PDA

View Full Version : Υπάρχει κάποιος γνωστός στην ….ΚΩ;



yannis24
18/05/2022, 14:26
Καλησπέρα στην ομάδα ….
Ότι λέει ο τίτλος ….
Υπάρχει κάποιος απο ΚΩ ή να έχει κάποιον γνωστό να ρίξει μια μάτια σε ένα μηχανάκι ;;;

Nikos77
19/05/2022, 21:31
Καλησπέρα στην ομάδα ….
Ότι λέει ο τίτλος ….
Υπάρχει κάποιος απο ΚΩ ή να έχει κάποιον γνωστό να ρίξει μια μάτια σε ένα μηχανάκι ;;;

Απ όλα τα μηχανάκια εκεί βρήκες? Θα εμπιστευτείς κάποιον για αγοράε τη δικιά του κρίση?

tzimidis
20/05/2022, 01:09
Και να υπάρχει κανείς , πιθανότατα θα είναι και γνωστός του πωλητή

thunder ace
20/05/2022, 06:46
Καλημερα.
Ενα θα πω χωρις να θελω να απογοητευσω το παιδι που θελει να παρει μηχανακι απο Κω.
Το THUNDERACE το αγορασα απο μαγαζι στην Καλλιθεα,αλλα η ''καταγωγη'' του ηταν απο Κω.
Ενω ηταν σαν καινουργιο,δυστυχως πολλες απο τις βιδες ηταν σκουριασμενες,πιθανοτατα απο την θαλασσα.
Προσοχη λοιπον σε αυτο το θεμα ,οταν αγοραζουμε απο νησι.

doctor_john
20/05/2022, 06:52
Είναι ρίσκο φίλε, οπωσδήποτε διαμορφώνεται από την μοτό και τις ιδιαιτερότητες της αλλά ρεαλιστικά είναι ρίσκο.
Το πιο πρόσφατο το είδαν μηχανικοί στην αγγελία, ήρθαμε σε επικοινωνία με το κατάστημα στην Ρόδο, μας διαβεβαίωσε
ότι είναι απείρακτο από φυσιολογικό πελάτη κ.λπ.

Το αποτέλεσμα ήταν να έχουν βάλει το πίσω πιστόνι ανάποδα και να δούμε τον κινητήρα να λιώνει στην κυριολεξία
την άρθρωση του στρόφαλου..

ΓιώργοςΤΤ
20/05/2022, 07:56
Στείλτε μου ένα πμ, κύριε θεματοθέτη.

yannis24
20/05/2022, 08:23
Απ όλα τα μηχανάκια εκεί βρήκες? Θα εμπιστευτείς κάποιον για αγοράε τη δικιά του κρίση?
Βασικα οχι...απλα μπορει να παει απο κοντα να το δει, αν εχει χτυπηματα, σκουριες κτλ οπως λενε παρακατω....

yannis24
23/05/2022, 09:49
λοιπον οσο απιστευτο και να φαινεται ....βρεθηκε συμφορουμιτης στην ....ΚΩ !!

ευχαριστω πολυ τον ΓιώργοΤΤ, που πηγε, ειδε, οδηγησε το μηχανακι και μου εστειλε φωτογραφιες και εντυπωσεις !

Γιώργο ευχαριστω πολυ !!!!

aetomenios
23/05/2022, 10:27
Ελπίζω νασαι τυχερός και να σου βγει σε καλό...!!!

yannis24
23/05/2022, 11:14
Ελπίζω νασαι τυχερός και να σου βγει σε καλό...!!!

Δεν ξερω τελικα αν θα το παρω .... εστειλα και στον μηχανικο μου τις φωτο, απλα ειναι πολυ διστακτικός στο οτι ειναι απο νησι, και με εχει βαλει σε προβληματισμο.
Μου λεει οτι του εστειλαν απο νησι ΧΜΑΧ 5 ετιας, με 12.000κμ και ηταν σαπιο γενικα.....

Δεν ξερω ακομα....

ΓιώργοςΤΤ
23/05/2022, 14:04
Παρακαλώ, χαίρομαι που βοήθησα!

Για δεδομένα νησιού είναι άριστο, πραγματικά αν δείτε τί κυκλοφορεί εδώ από σάπια δίτροχα θα χάσετε πάσα ιδέα.