PDA

View Full Version : ΟΔΔΥ..



Dexter
10/12/2005, 13:55
...πριν καποιο καιρο ειχα περασει μια βολτιτσα απο τον ΟΔΔΥ στην Αθηνα και ειχα παθει την πλακα μου με τα διαμαντακια που βρηκα μεσα σε εκεινο το νεκροταφειο.το προβλημα ειναι πως μενω Πατρα και δεν μπορω να ανεβαινω καθε φορα για να δω τι θα βγει και επιπροσθέτως απο τα εκατονταδες μηχανακια , βγαινουν καθε φορα πολυ λιγα και φυσικα με τυχαια σειρα.Υπαρχει τροπος να πληροφορουμαι για το τι θα βγει και ποτε?Εδω στην Πατρα βγαζουν πολυ σπανια για διαλυση και ακομα πιο σπανια για κυκλοφορια...Πάντως οσοι δεν εχετε παει ριξτε μια ματια,ειδικα οι αρχαιολαγνοι θα παθετε την πλακα της ζωης σας.....

matmat
10/12/2005, 18:16
Κοιτα ΕΔΩ (http://www.oddy.gr/)


:wave2:

fallenheaven
10/12/2005, 18:41
Που ακρηβως ειναι ο ΟΔΔΥ στην Αθηνα?:confused: Μπορεις να δεις τις κατασχεμενες μηχανες απο κοντα?

Dexter
11/12/2005, 14:08
...matmat αμα βρεις εστω και μιση φωτο εκει μεσα πες το μου και μενα,αυο που θελω να μαθω ειναι π.χ. ενα Nsr που ειχα δει εκει σε ποσο καιρο θα βγει?1 χρονο,2?...


..η αποθήκη ειναι ανω Λιοσια αν θυμαμια καλα...

gdevelek
11/12/2005, 14:20
Έχω ακούσει πως στον ΟΔΔΥ και για τα καλά κομμάτια παίζουν μαφιόζικα κυκλώματα και όποιος προσπαθήσει να χωθεί αντιμετωπίζει "σθεναρή αντίσταση".

Αν ξέρει κανείς περισσότερα ας το διαψεύσει ή επιβεβαιώσει.

Στο site του ΟΔΔΥ υπάρχουν οδηγίες για να πάει κανείς εκεί (στη Μαγουλέζα είναι).

skous
11/12/2005, 14:37
moufa einai to pragma

peftoun sinexws korakia kai se pidane.
Meta aou sou anebasoun tin timi se megala ipsi ktl pareteise ktl.

Opote erxontia kai sou lene oti dwse mou xxxxx euro gia na min tin xrypisoume kai na tin pareis tin moto i whatever.


Paides den aksizei i talaipwria

siokatas
11/12/2005, 15:11
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από gdevelek
[B]Έχω ακούσει πως στον ΟΔΔΥ και για τα καλά κομμάτια παίζουν μαφιόζικα κυκλώματα και όποιος προσπαθήσει να χωθεί αντιμετωπίζει "σθεναρή αντίσταση".

Αν ξέρει κανείς περισσότερα ας το διαψεύσει ή επιβεβαιώσει.

:smokin:

:wave2:

οντως γινεται χαμος εκει μεσα μιζες και οτι θες μετα....ξερω περιπτωσει που πηρε καποιος μια παπια χωρις δημοπρασια και ειχε κλειδια μαζι του και απο αλλες δυο ξηλωσε οτι ηθελε,με μιζα ολα αυτα ετσι......