PDA

View Full Version : Αντιπρόσωποι Volkswagen bank για σκούτερ



triantyllos
16/06/2022, 13:13
Καλησπερα στο φόρουμ.
Χρειάζομαι να βρω αντιπροσώπους μηχανών για αγορά κυμκο ή piaggio scooter, που συνεργάζονται με τη Volkswagen bank.
Κάλεσα στην τράπεζα αλλά δεν είχαν απάντηση στο ερώτημα μου, μου ανέφεραν ότι συνεργάζονται με αντιπροσωπείες αυτοκινήτων γενικά και αόριστα και ότι υπάρχει το ενδεχόμενο αυτοί να πωλούν και μηχανές, αλλά δεν μπορούσαν να ξέρουν ποιοι πουλάνε μηχανές και τι μάρκας.
Επομένως θέλω τη βοήθεια σας αν γνωρίζετε κάτι σχετικά με κάποιον αντιπρόσωπο της τράπεζας που πωλεί scooter Kymco ή piaggio.
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

doctoras
18/06/2022, 13:48
Ειπα να μη πω τιποτα, αλλα δε άντεξα..

Φιλε που άνοιξες το θεμα, ερώτηση και συμπαθαμε, ποσο δυσκολο θα ηταν να μπεις στα site των κυμκο πιατζιο και να ψαξεις στο δίκτυο τους αντιπροσώπους για την περιοχη της χωρας που σε ενδιαφερει? Να ριξεις τα τηλεφωνα σου/εμαιλ για να μαθεις αν συνεργάζονται με το loan της vag bank??
Και να φτιαξεις το θεμα του στυλ: αν καποιος ψαξει το ταδε πρεπει να κανει το κιθε...

Ειναι απορίας αξιο αν εισαι νεα γενιά που χειρίζετε τις εφαρμογές κινητού με περίσσια ευκολία να κολλανε σε τετοια απλα θεματα διείσδυσης για την πληροφορία που αναζητάνε...
Και το λεω αυτο γιατι τετοια θεματα εχουν ανοίξει πολλάκις...και το ερωτημα που γεννάται ειναι: ωρε που παμε.....