PDA

View Full Version : Μαγαζί φθηνό φιμε ζελατίνες φανάρια Αθήνα;



CuckooDestroyer
21/07/2020, 07:53
Για πείτε κανένα παιδιά , προφανώς να κάνουν και τοποθετήση εννοώ

GiorgosLa
21/07/2020, 08:13
Για πείτε κανένα παιδιά , προφανώς να κάνουν και τοποθετήση εννοώ

Ωραίος. Μου θύμησες έναν μικροπωλητή που περνούσε απ την γειτονιά μου και φώναζε: "Πράσα λάχανα σπανάκια παντόφλες..." και μας μπέρδευε.
:) :beer:

Pew
21/07/2020, 08:47
Μεγαλα παιδια ειμαστε και ο καθενας κανει τις επιλογες του.
Κανονικα δε θα 'πρεπε αλλα δεν μπορω να μην σου τονισω το γεγονος οτι το 99% των οδηγων (αυτοκινητο, μοτοσυκλετα, νταλικα, τρακτερ κλπ) γουσταρουν παραπανω φως σε νυχτερινη οδηγηση.

Μηπως να το ξανασκεφτοσουν για φιμε μεμβρανες στα φαναρια;;

BLiTzER
21/07/2020, 10:22
Μεγαλα παιδια ειμαστε και ο καθενας κανει τις επιλογες του.
Κανονικα δε θα 'πρεπε αλλα δεν μπορω να μην σου τονισω το γεγονος οτι το 99% των οδηγων (αυτοκινητο, μοτοσυκλετα, νταλικα, τρακτερ κλπ) γουσταρουν παραπανω φως σε νυχτερινη οδηγηση.

Μηπως να το ξανασκεφτοσουν για φιμε μεμβρανες στα φαναρια;;

Τι λε ρε φίλε τώρα; Έχεις δει πόσο γαμάτο δείχνει ένα παπί με φιμέ φανάρια;!

buckley
21/07/2020, 10:37
Τι λε ρε φίλε τώρα; Έχεις δει πόσο γαμάτο δείχνει ένα παπί με φιμέ φανάρια;!

Κοίτα ρε μικρέ που υπάρχουν και μικρότεροι από σένα που καβαλάνε :smokin:

o_gavros
21/07/2020, 13:05
Εγώ στην ηλικία του ήμουν πιο νέος

Panos76
21/07/2020, 13:14
Κάντο μόνος σου.

Το αγοράζεις φθηνά:

https://www.ideahellas.gr/product/memvrani-fanarion-fime-aftokinitou-m/

και οδηγίες τοποθέτησης:

http://mikrowiomediorodes.blogspot.com/2014/02/blog-post.html



Πρέπει να το είχε κάνει ο Πλίτσερ στο σκούτερ του :D

buckley
21/07/2020, 13:16
Εγώ στην ηλικία του ήμουν πιο νέος

Εγώ να δεις :bawl:

Acacius
21/07/2020, 16:29
Μα τη ΜΠαναγία, αυτό το χούι να πειράζετε τα φώτα στα οχήματά σας μερικοί. Οι μισοί με φυμέ μαλακίες οπότε δε φαίνεται ούτε πότε βγάζετε φλας (που δε βγάζετε ούτως ή άλλως...), οι άλλοι μισοί με κινέζικες LED-Xenon μαλακίες που καίνε τον αμφιβληστροειδή. Και φυσικά εύφημος μνεία στους κόπανους με παπί που βάζουν κρύσταλλο με μπλε χρώμα ατο πίσω φρένο ή κόκκινο στο μπροστά.

Αφήστε τα τα φώτα σας ήσυχα. Δεν κάνουν για αισθητικές βελτιώσεις, διότι δεν είναι εκεί μόνο για εσάς.

ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
21/07/2020, 17:19
Μα τη ΜΠαναγία, αυτό το χούι να πειράζετε τα φώτα στα οχήματά σας μερικοί. Οι μισοί με φυμέ μαλακίες οπότε δε φαίνεται ούτε πότε βγάζετε φλας (που δε βγάζετε ούτως ή άλλως...), οι άλλοι μισοί με κινέζικες LED-Xenon μαλακίες που καίνε τον αμφιβληστροειδή. Και φυσικά εύφημος μνεία στους κόπανους με παπί που βάζουν κρύσταλλο με μπλε χρώμα ατο πίσω φρένο ή κόκκινο στο μπροστά.

Αφήστε τα τα φώτα σας ήσυχα. Δεν κάνουν για αισθητικές βελτιώσεις, διότι δεν είναι εκεί μόνο για εσάς.

Έλα μορε. Μην είσαι τόσο σκληρός. Ένα μπλε χρώμα στο πίσω φρένο τού μπλε τυφονα μού δε μπορούσα να το αποφύγω :lol:

viper1
21/07/2020, 19:04
Αν πας εκεί που βάζουν μεμβράνες στα κρύσταλλα αυτοκινήτων πόσο να σου πάρουν? Τους το πας και λυμένο.
Έχω και πιο φτηνή λύση βέβαια