PDA

View Full Version : Πουτάνα διάρροια



fastheo
14/03/2004, 17:37
Μετά από αρκετές εβδομάδες προσμονής να συμπέσει μια ηλιόλουστη Κυριακή με ένα Κυριακάτικο Ρεπό, έδωσε ο Θεός και συνέπεσαν σήμερα 14/03/04. Γνωρίζοντας από εχθές (Σάββατο) για την σημερινή βόλτα στην Επίδαυρο προετοιμαζόμουν γιαυτήν σαν να επρόκειτο να βγώ με καινούρια γκόμενα. Έβαλα το ξυπνητήρι στις 09:00 ώστε να φύγω στις 09:30 και να είμαι 10:00 στο Περίπτερο. Όμως ο κώλος της γυναίκας μου είχε αντίθετη άποψη και από τις 09:00 ως τις 09:30 έβγαλε ό,τι περιείχε η κοιλιά της, σε εντελώς υγρή μάλιστα μορφή, με αποτέλεσμα να εξαντληθεί και να την πιάσουν σπασμοί και ρίγη. Οπότε, έβγαλα πάλι τις μπότες, τα δέρματα, ξεκόλλησα και το χαμόγελο που μου είχε κολλήσει στη μούρη από την προηγούμενη ημέρα και την κανάκεψα ώσπου ηρέμησε και κοιμήθηκε.
Επόμενη Κυριακή που θα έχω ρεπό είναι στις 25 Απριλίου, οπότε θα ξεκαβλώσω τότε, αν βέβαια δεν με φωνάξουν για κριτή στο Supermoto της Τρίπολης. Αν και τώρα που το σκέφτομαι και το ταξιδάκι στην Τρίπολη μια χαρά μου ακούγεται (Αρτεμίσιο γαρ).
Μέχρι τότε, υπομονή και προπόνηση στην Περιφερειακή του Υμηττού.
:( :( :( :bigcry: :bigcry: :bigcry: :sad: :sad: :cry: :cry:

Skoydoy
14/03/2004, 18:54
kataramenh diaroiaaaaaaaa!!!!
Eisai kapws atyxos ntonto alla ayta den einai ta kala toy gamou?
Allh mia eyxaristi ansage ths zwhs.Ena glykopikro arwma pou se kanei pio skliro kai ynato apenanti stis kathimerines maxes poy dinoume oloi mas.
Toulaxiston exeis mhxanaki.Kati einai kai ayto.

Skoydoy
14/03/2004, 19:04
Den tsoulaei pia:rotflmao:


1041

periklisk
15/03/2004, 00:08
Ούτε εγώ πήγα στην Επίδαυρο σήμερα.....:sad: :sad:

Ο λόγος ήταν η γ....εργασία που πρέπει να παραδώσω αύριο.... my felek!!!!!

τεσπα....... στις 28 Μαΐου τελειώνω όμως και μετά αρχίζουν οι σβούρες χεχεχεχε!!!!!!


Μέχρι τότε θα έχεις μηχανάκι..... εεεεεε?????

milaber
15/03/2004, 00:24
Βλέπω να πέφτει άσχημη παντόφλα αν το δει η γυναίκα σου και μάθει πως έλανες γνωστή την διάρροια της στο δίκτυο!!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
15/03/2004, 01:53
το ξερετε το ανεκδοτο με την διαρια?
λοιπων οταν γινωταν ο πολεμος στο βιετναμ στους αμερικανους στρατιωτες εστηλαν κατα λαθως αντι για κανωνικες κονσερβες, τροφες για σκηλους.(ειναι γεγωνος χωρις αστεια). οταν πιγε μια ντακοτα να γυριση τους τραυματιες στην αμερικη,τους ειδαν εξαθλιομενους απο την πεινα και τους εδωσαν απο μια κονσερβα να φανε για να δυναμωσουν. κατα την πτηση ομως τους επιασε διαρια και η ντακοτα δεν ειχε τουαλετα. οποτε για να μην χεστουν πηραν τον φελο απο τα μπουκαλια με το νερο που τους ειχαν στηλη και ταποσαν τον κολο τους. ενας ομως δεν αντεχε, και φωναζε οτι θα του φυγη ο φελος απο την πιεση. εκηνη την ωρα πετουσαν πανω απο την αφρικανηκη ζουγλα. αφου εβλεπε οτι θα του εφεβγαν, κατεβαζη το παντελονη και απο το φιλιστρηνη τα αμωλαει, σου λεει στην ζουγλα θα πεσουν ,ε και τι εγεινε... την αλλη μετα οι εφημεριδες εγραφαν... εκτακτο παραρτημα .... φελος εσκοτωσε ελεφαντα... μεγαλη σκατοπλημηρα στην αφρικη......

BIKENEST
15/03/2004, 16:00
ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΛΕΝΕ..............ΤΣΙΡΛΙΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΒΛΕΠΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑΚΙΑ ΜΟΝΗ ΤΗΣ...
:nono: :nono: :nono: :o :( :sick: :sad: :dizzy:

Loudovikos
15/03/2004, 19:07
Ρε Skoydoy πάλι έπεσες????? Τι έγινε???? :( :(

illuminatios
15/03/2004, 19:26
Αντε Θοδωρη...μεχρι να ταιριαξουμε βολτα θα χω παρει παλι on-off!

Skoydoy
16/03/2004, 20:41
...χαζοι εξωγενεις παραγοντες απο τη σαντορινη με βοηθησαν παρα πολυ για να τα καταφερω.Τωρα εχω μετατραπει σε ζητιανο ασφαλιστικων εταιριων οι οποιοι σκιζονται να με εξυπηρετησουν.Προς το παρον εχω 1 χερι.Αντε να δουμε ποτε θα καταφερουμε να παμε καμια βολτα...τη πουτανα μου.(sorry)

fastheo
16/03/2004, 21:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Skoydoy
...χαζοι εξωγενεις παραγοντες απο τη σαντορινη με βοηθησαν παρα πολυ για να τα καταφερω.Τωρα εχω μετατραπει σε ζητιανο ασφαλιστικων εταιριων οι οποιοι σκιζονται να με εξυπηρετησουν.Προς το παρον εχω 1 χερι.Αντε να δουμε ποτε θα καταφερουμε να παμε καμια βολτα...τη πουτανα μου.(sorry)
Κουράγιο, θα γυρίσει ο τροχός.

cityfly
16/03/2004, 21:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Skoydoy
...χαζοι εξωγενεις παραγοντες απο τη σαντορινη με βοηθησαν παρα πολυ για να τα καταφερω.Τωρα εχω μετατραπει σε ζητιανο ασφαλιστικων εταιριων οι οποιοι σκιζονται να με εξυπηρετησουν.Προς το παρον εχω 1 χερι.Αντε να δουμε ποτε θα καταφερουμε να παμε καμια βολτα...τη πουτανα μου.(sorry)

υπομονή θα περάσει

και γω κυκλοφορούσα για λίγο διάστημα με ένα χέρι αλλά τώρα είναι απλά μια ανάμνηση (όχι ευχάριστη βέβαια αλλά ανάμνηση)
υπομονή λοιπόν και περαστικά