, 23:46
Εμενα μου κανει εντυπωση οταν βλεπω χριστες του φορουμ κατα καιρους ...που ενω ειναι μελη αρκετα χρονια ,δεν γραφουν συχνα οπως αλλοι (βαζω και μενα μεσα) το μακρυ τους και το κοντο τους , παρα μονο αν χρειαστει και ειναι και περιεκχτικοι στην απαντηση τους .

Bowleno
15/06/2021, 07:14
Εμενα μου κανει εντυπωση οταν βλεπω χριστες του φορουμ κατα καιρους ...που ενω ειναι μελη αρκετα χρονια ,δεν γραφουν συχνα οπως αλλοι (βαζω και μενα μεσα) το μακρυ τους και το κοντο τους , παρα μονο αν χρειαστει και ειναι και περιεκχτικοι στην απαντηση τους .

Στο "όπως άλλοι το μακρύ και το κοντό τους" προφανώς εννοείς εμένα, (που όντως γράφω έτσι όπως τα λες, ουκ ολίγες φορές) όταν κάποιος ενδιαφέρεται να μάθει κάτι το γράφει σε ένα θρεντ ενός+ έτους στο οποίο δεν είχε απαντήσει κανένας, ειλικρινά, περίμενες κάτι καλύτερο;
Μπήκε ένας με 4 μηνύματα στα....11 χρόνια και λες για περιεκτική απάντηση σε ποστ που αν έμπαινε τακτικά θα το έβλεπε και θα απαντούσε όταν το άνοιξαν; Μάλιστα... Οκ:rolleyes:

THRESH
15/06/2021, 08:49
Έχω μια πληροφορία αλλά ίσως να μην είναι αρκετή. Αγόρασα την μηχανή μου από την Καβάλα κ ο προηγούμενος κάτοχος την πήγαινε σε ένα συνεργείο εκεί κ τα 9 χρόνια που την είχε. Επειδή μιλάμε ακόμη με τον προηγούμενο κάτοχο ειναι ευχαριστημένος και πάει κ την καινούργια του εκεί. Αν ενδιαφέρεσαι επειδή δεν ξέρω αν κάνει να βάλω ονόματα στείλε μου ένα πμ να σου δώσω στοιχεία επικοινωνίας.

Δεχομεθα π.μ :lol:

@bowleno, είδα 2 μέλη του forum να μου στέλνουν προτάσεις από την υπενθύμιση που έκανα τους οποίους και ευχαριστώ :)

Bowleno
15/06/2021, 09:42
Δεχομεθα π.μ :lol:

@bowleno, είδα 2 μέλη του forum να μου στέλνουν προτάσεις από την υπενθύμιση που έκανα τους οποίους και ευχαριστώ :)

Αφού έγινε δουλίτσα:beer:

Μου κάνει εντύπωση πάντως, έναν ολόκληρο χρόνο και βάλε να μην είχε απαντήσει κανείς σε αυτόν που άνοιξε το παρόν θέμα εξ ου και η τρολιά μου:lol: