PDA

View Full Version : Αύριο ΠΑΛΙ στην έκθεση



NLS
14/03/2004, 05:20
αύριο κατά 90% θα είμαι εκεί πάλι - μαύρο SPYKE, κατάμαυρο ξεσκισμένο ARAI, sony miniDV κάμερα να παίρνει βυζιά ή μωρά (τα δεύτερα με κυλίνδρους), ασχημάντρας - χαιρετήστε με

θα ξαναπάω για αυτούς τους λόγους

- ο πανέξυπνος δεν είχα φορτίσει την κάμερα και τέλειωσε σε 1.5 ΛΕΠΤΑ η μπαταρία σήμερα (γκρρρρρρρρρρ)

- δεν έκανα κανένα test ride ...θέλω να κάνω τον έρωτα 1200GS αλλά δεν νομίζω να το έχουν για ride (αρχές Απρίλη test ride αντιπροσωπίας μου είπαν), θέλω επίσης το LC8... το έχουν για ride; (το οποίο ΚΑΙ ΚΑΚΩΣ το είχαν απλά στημένο και όχι όπως το 1200GS που το είχαν να παίζει ο κόσμος - κακή κίνηση από την KTM, γιατί έτσι; ), θέλω και το vstrom γιατί το vstrom του κουμπάρου μου έχει άσχετα με τα χέρια μου ρυθμισμένα τα γκριπ και δεν μπορώ να το νιώσω, θέλω και κάνα Z1000 κ.α. ενδιαφέροντα σκατουλάκια (γιατί ΣΚΑΤΟΥΛΑΚΙ μου φάνηκε το Ζ1000 όσο καλό και αν είναι... σαν να φώναζε "πάρε με να σε σκοτώσω" και "πάρε με για να γκαζώνεις και να τρέχεις -και ο αέρας να θέλει να σε πετάξει από τη σέλα- χωρίς καμία άλλη χρησιμότητα και ΜΗΔΕΝΙΚΗ πρακτική και πάλι να μην τα κάνεις και αυτά τόσο καλά σαν κανονικό supersport"...)

...ρε παιδιά που τα κάνουν τα test ride; όπως βγαίνεις αριστερά;

- θέλω να ξαναδώ το μωρό το μελλοντικό και να παίξω περισσότερο μαζί του (γμτ τα νέα που έμαθα ήταν καλά αρκετά - αχ θα μπω σε έξοδαααα)

- θέλω να πρίξω τον dealer για το τι διακανονισμοί μπορούν να γίνουν, τι πιάνει το δικό μου, να τον πρίξω μπας και το πάρει κ.α. τέτοια όμορφα

- θα βαριέμαι γιατί λόγω υγείας δεν θα πάω τελικά καμία εκδρομούλα

:wave2:

stefanos
14/03/2004, 06:31
Πάλι καλά που δεν είμαι ντήλερ.
Παίρνουν βαριά ανθυγιεινά επιδόματα τουλάχιστον?

NLS
14/03/2004, 06:45
παίρνουν ένα ωραίο ποσοστό από τα λεφτάκια μας επί της πώλησης, αρκετά για να ζούνε τόσο άνετα που να σκάνε μπροστά σε κάθε μαλάκα πελάτη

:nono:

milaber
14/03/2004, 11:40
Όπως το είπες...
Παίρνουν αρκετά χιλιαρικάκια από τον κάθε NLS και είναι έτσι ορεξάτοι για κάθε πρήξιμο!

Περιμένω να δω φωτογραφίες, ε;!

NLS
14/03/2004, 17:49
και κάθε MILABER

idi
14/03/2004, 18:34
nai exoyn to LC8 test, kai to Z1000(moun...ra) kai para pola v-storm 650(3 h 4) kai 1000(2 h 3)

episis: multistrada, monster kai alles moun....res

oxi den yparxei gs1200(tha to eixa dokimasei an yphrxe gia na do poso paparas prepei na eisai na odhgas TOSO megalo mhxanaki. san toys typoys poy kykloforoyn tis XONTRES gomenes kai ta amerikanika amaksia)
:beer:

NLS
14/03/2004, 19:17
όσο ΠΑΠΑΡΑΣ είμαι εγώ μεγάλε γαμάτε οδηγέ (τι έχεις είπαμε εσύ; γιατί δεν γράφεις στο προφίλ)

επίσης η γυναίκα είναι 48 κιλά και το αυτοκίνητο μεταχειρισμένο Seat Ibiza

επίσης αν δεν εγκρίνεις σε έχω γραμένο εκεί που δεν πιάνει μελάνι

και πια μουνάρα από αυτές που ανέφερες θα πάρεις; (φαίνεται έχεις αρκετά λεφτά για να πάρεις κάποια μουνάρα που μόνη της χρήση είναι η γκαζιά και ΚΑΜΙΑ άλλη)

επίσης μου κάνει μεγάλη εντύπωση να μην γράφεις πόσο μεγάλες μηχανές (με αντίστοιχους παπάρες οδηγούς) είναι το v-strom και το LC8... ή έχουμε συγκεκριμένα κομπλεξάκια τελικά;

milaber
14/03/2004, 20:36
E όχι και παπάρας!
Το μηχανάκι είναι αριστούργημα και έκαβε και δίαιτα!
Και καμία σχέση δεν έχουν οι οδηγοί- κάτοχοι των GS με τους κατόχους των αμερικάνικων μαούνων!

milaber
14/03/2004, 20:39
Το γεγονός ότι στο δικό σου μλατι φίλε μου μοιάζει "μη- μ*****α" δεν σημαίνει ότι δεν είναι καλή μηχανή!
Και μην ξεχνάς πως μπερδέυεις διαφορετικά πράγματα...
Δεν μπορείς να συγκρίνεις το monster με το GS!

idi
14/03/2004, 23:21
ρε παιδια δεν συγκρινω τις μηχανες.

αλλα μιας και το θεσατε...

ΝΑΙ ΤΟ GS ΕΙΝΑΙ ΠΑΝ-ΑΣΧΗΜΟ KAI ΑΝ ΗΤΑΝ ΓΚΟΜΕΝΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΧΟΝΤΡΟΚΟΛΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ .... ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΛΑΤΟΣ... ΔΕΝ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΟΣΗ ΔΙΑΙΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Η ΦΩΚΙΑ.

και στη φωτο φενεται οτι ειμαι ευτηχης κατοχος yamaha fz6 fazer 2004 που μπροστα στις μπουρουχες σας μιαζει με τη Χερτζικοβα

monster-gs1200 ====>καμερον ντιαζ-κορομηλά

γκεγκε? η να κανω και κακα?

NLS
14/03/2004, 23:29
μόνο κακάκια; βρε δεν μπα να χεστείς και πάνω σου

αν όλοι είχαμε το ίδιο γούστο θα ήταν μία η μάρκα και ένα το μοντέλο

και εγώ βρίσκω το fazer μια ημιτελή μαλακία (σαν να ξέχασαν να το τελειώσουν) αλλά δεν σημαίνει ότι οι οδηγοί του (εκτός από κάποιους) είναι παπάρες

milaber
14/03/2004, 23:45
Συγγνώμη αλλά μιας και το ανέφερες, το fazer τι το ωραίο έχει;
Δεν το αποκαλούν τυχαία UJM (universal japanese motorcycle)!
:p :p :p
Και τι να κάνουμε σε μερικούς αρέσουν οι "χοντροκώλες"!
Αυτό όμως σε καμία περίπτωση δεν σημαίνει πως είναι και παπάρες!
Έχουν και αυτές τα καλά τους (πιασίματα, άνεση και λοιπά)!
:cool: :cool: :cool:
Και εγώ δεν έχω "μπουρούχα", ε!
Έχω το πανέμορφο και ταχύτατο innova!
:beer: :beer: :beer:
Αλλά να...
...θα ήθελα πολύ ένα BMW!
:sad: :sad: :sad:
(Ρε συ NLS ελπίζω να σου άρεσε η ειλικρινής συμπαράσταση που σου δείχνω και να αφήσεις το dakar φτηνότερα!)
:lol: :lol: :lol:

milaber
14/03/2004, 23:48
Kαι μιας και είπες για το monster, να σε ενημερώσω πως είναι και εμένα η λατρεμένη μου μοτο!
Αλλά δεν μπορώ να με φανταστώ να το πηγαίνω χώμα ή ταξίδι, μέρη στα οποία το GS πηγαίνει!

Και να σε ρωτήσω:
αφού σου αρέσει τόσο το monster...
...γιατί πήρες γιαπωνέζικο;

Μήπως δηλαδή παίζουν και άλλοι ρόλοι στην αγορά μοτο εκτός από την ομορφιά της;

periklisk
15/03/2004, 01:02
Ελα Νίκο τι έγινε???? Πήγες στην έκθεση????

Εγώ θα ξαναπάω μάλλον το Σάββατο για να κάνω και τα υπόλοιπα test ride που θέλω....

Χθες πήρα το Ζ750 και το Multistrada....

To Multi δε μου άρεσε στις στροφές........ και ούτε και στους άλλους δύο και στην κοπέλα που ήταν μαζί μου......

Το Ζ750 γκαζερό αλλά εντελώς γυμνό....:sad: :sad:

Θέλω να δω το Ζ1000 και το V-Strom..... Αν έχουμε κέφια θα πάρω και κανά ποιο χωματερό (Adventure) έτσι για να δω πως είναι.....

Αλλά τελικά με βλέπω να καταλήγω στο CBR600F που τα κάνει όλα και δε σιχαίνεται!!!!! και επιπλέον δε σπάει δε χαλάει!!!!!

Αν πας δεξία από το κτίριο στην άλλη άκρη είναι τα test ride. Δε χρειάζεται να μπεις στην έκθεση.....

milaber
15/03/2004, 01:09
Σταματήστε ρε θα σκάσω!
Εγώ λιώνω εδώ πάνω και εσείς έχετε γ*****ι να δοκιμάζετε μηχανάκια!
Θα φάω το πληκτρολόγιο από το κακό μου!
:bawl: :bawl: :bawl:

periklisk
15/03/2004, 01:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Σταματήστε ρε θα σκάσω!
Εγώ λιώνω εδώ πάνω και εσείς έχετε γ*****ι να δοκιμάζετε μηχανάκια!
Θα φάω το πληκτρολόγιο από το κακό μου!
:bawl: :bawl: :bawl:

Βάλτου και λίγη μουσταρδίτσα μπας και νοστιμήσει λίγο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

milaber
15/03/2004, 01:14
ΛΕΣ;;;

periklisk
15/03/2004, 01:32
ΑΜΕ!!!

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
15/03/2004, 02:39
νααααα......πω και εγω κατι ασχετο... μολις γυρισα απο τον προμαχωνα ειχα παει με το IVECO (φορτηγο πετρελαιο βαν). με εγραψαν πιγενωντας στα διοδια στο 60 χιλ. για υπερβολικη ταχυτητα. το οριο ειναι 80 και ο ρουφιανος ο ταχογραφος ελεγε 100. τωρα φαε το πληκτρολογιο και καλη σου χωνεψη.... μονο να βαλεις και λιγο ασπρη σαλτσα αυτη που γινετς με κρεμα γαλακτος, και να ειναι και η γλυκοξηνη...
ΥΓ. και εμενα μου αρεσπουν οι χοντροκολες προπαντως οταν περνουν και 3βαλιτσα. αν μπορεσω θελω να παρω μια BMW1200GT ειναι στο προγραμα για επομενη αγωρα. οχι οτι θα δωσω την γιαγια μου. ποτε. θα την εχω να κανω την τρελα μου με αυτην, και την μπεμπα για ταξιδια με την κατερινα..
γιωργος

periklisk
15/03/2004, 02:45
Καλησπέρα Γιώργο!!! Πέρασες καλά πάνω????

Οδηγείς και φορτηγό????

Εγώ έκατσα φρόνιμος σήμερα..... τα παιδιά πήγαν Επίδαυρο!!!!

milaber
15/03/2004, 07:01
Και φορτηγό εκτός από την γιαγιά;
Μπράβο!

Ρε σεις θα με τρελλάνετε!
Πάνω που ετοίμαζα τη μουσταρδίτσα και την άπλωνα ευλαβικά πάνω στο πληκτρολόγιο, έρχεται η Αρκούδα και λέει τα δικά του για σάλτσες άσπρες και γλυκόξινες!
Δεν μπορώ να γράψω άλλο γλυστράνε τα δάχτυλα μου................................

ιοηεωτοηωγλετγνελτωγοςειτγ4347β234ψττ56.....................

:bawl: :bawl: :bawl:
:bigcry: :bigcry: :bigcry:

NLS
15/03/2004, 07:43
ένα Pekin Duck το χτύπαγα τώρα

milaber
15/03/2004, 08:13
Kαι το πληκτρολόγιο καλό είναι!
:mad: :mad: :mad:
Και τραγανό!
:smokin: :smokin: :smokin:

Θάνος
15/03/2004, 17:41
NLS γιατί δεν απευθύνεσαι στη λέσχη μοτοσυκλετιστών της BMW μήπως και μπορούν από εκεί να προωθήσουν το DAKAR; Ένας φίλος έδωσε το RT του σε χρόνο μηδέν και πολυ καλή τιμή μέσω της λέσχης. Ο πρόεδρος μάλιστα πρέπει να είναι μονίμως στην έκθεση... κι εγώ όταν πήγα το Σάββατο εκεί τον είδα... ένας ασπρομάλλης που φοράει συνήθως πουκάμισα έξω από το παντελόνι... Κάν'του μία ερώτηση, έχει τόση αγάπη στα BMW που αν του πεις ότι θέλεις να δώσεις το DAKAR για να πάρεις πάλι BMW νομίζω θα σε εξυπηρετήσει όπως μπορεί...

Το είδα κι εγώ το GS... αν και δεν με συγκινεί το είδος αυτό, έχει νομίζω μία περίεργη ομορφιά. Είναι απο τις μηχανές που μπορεί να σου φανεί ή πολύ άσχημη ή πολύ όμορφη. Πάντως δεν είναι αδιάφορη! Μου άρεσε...

NLS
15/03/2004, 18:14
exactly my feelings

οκ ευχαριστώ για την πληροφορία θα το δω το θέμα :)

καθημερινές τι ώρα κλείνει;

periklisk
15/03/2004, 18:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
exactly my feelings

οκ ευχαριστώ για την πληροφορία θα το δω το θέμα :)

καθημερινές τι ώρα κλείνει;

14:00 ME 22:00

NLS
15/03/2004, 19:03
α τότε μπορεί να πεταχτώ και καθημερινή

έχει και test ride κανονικά ε;

ελπίζω

απλά βλέπω να δυσκολεύει το ΣΚ γιατί είναι και το SM που θα παίζει τότε θα γίνει τσι λουκίας

periklisk
15/03/2004, 19:23
Για test ride δε ξέρω σίγουρα....!!!!!

Εγώ θα πάω το Σάββατο πρωί πρωί (11 το αργότερο) για να κάνω αυτά που δεν πρόλαβα.....

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
15/03/2004, 22:37
ναι και φορτηγο οδηγω. ειναι για..... να μην χανω τον ειρμο μου...απο το φορτηγο με της 4 ροδες, στο φορτηγο με της 2 ροδες:D α... εχω και ενα φορτηγο 11-14 μερσεντες με παπαγαλακι. τι να κανω με την δουλεια που εμπλεξα θα γινω και πιλοτος στο τελος. καλα περασα, εμεινα το βραδυ σε ενα χωριο εξω απο της σερρες. γιορταζαν την ημερα της γυναικας, και οι γυναικες ειχαν εξοδο. σε ενα διπλανο χωριο εκαναν γλεντη, μονο οι γυναικες, και εμεις οι αντρες καθησαμε στο σπιτι. δεν ειχαμε τι να κανουμε και ριξαμε στην φωτια κατι χταποδακια και τετοια κολπα, ετσι.... για να μην χαλασουνε δηλαδη. ε, και μια που τα ριξαμε στην φωτια, βρυκαμε και κατι μπουκαλια γεματα με τσιπουρο.... επιαναν χορο στο ραφι και ειπαμε να τα πεταξουμε. βεβαια ηταν κριμα να τα πεταξουμε γεματα και να πλημηριση ο σκουπιδοντενεκες με τσιπουρο και να βρωμαει. και γιαυτο σκευτικαμε να τα πιουμε πρωτα. αστα αδερφε δεν σου λεω τιποτα χαλια τα περασα....... του χρονου θα ξαναπαω γιατι οπως ειπε ο φιλος μου εκει εχουν συνηθιο να μαζευουν τσιπουρα και θα πρεπει να παω να τους βοηθησω να τα πεταξουν παλι....ταλεπωρια δηλαδη ... με.. νιωθης πιστευω...:winka:

NLS
15/03/2004, 22:41
πωπω χέσε μέσα

periklisk
15/03/2004, 22:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
ναι και φορτηγο οδηγω. ειναι για..... να μην χανω τον ειρμο μου...απο το φορτηγο με της 4 ροδες, στο φορτηγο με της 2 ροδες:D α... εχω και ενα φορτηγο 11-14 μερσεντες με παπαγαλακι. τι να κανω με την δουλεια που εμπλεξα θα γινω και πιλοτος στο τελος. καλα περασα, εμεινα το βραδυ σε ενα χωριο εξω απο της σερρες. γιορταζαν την ημερα της γυναικας, και οι γυναικες ειχαν εξοδο. σε ενα διπλανο χωριο εκαναν γλεντη, μονο οι γυναικες, και εμεις οι αντρες καθησαμε στο σπιτι. δεν ειχαμε τι να κανουμε και ριξαμε στην φωτια κατι χταποδακια και τετοια κολπα, ετσι.... για να μην χαλασουνε δηλαδη. ε, και μια που τα ριξαμε στην φωτια, βρυκαμε και κατι μπουκαλια γεματα με τσιπουρο.... επιαναν χορο στο ραφι και ειπαμε να τα πεταξουμε. βεβαια ηταν κριμα να τα πεταξουμε γεματα και να πλημηριση ο σκουπιδοντενεκες με τσιπουρο και να βρωμαει. και γιαυτο σκευτικαμε να τα πιουμε πρωτα. αστα αδερφε δεν σου λεω τιποτα χαλια τα περασα....... του χρονου θα ξαναπαω γιατι οπως ειπε ο φιλος μου εκει εχουν συνηθιο να μαζευουν τσιπουρα και θα πρεπει να παω να τους βοηθησω να τα πεταξουν παλι....ταλεπωρια δηλαδη ... με.. νιωθης πιστευω...:winka:


Μιλάμε για τρελή ταλαιπωρία........ σε νιώθω...... θα έρθω να βοηθήσω!!!!!!!:beer: :beer: :beer: :lol: :lol: :lol: :dizzy: :dizzy:

cityfly
15/03/2004, 23:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
του χρονου θα ξαναπαω γιατι οπως ειπε ο φιλος μου εκει εχουν συνηθιο να μαζευουν τσιπουρα και θα πρεπει να παω να τους βοηθησω να τα πεταξουν παλι....ταλεπωρια δηλαδη ... με.. νιωθης πιστευω...:winka:


αααααααααααααχ πώς σε καταλαβαίνω
άμα θες, όχι τίποτα άλλο αλλά να για να σε ξεκουράσω λιγάκι, την επομενη φορά μπορώ να έρθω μαζί σου, ειδικά στο κομάτι της "καταστροφής" του άχρηστου και προς πέταμα τοξικού περιεχομένου αυτών των τσιπουρομπουκαλιών έχω τον κατάλληλο αποθηκευτικό χώρο, ξέρεις τώρα, στόμα, οισοφάγος και βουρ στομάχι.... και ..... τέλος κατεστράφει το τοξικό υγρό.

Βέβαια υπάρχουν δύο προβληματάκια,
1ον το μηχάνημα καταστροφής για να δουλέψει χρειάζεται στέρεα πρώτη ύλη, δεν έχει όμως ιδαίτερη προτίμηση, οτιδήποτε έχει προηγουμένως αποθηκευτεί στο ειδικό χώρο κάνει (όπου ειδικός χώρος είναι μεταλική σχάρα πάνω από αναμένα κάρβουνα)
2ον να οδηγώ φορτηγό δεν ξέρω για να σε ξεκουράσω αλλά είμαι καλός και έμπειρος συνοδηγός σε φορτηγά (πολύ autostop στα στρατιωτικά χρόνια και 60 χιλ η απόσταση)

οπότε είμαι έμπειρος να με προτιμήσεις

periklisk
15/03/2004, 23:05
ΠΣΣΣΣ εεεεεε!!!!! Σε πρόλαβα!!!!!:nono: :nono:

Αν θες να κάτσεις πίσω!!!!!!!!!!!!!

Άντε!!!!!!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :beer: :beer: :beer: :beer:

cityfly
15/03/2004, 23:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
ΠΣΣΣΣ εεεεεε!!!!! Σε πρόλαβα!!!!!:nono: :nono:

Αν θες να κάτσεις πίσω!!!!!!!!!!!!!

Άντε!!!!!!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :beer: :beer: :beer: :beer:


καμία αντίρηση, αρκεί να είναι μεγάλο το φορτηγό από αυτά που πίσω έχουν κρεβάτι

periklisk
15/03/2004, 23:47
xexe!!!! καλά ξάπλα θα τη βγάλεις?????:lol: :beer:

milaber
16/03/2004, 00:10
Ρε συ Αρκούδα καημένε, τι τραβάς και εσύ!
Είδες οι ανώμαλοι συνήθειες;
Και σε αναγκάζουν κιόλας και εσένα, ε;

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
16/03/2004, 04:50
μολις τωρα γυρισα απο την εκθεση. εντιπωσεις....... ε, δεν τρελαθηκα κιολας..... εκτως απο το ονειρο μου, την μπεμπα, μου αρεσε δεν λεω και το 10 της καβασακι και το 1000 της χοντα, και το ρ1. αλλα περισοτερο απο ολα μου αρεσε το μιλε. αν ημουν χχ χρονια μικροτερος αυτο θα επερνα απο θεμα ντιζαιν και μονο. αλλα βλεπεις ειναι πολυ σκυφτο και στην ηλικια μου αμα με δουν με τον κωλο επανω...... μπορει να θελησουν να με φυστικωσουν και δεν ειμαι για τετοια. αντε να τους πισω οτι μου αρεση η σκιφτη μοτο. ασε που δεν χωραει ο ενσοματομενος αεροσακος που εχω λιγο πιο κατω απο το στομαχι μου, βρισκη στο ρεζερβουαρ, και με την πολυ πιεση μπορει να μαλαγρωσω τον περιβαλοντα χωρο. γιατι ακομα να χωνεψω τα τσιπουρα και τα θαλασινα.. α, να μην το ξεχασω, βρηκα και τον παναγιοτη τον πατακια και μου ειπε οτι εκλισε η τιμη για το μουτζελο 550 οδηγος και μοτο και 500 συνοδηγος, για οποιον θελιση να ερθη μαζι μας. και κανωνιστε ρε καμια βολτα για την κυριακη. προς αγια αννα για καφε να πουμε.....
γιωργος

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
16/03/2004, 04:57
τωρα που το σκευτωμαι..... μπορουμε να το σινδιασουμε και με μαθημα..... για .....σκευτητε το και γραψτε ποστ. πππσσσσσσστττ σιγα σιγα ομως κανωνιστε μην μας παρουν χαμπαρι οι θεσαλονικιοτες και με σαπισουν στο ξυλο γιατι ειχαν πει το επομενο μαθημα να το κανω σε αυτους....
:look:

periklisk
16/03/2004, 06:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
τωρα που το σκευτωμαι..... μπορουμε να το σινδιασουμε και με μαθημα..... για .....σκευτητε το και γραψτε ποστ. πππσσσσσσστττ σιγα σιγα ομως κανωνιστε μην μας παρουν χαμπαρι οι θεσαλονικιοτες και με σαπισουν στο ξυλο γιατι ειχαν πει το επομενο μαθημα να το κανω σε αυτους....
:look:

το φτιαξα το ποστάκι.... ελπίζω να μαζευτούμε.....

idi
16/03/2004, 17:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
[B]Συγγνώμη αλλά μιας και το ανέφερες, το fazer τι το ωραίο έχει;
Δεν το αποκαλούν τυχαία UJM (universal japanese motorcycle)!
:p :p :p

kai ti to kako exei na se apokaloyn iaponeziki pagosmia motosykleta.

tha protimoyses to GFM (German Fatass Mpakatel) :rotflmao:

NLS
16/03/2004, 17:58
εγώ ναι

:wave2:

milaber
17/03/2004, 01:18
Το κακό είναι ότι είσαι κοινός, ένας από τους πολλούς. Επίσης δεν είσαι ιδιαίτερα καλλός πουθενά, μέτριος σε όλα. Δεν έχεις χρώμμα και γεύση, είσαι κάτι το ουδέτερο!

Μπροστά σε αυτά: ναι!
Και εγώ προτιμώ GFM!

:wave2:

gmakris
22/03/2004, 22:18
UJM=

(U)niversal
(J)unk
(M)achines


Νxt plz....

milaber
23/03/2004, 02:40
UJM=

(U)niversal
(J)unk
(M)achines

Σωστόοοοοος...

Ακούς idi;
Έχω και άλλους συντρόφους αντι-fazerάκηδες!

:wave2:

NLS
23/03/2004, 08:46
για να επαναφέρω το θέμα...

στην κασέτα που τράβηξα και εφόσον την πέρασα στο πισι και είδα τι έχω μαζέψει, οι μισές σκηνές (οκ παραπάνω) είναι τα ξέκωλα που ήταν εκεί... πωπωπωπωπωπωπωπωπωπωπω μόνο αυτό σας λέω

να δείτε φουλ ζουμ στην μαμά honda... να δείτε την άλλη που τους είχε ανέβει μέχρι τον αφαλό και δεν είχε καταλάβει (ή δεν την ενδιέφερε) ότι ο κόσμος βλέπει το... κούρεμα της... τι να λέμε :)

κρίμα είναι πολλά MB για να τα έβαζα κάπου να τα δείτε

milaber
23/03/2004, 12:56
να δείτε την άλλη που τους είχε ανέβει μέχρι τον αφαλό και δεν είχε καταλάβει (ή δεν την ενδιέφερε) ότι ο κόσμος βλέπει το... κούρεμα της... τι να λέμε

Θα μας πεθάνεις πρωινιάτικα ρε αλήτη;
:eyepop: :eyepop: :eyepop:
Βάλε το βίντεο ή στείλτο τώρα!
:mad: :mad: :mad: