PDA

View Full Version : ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ 13-12-05



evvou
14/12/2005, 01:27
Ε ΝΑΙ!!! επιτελους σχολαω και παω σπιτι μου!!! :uplate: :uplate: :uplate: :uplate:

καλημερες φορουμ...παω να κανω προσπαθεια να βρω το αμαξι μου...μετα θα κανω προσπαθεια να βρω το σπιτι μου...uplate: :uplate: :uplate:


:a02:

:wave2: :wave2: :wave2:

lampros_fazer
14/12/2005, 01:48
Τώρα σχόλασες??:eyepop:

Καλημέρα σε όλους...
Πάω για ύπνο :ZZZ:

:wave2:




(βγήκε το πρόγραμμα τις εξεταστικής :rolleyes: :cry: )

McGyver
14/12/2005, 07:30
Καλημέρα αρχόντισες και άρχοντες της ασφάλτου και του χώματος...

:wave2:

Καλημέρα σήμερα για χθες;

Όταν λέω εγώ όχι καλημέρες πριν τον πρωινό καφέ, κάτι ξέρω...

:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

evvou
14/12/2005, 10:19
:blush: :blush: :blush: :blush: τι περιμενες ρε Mc??? μπερδευτικα :lol: :lol: :lol:

makis206
14/12/2005, 10:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από a-mixani
:blush: :blush: :blush: :blush: τι περιμενες ρε Mc??? μπερδευτικα :lol: :lol: :lol:

Καφεδάκι ήπιαμε ;

:lol: :lol: :lol:

:beer:

evvou
14/12/2005, 10:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Καφεδάκι ήπιαμε ;

:lol: :lol: :lol:

:beer:

χαχαχα μα γιατι ειμουν σιγουρη οτι θα σκαγε μυτη το πειραχτιρι??? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ρε συ...2μιση ωρα...μετα απο 15μιση ωρες μπροστα απο εναν υπολογιστη...ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑΤΕ???? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:beer: :wave2:

bartlal
14/12/2005, 12:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από a-mixani
χαχαχα μα γιατι ειμουν σιγουρη οτι θα σκαγε μυτη το πειραχτιρι??? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ρε συ...2μιση ωρα...μετα απο 15μιση ωρες μπροστα απο εναν υπολογιστη...ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑΤΕ???? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:beer: :wave2:

ναι καλα.... επηξες λιγο στη δουλεια και θα το κανεις θεμα οτι δεν μπορεις να λειτουργησεις κιολας!!! κακομαθημενο! :p :p :p

makis206
14/12/2005, 12:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από a-mixani
χαχαχα μα γιατι ειμουν σιγουρη οτι θα σκαγε μυτη το πειραχτιρι??? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
ρε συ...2μιση ωρα...μετα απο 15μιση ωρες μπροστα απο εναν υπολογιστη...ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑΤΕ???? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:beer: :wave2:

Εμείς να ξέρεις, είμαστε 100% με το μέρος σου.

Βέέέβαια !

Λέμε ΝΑΙ στα δικαιώματα του εργαζομένου και συμμεριζόμαστε απόλυτα την κούρασή του !

:lol: :lol: :lol:

:beer: