PDA

View Full Version : MotoGP 2020 Brno



Σελίδες : [1] 2

GIOTIS750
04/08/2020, 18:48
MotoGP 2020 Brno

420034

Δείτε παρακάτω το αναλυτικό πρόγραμμα και τις ώρες Ελλάδος:

Παρασκευή 07/08/2020

10:00 – 10:40 Moto3 Free Practice 1
10:55 – 11:40 MotoGP Free Practice 1
11:55 – 12:35 Moto2 Free Practice 1

14:15 – 14:55 Moto3 Free Practice 2
15:10 – 15:55 MotoGP Free Practice 2
16:10 – 16:50 Moto2 Free Practice 2

Σάββατο 08/08/2020

10:00 – 10:40 Moto3 Free Practice 3
10:55 – 11:40 MotoGP Free Practice 3
11:55 – 12:35 Moto2 Free Practice 3

13:35 – 13:50 Moto3 Qualifying 1
14:00 – 14:15 Moto3 Qualifying 2
14:30 – 15:00 MotoGP Free Practice 4
15:10 – 15:25 MotoGP Qualifying 1
15:35 – 15:50 MotoGP Qualifying 2
16:10 – 16:25 Moto2 Qualifying 1
16:35 – 16:50 Moto2 Qualifying 2

18:00 MotoGP Qualifying Press Conference

Κυριακή 09/08/2020

09:40 – 10:00 Moto3 Warm Up
10:10 – 10:30 Moto2 ™ Warm Up
10:40 – 11:00 MotoGP ™ Warm Up

12:00 Moto3 Race (22 γύροι)
13:20 Moto2 Race (23 γύροι
15:00 MotoGP Race (25 γύροι)

16:45 MotoGP Press Conference


https://www.bikerspirit.net/main/programma-ke-ores-tou-agona-motogp-2020-sto-brno/?fbclid=IwAR3x5PLcS1PiZeERV_vw7SAnS7ybgRozQGE9FogFkkbcAJaHo92EOK6chPU

slzr:beer:

ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ:beer:

karellen
04/08/2020, 19:03
Ο Μάρκεθ δεν θα συμμετάσχει λόγω δεύτερης επέμβασης στο χέρι.Αντ' αυτού θα τρέξει ο Στέφαν Μπραντλ.

GIOTIS750
05/08/2020, 09:17
Ο Μάρκεθ δεν θα συμμετάσχει λόγω δεύτερης επέμβασης στο χέρι.Αντ' αυτού θα τρέξει ο Στέφαν Μπραντλ.

420067
ΤΟ ΤΙΤΑΝΙΟ ΛΥΓΙΣΕ...
https://www.motosport.com.gr/index.php/el/nea/item/1852-to-titanio-lygise

katsar
05/08/2020, 09:38
''Οσο για το Πρωτάθλημα, πανάξιος όποιος το κατακτήσει, γιατί για να κερδίσεις, πρέπει να τερματίσεις πρώτα.''
Πόση εμπάθεια στο άρθρο .

Parking
05/08/2020, 09:38
420067
ΤΟ ΤΙΤΑΝΙΟ ΛΥΓΙΣΕ...
https://www.motosport.com.gr/index.php/el/nea/item/1852-to-titanio-lygise

μπα?
Δεν ήταν σούπερμαν τελικά?

Δεν τους άρεσε ο Δρ Κόστα θέλανε Ιθπανούς γιατρούς
:D
Να τώρα.
Λένε ότι ο γιατρός της πίστας του ζήτησε να κάνει 20 κάψεις
για να τον βγάλει ικανό.
Η όλη ιστορία όμως είναι ντροπή.
Για τους γιατρούς αρχικά και για τη χόντα
που έχει προσλάβει ένα κάρο γκιόζηδες
το να ποντάρεις τα πάντα σ ένα πιλότο είναι κατανοητό
Το να μην τον προστατεύεις όμως
είναι απάνθρωπο
είναι αντιπιχειρηματικό
και βλακώδες.
Μια αγωνιστική ομάδα φτιάχνεται από ανθρώπους
όχι από λεφτά διότι αν έχεις λεφτά και δεν υπάρχουν άνθρωποι
τα κάνεις μασούρι και τα βάζεις.... άντε να μην πω
:yuck:

Vstrommer71
05/08/2020, 09:59
μπα?
Δεν ήταν σούπερμαν τελικά?

Δεν τους άρεσε ο Δρ Κόστα θέλανε Ιθπανούς γιατρούς
:D
Να τώρα.
Λένε ότι ο γιατρός της πίστας του ζήτησε να κάνει 20 κάψεις
για να τον βγάλει ικανό.
Η όλη ιστορία όμως είναι ντροπή.
Για τους γιατρούς αρχικά και για τη χόντα
που έχει προσλάβει ένα κάρο γκιόζηδες
το να ποντάρεις τα πάντα σ ένα πιλότο είναι κατανοητό
Το να μην τον προστατεύεις όμως
είναι απάνθρωπο
είναι αντιπιχειρηματικό
και βλακώδες.
Μια αγωνιστική ομάδα φτιάχνεται από ανθρώπους
όχι από λεφτά διότι αν έχεις λεφτά και δεν υπάρχουν άνθρωποι
τα κάνεις μασούρι και τα βάζεις.... άντε να μην πω
:yuck:

Αρχίσαμε νομίζω τα σχόλια των απανταχού ταξιτζήδων,του πραγματικού πανεπιστημίου της παντογνωσίας.

Εκτός αν είναι κανένας τυχαίος ο Dr Mir που τόσα χρόνια συμμαζεύει τα τσακισμένα κόκκαλα των αγωνιζόμενων.

Ο γιατρός έκανε αυτό που έπρεπε να κάνει.Ο Άλιεν κατά πρώτο λόγο(και ύστερα η ομάδα) πήραν την απόφαση του τρελλού ρίσκου.Από πουθενά δεν προκύπτει και δεν δίνω ούτε μια στο εκατομμύριο πιθανότητα οι Γιαπωνέζοι να πίεσαν με οποιοδήποτε τρόπο τον Άλιεν να αγωνιστεί.

Αν τώρα ο Puig έκανε κάτι στην λούφα,μένει να φανεί.

Και τα ιατρικά τέστ στο fit assessment είναι αυστηρά και τηρούνται κατά γράμμα.

Parking
05/08/2020, 10:09
Αρχίσαμε νομίζω τα σχόλια των απανταχού ταξιτζήδων,του πραγματικού πανεπιστημίου της παντογνωσίας....

Εγώ το ταξί μου το έχω σαν την κότα που κάνει τα χρυσά αυγά
:lol:
Του βάζω καλό λαδόκι και δεν ανοίγω την γκαραζόπορτα με στούκο
Δεν πάω τέρμα γκάζι όλη μέρα και δεν μπαίνω με μπαντιλίκια στις στροφές
:lol:

Εγώ όσα χρόνια βλέπω αγώνες δεν έχω ακούσει ποτέ κάποιο ανάλογο περιστατικό
(να ξανασπάσει χέρι χωρίς 2η τούμπα)
Ούτε στο ταξί μου έχει πει πελάτης κάτι ανάλογο

:D

g_m900
05/08/2020, 10:10
Οπως ολοι οι κανονισμοι στο MotoGp που εχει ξεχαρβαλωσει η Dorna για να μην τιμωρηθει το καμαρι τους κατα καιρους οταν παιζει συγκρουομενα.
Σωστα?

Vstrommer71
05/08/2020, 10:19
Εγώ το ταξί μου το έχω σαν την κότα που κάνει τα χρυσά αυγά
:lol:
Του βάζω καλό λαδόκι και δεν ανοίγω την γκαραζόπορτα με στούκο
Δεν πάω τέρμα γκάζι όλη μέρα και δεν μπαίνω με μπαντιλίκια στις στροφές
:lol:

Εγώ όσα χρόνια βλέπω αγώνες δεν έχω ακούσει ποτέ κάποιο ανάλογο περιστατικό
(να ξανασπάσει χέρι χωρίς 2η τούμπα)
Ούτε στο ταξί μου έχει πει πελάτης κάτι ανάλογο

:D

Νομίζω έγινε αντιληπτή η χιουμοριστική διάθεση του ποσταρίσματος.

Στο δια ταύτα μιλώντας για τους γιατρούς στο motogp μιλάμε για πραγματικές κορυφές στα αντικείμενο.

Η πιθανότητα λάθους από την μεριά τους είναι απείρως ελάχιστη.Η βιασύνη του Άλιεν όμως να τρέξει δεν μπαίνει σε καλούπι.

Vstrommer71
05/08/2020, 10:23
Οπως ολοι οι κανονισμοι στο MotoGp που εχει ξεχαρβαλωσει η Dorna για να μην τιμωρηθει το καμαρι τους κατα καιρους οταν παιζει συγκρουομενα.
Σωστα?

Λάθος.Στα ιατρικά θέματα οι κανονισμοί αποφασίζονται με πρώτο λόγο από το ιατρικό τιμ και σε συμφωνία με την ένωση των αγωνιζομένων.

Στα υπόλοιπα να το συζητήσουμε.Όχι όμως στα θέματα ιατρικής και ασφάλειας.

ptc
05/08/2020, 10:35
Από τη μια στεναχωριέμαι για τον ΜΜ ως άνθρωπο και για το θέαμα που θα χαθεί όσο λείπει, απ' την άλλη είναι μια πρώτης τάξεως ευκαιρία να έχουμε επιτέλους μετά από χρόνια ένα βαθμολογικά ενδιαφέρον πρωτάθλημα.

Για Μαβ και Ντοβι ίσως η μοναδική ευκαιρία που θα έχουν για πρωτάθλημα. Ο γάλλος έχει μέλλον απ' ό,τι φαίνεται.

Parking
05/08/2020, 10:38
Νομίζω έγινε αντιληπτή η χιουμοριστική διάθεση του ποσταρίσματος.

Στο δια ταύτα μιλώντας για τους γιατρούς στο motogp μιλάμε για πραγματικές κορυφές στα αντικείμενο.

Η πιθανότητα λάθους από την μεριά τους είναι απείρως ελάχιστη.Η βιασύνη του Άλιεν όμως να τρέξει δεν μπαίνει σε καλούπι.

ναι ρε κι εγώ πλάκα κάνω
:lol:
Αλλά κάποιος έκανε μλκια και χοντρή
Κι αν κοιτάξω γύρω γύρω
ΕΝΑΣ ξεχωρίζει :D
και κάτι μου λέει ότι το 21 δεν θα τον βρει στην Χόνδα

FotisFz1
05/08/2020, 11:14
Απο οσα εβγαιναν προς τα εξω μεσω των δηλωσεων και εγω δεν πιστευω οτι καποιος/οι
απο το HRC,χορηγοι κτλ πιεσαν τον ΜΜ
να επιστρεψει τοσο γρηγορα
Νομιζω ο ιδιος του το επεδιωξε

spyro
05/08/2020, 11:16
παιδιά όταν έρχεστε αντιμέτωποι στη ζωή σας με κάτι που δε βγάζει νόημα δεδομένων των απαιτήσεων ή εκτιμήσεων που έχετε για κάποιους, τότε η πιο απλή εξήγηση είναι και η προφανής. Ηλιθιότητα. μην βλέπετε βιογραφικά και υποθέτετε οτι δεν γίνονται λάθος επιλογές ποτέ

peterTHErider
05/08/2020, 12:43
Εγώ το ταξί μου το έχω σαν την κότα που κάνει τα χρυσά αυγά
:lol:
Του βάζω καλό λαδόκι και δεν ανοίγω την γκαραζόπορτα με στούκο
Δεν πάω τέρμα γκάζι όλη μέρα και δεν μπαίνω με μπαντιλίκια στις στροφές
:lol:

Εγώ όσα χρόνια βλέπω αγώνες δεν έχω ακούσει ποτέ κάποιο ανάλογο περιστατικό
(να ξανασπάσει χέρι χωρίς 2η τούμπα)
Ούτε στο ταξί μου έχει πει πελάτης κάτι ανάλογο

:D

δεν ξαναεσπασε κατι.λενε οτι αστοχησε η λαμα απο τις φορτισεις.κατι που ελεγα σαν πιθανοτητα καθως εχω παθει το ιδιο σπασιμο.

cityfly
05/08/2020, 13:05
''Οσο για το Πρωτάθλημα, πανάξιος όποιος το κατακτήσει, γιατί για να κερδίσεις, πρέπει να τερματίσεις πρώτα.''
Πόση εμπάθεια στο άρθρο .

Η εμπάθεια ήρθε πρώτα από τον Puig που είπε ότι χωρίς τον Μάρκεζ το πρωτάθλημα έχει λιγότερη αξία. Ας πρόσεχαν.

bulmont
05/08/2020, 14:40
δεν ξαναεσπασε κατι.λενε οτι αστοχησε η λαμα απο τις φορτισεις.κατι που ελεγα σαν πιθανοτητα καθως εχω παθει το ιδιο σπασιμο.

Mάλλον χάλασαν οι βόλτες στο κόκαλο κι' άνοιξαν καινούριες......λίγο μεγαλύτερες.

GIOTIS750
06/08/2020, 10:05
μπα?
Δεν ήταν σούπερμαν τελικά?

Δεν τους άρεσε ο Δρ Κόστα θέλανε Ιθπανούς γιατρούς
:D
Να τώρα.


:lol::beer:

Το καταλαβαν , το καταλαβε, δεν ξερω ,οτι εκαναν λαθος να μπει τοσο γρηγορα ξανα σε αγωνα και τωρα οπως λεει το λινκ του Φωτη καλο Σεπτεμβριο...

Parking
06/08/2020, 11:37
:lol::beer:

Το καταλαβαν , το καταλαβε, δεν ξερω ,οτι εκαναν λαθος να μπει τοσο γρηγορα ξανα σε αγωνα και τωρα οπως λεει το λινκ του Φωτη καλο Σεπτεμβριο...

O τύπος ρίχνει ευθύνες στη Χόντα και στους γιατρούς. (Της πίστας και τους θεράποντες)
Αυτός λέει πιλότος είναι να τρέξει θέλει

peterTHErider
06/08/2020, 12:24
Mάλλον χάλασαν οι βόλτες στο κόκαλο κι' άνοιξαν καινούριες......λίγο μεγαλύτερες.

ή καινουργιες.με ενα οστο πλεον σουρωτηρι.

borgiriadis1
06/08/2020, 14:28
ή καινουργιες.με ενα οστο πλεον σουρωτηρι.

Μπορει να επαιξε helicoil.
Ισως πρεπει να παρουν απο τον Γιατρο μια γνωματευση.

spyro
06/08/2020, 14:37
κοίτα να δεις που αυτη η υπερτεράστια μ@λακία που έκαναν (όλοι οι εμπλεκόμενοι) και η επίπτωση που θα έχει στο ίδιο το σπορ, μάλλον θα δημιουργήσει και το δεδικασμένο για το πως θα συμπεριφέρονται στο μέλλον μετά απο τραυματισμούς

εντωμεταξύ να μη ξεχάσω να αναφέρω πόσο πλάκα είχε όταν την πέφτατε σε όσους έλεγαν οτι κάνει μαλ@κία,

"και που ξέρετε εσεις" "και υπάρχουν ειδικοί για αυτά τα θέματα" "εσείς είστε του καναπέ ειδικοί" "τραβάτε τώρα που έχετε και άποψη για όλα" "αυτοί εκεί είναι επιστήμονες και επαγγελματίες και έρχεστε εσείς τώρα να τους πείτε τι θα κάνουν" κτλ :tooth:

sniper
06/08/2020, 14:43
κοίτα να δεις που αυτη η υπερτεράστια μ@λακία που έκαναν (όλοι οι εμπλεκόμενοι) και η επίπτωση που θα έχει στο ίδιο το σπορ, μάλλον θα δημιουργήσει και το δεδικασμένο για το πως θα συμπεριφέρονται στο μέλλον μετά απο τραυματισμούς

εντωμεταξύ να μη ξεχάσω να αναφέρω πόσο πλάκα είχε όταν την πέφτατε σε όσους έλεγαν οτι κάνει μαλ@κία,

"και που ξέρετε εσεις" "και υπάρχουν ειδικοί για αυτά τα θέματα" "εσείς είστε του καναπέ ειδικοί" "τραβάτε τώρα που έχετε και άποψη για όλα" "αυτοί εκεί είναι επιστήμονες και επαγγελματίες και έρχεστε εσείς τώρα να τους πείτε τι θα κάνουν" κτλ :tooth:


Όχι ρε, έγιναν αυτά; :tooth:

Kas_Tracer
06/08/2020, 19:45
Πλέον ο Puig ξεπέρασε τον εαυτό του κατά πολύ.
Σύμφωνα με τα λεγόμενα του εδώ https://www.motogp.com/en/videos/2020/08/06/puig-explains-why-marc-marquez-needed-surgery-again/336880
ο Marquez είχε ένα μικρο-ατύχημα προσπαθώντας να ανοίξει ένα μεγάλο παράθυρο ή πόρτα και ένιωσε πόνο στο χέρι του.

Αυτός ο τύπος (που σαν αγωνιζόμενος ήταν κάτω από την μετριότητα , με σημαντικότερη επιτυχία( και τέλος της καριέρας του) του ένα πολύ θεαματικό ατύχημα στον αερόσακο της 1ης στροφής στο Λε Μαν με 280Km) εκπροσωπεί την μεγαλύτερη εταιρία μοτοσυκλετών.
Πραγματικά τραγικός

cityfly
06/08/2020, 20:49
Πλέον ο Puig ξεπέρασε τον εαυτό του κατά πολύ.
Σύμφωνα με τα λεγόμενα του εδώ https://www.motogp.com/en/videos/2020/08/06/puig-explains-why-marc-marquez-needed-surgery-again/336880
ο Marquez είχε ένα μικρο-ατύχημα προσπαθώντας να ανοίξει ένα μεγάλο παράθυρο ή πόρτα και ένιωσε πόνο στο χέρι του.

Αυτός ο τύπος (που σαν αγωνιζόμενος ήταν κάτω από την μετριότητα , με σημαντικότερη επιτυχία( και τέλος της καριέρας του) του ένα πολύ θεαματικό ατύχημα στον αερόσακο της 1ης στροφής στο Λε Μαν με 280Km) εκπροσωπεί την μεγαλύτερη εταιρία μοτοσυκλετών.
Πραγματικά τραγικός


Άτιμα κουφώματα ρε φίλε....

BLiTzER
06/08/2020, 21:04
... σαν αγωνιζόμενος ήταν κάτω από την μετριότητα , με σημαντικότερη επιτυχία( και τέλος της καριέρας του) του ένα πολύ θεαματικό ατύχημα στον αερόσακο της 1ης στροφής στο Λε Μαν με 280Km) ...

Ναι, αλλά βγάζει πολύ καλές ζελατίνες.

karellen
06/08/2020, 21:31
Ναι, αλλά βγάζει πολύ καλές ζελατίνες.

Ειδικά η ακριβή σειρά

420094

Parking
07/08/2020, 08:24
κοίτα να δεις που αυτη η υπερτεράστια μ@λακία που έκαναν (όλοι οι εμπλεκόμενοι) και η επίπτωση που θα έχει στο ίδιο το σπορ, μάλλον θα δημιουργήσει και το δεδικασμένο για το πως θα συμπεριφέρονται στο μέλλον μετά απο τραυματισμούς

εντωμεταξύ να μη ξεχάσω να αναφέρω πόσο πλάκα είχε όταν την πέφτατε σε όσους έλεγαν οτι κάνει μαλ@κία,

"και που ξέρετε εσεις" "και υπάρχουν ειδικοί για αυτά τα θέματα" "εσείς είστε του καναπέ ειδικοί" "τραβάτε τώρα που έχετε και άποψη για όλα" "αυτοί εκεί είναι επιστήμονες και επαγγελματίες και έρχεστε εσείς τώρα να τους πείτε τι θα κάνουν" κτλ :tooth:

Ναι η συμπεριφορά τους θα είναι παράδειγμα προς αποφυγή για να μη χάνουν και πιο πολλούς αγώνες
:lol:

Ο Ντοκτορ Κόστα είχε πει ότι μπορεί να τρέξει με ένα βραχιόλι στο μπράτσο
σαν αυτό των μονομάχων :cool:
Μηχανολογικά στέκει πιο πολύ η διασωλήνωση πάντως.
Πέρα απ αυτά κανείς δεν έχει πέσει από μηχανάκι
κανείς δεν έχει σπάσει τίποτα και κανείς δεν ξέρει πως είναι.
:lol:

πυξιδας990
07/08/2020, 11:57
fp1
https://motomatters.com/results/2020/08/07/2020_brno_motogp_fp1_result_nakagami.html

ptc
07/08/2020, 12:05
Παρακολουθωντας παντως γενικα τις συζητησεις μετα το ατυχημα του ΜΜ βλεπω πως εχει γελασει το χειλακι αρκετων πικραμενων. Ολοι εχουμε αναβατες που υποστηριζουμε περισσοτερο, αλλα το να σου δινει ευχαριστηση η καταστροφη του αλλου ειλικρινα δεν το χωραει το μυαλο μου.

Η διαφορα του φιλαθλου και του οπαδου υποθετω.

DoctoR_k6
07/08/2020, 12:11
Παρακολουθωντας παντως γενικα τις συζητησεις μετα το ατυχημα του ΜΜ βλεπω πως εχει γελασει το χειλακι αρκετων πικραμενων. Ολοι εχουμε αναβατες που υποστηριζουμε περισσοτερο, αλλα το να σου δινει ευχαριστηση η καταστροφη του αλλου ειλικρινα δεν το χωραει το μυαλο μου.

Η διαφορα του φιλαθλου και του οπαδου υποθετω.

Δεν νομιζω πως φανηκε καποιος να χαιρεται που τραυματιστηκε ο ΜΜ.
Δεν ξερω αν αναφερεσαι σε μεμονωμενα ατομα εδω μεσα αλλα γενικα εγω ειδα οτι ολοι θα ηθελαν να τρεχει μαζι με τους αλλους.
Για κατι Puig & Honda οκ επεσε κραξιμο...οχι αδικαιολογητο κατα την γνωμη μου.

cityfly
07/08/2020, 12:59
Παρακολουθωντας παντως γενικα τις συζητησεις μετα το ατυχημα του ΜΜ βλεπω πως εχει γελασει το χειλακι αρκετων πικραμενων. Ολοι εχουμε αναβατες που υποστηριζουμε περισσοτερο, αλλα το να σου δινει ευχαριστηση η καταστροφη του αλλου ειλικρινα δεν το χωραει το μυαλο μου.

Η διαφορα του φιλαθλου και του οπαδου υποθετω.

Αυτό πού το είδες;
Είναι χαρά για την καταστροφή το να γίνεται αυτό, το αυτονόητο, που προέβλεπες από την αρχή (και κάποιοι έκραζαν) κι απλώς να το αναφέρεις;
Ή το να κράζεις τον puig που λέει τη μια μαλακία μετά την άλλη;
Το πράγμα φαινόταν αλλά φταίει αυτός που το βλέπει κι όχι αυτός που εθελοτυφλεί;

ptc
07/08/2020, 13:26
Παιδιά τώρα θα μου απαντήσετε με τη σειρά όλοι που δε χαρήκατε; Αφού λέτε ότι δε χαρήκατε λογικά δεν αναφέρεται σε εσάς αυτό που έγραψα.

menelaos46
07/08/2020, 14:35
Κρίμα για τον Μαρκεζ, η Honda έχει καταντήσει μια αηδία...
Ευκαιρία για πρωτάθλημα για μερικούς, τελευταία για Dovi, αν θέλετε και Rossi.

RaGe_Raptor
07/08/2020, 14:41
μήμως του βάλανε πλάκα από vibranium τώρα και θα αντέξει? :bawl:

άκου ,λέει στράβωσε επειδή άνοιξε το παράθυρο. ο ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ :cry:

cityfly
07/08/2020, 15:00
Οι χρόνοι στα ελεύθερα προδιαθέτουν για ωραίο αγώνα.
Δεκαπέντε αναβάτες σε μισό δευτερόλεπτο στα πρώτα
Σαφώς λιγότεροι εντός του ίδιου χρόνου στα δεύτερα αλλά τέσσερις στο ένα εκατοστό...

Parking
07/08/2020, 15:01
Μπανιάια ΤΕΛΟΣ
Έσπασε πόδι

Κρίμα

FotisFz1
07/08/2020, 15:11
Μπανιάια ΤΕΛΟΣ
Έσπασε πόδι

Κρίμα

Οντως κριμα για τον Μπανιαια που εδειχνε δυνατος φετος

Υ.Γ. παιρνω ποπ κορν και περιμενω τα μνμτα των γνωστων-αγνωστων του στυλ
"ααα για τον Μπανιαια λετε κριμα αλλα για τον ΜΜ χαιροσασταν"

Υ.Γ. 2 τσιμπησε ο πρωτος εστω και κρυφα με vroom

ΤάκηςΜπ
07/08/2020, 15:13
Κάτι πρέπει να κάνουν στην ΚΤΜ. Σχεδόν σε κάθε έξοδο χορεύει το πίσω μέρος της μοτοσυκλέτας. Φαίνεται πολύ δύσκολο να οδηγηθεί αυτό το πράγμα. Επίσης,με το που τραυματίστηκε ο ΜΜ,ξαφνικά ο Νακαγκάμι έμαθε να οδηγάει; Μάλλον του'κρυβαν πολλά πράγματα του παιδιού.

Δεν είδα FP2. Τα Ducati έκαναν race simulation και έπεσαν τόσο κάτω ή δυσκολεύονται όντως; Μαντεύω το πρώτο. Dovi φαβορί για μένα για μεθαύριο.

cityfly
07/08/2020, 15:33
Μπανιάια ΤΕΛΟΣ
Έσπασε πόδι

Κρίμα

Ωχ πώς έγινε αυτό; Δεν το πρόσεξα

DoctoR_k6
07/08/2020, 15:34
Μπανιάια ΤΕΛΟΣ
Έσπασε πόδι

Κρίμα

Κ εκει που κρυφοκοιταγε κ την εργοστασιακη θεση δεδομενης της καταστασης...ατυχος πολυ.
Κ εχει δυνατοτητες απ οτι φαινεται ο μικρος.

slzr
07/08/2020, 19:42
Απ'το tweeter του Emmett.. :lol:

420107

ΟΚΤΑΝΙΟ
07/08/2020, 20:01
Απ'το tweeter του Emmett.. :lol:




:bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl:
:bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl:

ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
07/08/2020, 20:23
Παρακολουθωντας παντως γενικα τις συζητησεις μετα το ατυχημα του ΜΜ βλεπω πως εχει γελασει το χειλακι αρκετων πικραμενων. Ολοι εχουμε αναβατες που υποστηριζουμε περισσοτερο, αλλα το να σου δινει ευχαριστηση η καταστροφη του αλλου ειλικρινα δεν το χωραει το μυαλο μου.

Η διαφορα του φιλαθλου και του οπαδου υποθετω.

Πάντως καλά θα ήταν να έτρεχε. Θα ήθελα να δω κόντρα μεταξύ αυτού και τού φαμπιο!

RaGe_Raptor
07/08/2020, 21:12
Παρακολουθωντας παντως γενικα τις συζητησεις μετα το ατυχημα του ΜΜ βλεπω πως εχει γελασει το χειλακι αρκετων πικραμενων. Ολοι εχουμε αναβατες που υποστηριζουμε περισσοτερο, αλλα το να σου δινει ευχαριστηση η καταστροφη του αλλου ειλικρινα δεν το χωραει το μυαλο μου.

Η διαφορα του φιλαθλου και του οπαδου υποθετω.

γουέλ, είμαστε μερικοί που λέγαμε/λέμε ότι τα cat-like reflexes δεν θα τον σώζουν από τα πάντα και για πάντα. έκανε 1002 απίστευτα σωσίματα,κάπου θα τον "δάγκωνε", ήταν θέμα χρόνου. ελπίζω να επιστρέψει δυνατός και λίιιιγο πιο μυαλωμένος.

GIOTIS750
07/08/2020, 21:54
O τύπος ρίχνει ευθύνες στη Χόντα και στους γιατρούς. (Της πίστας και τους θεράποντες)
Αυτός λέει πιλότος είναι να τρέξει θέλει
Τώρα ότι και να πει η πούνε σαν Χόντα Πουηγκ κλπ η μλκια έγινε πίεσε παραπάνω σε αρχική περίοδο αναρωσεως κατάγματος μεγα λάθος τώρα λένε για βαριές πόρτες :lol:

peterTHErider
07/08/2020, 23:12
του nakagami του βγαλανε τον κοφτη??:confused:

ptc
08/08/2020, 01:14
γουέλ, είμαστε μερικοί που λέγαμε/λέμε ότι τα cat-like reflexes δεν θα τον σώζουν από τα πάντα και για πάντα. έκανε 1002 απίστευτα σωσίματα,κάπου θα τον "δάγκωνε", ήταν θέμα χρόνου. ελπίζω να επιστρέψει δυνατός και λίιιιγο πιο μυαλωμένος.

Από πότε είναι νέο ρε συ Γιώργο το ότι ένας αναβάτης moto gp είχε πτώση και έσπασε κάτι; Δεν το καταλαβαίνω αυτό το "εμείς το λέγαμε". Θέλει κανένα κληρονομικό χάρισμα ή κάποια βαθιά γνώση του σπορ για να προβλέψεις ότι ένας επαγγελματίας αναβάτης κάποια στιγμή θα έχει σοβαρό ατύχημα; Κι εδώ που τα λέμε άλλοι έχουν πάθει πολύ χειρότερα και με μεγαλύτερη συχνότητα.

Αυτήν την αντίδραση την έχω ξαναδεί και για τον Lore όταν είχε κάποιες άτυχες στιγμές. Και μη μου πεις ότι ήταν κι αυτός αναβάτης που ρίσκαρε. Άλλο είναι το κοινό των δύο αυτών, ας μη κρυβόμαστε πίσω απ' το δάχτυλό μας.

Edit: Περαστικά και στον Μπανιάια. Ξεκίνησε πολύ στραβά το πρωτάθλημα πάντως, τέταρτο (νομίζω?) σοβαρό ατύχημα.

ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
08/08/2020, 03:11
Από πότε είναι νέο ρε συ Γιώργο το ότι ένας αναβάτης moto gp είχε πτώση και έσπασε κάτι; Δεν το καταλαβαίνω αυτό το "εμείς το λέγαμε". Θέλει κανένα κληρονομικό χάρισμα ή κάποια βαθιά γνώση του σπορ για να προβλέψεις ότι ένας επαγγελματίας αναβάτης κάποια στιγμή θα έχει σοβαρό ατύχημα; Κι εδώ που τα λέμε άλλοι έχουν πάθει πολύ χειρότερα και με μεγαλύτερη συχνότητα.

Αυτήν την αντίδραση την έχω ξαναδεί και για τον Lore όταν είχε κάποιες άτυχες στιγμές. Και μη μου πεις ότι ήταν κι αυτός αναβάτης που ρίσκαρε. Άλλο είναι το κοινό των δύο αυτών, ας μη κρυβόμαστε πίσω απ' το δάχτυλό μας.

Edit: Περαστικά και στον Μπανιάια. Ξεκίνησε πολύ στραβά το πρωτάθλημα πάντως, τέταρτο (νομίζω?) σοβαρό ατύχημα.

Ναι ρε Πέτρο. Άλλο είναι το κοινό. Αλλά εσύ δηλώνεις αντικειμενικός και φίλαθλος αλλά άλλο είναι το κοινό σου με τόσους "φιλάθλους ":wave2:

Parking
08/08/2020, 08:42
Κ εκει που κρυφοκοιταγε κ την εργοστασιακη θεση δεδομενης της καταστασης...ατυχος πολυ.
Κ εχει δυνατοτητες απ οτι φαινεται ο μικρος.

ΠΠ μοτο 2 είναι
και ακόμα και τον Φάμπιο την είχε καθαρά.
Ήθελε όμως ντουκάτι.
Αν δεν πάρει εργοστασιακή του χρόνου θα κάνουν μεγάλο λάθος
Ο Μιλλερ τεχνικά είναι κατώτερος του μικρού

Αν είχε πάει Γιαμάχα ποιος ξέρει που ήταν τώρα.
Ήθελα τη φανέλα όμως

FotisFz1
08/08/2020, 10:43
Σφαγη...
420109

ptc
08/08/2020, 10:54
...
Edit: Πεταμένα λόγια ό,τι είχα γράψει, δεν έχει κανένα νόημα. Παμ' παρακάτ'.

Καλό race weekend να χουμε και άλλο κακό να μη μας βρει που λένε. Ξεμένουμε από αναβάτες...

Vstrommer71
08/08/2020, 11:42
Δυνατός ο Morbido.Ιδαίτερα σε ρυθμό αγώνα.Για να δούμε αν θα έχουμε έκπληξη.
O Doc αναστήθηκε.
Αναμένεται χαμούλης στα Q1,Q2.

cityfly
08/08/2020, 12:34
Δεκάδα εντός 0,25. Αν κι οι ρυθμοί αγώνα είναι με ανάλογες διαφορές θα είναι απολαυστικά την Κυριακή.

Ο γιατρός είναι στα 199 πόντιουμ στην μεγάλη κατηγορία λέτε να μην κυνηγήσει το 200ο; Κι αν του κάτσει γιατί το 200ο να μην είναι στο ψηλότερο σκαλί;
Αν οι διαφορές παραμείνουν έτσι ποτέ δεν ξέρεις.

sapila racing
08/08/2020, 12:42
Κρίμα για τον Peco, πανω που μεριμέναμε να δούμε τι μπορεί να κάνει.
Βλέπω Dovi και Miller στο Q1, κατι πρέπει να κανουν.
Η μειωμένη πρόσφυση σε συνδυασμό με το νέο πίσω λάστιχο και τις ανοιχτες στροφές συν τα διάφορα 'σαμαρακια΄ κανουν τα μηχανακια να κουνάνε άσχημα στο άνοιγμα του γκαζιού.
Αυτό θα μάς δώσει θέαμα αλλά δυσκολεύει πολύ την κατασταση για τους οδηγούς.

Athass
08/08/2020, 13:08
[QUOTE=Parking;3059463]Εγώ το ταξί μου το έχω σαν την κότα που κάνει τα χρυσά αυγά
:lol:
Του βάζω καλό λαδόκι και δεν ανοίγω την γκαραζόπορτα με στούκο
Δεν πάω τέρμα γκάζι όλη μέρα και δεν μπαίνω με μπαντιλίκια στις στροφές
:lol:

Εγώ όσα χρόνια βλέπω αγώνες δεν έχω ακούσει ποτέ κάποιο ανάλογο περιστατικό
(να ξανασπάσει χέρι χωρίς 2η τούμπα)
Ούτε στο ταξί μου έχει πει πελάτης κάτι ανάλογο

πολυ λογικο αυτο που επαθε παραλογο που τον αφησαν να το κανει!

iliastdm
08/08/2020, 13:11
Κάποιο link για δοκιμαστικά και αγώνα έχεις κάποιος να στείλει;

RaGe_Raptor
08/08/2020, 13:45
Από πότε είναι νέο ρε συ Γιώργο το ότι ένας αναβάτης moto gp είχε πτώση και έσπασε κάτι; Δεν το καταλαβαίνω αυτό το "εμείς το λέγαμε". Θέλει κανένα κληρονομικό χάρισμα ή κάποια βαθιά γνώση του σπορ για να προβλέψεις ότι ένας επαγγελματίας αναβάτης κάποια στιγμή θα έχει σοβαρό ατύχημα; Κι εδώ που τα λέμε άλλοι έχουν πάθει πολύ χειρότερα και με μεγαλύτερη συχνότητα.

Αυτήν την αντίδραση την έχω ξαναδεί και για τον Lore όταν είχε κάποιες άτυχες στιγμές. Και μη μου πεις ότι ήταν κι αυτός αναβάτης που ρίσκαρε. Άλλο είναι το κοινό των δύο αυτών, ας μη κρυβόμαστε πίσω απ' το δάχτυλό μας.

Edit: Περαστικά και στον Μπανιάια. Ξεκίνησε πολύ στραβά το πρωτάθλημα πάντως, τέταρτο (νομίζω?) σοβαρό ατύχημα.

Τίποτα από αυτά που λες δεν είναι αναληθές.
Μιλάμε όμως για τον μοναδικό που μπορεί να "πάει" το Χόντα (ως τώρα) , άρα μιλάμε για ένα πολύ ιδιότροπο μηχανάκι που "έφαγε" ακόμα και τον Χόρχε. και πως τα καταφέρνει; Δίνοντας το 120% ,αν λάβουμε υπ'οψιν τα τόσα σωσιματα πάει συνέχεια στην κόψη του ξυραφιού , πολύ παραπάνω από ότι οι συναθλητές του,και μαγκιά του αφού μπορεί. Το ότι δεν χτύπησε ως τώρα σοβαρά είναι καταπληκτικό.
Θα γυρίσει το ίδιο δυνατός? Το πιθανότερο.

GIOTIS750
08/08/2020, 14:05
MotoGP 2020 Brno

420034

Δείτε παρακάτω το αναλυτικό πρόγραμμα και τις ώρες Ελλάδος:

Παρασκευή 07/08/2020

10:00 – 10:40 Moto3 Free Practice 1
10:55 – 11:40 MotoGP Free Practice 1
11:55 – 12:35 Moto2 Free Practice 1

14:15 – 14:55 Moto3 Free Practice 2
15:10 – 15:55 MotoGP Free Practice 2
16:10 – 16:50 Moto2 Free Practice 2

Σάββατο 08/08/2020

10:00 – 10:40 Moto3 Free Practice 3
10:55 – 11:40 MotoGP Free Practice 3
11:55 – 12:35 Moto2 Free Practice 3

13:35 – 13:50 Moto3 Qualifying 1
14:00 – 14:15 Moto3 Qualifying 2
14:30 – 15:00 MotoGP Free Practice 4
15:10 – 15:25 MotoGP Qualifying 1
15:35 – 15:50 MotoGP Qualifying 2
16:10 – 16:25 Moto2 Qualifying 1
16:35 – 16:50 Moto2 Qualifying 2

18:00 MotoGP Qualifying Press Conference

Κυριακή 09/08/2020

09:40 – 10:00 Moto3 Warm Up
10:10 – 10:30 Moto2 ™ Warm Up
10:40 – 11:00 MotoGP ™ Warm Up

12:00 Moto3 Race (22 γύροι)
13:20 Moto2 Race (23 γύροι
15:00 MotoGP Race (25 γύροι)

16:45 MotoGP Press Conference


https://www.bikerspirit.net/main/programma-ke-ores-tou-agona-motogp-2020-sto-brno/?fbclid=IwAR3x5PLcS1PiZeERV_vw7SAnS7ybgRozQGE9FogFkkbcAJaHo92EOK6chPU

slzr:beer:

ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ:beer:

Athass:beer:

thunder ace
08/08/2020, 14:31
Λεγανε τα Εγγλεζακια: μετα την εποχη Σπενσερ ειχανε τα Χοντα να καταταγουν τοσο χαμηλα.......τελευταιος και προτελευταιος.!!!!!!!!!!!!!!!!

basilis_k6
08/08/2020, 14:46
Κανα λινκ παιζει;

Athass
08/08/2020, 14:52
ναι ρε παιδια

FotisFz1
08/08/2020, 14:55
420112

thunder ace
08/08/2020, 14:55
HAAHAHAAHHAHAAHAH τους την εκανε το αλλο το Γαλλακι.

Athass
08/08/2020, 14:58
κανα λινκ ρε παιδια

Vstrommer71
08/08/2020, 15:13
Μorbido,El Diablo,Pol

Τριάδα για αύριο πρόβλεψη.

FotisFz1
08/08/2020, 15:39
Μorbido,El Diablo,Pol

Τριάδα για αύριο πρόβλεψη.

Ο Πολ δεν θα τερματισει
Και αν τερματισει δεν θα ειναι ουτε 6αδα

Xlitos
08/08/2020, 19:11
Η απάντηση στο γιατί ο Φράνκο φαίνεται οτι τα πηγαίνει καλύτερα σε αυτή την πίστα σε σχέση με τον Φάμπιο είναι ισως γιατί απ οτι άκουσα η ασφαλτος της πιστας ειναι παλια εχει πολλα σαμαρακια και γλιστραει.

Σε τετοιο ''τερεν'' αναβατες οπως ο Φρανκο και ο (απων) Μαρκεζ που οδηγουν δυνατα(εννοω οτι σπανε την προσφυση στα φρενα και στο γκαζι συνεχεια κατα βουληση με αναποδα) εχουν ενα συν παραπανω σε σχεση με αναβατες τυπου Φαμπιο(Λορεντζο) που δουλευουν με ακριβεια και ροη ''πατωντας'' σε καθε γυρο στα ιδια σημεια της πιστας.Με λιγα λογια ο Φρανκο φαινεται να φοβαται λιγοτερο τα σαμαρακια και την παλια ασφαλτο.Ο Φαμπιο την τσιμπησε την τουμπιτσα στο τελος.

εδω στο slow motion ''φαινονται'' τα σαμαρακια που δεν αφηνουν τον φαμπιο να παει πιο γρηγορα και το χανει

https://www.bikerspirit.net/main/video-i-ptosi-tou-quartararo-sto-brno/?fbclid=IwAR2tR68MKUBOe8Yw_w_xgzY_NWCbUAOilr1NIiCfiSBg7Ln94oz2WBdEovk

ΤάκηςΜπ
08/08/2020, 21:53
Τι μπάλα τους έπαιξε ο Zarco. Απ'τον Dovi το περίμενα,από άλλο Ducati ήρθε. Ο Dovi απογοητευτικός. Καταλαβαίνω πως η πίστα είναι απίστευτα κακή και σε συνδιασμό με τα καινούργια ελαστικά οι οδηγοί της Ducati έχουν τρελό θέμα. Ο Zarco όμως πώς το'κανε αυτό;

Η φανταστική ομάδα μου κάνει δουλίτσα

420120


κανα λινκ ρε παιδια

Εδώ (https://fullmatchsports.co/motogp-2020-czech-gp-race-replay-round-4/)τα βλέπω εγώ συνήθως,αλλά σήμερα δεν δουλεύει το βίντεο του qualifying τους,οπότε το είδα εδώ (https://motomundo.net/2020/08/motogp-2020-round-3-czechgp-brno-watch-online-free/) με λίγο χαμηλότερη ποιότητα.

FotisFz1
08/08/2020, 22:08
Ο Zarco όμως πώς το'κανε αυτό;



Ο ιδιος δηλωσε οτι ισως επειδη δεν εχει οδηγησει-συνηθισει το ντουκατι με το παλιο λαστιχο αλλα
μαθαινει απ ευθειας την μηχανη με το νεο
ηταν λιγο πιο ευκολη η κατασταση γι αυτον

ΤάκηςΜπ
08/08/2020, 22:37
Ο ιδιος δηλωσε οτι ισως επειδη δεν εχει οδηγησει-συνηθισει το ντουκατι με το παλιο λαστιχο αλλα
μαθαινει απ ευθειας την μηχανη με το νεο
ηταν λιγο πιο ευκολη η κατασταση γι αυτον

Βγάζει νόημα. Τυχερός.

basilis_k6
08/08/2020, 22:41
Τι μπάλα τους έπαιξε ο Zarco. Απ'τον Dovi το περίμενα,από άλλο Ducati ήρθε. Ο Dovi απογοητευτικός. Καταλαβαίνω πως η πίστα είναι απίστευτα κακή και σε συνδιασμό με τα καινούργια ελαστικά οι οδηγοί της Ducati έχουν τρελό θέμα. Ο Zarco όμως πώς το'κανε αυτό;

Η φανταστική ομάδα μου κάνει δουλίτσα



Εδώ (https://fullmatchsports.co/motogp-2020-czech-gp-race-replay-round-4/)τα βλέπω εγώ συνήθως,αλλά σήμερα δεν δουλεύει το βίντεο του qualifying τους,οπότε το είδα εδώ (https://motomundo.net/2020/08/motogp-2020-round-3-czechgp-brno-watch-online-free/) με λίγο χαμηλότερη ποιότητα.
thanx για τα λινκ

κανείς δεν ξέρει γιατι ο ντοβι καβαλάει ακόμη εργοστασιακή μοτοσυκλέτα στα 34... Πρέπει να σακατευτεί το μισο γκριντ για να πάρει τίτλο. Είτε δεν υπάρχουν τιμόνια να ανέβουν σε εργοστασιακό ντουκάτι, είτε θέλουν σαν πρώτο οδηγό ιταλό και μόνο. Δεν μπορω να το εξηγησω αλλιώς.

ΤάκηςΜπ
08/08/2020, 22:56
thanx για τα λινκ

κανείς δεν ξέρει γιατι ο ντοβι καβαλάει ακόμη εργοστασιακή μοτοσυκλέτα στα 34... Πρέπει να σακατευτεί το μισο γκριντ για να πάρει τίτλο. Είτε δεν υπάρχουν τιμόνια να ανέβουν σε εργοστασιακό ντουκάτι, είτε θέλουν σαν πρώτο οδηγό ιταλό και μόνο. Δεν μπορω να το εξηγησω αλλιώς.

3 χρόνια σερί ο δεύτερος καλύτερος οδηγός στον κόσμο. Δεν είναι και λίγο.

Jimmu
08/08/2020, 23:32
...
Edit: Πεταμένα λόγια ό,τι είχα γράψει, δεν έχει κανένα νόημα. Παμ' παρακάτ'.

Καλό race weekend να χουμε και άλλο κακό να μη μας βρει που λένε. Ξεμένουμε από αναβάτες...
Και που να λεγε και κανένας οτι το φετινό εΐναι "μισό" (που το πε δλδ ο Puig αυτό, αλλά άλλη κουβέντα αυτή...)Εγώ το πιστεύω πια, χωρίς αυτό να μειώνει στο ελάχιστο την αξία του Fabio.

Parking
08/08/2020, 23:32
thanx για τα λινκ

κανείς δεν ξέρει γιατι ο ντοβι καβαλάει ακόμη εργοστασιακή μοτοσυκλέτα στα 34... Πρέπει να σακατευτεί το μισο γκριντ για να πάρει τίτλο. Είτε δεν υπάρχουν τιμόνια να ανέβουν σε εργοστασιακό ντουκάτι, είτε θέλουν σαν πρώτο οδηγό ιταλό και μόνο. Δεν μπορω να το εξηγησω αλλιώς.

Ο Ντόβι ήταν πάντα το 1ο ντουκάτι σε αποτελέσματα
ήρθε στην ομάδα όταν ήταν στα κάτω της και δούλεψε
πολύ σκληρά για να την ισιώσει.
Το Ιταλία Ισπανία παίζει για αυτό η ντουκάτι δεν έχει
(και πιθανά δεν θα πάρει) κανένα Ισπανό
(όπως και η σχολή του Ρόσσι)

Τώρα τίτλος δεν θα πάρει ούτε αυτός ούτε άλλο ντουκάτι
γιατί πολύ απλά είναι λάθος η διοίκηση
Τα έχουν πει πολλο'ι πιλότοι ως τώρα
Αυτοί επιμένουν στην ιστορία της εξαιρετικής μοτοσυκλέτας
που μόνο ο Στόνερ κλπ κλπ κλπ
Διάβαζα εχτές τα σχόλια για τον Πέκο
-Κρίμα πάνω που κατάλαβε πως οδηγείται η ντουκάτι έπεσε...
Παγκόσμιος μότο 2 τρέχει από τα 6 και τώρα κατάλαβε
Δηλαδή οκ...

Τι πρόβλημα έχει δεν ξέρω αλλά όταν σου λένε μετά από (8χρόνια???)
τόσο καιρό ότι θα κριθεί στους επόμενους 3 αγώνες αν μείνεις...
Φεύγεις

basilis_k6
08/08/2020, 23:33
3 χρόνια σερί ο δεύτερος καλύτερος οδηγός στον κόσμο. Δεν είναι και λίγο.

αν τελικά ανανεώσει για το 20-22 θα πηδηχτώ απο το παράθυρο. 2ος ειναι ναι, αλλα η ducati ειναι ομάδα που υποτίθετε θέλει και τίτλο, με τον ντόβι ξέρουν απο το 18 οτι τίτλος δεν παιζει.

ΤάκηςΜπ
08/08/2020, 23:38
αν τελικά ανανεώσει για το 20-22 θα πηδηχτώ απο το παράθυρο. 2ος ειναι ναι, αλλα η ducati ειναι ομάδα που υποτίθετε θέλει και τίτλο, με τον ντόβι ξέρουν απο το 18 οτι τίτλος δεν παιζει.

Μα κι εγώ δεν πιστεύω ότι θα ανανεώσει,ακόμα και με σακατεμένο τον Pecco. Άλλο αυτό και άλλο το "κανείς δεν ξέρει γιατι ο ντοβι καβαλάει ακόμη εργοστασιακή μοτοσυκλέτα στα 34". Καβαλάει εργοστασιακή μοτοσυκλέτα στα 34 γιατί είναι ο 2ος καλύτερος οδηγός στο grid εδώ και 3 χρόνια.

Jimmu
08/08/2020, 23:46
Μα κι εγώ δεν πιστεύω ότι θα ανανεώσει,ακόμα και με σακατεμένο τον Pecco. Άλλο αυτό και άλλο το "κανείς δεν ξέρει γιατι ο ντοβι καβαλάει ακόμη εργοστασιακή μοτοσυκλέτα στα 34". Καβαλάει εργοστασιακή μοτοσυκλέτα στα 34 γιατί είναι ο 2ος καλύτερος οδηγός στο grid εδώ και 3 χρόνια.

Ακριβώς αυτό!Και φυσικά γιατί ο 1ος καλύτερος έχει υπογράψει αλλού μέχρι το 22..

GIOTIS750
09/08/2020, 09:50
link

https://www.viprow.me/sports-moto-gp-online

https://www.jokerlivestream.net/joker-moto-gp-live-stream-3.html

https://zonadeportiva.info/


https://zonadeportiva.info/tg.php?id=live5w italy


https://zonadeportiva.info/tg.php?id=air5 italy

Παίζουν και σε αντροιντ τα δύο τελευταία απλά θέλει σβήσιμο η στοιχημα σελίδα που πετάγεται μετά από 2 με 3 φορές αρχίζει παίζει.
slzr:beer:
azar41:beer:

Vstrommer71
09/08/2020, 10:53
Μorbido,El Diablo,Pol

Τριάδα για αύριο πρόβλεψη.

Μάλλον πρέπει να το παίξω σε κανά στοίχημα χαχαχα

420122

GIOTIS750
09/08/2020, 13:15
Άντε να ακουστεί ακόμα μια φορά για σημερα ο Ιταλικός εθνικος ύμνος με τον Βάλε στο πιο ψηλό βάθρο .:):beer:
Fogia moto3. Ital
Bastianini moto2.Ital


cityfly:beer:

simoril
09/08/2020, 13:21
Ο Ζάρκο 1ος...
Ο Ντόβι 18ος...

Κάνω μια πρόβλεψη...

Μαζί θα τερματίσουν...
Και έτσι για το ροκ θα πω οτι ο Ντόβι θα είναι μπροστά...:D

(Δε χρειάζονται screenshot, ποτέ δεν κάνω εντιτ τις προβλέψεις...)

cityfly
09/08/2020, 13:27
Ο Ζάρκο 1ος...
Ο Ντόβι 18ος...

Κάνω μια πρόβλεψη...

Μαζί θα τερματίσουν...
Και έτσι για το ροκ θα πω οτι ο Ντόβι θα είναι μπροστά...:D

(Δε χρειάζονται screenshot, ποτέ δεν κάνω εντιτ τις προβλέψεις...)


Λες; Αν παίξει σε παρόμοιους ρυθμούς με το ζέσταμα το βλέπω να τερματίζουν κοντά αλλά κομματάκι πίσω.

Parking
09/08/2020, 13:57
Πόλεμος Γιαμάχα προβλέπω
οι άλλοι όλοι εκτώς

Μόνο το ταλέντο του Γιόχαν δεν αρκεί
Το βασικό είναι να μείνει όρθιος πάντως
και να μείνει στην 4άδα

ΤάκηςΜπ
09/08/2020, 14:01
Εδώ (https://sportsurge.net/#/streamlist/1388)1080p. Καλό αγώνα να'χουμε.

FotisFz1
09/08/2020, 14:10
Οχι ρε παιδια δικιο εχετε ο Βινιαλες δεν ειναι παλτο
παει για πρωταθλημα...

cityfly
09/08/2020, 14:26
Κοίτα η ΚΤΜ

Ο Pedrosa κάνει δουλειά

basilis_k6
09/08/2020, 14:27
Οχι ρε παιδια δικιο εχετε ο Βινιαλες δεν ειναι παλτο
παει για πρωταθλημα...

ο σχολιαστής του bt sports τον έκανε ρομπα. δεν θα κερδισει πρωτάθλημα ποτε, συγνώμμη που το λεω αλλα τουλάχιστον έπρεπε να ειναι μπροστα απο τον ρόσσι.

τώρα βρίζουν τους κριτες για την αστεια ποινη στον ζαρκο. τραγικο...

FotisFz1
09/08/2020, 14:31
ο σχολιαστής του bt sports τον έκανε ρομπα. δεν θα κερδισει πρωτάθλημα ποτε, συγνώμμη που το λεω αλλα τουλάχιστον έπρεπε να ειναι μπροστα απο τον ρόσσι.

Ειναι λιγος για πρωταθλημα
Πιλοταρα ναι
πολυ γρηγορος αλλα μεχρι εκει

Lioulios
09/08/2020, 14:36
Τι ζουμε ...

cityfly
09/08/2020, 14:37
ο σχολιαστής του bt sports τον έκανε ρομπα. δεν θα κερδισει πρωτάθλημα ποτε, συγνώμμη που το λεω αλλα τουλάχιστον έπρεπε να ειναι μπροστα απο τον ρόσσι.

τώρα βρίζουν τους κριτες για την αστεια ποινη στον ζαρκο. τραγικο...
Καλά η ποινή είναι να απορεί κανείς, αλλά τουλάχιστον φαίνεται πώς δεν έκανε ουσιαστική διαφορά

ΤάκηςΜπ
09/08/2020, 14:43
ο σχολιαστής του bt sports τον έκανε ρομπα. δεν θα κερδισει πρωτάθλημα ποτε, συγνώμμη που το λεω αλλα τουλάχιστον έπρεπε να ειναι μπροστα απο τον ρόσσι.

τώρα βρίζουν τους κριτες για την αστεια ποινη στον ζαρκο. τραγικο...

Δεν υπάρχουν οι σχολιαστές του btsport,το'χω ξαναπεί.

Vstrommer71
09/08/2020, 14:44
Το εμπεδώσαμε:Το μηχανάκι ΔΕΝ μπορεί να κερδίσει με WP αναρτήσεις και trellis frame.Ποτέ!!!!:lol:

Μπράβο ρε ΚΤΜ,μπράβο Brad!

(Thumbs Up και στην καταπληκτική δουλειά εξέλιξης του Dani.Και μην ξεχνάμε ότι τώρα αρχίζουν σιγά σιγά να βγαίνουν οι οδηγοί που έχουν ξεκινήσει από τα χαμηλά με ΚΤΜ.Καθόλου άσχημα και ο Oliveira)

ΤάκηςΜπ
09/08/2020, 14:44
Ο Ζάρκο 1ος...
Ο Ντόβι 18ος...

Κάνω μια πρόβλεψη...

Μαζί θα τερματίσουν...
Και έτσι για το ροκ θα πω οτι ο Ντόβι θα είναι μπροστά...:D

(Δε χρειάζονται screenshot, ποτέ δεν κάνω εντιτ τις προβλέψεις...)

:lol: :lol: :lol:

FotisFz1
09/08/2020, 14:44
Ζησαμε να δουμε νικη ΚΤΜ
θα το λεμε στα εγγονια μας
Μπιντερ ρισπεκτ
Ζαρκο επισης
Γιατρος πολυ καλος
Μορμπιντελι περιμενα περισσοτερα
Φαμπιο απογοητευση
Βινιαλες τραγελαφος
Πολ Εσπαργκαρο οπως τον εχουμε συνηθισει
πολυ κλο κλο και τηγανητα τπτ
Θα λεει με εριξε ο Ζαρκο και οχι οτι εκανε 2 απανωτα λαθη σε 500 μετρα αποσταση

faf
09/08/2020, 14:45
μπράβο ΚΤΜ...

cityfly
09/08/2020, 14:47
Νίκη ΚΤΜ με rookie οδηγό

Ωραίος συνδυασμός :wave2:

basilis_k6
09/08/2020, 14:47
Ζησαμε να δουμε νικη ΚΤΜ
θα το λεμε στα εγγονια μας
Μπιντερ ρισπεκτ
Ζαρκο επισης
Γιατρος πολυ καλος
Μορμπιντελι περιμενα περισσοτερα
Φαμπιο απογοητευση
Βινιαλες τραγελαφος

δεν το εχω επιβεβαιώσει αλλα αν κατάλαβα καλα ολα τα σοφτ ελαστικα φαγανε ηττα στο τέλος. ο ζαρκο οταν θέλει ειναι καλό τιμόνι.

FotisFz1
09/08/2020, 14:49
Επισης ποσο γαματο ειναι
να μην βλεπουμε πουθενα την Χοντα:D

Vstrommer71
09/08/2020, 14:50
Ζησαμε να δουμε νικη ΚΤΜ

Τώρα θα λέμε ότι ζούμε να δούμε κάποιο δίτροχο πρωτάθλημα στο οποίο ΔΕΝ θα έχει κερδίσει η ΚΤΜ!:lol: