PDA

View Full Version : Συνεργείο;;;;;



sanctusan
01/07/2021, 11:28
Έχω έρθει από επαρχεία τα τελευταία 2,5 χρόνια. Τόσο καιρό πήγαινα στον δικό μου μάστορα, αλλά πλέον αυτό είναι ταλαιπωρία για μένα.
Ψάχνω μάστορα.
Γενικά το οικονομικό δεν με νοιάζει. Αρκεί να είναι επιστήμονας. Δε θέλω άνθρωπο ''άσε ξέρω, κόβει το μάτι μου''.
Θέλω να πηγαίνει by the book. Ροπόκλειδα κτλ, όχι ''κάργαρε το, δεν παθαίνει τίποτα''.
Μένω Ηλιούπολη, θα βοηθούσε να ήταν κάπου εδώ κοντά. Γιατί αν είναι να πηγαίνω 1 ώρα μακριά, στις 2 παρά είμαι στον δικό μου μάστορα.

panavour
01/07/2021, 11:46
ΩΡΑΙΑ μας τα ειπες,αλλα τι μηχανακι εχεις ΔΕΝ μας ειπες.:beer:

OldMan
01/07/2021, 11:49
Ειναι κι αυτα τα avatars που ξεγελανε τον κοσμακη...

sanctusan
01/07/2021, 11:57
ΩΡΑΙΑ μας τα ειπες,αλλα τι μηχανακι εχεις ΔΕΝ μας ειπες.:beer:

Honda CB600 F Hornet 2008
Το ιτζέξιο

OldMan
01/07/2021, 12:12
Περιεργο μοντελο..

Ξερω για Ichneumonidae, Braconidae, Tiphiidae, Scelionidae, Rhopalosomatidae, Eupelmidae κ.λ.π. αλλα για "ιντζέξιο" πρωτη φορα ακουω..

Ειναι τπτ "εισαγωγής"..??

teogtp
01/07/2021, 12:15
Περιεργο μοντελο..

Ξερω για Ichneumonidae, Braconidae, Tiphiidae, Scelionidae, Rhopalosomatidae, Eupelmidae κ.λ.π. αλλα για "ιντζέξιο" πρωτη φορα ακουω..

Ειναι τπτ "εισαγωγής"..??


429233
Από ούσα θα το έφερε.

DoctoR_k6
01/07/2021, 12:33
Ο Γκινοσατης ειναι διπλα σου.
Εχω ακουσει πολυ καλα λογια.
Δεν εχω παει βεβαια γιατι δεν εχω Honda...

mike_4
01/07/2021, 12:34
Παω αρκετο καιρο στον Γκινοσατη στον Υμηττο και ειμαι ευχαριστημενος. Εξουσιοδοτημενο honda,Τιμιο συνεργειο,δε με εχουν εξαπατησει ποτε και τα παιδια που το τρεχούν ειναι πολυ συνεργασιμα. Δεν ειμαι σιγουρος πως πανε σε ολα by the book με ροπες του serviceanual και ροποκλειδα για ολες τις εργασιες. Παρολα αυτα,μπορεις να πεταχτεις και να ρωτησεις.

Vstrommer71
01/07/2021, 12:39
Ξέρω ένα καλό συνεργείο στην Βαλένθια.Αν δεν σου πέφτει μακριά,προλαβαίνεις το επόμενο motoGP:D

CorpseAlive
01/07/2021, 12:47
Honda CB600 F Hornet 2008
Το ιτζέξιο

ATS MOTO , Νέο Ηράκλειο, με τεράστια διαφορά από ότι έχω πάει γενικά!!
Εξουσιοδοτημένο Honda.

toyar
01/07/2021, 13:06
αν ο δικος σου ειναι διαπιστωμενα επιστημονας πηγαινε εκει που τον ξερεις και ξερει το μηχανακι σου
ποσο συχνα θα πας για σερβις; 2-3 φορες τον χρονο;
εγω ξερω οτι ολοι ειναι επιστημονες αλλα μονο τις δυο πρωτες φορες

sanctusan
01/07/2021, 13:32
Ξέρω ένα καλό συνεργείο στην Βαλένθια.Αν δεν σου πέφτει μακριά,προλαβαίνεις το επόμενο motoGP:D

Και αυτοί καλοί τσοπάνιδες ήταν. Απλά ξύλισαν τις φίσσες και έκαναν μάτιση.

sanctusan
01/07/2021, 13:35
αν ο δικος σου ειναι διαπιστωμενα επιστημονας πηγαινε εκει που τον ξερεις και ξερει το μηχανακι σου
ποσο συχνα θα πας για σερβις; 2-3 φορες τον χρονο;
εγω ξερω οτι ολοι ειναι επιστημονες αλλα μονο τις δυο πρωτες φορες

Όταν έρχεται η ώρα της ανάγκης, όταν δεν έχεις χρόνο να πας επαρχία, αν συμβεί κάτι μέσα στη πόλη και πρέπει να το πας κάπου με οδική;

toyar
01/07/2021, 13:38
εγω σε ωρα αναγκης αν δεν ηξερα κανεναν θα δοκιμαζα τον πιο κοντινο μου
γιατι σκεψου να βρεις τον καλο τον μαστορα και να θες 3 λεωφορεια για να πας

OldMan
01/07/2021, 13:38
Απο ποτε τα HONDA παθαινουν τετοια πραγματα..?? :confused:

Vstrommer71
01/07/2021, 14:58
Απο ποτε τα HONDA παθαινουν τετοια πραγματα..?? :confused:

Δεν τα πάνε καλά με τις βροχές.Ειδικά επί Ιθπανικού εδάφους:lol:

toyar
01/07/2021, 15:27
ασχετο αλλα δεν κρατιεμαι....
εφερε ενας συναδελφος ενα hornet του 06 με καρμπυρατερ...
15ετων δευτερο χερι και με 100000χλμ.....
το χαζευα οπτικα και του εριξα και δυο ξερογκαζιες
ποσο ψευτικα τα σημερινα ρε φιλε........

rainmike
01/07/2021, 15:41
αν ο δικος σου ειναι διαπιστωμενα επιστημονας πηγαινε εκει που τον ξερεις και ξερει το μηχανακι σου
ποσο συχνα θα πας για σερβις; 2-3 φορες τον χρονο;
εγω ξερω οτι ολοι ειναι επιστημονες αλλα μονο τις δυο πρωτες φορες
Φιλαράκι είπες τεράστια αλήθεια +675
Αμα έχει να φτιάξει ο άλλος 5-6 μηχανάκια την ημέρα να δεις τι επιστήμονας θά είναι οταν θα εισαι πλεον πελάτης.

sanctusan
01/07/2021, 16:26
ασχετο αλλα δεν κρατιεμαι....
εφερε ενας συναδελφος ενα hornet του 06 με καρμπυρατερ...
15ετων δευτερο χερι και με 100000χλμ.....
το χαζευα οπτικα και του εριξα και δυο ξερογκαζιες
ποσο ψευτικα τα σημερινα ρε φιλε........

Αυτός είναι ένας από τους λόγους που δεν θέλω να το αλλάξω...αλλά τα lockdown ο βασικότερος!

TONYBANDIT
01/07/2021, 17:29
Μιας και είσαι γειτονακι θα σου πρότεινα τον δικό μου.moto route Μπάμπης Σιδέρης.Ελ.Βενιζελου 94 Ηλιούπολη.Μπορεις να περάσεις μια βόλτα να μιλήσεις μαζί του.Εγω προσωπικά τον εμπιστεύομαι και τον συστήνω ανεπιφύλακτα.

alexis72
01/07/2021, 18:18
σιγουρα ενα απο τα ΚΑΛΥΤΕΡΑ συνεργεια στην αττικη ,
μην πω κ για ΟΛΗ την ελλαδα ειδικά για KTM κ DUCATI ,κ ΣΙΓΟΥΡΑ αφου μενεις ηλιουπολη θα εχεις περασει εξω απο το μαγαζί αφου βρισκεται πολυ κοντα στην κεντρικη πλατεια της ηλιουπολης κ πανω στην αργυρουπόλεως κατεβαινοντας για βουλιαγμενης ,φιλαρακια μου πηγαινουν μεγαλες μηχανες κ ποτέ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ το παραμικρο προβλημα ,παρε τηλ. κ ρωτα αν αναλαμβανει το δικο σου κ διαβασε κ κριτικες στο google...http://www.fanmoto.gr/

OldMan
02/07/2021, 13:34
το χαζευα οπτικα και του εριξα και δυο ξερογκαζιες......

Κριμα που ετυχε να κλωσσας τα αυγα σου ρε Τογιαριε, εκεινη την ωρα...:D

sanctusan
02/07/2021, 14:02
Μιας και είσαι γειτονακι θα σου πρότεινα τον δικό μου.moto route Μπάμπης Σιδέρης.Ελ.Βενιζελου 94 Ηλιούπολη.Μπορεις να περάσεις μια βόλτα να μιλήσεις μαζί του.Εγω προσωπικά τον εμπιστεύομαι και τον συστήνω ανεπιφύλακτα.

Η πρώτη επαφή με τον Μπάμπη ήταν πολύ καλή. Θα δούμε σιγά σιγά.

Ευχαριστώ για τα βοήθεια όλους!

toyar
02/07/2021, 14:12
Κριμα που ετυχε να κλωσσας τα αυγα σου ρε Τογιαριε, εκεινη την ωρα...:D

εχω τεραστιο απωθημενο με αυτα τα μεσαια γυμνα 4Ι
αν το καβαλουσα για βολτα η θα σκοτωνομουνα η θα το αγοραζα και θα σκοτωνομουνα μετα
η ωριμοτητα μου καλυπτει μεχρι cbf250:p

Nik0s_Dk
02/07/2021, 15:45
Ο Γκινοσατης ειναι διπλα σου.
Εχω ακουσει πολυ καλα λογια.
Δεν εχω παει βεβαια γιατι δεν εχω Honda...

Συμφωνώ και γω. εκεί πάω κ το nc είναι στον Υμηττό, έμενε μου άρεσε πως φέρονται και γενικά δεν έχω παραπονο. Πήγα και το παπί για ένα κόμπο σέρβις και μου το παρέδωσαν ΚΑΙ πλυμένο.. τιμές μου φαίνονται νορμάλ αν Και αυτό είναι σχετικό. Τώρα και γω για το by the book δεν είμαι ειδικός να σου πω.. πάντως είναι φουλ εξυπηρετικοί. Αυτό για μένα είναι συν.

PortisHead
05/07/2021, 11:54
Θες να σου πω μια πικρη αληθεια ?
Μην εμπιστευεσαι και προ παντων μην προτεινεις ποτε σε κανεναν Γιατρό και Μηχανικό
Ζημιωμένος θα βγεις.
Ψαξε μερικα συνεργεια στην γειτονια σου και δες απο τα Google Revies στα Google Maps τις κριτικες.
Ενας μπουσουλας ειναι κι αυτος....