PDA

View Full Version : ΜΠΟΥΚΩΣΕ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΜΟΥ



aaa```
16/12/2005, 09:31
ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΛΟΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΖΕΣΤΑΘΕΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ, ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΦΕΒΓΟΥΜΕ ΜΕ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΝΑ ΨΙΛΟΜΠΟΥΚΩΣΕΙ ΛΙΓΟ. ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΛΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΕΧΕΙ ΜΠΟΥΚΩΣΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΑΝΕΒΑΖΕΙ Ο ΚΗΝΗΤΗΡΑΣ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΣΤΡΟΦΕΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΣ ΖΕΣΤΑΘΕΙ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΡΟΠΙΑΣΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΣΑΝ ΚΑΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΝΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 15 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΜΠΟΥΚΩΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΔΙΝΕΙ ΟΛΑ. ΠΕΡΣΥ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΛΛΑ ΣΕ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ ΒΑΘΜΟ. ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΑ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΤΟ ΛΑΔΙ. ΠΕΡΣΥ ΕΒΑΖΑ ΑΛΛΟ ΛΑΔΙ ΚΑΙ ΜΠΟΥΚΩΝΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟ. ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΦΤΑΙΕΙ ΤΟ ΛΑΔΙ Η ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΖΕΤΕ?

Cpt. Haddock
16/12/2005, 09:32
Κοίταξες το καρμπυρατέρ; Μήπως έχει σκουπιδάκι

:wave2:

aaa```
16/12/2005, 09:36
ΔΕΝ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 15 ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΡΟΠΕΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΕΣΠΑΣΜΑ Ο ΚΗΝΗΤΗΡΑΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙ. ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΡΥΟ.

aaa```
16/12/2005, 09:49
Α ΚΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟ. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΣΟΚ ΕΧΕΙ ΣΚΟΥΡΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΟΠΕΙ Η ΝΤΙΖΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ. ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΑΝΕΒΑΖΩ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΟ ΡΕΛΑΝΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΒΗΝΕΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ.

Nik0s
16/12/2005, 09:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από aaa```
Α ΚΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟ. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΣΟΚ ΕΧΕΙ ΣΚΟΥΡΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΟΠΕΙ Η ΝΤΙΖΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ. ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΑΝΕΒΑΖΩ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΟ ΡΕΛΑΝΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΒΗΝΕΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ.


:confused: :cry: :bawl: :hypnotize

Και το γεγονός ότι είσαι με κομμένη ντίζα στο τσοκ λες να μην έχει τίποτα να κάνει με το ΜΠΟΥΚΩΜΕΝΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ????


:alien:

Cpt. Haddock
16/12/2005, 09:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από aaa```
Α ΚΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟ. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΣΟΚ ΕΧΕΙ ΣΚΟΥΡΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΟΠΕΙ Η ΝΤΙΖΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ. ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΑΝΕΒΑΖΩ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΟ ΡΕΛΑΝΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΒΗΝΕΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ.


Πες μας έτσι ντε !!!

:smokin:

aaa```
16/12/2005, 10:01
ΑΠΛΑ ΛΕΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΣΟΚ. ΜΗΠΩΣ ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΠΟΥΚΩΝΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΣΟΚ ΑΝΟΙΚΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΛΙΓΟ ΓΚΑΖΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΡΥΟ. ΚΑΙ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ

Cpt. Haddock
16/12/2005, 10:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από aaa```
ΑΠΛΑ ΛΕΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΣΟΚ. ΜΗΠΩΣ ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΠΟΥΚΩΝΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΣΟΚ ΑΝΟΙΚΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΛΙΓΟ ΓΚΑΖΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΡΥΟ. ΚΑΙ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ

Νομίζω σου απαντήσαμε ήδη αλλά ας πει και ο πλέον αρμόδιος τη γνώμη του

Oldman εσένα λέω



:wave2:

aaa```
16/12/2005, 10:22
Η ΜΑΛΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΗΣ ΝΤΙΖΑΣ ΜΠΑΙΝΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΡΜΠΥΡΑΤΕΡ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΛΑΧΤΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΥΣΕΙΣ ΟΛΟ ΤΟ ΚΑΡΜΠΥΡΑΤΕΡ. ΓΙΑΦΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ. ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΕΤΣΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΩ ΤΟ ΚΑΡΜΠΥΡΑΤΕΡ.65000 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ. ΕΩΣ ΤΟΤΕ ΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΦΟΡΑ ΓΙΑ ΞΕΜΠΟΥΚΩΜΑ.

jtoros
16/12/2005, 10:34
Δεν ξέρω αν είναι σχετικό ή off-topic αυτό που θα πω. Ο Oldman θα ξέρει καλύτερα. Αλλά είχα διαβάσει κάπου ότι το τσοκ συνιστάται να το χρησιμοποιείς κατά το ζέσταμα τους κρύους μήνες. Κι αυτό γιατί, ειδικά το χειμώνα, ο αυλός εισαγωγής είναι τόσο κρύος, που δεν επιτυγχάνεται καλή εξαέρωση της βενζίνης, η οποία αν και αρχικά είναι το γνστό "νέφος" στη συνέχεια έρχεται σε επαφή με τον κρύο αυλό και υγροποιείται.
Προφανώς αυτό γίνεται μετά το καρμπυρατέρ αλλά ποτέ δεν ξέρεις...

Oldman τι λες;

Καλημέρες σε όλους! :wave2:

OldMan
16/12/2005, 10:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Oldman εσένα λέω

Ρε καπετάνιο, με την μαλακία που έβαλες για avatar (από ολομέλεια της Β! Πανελλαδικής την πήρες ??), περιμένεις να απαντήσω ??
:lol: :rotflmao: :lol:

Την διαφορά του τραβηγμένου τσόκ (πλούσιο μίγμα) και του ανοιχτού γκαζιού (περισσότερο κανονικό μίγμα) δεν την ξέρετε ??
.
.
.
.
.
Άιντε Παρασκευιάτικα (και δεν δουλεύει το scanner να βάλω παλαιολιθική φωτό...)
:D :mad: :D

Cpt. Haddock
16/12/2005, 10:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Ρε καπετάνιο, με την μαλακία που έβαλες για avatar (από ολομέλεια της Β! Πανελλαδικής την πήρες ??), περιμένεις να απαντήσω ??
:lol: :rotflmao: :lol:

Την διαφορά του τραβηγμένου τσόκ (πλούσιο μίγμα) και του ανοιχτού γκαζιού (περισσότερο κανονικό μίγμα) δεν την ξέρετε ??
.
.
.
.
.
Άιντε Παρασκευιάτικα (και δεν δουλεύει το scanner να βάλω παλαιολιθική φωτό...)
:D :mad: :D

κάτσε, θα φέρω και παλιότερες φωτό, αυτή είναι "πρόσφατη" (του '94...)
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
άκου β' πανελλαδική ... τι είναι αυτό;

Ξέρουμε για μείγματα αρχηγέ, επιβεβαίωση ζητήσαμε από τον επι των τεχνικών ζητημάτων!!!

:beer: :wave2:

OldMan
16/12/2005, 10:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από jtoros
...το τσοκ συνιστάται να το χρησιμοποιείς κατά το ζέσταμα τους κρύους μήνες. Κι αυτό γιατί, ειδικά το χειμώνα, ο αυλός εισαγωγής είναι τόσο κρύος, που δεν επιτυγχάνεται καλή εξαέρωση της βενζίνης, η οποία αν και αρχικά είναι το γνστό "νέφος" στη συνέχεια έρχεται σε επαφή με τον κρύο αυλό και υγροποιείται.
Προφανώς αυτό γίνεται μετά το καρμπυρατέρ αλλά ποτέ δεν ξέρεις...

Ψιλοσωστό (και ψιλολάθος...).

Όντως ο αυλός εισαγωγής ΠΡΕΠΕΙ να μην είναι κρύος, αλλά είτε έχεις τσοκ ανοιχτό είτε όχι, η θερμοκρασία του θα παραμείνει η ίδια.
(οπότε και δεν έχει λογική το να κλείνεις μετά από λίγο το τσοκ και να δουλεύει εντάξει το μοτέρ...).

Στην "κρύα" λειτουργία του μοτέρ, χρειαζόμαστε πλούσιο μίγμα γιατί, λόγω θερμοκρασίας του θαλάμου καύσης, το μίγμα παρουσιάζει "πυκνώματα" και "αραιώματα", οπότε και δεν είναι ομαλή η μετάδοση του μετώπου της φλόγας σε όλο τον όγκο του μίγματος.
Με το πλούσιο μίγμα, μεγαλώνουμε την αναλογία βενζίνης / αέρα, οποτε έχουμε περισσότερα "σταγονίδια" βενζίνης ανά μονάδα όγκου, επιτυγχάνοντας πιο εύκολη (ομαλή από άποψη συνέχειας..)καύση (ΟΧΙ σωστότερη !!!).

:wave2: :beer: :wave2:

kaps
16/12/2005, 11:10
Τόσος ντόρος για να ταλαιπωρούμαστε . ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΛΥΣΗ .Το μηχανάκι γυρεύει το Γερμανό του . Αντε να βάλεις τη ντίζα του τσοκ κάνε και ένα καλό καθάρισμα του καρμπ. και μετά θα βάζεις φωτιές στην άσφαλτο . Ολα τα άλλα είναι ημίμετρα και κουράζεις το μυαλό σου και τά πόδια σου από το σπρώξιμο.:beer: :smokin: :alien:

aaa```
16/12/2005, 11:32
ΣΚΕΦΤΙΚΑ ΠΑΤΕΝΤΑ. ΘΑ ΚΟΨΩ ΤΗΝ ΝΤΙΖΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΚΑΛΩΔΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΚΑΡΠΥΡΑΤΕΡ ΜΕΤΑ ΘΑ ΚΟΨΩ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΙΑΣΩ ΤΗΝ ΝΤΙΖΑ ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΚΑΡΜΠΥΡΑΤΕΡ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΞΥΛΟ (ΟΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΑΝ ΚΟΒΕΤΕ Η ΝΤΙΖΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΚΑΖΙ) ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ. Η ΣΚΟΥΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΠΑΝΩ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΙΣΤΕΥΩ. ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ?

Cpt. Haddock
16/12/2005, 11:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από aaa```
ΣΚΕΦΤΙΚΑ ΠΑΤΕΝΤΑ. ΘΑ ΚΟΨΩ ΤΗΝ ΝΤΙΖΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΚΑΛΩΔΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΚΑΡΠΥΡΑΤΕΡ ΜΕΤΑ ΘΑ ΚΟΨΩ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΙΑΣΩ ΤΗΝ ΝΤΙΖΑ ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΚΑΡΜΠΥΡΑΤΕΡ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΞΥΛΟ (ΟΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΑΝ ΚΟΒΕΤΕ Η ΝΤΙΖΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΚΑΖΙ) ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ. Η ΣΚΟΥΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΠΑΝΩ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΙΣΤΕΥΩ. ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ?

:confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

:sick: :look: :uplate: :hypnotize

OldMan
16/12/2005, 11:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από aaa```
ΣΚΕΦΤΙΚΑ ΠΑΤΕΝΤΑ. ΘΑ ΚΟΨΩ ΤΗΝ ΝΤΙΖΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΚΑΛΩΔΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΚΑΡΠΥΡΑΤΕΡ ΜΕΤΑ ΘΑ ΚΟΨΩ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΙΑΣΩ ΤΗΝ ΝΤΙΖΑ ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΚΑΡΜΠΥΡΑΤΕΡ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΞΥΛΟ (ΟΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΑΝ ΚΟΒΕΤΕ Η ΝΤΙΖΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΚΑΖΙ) ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ. Η ΣΚΟΥΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΠΑΝΩ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΙΣΤΕΥΩ. ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ?

Θέλεις να σου απαντήσουμε ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ???

(Δεν θέλεις... πίστεψέ με !!!)
:wave2: :wave2: :wave2:

sapila racing
16/12/2005, 15:28
Τρομερό!!!!

Εγώ λέω να βάλεις και ένα χερούλι για να μην σε δυσκολεύει στην χρήση και κόψεις κανα χέρι :eek: :eek:

jtoros
17/12/2005, 10:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από aaa```
ΣΚΕΦΤΙΚΑ ΠΑΤΕΝΤΑ. ΘΑ ΚΟΨΩ ΤΗΝ ΝΤΙΖΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΚΑΛΩΔΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΚΑΡΠΥΡΑΤΕΡ ΜΕΤΑ ΘΑ ΚΟΨΩ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΙΑΣΩ ΤΗΝ ΝΤΙΖΑ ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΚΑΡΜΠΥΡΑΤΕΡ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΞΥΛΟ (ΟΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΑΝ ΚΟΒΕΤΕ Η ΝΤΙΖΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΚΑΖΙ) ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ. Η ΣΚΟΥΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΠΑΝΩ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΙΣΤΕΥΩ. ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ?

Με όλο το σεβασμό 3a, αυτό δεν είναι πατέντα. Είναι η έσχατη και ομολογουμένως (άκομψη) λύση, όταν μείνεις με κομμένη ντίζα και χωρίς ανταλλακτικό στο βουνό. Σκέψου κάτι πιο πρακτικό και εμφανίσημο... Έχεις ιδέες, τελειοποίησέ τις! :wave2:

aaa```
17/12/2005, 10:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από jtoros
Με όλο το σεβασμό 3a, αυτό δεν είναι πατέντα. Είναι η έσχατη και ομολογουμένως (άκομψη) λύση, όταν μείνεις με κομμένη ντίζα και χωρίς ανταλλακτικό στο βουνό. Σκέψου κάτι πιο πρακτικό και εμφανίσημο... Έχεις ιδέες, τελειοποίησέ τις! :wave2:

ΤΟ ΕΦΤΙΑΞΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ. ΒΡΗΚΑ ΚΟΛΠΟ ΚΑΛΟ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΕΛΕΙΑ, ΑΠΛΑ ΕΒΑΛΑ ΕΝΑ ΛΑΜΑΚΙ ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΤΟ ΣΤΗΡΙΞΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΖΑΜΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΑΠΛΑ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΑΣΚΟΠΑ ΤΟ ΚΑΡΜΠΥΡΑΤΕΡ ΓΙΑ ΜΙΑ ΝΤΙΖΑ. ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΟΙΧΤΕΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΩ. ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΘΑ ΒΟΛΕΥΤΩ ΕΤΣΙ.

tifoefs
17/12/2005, 12:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από aaa```
ΤΟ ΕΦΤΙΑΞΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ. ΒΡΗΚΑ ΚΟΛΠΟ ΚΑΛΟ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΕΛΕΙΑ, ΑΠΛΑ ΕΒΑΛΑ ΕΝΑ ΛΑΜΑΚΙ ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΤΟ ΣΤΗΡΙΞΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΖΑΜΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΑΠΛΑ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΑΣΚΟΠΑ ΤΟ ΚΑΡΜΠΥΡΑΤΕΡ ΓΙΑ ΜΙΑ ΝΤΙΖΑ. ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΟΙΧΤΕΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΩ. ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΘΑ ΒΟΛΕΥΤΩ ΕΤΣΙ.

Ευτυχως που βολευτηκες και δε θα χασουμε τον υπνο μας....

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: