PDA

View Full Version : Εσωτερικο προβλημα???



HRT
12/03/2004, 23:48
Τον τελευταιο καιρο ειμαι αναγκασμενος να μαζευω συνεχως τον συμπλεκτη, διοτι χαλαρωνει και δεν παιρνει ευκολα τις ταχυτητες... τι μπορει να συμβαινει???? :confused: :look:

afrotwin
13/03/2004, 04:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από HRT
Τον τελευταιο καιρο ειμαι αναγκασμενος να μαζευω συνεχως τον συμπλεκτη, διοτι χαλαρωνει και δεν παιρνει ευκολα τις ταχυτητες... τι μπορει να συμβαινει???? :confused: :look:

tipota apla kapia stigmi 8a kopi i ntiza tou simplekti

banditgr
13/03/2004, 22:43
To pio pithano nai.
I ntiza sou exei ftasei sta oria kai pernei tzogous.Ala3e tin to grigorotero dinato (gia na min se afisei xoris logo..)..

HRT
14/03/2004, 16:58
Εσπασε χθες, ειχα διαβασει ομως της απαντησεις σας και προλαβα να προμηθευτω μια καινουργια ντιζα :winka: :D

hornet
15/03/2004, 18:58
χαχαχαχα αυτο θα πει εξυπηρετηση.........μπραβο παιδια σωσατε ενα χριστιανο απο βεβαιη ταλαιπωρια
Ααα και επειδη εχεις hornet προσεξε διοτι φταιει και η βαση της ντιζας μπορει να ειναι λιγο στραβη και να σου τρωει τη ντιζα και εμενα μου την ετρωγε οπτε την αλλαξα πριν σπασει αλλα ευθυγραμμισα και τη βαση για να μην την ξανατρωει....δεστο!!!

HRT
16/03/2004, 00:05
Και ομως κοπηκε απο τη βαση της ντιζας :eek:

Την ισιωσα, για να δουμε :cool:

idi
16/03/2004, 00:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
χαχαχαχα αυτο θα πει εξυπηρετηση.........μπραβο παιδια σωσατε ενα χριστιανο απο βεβαιη ταλαιπωρια
Ααα και επειδη εχεις hornet προσεξε διοτι φταιει και η βαση της ντιζας μπορει να ειναι λιγο στραβη και να σου τρωει τη ντιζα και εμενα μου την ετρωγε οπτε την αλλαξα πριν σπασει αλλα ευθυγραμμισα και τη βαση για να μην την ξανατρωει....δεστο!!!

honda einai olo prosonta

ante tha kanw kai egw mia kali praksi simera kai tha se symvoulepsw oste na prolabo


PARE YAMAHA :wave2:

HRT
17/03/2004, 18:23
H proin mou htan yamaha....

Tha to epanalavw teleutaia fora H P R O I N mou...

kai tis proin mou den tis ksanathelw P O T E pisw.... N E V E R


P O T E :nono: :nono: :evil:

hornet
17/03/2004, 20:13
Πεταχτηκε δεν μπορουσε να μην πεταχτει.

KRHTIKOS
24/03/2004, 14:54
Kai to XLV tou proedrou mas xalarwse ton symplekth sou se prospatheia burnout ..... alla aytou dystyxws eixe strabwsei o enas eswterikos diskos!
San mpanana egine!
Kai tou legame , asto to rhmadi tha spasei! Asto symplekth twra !
Kai olo ekei emene to mhxanaki!

Tespan , h egyhsh apothikthke swthria!