PDA

View Full Version : ΝΕΟΣ ΣΤΑ ΚΟΛΠΑ



jek
08/12/2005, 22:16
ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΚΕΨΗ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΤΗ ΠΑΡΩ
ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΗ GS650
ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ .
ΤΟ GS ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΗΤΟΥΣΑ ΔΗΛΑΔΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ !!!
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΧΕΤΙΚΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΜΗΧΑΝΕΣ (ΑΛΟΙ ΜΕ ΜΟΥΤΖΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΓΙΑ VSTROM κλπ) ΑΛΛΑ ΑΠΛΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ.

ΤΩΡΑ ΘΕΛΩ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΒΟΗΘΕΙΑ
ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΧΡΩΜΑ Η ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟ SITE ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΔΩ .
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ .

ΓΙΑΝΝΗΣ1969!!!!

lammadin
09/12/2005, 00:09
Γεια χαρα φιλε Γιαννη :wave2:

και εγω καινουριος ειμαι στο θεμα και νιωθω ακριβως οπως εσυ...
τη βλεπω και κατι μεσα μου μου λεει:αυτη ειναι παρ'τη ειναι για σενα...

σχετικα ποστακια στο φορουμ θα βρεις μπολικα για το μικρο gs.
για το χρωμα τωρα,ειναι καθαρα υποκειμενικο παρε οποιο σου αρεσει εγω παντως τρελενομαι για το μαυρο αλλα επηδη παω για μεταχειρισμενο δεν ξερω που θα καταληξω...

για site δοκιμασε το επισημο της BMW.

καλως ηρθες στην παρεα :beer: :beer:

Innersense
09/12/2005, 10:43
Μη μασας μια φίλε είναι πολύ βασικό να πάρεις αυτό που θέλεις και θα γουστάρεις τρελά να καβαλάς.

Οι συγκρίσεις σε ανόμια πράγματα είναι άσκοπες. Σημασία έχει το τι έχει στο μυαλό του ο καθένας για την χρήση που θα του κάνει...

Konti
09/12/2005, 16:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από jek
ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΚΕΨΗ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΤΗ ΠΑΡΩ
ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΗ GS650
ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ .
ΤΟ GS ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΗΤΟΥΣΑ ΔΗΛΑΔΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ !!!
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΧΕΤΙΚΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΜΗΧΑΝΕΣ (ΑΛΟΙ ΜΕ ΜΟΥΤΖΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΓΙΑ VSTROM κλπ) ΑΛΛΑ ΑΠΛΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ.

ΤΩΡΑ ΘΕΛΩ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΒΟΗΘΕΙΑ
ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΧΡΩΜΑ Η ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟ SITE ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΔΩ .
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ .

ΓΙΑΝΝΗΣ1969!!!!



ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟ www.motorrad.bmw.com.gr

ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΠΙΣΗΜΟ SITE ΤΗΣ BMW. ΕΚΕΙ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΧΡΩΜΑΤΙΣΜΟΥΣ!
:wave2: :wave2: :wave2:

RTnick
10/12/2005, 08:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από jek
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΧΕΤΙΚΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΜΗΧΑΝΕΣ (ΑΛΟΙ ΜΕ ΜΟΥΤΖΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΓΙΑ VSTROM κλπ) ΑΛΛΑ ΑΠΛΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ.


καλημέρα φίλε Γιάννη:wave2: :wave2:

Σίγουρα υπάρχουν πολλά όπως επίσης και καλύτερα μηχανάκια εκεί έξω στην κατηγορία που ψάχνεις ...... λίγα όμως είναι αυτά που σε κάνουν να ονειρεύεσαι όταν τα βλέπεις στο δρόμο ....

Αν ένα από αυτά είναι το gs .... τότε ξέρεις τι πρέπει να κάνεις :cool: :cool: