PDA

View Full Version : TΙΓΚΑΑΑΑΑΑ......



THEOD
12/12/2005, 07:48
Κούκλος είσαι με τα κόκκινα μποτάκια...

Φτού σου να μην σε ματιάσω...:eyepop: :eyepop: :eyepop:


30737

Tigas
12/12/2005, 07:52
Ζηλιάρη :wave2: :wave2: :wave2:

Βρε άνθρωποι πήγατε μέχρι την Κάρυστο με τέτοιο @@@@κρυο, μωρε μπράβο στους θαραλεους του fazer club ,δέν μασάνε με τίποτα λέμε.(τουλάχιστον οι περισσότεροι γιατι ο αδερφός του gtz750 μέχρι την Ερετρια ήρθε ,μετα bye bye)

GTZ750
12/12/2005, 16:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
Ζηλιάρη :wave2: :wave2: :wave2:

Βρε άνθρωποι πήγατε μέχρι την Κάρυστο με τέτοιο @@@@κρυο, μωρε μπράβο στους θαραλεους του fazer club ,δέν μασάνε με τίποτα λέμε.(τουλάχιστον οι περισσότεροι γιατι ο αδερφός του gtz750 μέχρι την Ερετρια ήρθε ,μετα bye bye)
αυτος δικαιολογηται γιατι βαθια μεσα του ηθελε να παρει ZZZZZZZZZZZZZZZZZZ:rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :wave2:

anco
12/12/2005, 18:47
σαν τα δικα μου τα μπλε δεν ειναι κανενος.


30778

LINA
13/12/2005, 13:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από THEOD
Κούκλος είσαι με τα κόκκινα μποτάκια...

Φτού σου να μην σε ματιάσω...:eyepop: :eyepop: :eyepop:

και ο Αϊ Βασίλης κατι τετοια κοκκινα δε φορουσε :confused: :confused: :confused:

Tigas
13/12/2005, 13:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από LINA
και ο Αϊ Βασίλης κατι τετοια κοκκινα δε φορουσε :confused: :confused: :confused:

Ζηλιάρα και εσυ , δέν τα δίνω σε κανέναν τα κόκκινα μποτάκια .
:D

LINA
13/12/2005, 13:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
Ζηλιάρα και εσυ , δέν τα δίνω σε κανέναν τα κόκκινα μποτάκια .
:D

Ναι αλλα οταν παρω το εργαλειο μου θα μου κανεις ενα ζευγαρι απ αυτα σαν τα δικα σου εεεε???? για να μην ζηλευω :D οχι τιποτ 'αλλο

Tigas
13/12/2005, 13:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από LINA
Ναι αλλα οταν παρω το εργαλειο μου θα μου κανεις ενα ζευγαρι απ αυτα σαν τα δικα σου εεεε???? για να μην ζηλευω :D οχι τιποτ 'αλλο

Ότι θέλεις δέν σου χαλάω χατήρι, μια την έχουμε την Λίνα:winka:

LINA
13/12/2005, 13:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
Ότι θέλεις δέν σου χαλάω χατήρι, μια την έχουμε την Λίνα:winka:

:winka: γι αυτο σ΄αγαπαω βρε :D


α και μην ξεχασω.... Μητσο.... τραβα χαμηλωσε το .... αμα το φτανω το πηρα την ανοιξη :wave2:




αλλα μαυρο ρε γμτ.... δεν θα πηγαινει με τα κοκκινα μποτακια μου :sad:

Shark Tale
13/12/2005, 14:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από LINA
:winka: γι αυτο σ΄αγαπαω βρε :D


α και μην ξεχασω.... Μητσο.... τραβα χαμηλωσε το .... αμα το φτανω το πηρα την ανοιξη :wave2:




αλλα μαυρο ρε γμτ.... δεν θα πηγαινει με τα κοκκινα μποτακια μου :sad:

EΙΔΕΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΣΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΙ ΒΑΣΙΛΗΣ......
ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ......ΑΠΟ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΚΙ ΑΛΛΗΝ ΣΤΙΣ ΕΚΔΡΟΜΕΣ ΣΑΣ!;)

LINA
13/12/2005, 14:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Shark Tale
EΙΔΕΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΣΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΙ ΒΑΣΙΛΗΣ......
ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ......ΑΠΟ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΚΙ ΑΛΛΗΝ ΣΤΙΣ ΕΚΔΡΟΜΕΣ ΣΑΣ!;)


αντε με το καλο να ρθει επιτελους το νεο ετος να σε δουμε μαζι μας..... :wave2:

Tigas
13/12/2005, 14:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από LINA
:winka: γι αυτο σ΄αγαπαω βρε :D


αλλα μαυρο ρε γμτ.... δεν θα πηγαινει με τα κοκκινα μποτακια μου :sad:

Για κοιτα καλύτερα εμένα με μαυρο RR ,κάνει και ωραία αντίθεση:wave2:


30850

Shark Tale
13/12/2005, 14:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από LINA
:winka: γι αυτο σ΄αγαπαω βρε :D


α και μην ξεχασω.... Μητσο.... τραβα χαμηλωσε το .... αμα το φτανω το πηρα την ανοιξη :wave2:




αλλα μαυρο ρε γμτ.... δεν θα πηγαινει με τα κοκκινα μποτακια μου :sad:

MΗΤΣΟ....ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΧΑΜΗΛΩΣΕΙΣ.....ΒΑΨΕ ΤΟ ΚΙ ΟΛΑΣ....ΣΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΑ ΜΠΟΤΑΚΙΑ:rotflmao: :rotflmao:

LINA
13/12/2005, 14:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
Για κοιτα καλύτερα εμένα με μαυρο RR ,κάνει και ωραία αντίθεση:wave2:


χμμμ δεν ειναι ασχημο καθολου...... λοιπον τα θελω και τα δυο

τα μποτακια δωρο και το cbr ποσο ειπαμε Μητσο?

Tigas
13/12/2005, 14:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από LINA
χμμμ δεν ειναι ασχημο καθολου...... λοιπον τα θελω και τα δυο

τα μποτακια δωρο και το cbr ποσο ειπαμε Μητσο?

Με την υπογραφή του Μήτσου 10000
χωρίς 8.500.:smokin:

LINA
13/12/2005, 14:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
Με την υπογραφή του Μήτσου 10000
χωρίς 8.500.:smokin:

θα παρω το χωρις !!!! :D

Tigas
13/12/2005, 14:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από LINA
θα παρω το χωρις !!!! :D

Και θα αφήσεις την μοναδική replica να την πάρει κανένας τυρόπιτας.
Που είσαι ρε Μήτσοοο:smokin:

Μήτσος1
13/12/2005, 14:31
Λοιπόν όπως τα λέει ο Σταύρος είναι. Γύρω στα 8500 θέλω να το δώσω το CBRάκι, και είναι και καλή τιμή. Το πρόβλημα είναι οτι δε μπορώ να το χαμηλώσω, αλλά άμα βάλεις και 6-7 ζευγάρια πάτους μέσα στα κόκκινα μποτάκια του Αι-Βασίλη, ίσως να το φτάσεις !!!!

Το θέμα είναι οτι μάλλον δε θα περιμένω μέχρι την άνοιξη γιατί τα φετινά μοντελάκια έρχονται λίγο νωρίτερα, και ο Αλέξης ο Παπαγεωργίου περιμένει τα λεφτάκια μου για να μου δώσει το καινούργιο εργαλείο, γιατί χωρίς αυτά... R1 γιόκ !!!!

Πάντως Λινάρα μας, άμα το κανονίσουμε μέσα στον Ιανουάριο ή το πολύ αρχές Φεβρουαρίου, θα σου το δώσω με το αυτόγραφο μου στη μειωμένη τιμή των 8500, αντί για την κανονική τιμή των 10000 !!!

Έτσι γι ανα δείς τι φίλους έχεις δηλαδή...

Tigas
13/12/2005, 14:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Μήτσος1
Λοιπόν όπως τα λέει ο Σταύρος είναι. Γύρω στα 8500 θέλω να το δώσω το CBRάκι, και είναι και καλή τιμή. Το πρόβλημα είναι οτι δε μπορώ να το χαμηλώσω, αλλά άμα βάλεις και 6-7 ζευγάρια πάτους μέσα στα κόκκινα μποτάκια του Αι-Βασίλη, ίσως να το φτάσεις !!!!

Το θέμα είναι οτι μάλλον δε θα περιμένω μέχρι την άνοιξη γιατί τα φετινά μοντελάκια έρχονται λίγο νωρίτερα, και ο Αλέξης ο Παπαγεωργίου περιμένει τα λεφτάκια μου για να μου δώσει το καινούργιο εργαλείο, γιατί χωρίς αυτά... R1 γιόκ !!!!

Πάντως Λινάρα μας, άμα το κανονίσουμε μέσα στον Ιανουάριο ή το πολύ αρχές Φεβρουαρίου, θα σου το δώσω με το αυτόγραφο μου στη μειωμένη τιμή των 8500, αντί για την κανονική τιμή των 10000 !!!

Έτσι γι ανα δείς τι φίλους έχεις δηλαδή...

Προδότη , θα πω στο Στάθη να σε κάνει BAN, ακου R1.
:D

Pokermon
13/12/2005, 14:34
OOOOOOOOOYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
OOOOOOOOOYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
OOOOOOOOOYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
OOOOOOOOOYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
OOOOOOOOOYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

ARTEMH MATSA :a015: :a016: :a015: :a016: :a015: :a016:

Shark Tale
13/12/2005, 14:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Μήτσος1
Λοιπόν όπως τα λέει ο Σταύρος είναι. Γύρω στα 8500 θέλω να το δώσω το CBRάκι, και είναι και καλή τιμή. Το πρόβλημα είναι οτι δε μπορώ να το χαμηλώσω, αλλά άμα βάλεις και 6-7 ζευγάρια πάτους μέσα στα κόκκινα μποτάκια του Αι-Βασίλη, ίσως να το φτάσεις !!!!

Το θέμα είναι οτι μάλλον δε θα περιμένω μέχρι την άνοιξη γιατί τα φετινά μοντελάκια έρχονται λίγο νωρίτερα, και ο Αλέξης ο Παπαγεωργίου περιμένει τα λεφτάκια μου για να μου δώσει το καινούργιο εργαλείο, γιατί χωρίς αυτά... R1 γιόκ !!!!

Πάντως Λινάρα μας, άμα το κανονίσουμε μέσα στον Ιανουάριο ή το πολύ αρχές Φεβρουαρίου, θα σου το δώσω με το αυτόγραφο μου στη μειωμένη τιμή των 8500, αντί για την κανονική τιμή των 10000 !!!

Έτσι γι ανα δείς τι φίλους έχεις δηλαδή...

AYTOΣ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΣ ....ΒΡΕ ΠΟΣΟΙ ΑΙ ΒΑΣΙΛΙΔΕΣ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΙΝΑ.....ΕΤΣΙ ΕΤΣΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ....ΟΣΟΙ ΤΗΝ ΞΕΡΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ

ΑΝΤΕ ΜΗΤΣΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΑΠΟΚΤΗΜΑ ΣΟΥ.....ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ 2006 ΟΛΟΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ.......

Tigas
13/12/2005, 14:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pokermon
OOOOOOOOOYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
OOOOOOOOOYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
OOOOOOOOOYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
OOOOOOOOOYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
OOOOOOOOOYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

ARTEMH MATSA :a015: :a016: :a015: :a016: :a015: :a016:

Έτσι , έτσι αδελφέ, εγώ λέω και να τον απείλησουμε με εξάμηνη αποχή απο τις μοτομάσες μας σε κάτι Ναυαρινα κτλκτλ μέχρι να λογικευτεί πάλι και να έρθει στο δρόμο της αρετης και της μαμάς Honda:D

Tigas
13/12/2005, 14:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Shark Tale
ΑΝΤΕ ΜΗΤΣΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΑΠΟΚΤΗΜΑ ΣΟΥ.....ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ 2006 ΟΛΟΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ.......

Εγώ θέλω 100.000.000 ευρωπουλα έχεις καμια άκρη τιποτις:smokin:

Pokermon
13/12/2005, 14:39
ETSI ETSI STAYRO AYTO TOY XREIAZETE

RE MITSO TORA KATALAVA OTI MENEIS STO

ROYF

PALIO ROYFIANEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
OOOOOOOOOYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
OOOOOOOOOYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
OOOOOOOOOYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
OOOOOOOOOYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

:a26: :a26: :a26: :a26: :a26: :a26:

LINA
13/12/2005, 14:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pokermon
ETSI ETSI STAYRO AYTO TOY XREIAZETE

RE MITSO TORA KATALAVA OTI MENEIS STO

ROYF

PALIO ROYFIANEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
OOOOOOOOOYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
OOOOOOOOOYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
OOOOOOOOOYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
OOOOOOOOOYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

:a26: :a26: :a26: :a26: :a26: :a26:

ωραια ... παρε μητσο μου εσυ R1 να παρω εγω το cbr και να σε κανουνε ban απ το SBS..... ΤΣΤΣΤΣ αδερφοτητα μηδεν....

το cbr σου χαμηλωνει .... τα μποτακια του τιγκα μου αρκουν :D

Tigas
13/12/2005, 14:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από LINA
ωραια ... παρε μητσο μου εσυ R1 να παρω εγω το cbr και να σε κανουνε ban απ το SBS..... ΤΣΤΣΤΣ αδερφοτητα μηδεν....



Και για να μήν ξεχνιώμαστε
SBS=Souvlaki By Savvas:smokin:

Pokermon
13/12/2005, 14:49
:lol: :rotflmao: :beer: :rotflmao: :lol:

Shark Tale
13/12/2005, 14:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
Εγώ θέλω 100.000.000 ευρωπουλα έχεις καμια άκρη τιποτις:smokin:

EΓΩ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΑΙ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΕΚΠΛΗΡΩΣΩ ΤΗΝ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΣΟΥ....ΨΑΞΕ ΨΑΞΕ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΤΟΝ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΣ;)

ΟΛΑ ΜΙΑ ΙΔΕΑ ΕΙΝΑΙ......

Pokermon
13/12/2005, 14:50
MITSO VGALE THN KOYKOYLA RE GIA NA AKOYSUME TI EXEIS NA PEIS.......... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Shark Tale
13/12/2005, 14:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pokermon
MITSO VGALE THN KOYKOYLA RE GIA NA AKOYSUME TI EXEIS NA PEIS.......... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

LINA
13/12/2005, 14:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pokermon
MITSO VGALE THN KOYKOYLA RE GIA NA AKOYSUME TI EXEIS NA PEIS.......... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

ΠΡΟΔΟΤΗ .... απ το SBS που ησουνα θα πας στο PBC μιας και εκει δεν χρειζεται να εχεις μηχανη για να εισαι μελος.... την θεση σου στο SBS ξερουμε ποιος θα την παρει φυσικα εγω..... που θα σου παραδωσω την δικια μου απ το PBC .... δεν ειναι τιποτα απλα κατοχο θα αλλαξει η μηχανη σου και θα παραμεινει στο SBS..... παιδια ξερετε.... το training τις Κυριακες... οταν ο Μητσος θα βολταρει προς Σουνιο μερια με το R1....

Μήτσος1
13/12/2005, 15:30
Αν δε με απατά η μνήμη μου, ακόμα και ο Σταύρος συμφωνεί με την ιδέα του R1, γιατί σύμφωνα με τα λεγόμενα του:

"Tο CBR του '06 είναι μάπα" !!!!

Και στο κάτω-κάτω πρέπει να υπάρχει και εξέλιξη. Όχι μόνο Honda. Οδηγώ CBR (ασχέτως μοντέλου) από το '97, είναι καιρός πια και για καμμιά αλλαγή έτσι δεν είναι????

Και Λινάρα μου, πάρε εσύ το CBRάκι μου, και θα μπώ εγώ σε όποιο club θέλεις !!!

fz6_n
13/12/2005, 15:37
Μα καλά οι δικές μου δεν άρεσαν σε κανέναν ;;; χαχαχαχα

:bigcry: :bigcry:

Pokermon
13/12/2005, 15:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Μήτσος1
Αν δε με απατά η μνήμη μου, ακόμα και ο Σταύρος συμφωνεί με την ιδέα του R1,

kai ego symfono re mitsara alla den pavei na eisai MEGALOS PRODOTHS :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

Μήτσος1
13/12/2005, 15:44
Ε ρε Βαγγελάκο αφού είναι λίγο πλυντήριο-στεγνωτήριο το μηχανάκι (του '06 πάντα), κρίμα δεν είναι να σκάσω τόσα λεφτάκια για να το πάρω ???

Άμα θες έχω να σου προτείνω ωραιότατα πλυντηριάκια απο Miele, Zanussi, Kelvinator, Ariston κλπ-κλπ-κλπ και με 1500 μόνο... κρίμα δεν είναι...???

Pokermon
13/12/2005, 15:45
VGAZEIS KAI GLOSA AKOMA DEN PEIRES TO R1 E?????
KALAAAAAAAAAAAAAAAA PROSEXE MONO MHN VGEI KANENA 07 KAI PSAXNESE NA PULISEIS ARON ARON TO R1
:wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

Μήτσος1
13/12/2005, 15:47
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Shark Tale
[B]AYTOΣ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΣ ....ΒΡΕ ΠΟΣΟΙ ΑΙ ΒΑΣΙΛΙΔΕΣ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΙΝΑ.....ΕΤΣΙ ΕΤΣΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ....ΟΣΟΙ ΤΗΝ ΞΕΡΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ

Έλα-έλα, μη παίρνεις αυτό το παραπονιάρικο το υφάκι. Κι'εσένα σε προσέχουμε. Πάρε κρανάκι και μηχανάκι εσύ, και μετά θα σας έχουμε κορώνες στα κεφάλια μας...

Pokermon
13/12/2005, 15:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Μήτσος1
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Shark Tale
[B]AYTOΣ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΣ ....ΒΡΕ ΠΟΣΟΙ ΑΙ ΒΑΣΙΛΙΔΕΣ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΙΝΑ.....ΕΤΣΙ ΕΤΣΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ....ΟΣΟΙ ΤΗΝ ΞΕΡΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ

Έλα-έλα, μη παίρνεις αυτό το παραπονιάρικο το υφάκι. Κι'εσένα σε προσέχουμε. Πάρε κρανάκι και μηχανάκι εσύ, και μετά θα σας έχουμε κορώνες στα κεφάλια μας...

MORE KRANAKI NA PAREIS KAI THN MEGALH APOFASH NA ERTHEIS EPITELOYS KONTA MAS........

Μήτσος1
13/12/2005, 15:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pokermon
VGAZEIS KAI GLOSA AKOMA DEN PEIRES TO R1 E?????
KALAAAAAAAAAAAAAAAA PROSEXE MONO MHN VGEI KANENA 07 KAI PSAXNESE NA PULISEIS ARON ARON TO R1
:wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

Η αλήθεια είναι πως και η Honda και η Yamaha θα βγάλουν ολοκαίνουργια μοντέλα για το '07, και αν το R1 του '07 είναι όπως το φετινό R6 (εξάτμιση στη καρίνα, 17500 σ.α.λ., ψηφιακό άνοιγμα του γκαζιού κλπ-κλπ-κλπ) τότε πράγματι θα μπω στη μπρίζα πάλι...

Αλλά τι να κάνω που:

ΔΕ ΜΠΟΡΩ
ΔΕ ΜΠΟΡΩ
ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!

Shark Tale
14/12/2005, 08:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Μήτσος1
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Shark Tale
[B]AYTOΣ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΣ ....ΒΡΕ ΠΟΣΟΙ ΑΙ ΒΑΣΙΛΙΔΕΣ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΙΝΑ.....ΕΤΣΙ ΕΤΣΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ....ΟΣΟΙ ΤΗΝ ΞΕΡΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ

Έλα-έλα, μη παίρνεις αυτό το παραπονιάρικο το υφάκι. Κι'εσένα σε προσέχουμε. Πάρε κρανάκι και μηχανάκι εσύ, και μετά θα σας έχουμε κορώνες στα κεφάλια μας...

ΔΕΝ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΜΕ ΑΓΑΠΑΝΕ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ......;)

ΚΡΑΝΟΣ ΘΑ ΠΑΡΩ ΓΙΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΛΟΓΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ.....ΑΛΛΑ ΑΠ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΙΚΙΛΙΑ ΚΑΛΩΝ ΟΔΗΓΩΝ!!!!;)

Μήτσος1
14/12/2005, 14:20
Από αυτούς αν μη τι άλλο υπάρχει πληθώρα. Κάνε εσύ την αρχή, και εδώ είμαστε εμείς...

Tigas
14/12/2005, 14:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Μήτσος1
Από αυτούς αν μη τι άλλο υπάρχει πληθώρα. Κάνε εσύ την αρχή, και εδώ είμαστε εμείς...

Η κοπέλα αναφέρθηκε σε καλους οδηγούς , όχι πεινασμένους οδηγούς:D .

Pokermon
14/12/2005, 15:03
:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

Μήτσος1
14/12/2005, 15:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
Η κοπέλα αναφέρθηκε σε καλους οδηγούς , όχι πεινασμένους οδηγούς:D .

Όπως έχεις παρατηρήσει, τον τελευταίο καιρό προσπαθώ να περάσω από το ένα στρατόπεδο στο άλλο (από τους πεινασμένους οδηγούς, στους καλούς οδηγούς).

Τουλάχιστον αναγνώρισε μου την προσπάθεια.

maintenance
14/12/2005, 15:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Μήτσος1
Όπως έχεις παρατηρήσει, τον τελευταίο καιρό προσπαθώ να περάσω από το ένα στρατόπεδο στο άλλο (από τους πεινασμένους οδηγούς, στους καλούς οδηγούς).

Τουλάχιστον αναγνώρισε μου την προσπάθεια.



ρε φίλε Μήτσε, και καλός οδηγός είσαι, και ποιοτικός πειναλέων είσαι.....................ως γνωστό.."η ποσότητα χαλάει την ποιότητα"

μην ασχολείσαι με τους κακούς......!!!!!

ΖΟΥΛΕΥΟΥΝΕ..:wave2: :beer: :wave2:

adam_tsouk
14/12/2005, 15:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Μήτσος1
Όπως έχεις παρατηρήσει, τον τελευταίο καιρό προσπαθώ να περάσω από το ένα στρατόπεδο στο άλλο (από τους πεινασμένους οδηγούς, στους καλούς οδηγούς).

Τουλάχιστον αναγνώρισε μου την προσπάθεια.


πας γρήγορα γιατί πεινάς;


:rotflmao: :rotflmao:

johnpagr
14/12/2005, 16:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
πας γρήγορα γιατί πεινάς;


:rotflmao: :rotflmao:


Na prolavei na faei to paidi !!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

LINA
15/12/2005, 10:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Shark Tale
ΑΛΛΑ ΑΠ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΙΚΙΛΙΑ ΚΑΛΩΝ ΟΔΗΓΩΝ!!!!;)

ΑΝΤΕ το πηρατε το κοπλιμεντο σασ παλι ατιμουληδες :D

adam_tsouk
15/12/2005, 18:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από LINA
ΑΝΤΕ το πηρατε το κοπλιμεντο σασ παλι ατιμουληδες :D


για ποικιλία λέει....

:lol: :lol:

Μήτσος1
16/12/2005, 23:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από maintenance
ρε φίλε Μήτσε, και καλός οδηγός είσαι, και ποιοτικός πειναλέων είσαι.....................ως γνωστό.."η ποσότητα χαλάει την ποιότητα"

μην ασχολείσαι με τους κακούς......!!!!!

ΖΟΥΛΕΥΟΥΝΕ..:wave2: :beer: :wave2:


Έτσι μπράβο ρε Αντόνιο. Φτιάξε με ρε φίλε, φτιάξε με...

Στην επόμενη βόλτα κερνάω ότι τραβαέι η όρεξη σου !!!!

Pokermon
17/12/2005, 16:24
goyx goyx.......thn poytsises mitso.....prosexe ti tazeis

:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

NikosRR
18/12/2005, 19:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pokermon
kai ego symfono re mitsara alla den pavei na eisai MEGALOS PRODOTHS :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:
+100000000 Μητσο1:mad: :mad:

Μήτσος1
18/12/2005, 21:54
Ρε αγορίνες μου ξεκολλάτε. Αυτά τα "οπαδιλίκια" είναι χαρακτηριστικό των κάφρων του ποδοσφαίρου.

Εμείς σκάμε ένα κάρο λεφτά, για να πάρουμε το μηχανάκι που μας κάνει περισσότερο "κλικ" με βάση υποκειμενικά, αλλά και αντικειμενικά κριτήρια. Στην προκειμένη περίπτωση, το R1 μου "μιλάει" περισσότερο, όχι μόνο σαν ανώτερη τεχνολογία, αλλά και σαν διάθεση αλλαγής που αισθάνομαι να θέλω να κάνω εδώ και καιρό.

Στο κάτω-κάτω οδηγώ CBR από το '97 σερί, δεν είναι καιρός πια και για μια αλλαγούλα? Και που ξέρετε? Ίσως σε 2-3 χρονάκια να πάρω πάλι CBR, (πράγμα που δεν το βλέπω, μίας και το ισχύων 5ετές "εξοπλιστικό" μου πλάνο προβλέπει Fazer 1000 μετά το R1), αλλά ποτέ δε ξέρεις...

Μην είστε οπαδοί ρε. Οι οπαδοί είναι μοσχάρια και πρόβατα που πάνε εκεί που τα οδηγούν οι τσοπάνιδες. Δεν είναι κακό πράγμα η αλλαγή ρε...

Φιλάρες αγορίνες μου. See you soon...

Tropeas
18/12/2005, 22:54
Απόλυτο δίκιο έχεις ρε μητσάρα , αλλα να ρωτήξω κάτι ???

εσυ γιατί είσαι οπαδός του παϊδιού...???:confused: :confused: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :bawl:

NikosRR
23/12/2005, 21:31
σωστος ο λαμπρος αλλα ο μιτσος1 απαντηση δεν εδωσε

NikosRR
23/12/2005, 21:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Μήτσος1
Δεν είναι κακό πράγμα η αλλαγή ρε...
ενας πολιτικος βγαινει απο τα σπλαχνα του μοτο

Μήτσος1
24/12/2005, 17:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Απόλυτο δίκιο έχεις ρε μητσάρα , αλλα να ρωτήξω κάτι ???

εσυ γιατί είσαι οπαδός του παϊδιού...???:confused: :confused: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :bawl:

Δεν είμαι αποκλειστικά οπαδός του παιδιού ρε λάμπρο. Μου αρέσει και η χοιρινή, και η μοσχαρίσια, και το κοκορετσάκι, και το εξοχικό, και η σαλατούλα η χωριάτικη, και το τζατζικάκι, και οι παπάρες μέσα στα λαδομπούκια, και γενικότερα όλα τα καλά του κόσμου.

Μπορεί να έχω μια προτίμηση στα παιδάκια, αλλά δεν τα αποκλείω όλα τα άλλα... underdtand???

Και τώρα γειά. Μου άνοιξα την όρεξη, και πάω να φάω...