PDA

View Full Version : 'the mall'



idi
14/12/2005, 10:13
Αντιγράφω αυτούσιο κείμενο του gmakris στο "διπλα" μοτοσυκλετιστικο φορουμ


====

Οπως με ενημερωσε φιλος που επισκεφτηκε το μεγαλυτερο εμπορικο κεντρο της Αθηνας "The Mall" AΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ η εισοδος και φυσικα η σταθμευση εντος του parking του πολυκαταστηματος προς ολους τους κατοχους μοτοσυκλετας με "δικαιολογια" οτι υπαρχει κυνδυνος ατυχηματος με τους πεζους που κυκλοφορουν εντος του parking.

Αποτελεσμα, οσοι εχουν μηχανες ασχετα με το γεγονος οτι ειναι πελατες, να μην μπορουν να παρκαρουν και να περιοριζονται στους δρομους και τα πεζοδρομια.

Εγω σκεφτομαι οτι ισως υπαρχει και κατι αλλο.....ειναι γεγονος οτι ενας μοτοσυκλετιστης λογω δυσκολιας μεταφορας δεν θα μπορεσει να κανει σοβαρες αγορες και συνεπως καλυτερα να δωσουν θεσεις σταθμευσης μονο στα κουτια οπου που θα χωρεσει το ψυγειο, τηλεοραση, κρεββατοκαμαρα, πανες, και τα μαυρα τους τα χάλια....

Τα παραπονα μας εδω >>> info@themallathens.gr


Μπραβο για την Ευρωπαικη μας νοοτροπια.......

===

Βαλατε κατα ριπας στο παπακιον! ---> info@themallathens.gr

gojakla
14/12/2005, 10:15
Α Ι Σ Χ Ο Σ !
:yuck: :yuck: :yuck: :yuck:

GST
14/12/2005, 10:35
και εγω το ιδιο επαθα τη δευτερα το βραδυ ..... αφου τσακωθηκα αναγκαστηκα να φυγω .....και το χρονο μου εχασα και τα νευρα μου τσαταλια .....

αν αυτο δεν ειναι ρατσιστικο τοτε τι ειναι ...:mad:

ουτε μαιλ στελνω ουτε τιποτα ....απλα δεν ξαναπαταω αν και με τη κριση στην αγορα σε κανα χρονο που θα φυγει το ντου θα βαζουν λεωφορειο απο την ομονοια:lol:

KaTaNaS
14/12/2005, 10:37
LEW KAI EGW...

την δεύτερη ημέρα λειτουργίας του, πήγα με το ΚΤΜ, και δε βλέπω άνοιγμα στην μπάρα ή στο κράσπεδο για την μότο, όπου συνήθως είναι δωρεάν (βλέπε village cinemas marousi-renth) .

κατευθλυνομαι στο μηχάνημα , πατάω για εισιτήριο, και δεν μου έβγαζε τίποτα!


προφανώς το όχημα μου δεν ενεργοποιούσε κάποιο συγκεκριμενο σένσορα!


με την ουρά να έχει μαζευτέι απο πίσω, τσαντίζομαι, κα΄νω λίγο πίσω και καβαλάω το κρασπεδάκι (για το ΚΤΜ ένα αστείο, για άλλη ΜΟΤΟ απαγορευτικό)


ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ κατα την γνωμη μου!



πρέπει να τονίσω πάντως πως θέλει ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΠΡΟΣΟΧΗ, το χρώμα-ρυτίνη πάνω στο βιομηχανικό δάπεδο είναι τόσο γιαλυστερό, που πραγματικά σε ένα απότομα φρενάρισμα μπορείς πολύ εύκολα να χάσεις το μπροστινό!


εκαναν λάθος στις προδιαγραφες των χρωμάτων και θα την πληρώσουμε εμείς!?

gmakris
14/12/2005, 10:42
Προς το παρον παιζει η παρακατω επιστολή, την οποια μπορουμε να στειλουμε με mail με οποιες αλλαγες επιθυμει ο καθενας :

Προς : Διευθυνση πωλησεων

Αγαπητέ κύριε /κυρία

Σε συνεχεια επισκεψης μου στο πολυκαταστημα σας, θα ηθελα να σας αναφερω οτι δεν εμεινα ευχαριστημενος απο τις παρεχομενες υπηρεσιες σταθμευσης της μοτοσυκλετας μου.

Συγκεκριμενα, μου απαγορευσαν την εισοδο στο parking του εμπορικου κέντρου σας επειδη η μοτοσυκλετα μου οπως και καθε μοτοσυκλετα θεωρειται κατα την αποψη σας επικινδυνη για την ασφαλεια του κοινου, κατι που φυσικα δεν ισχυει σε καμμια περιπτωση.

Αποδεχομενος την αρνητικη και απαραδεκτη σταση σας σε οσους οδηγουν μοτοσυκλετα οπως και την αδιαφορια της επιχειρησης σας για την κατασκευη ειδικου χωρου σταθμευσης μοτοσυκλετων, αποφασισα να μην αγορασω ξανα απο το καταστημα σας και να εξυπηρετουμαι απο αλλα πολυκαταστηματα τα οποια μου παρεχουν τις υπηρεσιες που η επιχειρηση σας αρνειται να παρέχει.

Θα ηθελα ακομη να σας ενημερωσω οτι η απαραδεκτη αυτη συμπεριφορα σας εχει γνωστοποιηθει σε ολα μοτοσυκλετιστικα forums ενω εχει σταλει σχετικη επιστολη στον εντυπο τυπο με αποδεκτες χιλιάδες συναδελφους που θα επιλεξουν να επισκεφτουν το εμπορικο κεντρο σας με την μοτοσυκλετα τους εφοσον δεν τους επιθυμειτε ως πελατες σας.

Με εκτίμηση



Υπενθυμιζω οτι το mail θα πρεπει να παει εδω >>>> info@themallathens.gr

makis206
14/12/2005, 10:44
:a31: :a31: :a31:

:a06: :a06: :a06:

Δεν πάνε καθόλου καλά οι άνθρωποι. :nono:

ruyjin
14/12/2005, 11:03
σωστος Γιώργο
:a18:

GST
14/12/2005, 12:25
σωστος και απο μενα

kawasaki ZX-12
14/12/2005, 12:31
αντε με τους ρεζιληδες

alex14
14/12/2005, 12:32
:a31: :a31:

Απο την φιρμα του 'μαγαζιου' σιγουρα λοιπουν καποια γραμματα νομιζω.:D

CyBeRseXX
14/12/2005, 14:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
LEW KAI EGW...

όπου συνήθως είναι δωρεάν (βλέπε village cinemas marousi-renth) .



Htan dorean sto Village Renti. Tora exoun kleisei ta anoigmata stis mpares kai plironeis!

Eis ygeian mas :beer:

apolon10
14/12/2005, 14:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
Αντιγράφω αυτούσιο κείμενο του gmakris στο "διπλα" μοτοσυκλετιστικο φορουμ


====

Οπως με ενημερωσε φιλος που επισκεφτηκε το μεγαλυτερο εμπορικο κεντρο της Αθηνας "The Mall" AΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ η εισοδος και φυσικα η σταθμευση εντος του parking του πολυκαταστηματος προς ολους τους κατοχους μοτοσυκλετας με "δικαιολογια" οτι υπαρχει κυνδυνος ατυχηματος με τους πεζους που κυκλοφορουν εντος του parking.

Αποτελεσμα, οσοι εχουν μηχανες ασχετα με το γεγονος οτι ειναι πελατες, να μην μπορουν να παρκαρουν και να περιοριζονται στους δρομους και τα πεζοδρομια.

Εγω σκεφτομαι οτι ισως υπαρχει και κατι αλλο.....ειναι γεγονος οτι ενας μοτοσυκλετιστης λογω δυσκολιας μεταφορας δεν θα μπορεσει να κανει σοβαρες αγορες και συνεπως καλυτερα να δωσουν θεσεις σταθμευσης μονο στα κουτια οπου που θα χωρεσει το ψυγειο, τηλεοραση, κρεββατοκαμαρα, πανες, και τα μαυρα τους τα χάλια....

Τα παραπονα μας εδω >>> info@themallathens.gr


Μπραβο για την Ευρωπαικη μας νοοτροπια.......

===

Βαλατε κατα ριπας στο παπακιον! ---> info@themallathens.gr



το θεμα εχει τεθει και στο forum toy tdmhellas και φανταζομαι και σε αλλα φορουμ και σιγουρα θα υπαρχει εκτενης αντιδραση. Και εγω σκεφτηκα το θεμα της μεταφορικης δυνατοτητας μιας μηχανης, αλλα το εμπορικο κεντρο εχει και αλλες υπηρεσιες οπως αιθουσες σινεμα, καφετεριες και άλλα, αλλά και window shopping ωστε να ερθω μετα με το τριαξονικο και να φορτωσω τα δωρα των χριστουγεννων για ολο το τσαντηρι και τον καταυλισμο ενδεχομενως. Αρα οι τυποι δεν το εχουν συλλαβει καλα το νοημα, αφου σε αλλα τετοια κεντρα υπαρχουν τριγυρω παρκαρισμενες χιλιαδες μηχανες και αρα και οι οδηγοι μηχανης ειναι υποψηφιοι καλοι πελατες. Νομιζω μαλιστα θα μπορουσαν να ειναι τοσοι ή και περισσοτεροι απο τις 2000 θεσεις παρκ/τος κουτιων που εχουν.

adam_tsouk
14/12/2005, 14:53
εφυγε λέμεε.....

George610sms
14/12/2005, 15:24
και από εμένα έφυγεεεεεεεεεεε.........:p
αντε με τους μ@λ@κες.....:evil:
:beer:

johnpan
14/12/2005, 15:48
παδιά και στου Ρέντη έχουν κλείσει τελείως τις μπάρες...

ktm640lc4
14/12/2005, 15:52
Tωρα αυτο με το the mall ειναι αληθεια?????



:eyepop: :hypnotize :uplate:

KaTaNaS
14/12/2005, 16:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
Tωρα αυτο με το the mall ειναι αληθεια?????




ο απιστος Θωμάς!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Boxer
14/12/2005, 16:37
Αληθεια ειναι.

Εγω πηγα και παρκαρα εκει που ειναι χωρος για ταξι διπλα σε αλλα μηχανακια. Ερχεται λοιπον ο σεκιουριτας και μου λεει φιλε οχι εδω.
Και τον ρωταω που ; Εγω θελω να πληρωσω αλλα δεν με αφηνουν. Εδω που το αφηνεις θα σε γραψουν.
Καλα του λεω.Αμα με γραψεις το πρωι στον Αυτια. Αντε γεια:a31:

lampros_fazer
14/12/2005, 17:46
Το΄στειλα και γω γύρω στις 10 φορές!
Μπορεί να μην είμαι Αθηνα αλλά με τσάντισε αυτό.
Άντε πουστηδες....:mad:
Γ@#$μήσι που θέλουν μερικοί...

ktm640lc4
14/12/2005, 18:09
Μου φαινεται λιγο κουφο και χοντρο ρε παιδια.

Αλλα πολυ χοντρο.

Ειναι νομιμο τωρα αυτο??????

Περιεργο.

adam_tsouk
14/12/2005, 18:28
Άμα είναι ιδωτικό Parkin γιατί να μην είναι νόμιμο;
Αντιεπαγγελματικό... το συζητάμε...



Πάντως, "τυποποιημένο" mail στείλαμε... "τυποποιημένη" απάντηση πήραμε!




"
Αγαπητέ κύριε,
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι δεν επιτρέπεται η είσοδος στις μηχανές για λόγους ασφάλειας και για αποφυγή ατυχημάτων. Αυτό δεν σημαίνει, ότι δεν πρόκειται αυτό να διευθετηθεί στο άμεσο μέλλον. Η διοίκηση του κέντρου μελετά τη δημιουργία αποκλειστικού χώρου στάθμευσης για μηχανές. Σας ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας.

Με εκτίμηση,
Center management
The Mall Athens
"


:rotflmao: :rotflmao:

skorpios1
14/12/2005, 18:48
Esto kai typopoihmena apanthsh phrame..kai elpizo kai aytoi to mynhma
Αγαπητέ κύριε,



Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι δεν επιτρέπεται η είσοδος στις μηχανές για λόγους ασφάλειας και για αποφυγή ατυχημάτων. Αυτό δεν σημαίνει, ότι δεν πρόκειται αυτό να διευθετηθεί στο άμεσο μέλλον.

Η διοίκηση του κέντρου μελετά τη δημιουργία αποκλειστικού χώρου στάθμευσης για μηχανές.

Σας ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας.



Με εκτίμηση,



Center management

The Mall Athens

zzr2005
14/12/2005, 19:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από skorpios1
Esto kai typopoihmena apanthsh phrame..kai elpizo kai aytoi to mynhma
Αγαπητέ κύριε,



Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι δεν επιτρέπεται η είσοδος στις μηχανές για λόγους ασφάλειας και για αποφυγή ατυχημάτων. Αυτό δεν σημαίνει, ότι δεν πρόκειται αυτό να διευθετηθεί στο άμεσο μέλλον.

Η διοίκηση του κέντρου μελετά τη δημιουργία αποκλειστικού χώρου στάθμευσης για μηχανές.

Σας ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας.



Με εκτίμηση,



Center management

The Mall Athens
μας δουλεύουν ...φτιάξανε της παναγιάς τα μάτια και δεν μπορούσαν να φτιάξουν πάρκινγκ για μηχανές από την αρχή????σιγά την μελέτη που χρειάζεται δηλαδή...μην τρελαθούμε κιολας
μούφα απάντηση.....

jimmis77
14/12/2005, 19:53
παντως φτιαξουν δε φτιαξουν παρκινγκ εγω δεν παταω εκει.
ρε ουστ κοπριτες που θα σας παρακαλεσω να ψωνισω κιολας.
:a57:

Akefalos
15/12/2005, 00:46
Aman re paidia stamatiste ti gkrinia.Ola sas ftaine stin Ellada...Olo parapona kai gkrinia kai meta leme giati mas pane ola strava...

Ego den eixa kanena provlima parkarismatos.Proti fora parkara se pezodromio diladi?Mixanes exoume oxi fortiga.Ego opote exo paei foul mixanes einai.Mia fora irthe kai mena enas paparas kai mou eipe na fygo otan to parkara,ekana pos fevgo,ksanagyrisa se 1 lepto pou itan stin alli akri,afisa ti mixani kai efyga.Oute kliseis oute tipota.Mi sas paramythiazoun.Etsi to lene gia na min pianete tis theseis.:nono: :nono: :nono:

GST
15/12/2005, 06:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akefalos
Aman re paidia stamatiste ti gkrinia.Ola sas ftaine stin Ellada...Olo parapona kai gkrinia kai meta leme giati mas pane ola strava...

Ego den eixa kanena provlima parkarismatos.Proti fora parkara se pezodromio diladi?Mixanes exoume oxi fortiga.Ego opote exo paei foul mixanes einai.Mia fora irthe kai mena enas paparas kai mou eipe na fygo otan to parkara,ekana pos fevgo,ksanagyrisa se 1 lepto pou itan stin alli akri,afisa ti mixani kai efyga.Oute kliseis oute tipota.Mi sas paramythiazoun.Etsi to lene gia na min pianete tis theseis.:nono: :nono: :nono:

υπαρχει φιλε μου και η περιπτωση κλοπης (φτου-φτου) και προσωπικα εκει ειναι το δικο μου προβλημα και οχι το αν θα ανεβω η οχι ενα πεζοδρομιο.......

ktm640lc4
15/12/2005, 08:50
ακριβως, το προβλημα ειναι οτι μπορει να στην κλεψουν ενω εχεις παει σε χωρο που εχει παρκινγκ.

Βασικα πιστευω οτι απλα ειναι ηλιθιοι, μονο αυτο. Οχι ''και καλα'',
απλα ΕΙΝΑΙ ηλιθιοι.

Αποφαση που παρθηκε σε ενα δευτερολεπτο.........






''Αφεντικο οι μηχανες να μπαινουν??????''

''ΕΕΕΕ, οχι γιατι ειναι αλητες, αλλα πες τους οτι υπαρχει προβλημα ασφαλειας και ειμαστε οκ. Αν στειλουν και κανα μειλ πες τους οτι θα φτιαξει στην πορεια και ολα μελι γαλα.''

Μην παραμυθιαζεστε και μην περιμενετε τιποτα. Αν θετε να πατε με ποδαρακια μονο ή με αμαξι.
Οποτε, Να πανε να γαμη.....νε.

ronin1
15/12/2005, 14:46
και γω το έστειλα μάγκες και απάντησαν το ίδιο:

Αγαπητέ κύριε,

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι δεν επιτρέπεται η είσοδος στις
μηχανές για λόγους ασφάλειας και για αποφυγή ατυχημάτων. Αυτό δεν σημαίνει,
ότι δεν πρόκειται αυτό να διευθετηθεί στο άμεσο μέλλον.

Η διοίκηση του κέντρου μελετά τη δημιουργία αποκλειστικού χώρου
στάθμευσης για μηχανές.

Σας ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας.



Με εκτίμηση,

Center management

The Mall Athens

τα α@#$δια του καράμπελα δηλαδή όπως και να έχει το πήραν το μήνυμα!

tifoefs
15/12/2005, 14:55
Στο Αεροδρομιο να δειτε τι γινεται !!

Η μπαρα δε σηκωνεται για μηχανες επειδη δε βλεπει νουμερα για να τα περασει σε φακελλο !!!

Και για παρκαρισμα πανε ολοι πανω στο πεζοδρομιο !!

Αν ρωτησεις τους πολιτσμανους να ριχνουν καμμια ματια μη μπας και στο κλεψουν σε λενε να το βαλεις στο ΠΑΡΚΙΝΓΚ !!!!!!!!!!!!


:eyepop: :look: :a21: :a21: :a21: :a24: :a24: :a023:

sloumos
15/12/2005, 15:50
apo to
http://www.themallathens.gr/gr/parkinginfo.htm

Το The Mall Athens διαθέτει
συνολικά 2.065 θέσεις στάθμευσης
κατανεμημένες σε 3 επίπεδα (-1, -2 & -3).

Επιπλέον, έχουν προβλεφθεί ειδικές θέσεις
για άτομα με ειδικές ανάγκες.
(Επίπεδο -1: 19 θέσεις, Επίπεδο -3: 20 θέσεις)

Ωράριο λειτουργίας parking: 08:30 - 02:00

Κόστος χώρων στάθμευσης:
ΩΡΕΣ ΚΟΣΤΟΣ (?) ΣΥΝΟΛΙΚΟ
ΚΟΣΤΟΣ (?)
1η 0,50 0,50
2η + 1,00 1,50
3η + 1,50 3,00
4η + 1,50 4,50
5η + 2,00 6,50
Για κάθε επιπλέον ώρα μέχρι τις 21:00 + 2,00
21:00 - 03:00 + 2,00


Λεει πουθενα οτι ειναι μονο για αυτοκινητα??????????
Ειναι παρανομοι εγω πληρωνω και θελω για την μοτο μου θεση αυτοκινητου!
ΜΑLL???? καργα ειναι .

paris-3
15/12/2005, 20:30
Ρε παιδιά από περιέργια και μόνο, γιατί είμαι από Θεσ/νίκη.Δν υπάρχει στο "the mall" Parking εξωτερικό,υπαίθριο ή όπως το λένε που καθορίζονται οι θέσεις με άσπρες γραμμές, και είναι και δωρεάν?Το λέω γιατί εδώ στο cosmos έτσι είναι!

DT_Bear
16/12/2005, 00:19
Στον εξωτερικό χώρο του εμπορικού δεν υπάρχει ακόμα διαμορφωμένος χώρος στάθμευσης... Πάντως το να αφήσεις έξω το όχημα σου, είτε αμάξι είτε μηχανή, δεν είναι και τόσο καλή ιδέα όπως διαπίστωσα από ένα πρόσφατο και αρκετά δυσάρεστο περιστατικό που συνέβη σε ένα φίλο. Πήγε λοιπόν που λέτε στο THE MALL και πάρκαρε εκτός πάρκιν, με αποτέλεσμα επιστρέφοντας να βρει το αμάξι του παραβιασμένο!!!:eyepop: Από μέσα έλειπαν το διαβατήριο του , που για κακή του τύχη κουβαλούσε μαζί από πρόσφατο ταξίδι και κάτι άλλα ψιλά. Η περιοχή γύρω από το εμπορικό δεν φωτίζεται πολύ καλά και δε θέλω να φανταστώ τη θα μπορούσε να συμβεί σε ανάλογη περίπτωση στη μηχανούλα μου:confused:

lampros_fazer
16/12/2005, 00:57
Εμένα δεν μου έχουν απαντήσει ακόμα.


















Μάλλον με φοβούνται :D

bartlal
16/12/2005, 12:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
Εμένα δεν μου έχουν απαντήσει ακόμα.

Μάλλον με φοβούνται :D


μαλλον νομιζουν οτι εισαι ο αλλος Λαμπρος και εχουν τρομοκρατηθει... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

devil's animal
16/12/2005, 18:57
ΕΦΥΓΕ ΑΛΛΟ ΕΝΑ....:rolleyes:
:a52: :a52: :a52: :a017:

crazykiller
22/12/2005, 19:55
Έφυγεεεεε

dbandit
22/12/2005, 20:52
Fuck them'all!!!

:a57:

AFTER
22/12/2005, 22:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από dbandit
Fuck them'all!!!

:a57:

:lol:

mairi
02/01/2006, 10:23
A P A T H

akaposto
02/01/2006, 11:00
καλά θα τους παρακαλάμε για να τους
πληρώσουμε???
ΟΥΣΤ ΡΕ mall-AKEΣ

αν είμαι ανεπιθύμιτος μία για αυτούς,
είναι 10 για μένα.:yuck:

Δεν θέλουν τα φράγκα μας?
Δεν θέλουν να μας πιάσουν τον κώλο?
Υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές που...
μας πιάνουν τον κώλο

:rotflmao: :lol: :rotflmao:

TheOneAB
02/01/2006, 11:50
opos kai na xei...akoma ena efige!aei sto dialo olo tetoies lalakies kai meta sou leei na voi8ame tis moto klpklp linoun to kikloforiako kai alla...a min 3esiko8oume oloi kai gnwrisoun to patima apo tis zouzounes mas!(kai i dikia mou einai kai trofanti!:lol: )

the_passenger
02/01/2006, 15:03
ένα ακόμα e-mail εφυγε από το εταιρικό μου account με υπογραφή και με τη βούλα...
Μπράβο για την πρωτοβουλία, ντροπή για το Mall(ακισμένο?)

sloumos
03/01/2006, 11:53
αλλο ενα και απο μενα απο εταιρικο email εφυγε .

Alx 84
04/01/2006, 09:23
ΟΥΣΤ ΟΥΣΤ και πάλι ΟΥΣΤ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad: :mad: :mad: :mad: :yuck: :yuck:

webman
04/01/2006, 14:20
:yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck:
Θα πάω στην Λαϊκή να παρκάρω και δίπλα από τον πάγκο!!! :lol: :lol:

AFTER
04/01/2006, 14:25
Γιατι δεν εκτυπωνουμε μπλουζακια και να παμε ολοι μια βολτα απο εκει?

''fuck theM ALL''

''R U MALLakismeno?''

κ.α.....

:D

idi
04/01/2006, 15:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Γιατι δεν εκτυπωνουμε μπλουζακια και να παμε ολοι μια βολτα απο εκει?

''fuck theM ALL''

''R U MALLakismeno?''

κ.α.....

:D

:rotflmao: :a20: :a20: :a19: :a25: :a25: :a25: :a01: :a01: :a012: :a012: :a012:

FestoNero
05/01/2006, 02:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Γιατι δεν εκτυπωνουμε μπλουζακια και να παμε ολοι μια βολτα απο εκει?
''fuck theM ALL''
''R U MALLakismeno?''
κ.α.....
:D
Πολυ καλη ιδεα!
αειμ ιν!:D :D

periklisk
05/01/2006, 14:40
ΝΤουγρού Πλ Εξαρχείων για μπουζάκια:lol:

ea6gka
05/01/2006, 15:08
εκτος θεματος , το εμπορικο κεντρο αυτο ειναι απο τα πιο αισχρα που εχω δει. ΕΝΤΕΛΩΣ απαραδεκτο , το αττικα εινια καλυτερο για μενα.

σκεφτειτε μονο αυτο , για να πιεις ενα ποτηρι νερο πρεπει να ανεβεις 3 οροφους. η δε κατασκευη , προκατ χωροδικτυωαματα. του κωλου. 1 φορα πηγα (με τα ποδια) και δε προκειτε ξανα.

FestoNero
05/01/2006, 15:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από ea6gka
εκτος θεματος , το εμπορικο κεντρο αυτο ειναι απο τα πιο αισχρα που εχω δει. ΕΝΤΕΛΩΣ απαραδεκτο , το αττικα εινια καλυτερο για μενα.

σκεφτειτε μονο αυτο , για να πιεις ενα ποτηρι νερο πρεπει να ανεβεις 3 οροφους. η δε κατασκευη , προκατ χωροδικτυωαματα. του κωλου. 1 φορα πηγα (με τα ποδια) και δε προκειτε ξανα. Για να ανεβεις/κατεβεις απο οροφο σε οροφο πρεπει να διασχιζεις ολο τον οροφο;; Εγω πηγα με καθε καλη διαθεση, αλλα ξενερωσα με το γεγονος οτι δεν υπηρχε ταμπελα για να μας δειξει τη διαδρομη απο ηλεκτρικο (20 λεπτα περπατημα, για αποσταση 5')..
Παρτε και μια φωτο οπου εγω ειμαι ο μαλακας (με τη κακη εννοια):


32934

FestoNero
12/01/2006, 01:04
Μολις γυρισα απο τη Mallακια, πηγαμονο κ μονο για την αττικη οδο κ επειδη χρωστουσα κατι σε ενα φιλο που ηταν εκει.
Παρκαρα το αμαξι στο γκαραζ, κ απ'οτι ειδα το καταστρωμα γλυσταει πολυ.. Μιλαμε το ABS εκανε υπερωριες, χωρις λογο.. Δ νομιζω οτι ειναι ασφαλες για μηχανες.. :nono:
Κατα τα αλλα, οταν γυρισα στο παρκιγκ αποπροσανατολιστηκα κ δ μπορουσα να βρω το αμαξι, κ επειτα ξεχασα να πληρωσω τη καρτα ωστε να βγω εξω.. Κ μετα εστριψα απο την αντιθετη μερια απο την οποια εστριψαν οι υπολοιποι της παρεας..:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Boxer
12/01/2006, 08:55
Εγω βλεπω οτι μη γινει μια προσπαθεια να προχωρησει ο τοπος , να ενισχυθει ο ευγενης ανταγωνισμος , να γινουν καποιες πολλες νεες θεσεις εργασιας , να γινουμε ευρωπη , να κλεισουν τα μικρα μαγαζακια και να μεινουν μονο οι μεγαλες επιχειρησεις , να βγαλουν καποιοι καποια φραγκα , αμεσως να πεσετε να τους φατε επειδη δεν εχετε να παρκαρετε τα κωλομηχανακια σας.

Δεν θα παμε μπροστα ετσι. Γιδια θα μεινουμε με την κλαψα μας.
Ποτε επιτελους θα παψουμε να γκρινιαζουμε για το παραμικρο;

Ποτε θα γινουμε ΕΥΡΩΠΑΙΟΙ ;:mad:

AFTER
12/01/2006, 09:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Boxer
Εγω βλεπω οτι μη γινει μια προσπαθεια να προχωρησει ο τοπος , να ενισχυθει ο ευγενης ανταγωνισμος , να γινουν καποιες πολλες νεες θεσεις εργασιας , να γινουμε ευρωπη , να κλεισουν τα μικρα μαγαζακια και να μεινουν μονο οι μεγαλες επιχειρησεις , να βγαλουν καποιοι καποια φραγκα , αμεσως να πεσετε να τους φατε επειδη δεν εχετε να παρκαρετε τα κωλομηχανακια σας.

Δεν θα παμε μπροστα ετσι. Γιδια θα μεινουμε με την κλαψα μας.
Ποτε επιτελους θα παψουμε να γκρινιαζουμε για το παραμικρο;

Ποτε θα γινουμε ΕΥΡΩΠΑΙΟΙ ;:mad:

:a20:

FestoNero
12/01/2006, 21:43
Να σου γνωρισω τον ευρωπεο μου;;;;;:D :D :D :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: