PDA

View Full Version : BMW R1150RT: Μηχανικός στη Θεσσαλονίκη?



Crimson
08/04/2021, 12:29
Καλησπέρα σε όλους!
Ενδιαφέρομαι να αγοράσω το παραπάνω μηχανάκι που το δίνει γνωστός μου. Ωστόσο θα ήθελα να το δει κι ένας μηχανικός που να ξέρει από BMW και ειδικά το συγκεκριμένο που είναι και κάπως παλιό μοντέλο.
Μπορείτε να μου προτείνετε κάποιον μάστορα από Θεσσαλονίκη που να ξέρει? Την αντιπροσωπεία δε θα την ήθελα να είμαι ειλικρινής.
Ευχαριστώ προκαταβολικά και συγγνώμη αν το πόσταρα σε λάθος ενότητα (έψαξα στην αναζήτηση, αλλά ψιλομπερδεύτηκα!...)

rainmike
08/04/2021, 14:16
Καλησπέρα σε όλους!
Ενδιαφέρομαι να αγοράσω το παραπάνω μηχανάκι που το δίνει γνωστός μου. Ωστόσο θα ήθελα να το δει κι ένας μηχανικός που να ξέρει από BMW και ειδικά το συγκεκριμένο που είναι και κάπως παλιό μοντέλο.
Μπορείτε να μου προτείνετε κάποιον μάστορα από Θεσσαλονίκη που να ξέρει? Την αντιπροσωπεία δε θα την ήθελα να είμαι ειλικρινής.
Ευχαριστώ προκαταβολικά και συγγνώμη αν το πόσταρα σε λάθος ενότητα (έψαξα στην αναζήτηση, αλλά ψιλομπερδεύτηκα!...)
Aνατολική η Δυτική Θεσσαλονίκη?
Εγώ θα σου πρότεινα το bike therapy.
Ο μάστορας ξέρει απο μηχανάκια αλλά ειναι λιγο τσιμπημένα να ξες.

oti nanai
08/04/2021, 17:17
Καλησπέρα σε όλους!
Ενδιαφέρομαι να αγοράσω το παραπάνω μηχανάκι που το δίνει γνωστός μου. Ωστόσο θα ήθελα να το δει κι ένας μηχανικός που να ξέρει από BMW και ειδικά το συγκεκριμένο που είναι και κάπως παλιό μοντέλο.
Μπορείτε να μου προτείνετε κάποιον μάστορα από Θεσσαλονίκη που να ξέρει? Την αντιπροσωπεία δε θα την ήθελα να είμαι ειλικρινής.
Ευχαριστώ προκαταβολικά και συγγνώμη αν το πόσταρα σε λάθος ενότητα (έψαξα στην αναζήτηση, αλλά ψιλομπερδεύτηκα!...)

δυτικά είναι ο πιτούλης που ασχολείται με bmw αλλά εγώ θα σου πρότεινα για έλεγχο να το πας στην bmw

Kepler Fun
08/04/2021, 21:06
Την πιο υπεύθυνη απάντηση ευτυχώς ή δυστυχώς θα σου την δώσει μονο ο Τρικαλιώτης.

Αυτός θα ελέγξει ιστορικό (εάν υπάρχει), ανακλήσεις, επισκευές και θα διαγνώσει πιθανά προβλήματα. Έχει την υποδομή και την εμπειρία.

Crimson
11/04/2021, 11:27
Ευχαριστώ, άπαντες για τις απαντήσεις! :)

doctoras
11/04/2021, 21:54
Το πηρες τελικα? φιλος μου εχει r1150rt, ανατολικη θεσσαλονικη ειναι?

Crimson
15/04/2021, 13:22
Το πήρε τελικά ένας φίλος μου που το είχε μεγαλύτερο μεράκι από μένα! :D
Δυτική Θεσσαλονίκη είναι.