PDA

View Full Version : ΨΗΦΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ !!!



suzuki_k5
13/12/2005, 15:16
Καλησπέρα παιδιά.Στο φορουμ μας και πιο συγκεκριμένα εδώ
http://forum.piaggio.gr/phpbb2/viewtopic.php?t=1071#top
υπάρχει ένα λινκ σχετικό με την λειτουργία της Αγίας Σοφίας.Πρακαλώ αν θέλετε διαβάστε το σχετικό ποστ γιατί νομίζω μας ενδιαφέρει.Ευχαριστώ πάρα πού.

crs-k
13/12/2005, 15:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από suzuki_k5
Καλησπέρα παιδιά.Στο φορουμ μας και πιο συγκεκριμένα εδώ
http://forum.piaggio.gr/phpbb2/viewtopic.php?t=1071#top
υπάρχει ένα λινκ σχετικό με την λειτουργία της Αγίας Σοφίας.Πρακαλώ αν θέλετε διαβάστε το σχετικό ποστ γιατί νομίζω μας ενδιαφέρει.Ευχαριστώ πάρα πού.


Ζηταει να εισαι μελος για να ΔΕΙΣ, οποτε ευχαριστω πολυ αλλα ΔΕΝ θα παρω ... :wacko:

suzuki_k5
13/12/2005, 15:23
Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς όσον αφορά τα μέλη.
.http://www.hagiasophiablog.com/contact-2.php Αυτό είναι το λινκ.Δεν ξέρω παιδιά έγινε μια ανφορά κι εγώ ήμουν λίγο επιφυλακτικός μήπως δεν ισχύει αλλά με διαβεβαίωσε ο κωνσταντίνος (ιδρυτικό μέλος του forum) ότι δεν υπάρχει πρόβλημα

crs-k
13/12/2005, 15:30
Ειναι απλο φιλε μου ...
Και τα δυο Fora (και το Piaggio και το "ΑγιαΣοφιαΑηδειες") απαιτουν να εγγραφεις μελος για μπορεις δεις εστω κατι ...

Πραγμα που εγω ΔΕΝ γουσταρω σαν νοοτροπια ... :wave2:

suzuki_k5
13/12/2005, 15:35
Συγνώμη φίλε γι'αυτό σου έστειλα το λινκ μόνο με την Αγία Σοφία για να μην κάνεις εγγραφή στο φορουμ αφού δεν γουστάρεις..Θα παρακαλούσα τον admin αν μπορεί να το διαγράψει το ποστ για να μην δημιουργηθεί κανένα πρόβλημα.Συγνώμη εγώ το έβαλα ενημερωτικά και επειδή τα μέλη του club μου εγγυήθηκαν ότι είναι κάτι καλό.Αν νομίζετε ότι είναι μούφα με χαρά μου να ενημερώσω και τους υπόλοιπους για να μην βρούμε τον μπελά μας.

idi
13/12/2005, 15:36
Δαγκωτό

idi
13/12/2005, 15:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Ειναι απλο φιλε μου ...
Και τα δυο Fora (και το Piaggio και το "ΑγιαΣοφιαΑηδειες") απαιτουν να εγγραφεις μελος για μπορεις δεις εστω κατι ...

Πραγμα που εγω ΔΕΝ γουσταρω σαν νοοτροπια ... :wave2:

Δε καταλαβαίνω τι ακριβώς εννοείς

Εγω πηγα στο home http://www.hagiasophiablog.com/mainpage.html
και είδα ολο το site

crs-k
13/12/2005, 15:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από suzuki_k5
Συγνώμη φίλε γι'αυτό σου έστειλα το λινκ μόνο με την Αγία Σοφία για να μην κάνεις εγγραφή στο φορουμ αφού δεν γουστάρεις..Θα παρακαλούσα τον admin αν μπορεί να το διαγράψει το ποστ για να μην δημιουργηθεί κανένα πρόβλημα.Συγνώμη εγώ το έβαλα ενημερωτικά και επειδή τα μέλη του club μου εγγυήθηκαν ότι είναι κάτι καλό.


Εχεις δικιο!
Στην βιασυνη μου δεν το προσεξα.
Το δευτερο link δεν θελει να εισαι μελος που θενα αλλα απλως ζηταει ΟΛΑ σου τα ηλεκτρονικα στοιχεια ...
Μια κι αυτο το θεωρω κακο, ασχετα με την θεση μου στο ολο θεμα (που για μενα ειναι απλως το δολωμα στο αγκιστρι για την υποκλοπη στοιχειων), παλι δεν θα απαντησω ... :wacko:

Προφανως και δεν ειναι τιποτα "προσωπικο" ... :wave2:

crs-k
13/12/2005, 15:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
Δε καταλαβαίνω τι ακριβώς εννοείς

Εγω πηγα στο home http://www.hagiasophiablog.com/mainpage.html
και είδα ολο το site

Δεν σ' ειχα δει, αλλα ηδη απαντησα πιο πανω, οτι εκανα λαθος ... :blush:

idi
13/12/2005, 15:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Εχεις δικιο!
Στην βιασυνη μου δεν το προσεξα.
Το δευτερο link δεν θελει να εισαι μελος που θενα αλλα απλως ζηταει ΟΛΑ σου τα ηλεκτρονικα στοιχεια ...
Μια κι αυτο το θεωρω κακο, ασχετα με την θεση μου στο ολο θεμα (που για μενα ειναι απλως το δολωμα στο αγκιστρι για την υποκλοπη στοιχειων), παλι δεν θα απαντησω ... :wacko:

Προφανως και δεν ειναι τιποτα "προσωπικο" ... :wave2:

Σε αυτο συμφωνώ επρεπε να υπαρχουν τα πληρη στoιχεια του υπεύθυνου του site με τηλ και διευθύνσεις

suzuki_k5
13/12/2005, 15:52
Σ'αυτό συμφωνώ κι εγώ γι'αυτό και κόλλησα κάπως.

kscorpion
13/12/2005, 16:21
Καλησπέρα σε όλους και όλες .. Ονομάζομαι Κωνσταντίνος και είμαι μέλος του ScooterClub Hellas.
Μπήκα στο αξιόλογο φόρουμ σας για να σας ενημερώσω ότι το δημοψήφισμα αυτό είναι 100% αληθινό , και παίζει εδώ και πολύ καιρό στις διάφορες εταιρίες που συνεργάζομαι ...
Όσον αφορά τα στοιχεία που σας ζητάει να καταχωρήσετε είναι διότι δεν μπορούν να στηριχθούν μόνο σε ένα ναι ή ένα όχι όταν παραδώσουν την κατάσταση με τις υπογραφές, αλλά σε τυχόν έλεγχο ( που είναι εύλογο να γίνει για τετοιου είδους ζητήματα ) πρέπει να αληθεύουν και οι υπογραφές ... Ελπίζω να μην σας κούρασα.

Υ.Γ. Αναλογιστήτε μόνο ότι για να σας απαντήσω έπρεπε να ακολουθήσω μια ολόκληρη διαδικασία εγραφής

Προς το παρόν καλό σας απόγευμα

cityfly
13/12/2005, 16:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από kscorpion


Υ.Γ. Αναλογιστήτε μόνο ότι για να σας απαντήσω έπρεπε να ακολουθήσω μια ολόκληρη διαδικασία εγραφής

Προς το παρόν καλό σας απόγευμα

δεκτά όλα τα άλλα αλλά εδώ είσαι ειρωνικός χωρίς λόγο

αν διαβάσεις παραπάνω θα δεις ότι έγινε ένα σχόλιο το οποίο πολύ λίγο πιο κάτω διορθώθηκε και ζήτησε και συγγνώμη
και δεύτερον το σχόλιο δεν αφορούσε τις προϋποθέσεις για να συμμετέχει κανείς σε μια συζήτηση αλλά απλώς για να περιηγηθεί σε μια ιστοσελίδα υπάρχει μεγάλη διαφορά

suzuki_k5
13/12/2005, 16:49
Παιδιά ειλικρινά δεν νομίζω ότι πρέπει να δημιουργηθεί κάποιο θέμα.Σκοπός ήταν η ενημέρωση και τίποτα παραπάνω.Δεν χρειάζεται να γίονται προστριβές.Αν ήμουν κάπως απότομος από την πλευρά μου ζητάω συγνώμη.

cityfly
13/12/2005, 17:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από suzuki_k5
Παιδιά ειλικρινά δεν νομίζω ότι πρέπει να δημιουργηθεί κάποιο θέμα.Σκοπός ήταν η ενημέρωση και τίποτα παραπάνω.Δεν χρειάζεται να γίονται προστριβές.Αν ήμουν κάπως απότομος από την πλευρά μου ζητάω συγνώμη.

κανένα θέμα

εγώ μάλιστα ψηφισα κιόλας και δέχτηκε την ψήφο μόνο με email


απλά επειδή οι καιροί είναι πονηροί κάποια πράγματα χρειάζεται να είναι ξεκάθαρα

kscorpion
14/12/2005, 08:59
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
[B]δεκτά όλα τα άλλα αλλά εδώ είσαι ειρωνικός χωρίς λόγο

Φίλε μου καλή σου μέρα . Σε καμμία περίπτωση δεν ήθελα να φανεί ότι απάντησα με ειρωνικό τρόπο... Με παραξήγησες.. Τό φόρουμ σας το θεωρώ ένα από τα πιο αξιόλογα...
Απλά ήθελα να σας εξηγήσω ότι έπρεπε να ακολουθήσω την τυπική αυτή διαδικασία της εγγραφής που όλα τα φόρουμ χρησιμοποιούν ... Τίποτα παραπάνω ...

Ευχαριστούμε όλους όσους έχουν ψηφίσει ήδη ή έχουν έστω ασχοληθεί με το όλο θέμα. Πρέπει να δείξουμε σε όλον τον κόσμο ότι είμαστε ένας λαός άκρος υπολογίσιμος .....

Ευχαριστώ και πάλι για την προσοχή σας...