PDA

View Full Version : Tank pad για mt 03



Aps07
24/08/2022, 15:41
Θέλω να βάλω tank pad στο ντεπόζιτο για να μην χαλάσω το χρώμα και μετά στο πλάι για τα πόδια πάλι για τα χρώματα και να μην γλιστράω τόσο.Τι έχετε να μου προτείνετε για το mt 03 2019 και να ταιριάζει με τον χρωματισμό γκρι και πορτοκαλι ζάντες;Καποια καλή μάρκα-σαιτ;

sanctusan
24/08/2022, 15:59
Διαφανές σιλικόνης. Και μένεις στα χρώματα που έχει το τεπόζιτο
Θα βρεις σχεδόν σε όλα τα καταστήματα

Aps07
24/08/2022, 16:20
Διαφανές σιλικόνης. Και μένεις στα χρώματα που έχει το τεπόζιτο
Θα βρεις σχεδόν σε όλα τα καταστήματα

Θα βάλω στο ντεπόζιτο αλλά θέλω και εκεί που ακουμπάει μπροστά το μπουφάν για να μην το χαλαει.Θα το τσεκαρω ευχαριστώ

billyka
24/08/2022, 17:13
Το χρώμα δεν θα χαλάσει κατω απο τα καλύμματα αλλα θα χαλασει στο υπόλοιπο,οποτε οταν και αν τα βγαλεις θα φαίνεται διαφορά.Αυτό σε περίπτωση που τα θες για αυτόν τον λόγο.Τα διάφανα μετα απο λίγο καιρό θα γίνουν κίτρινα.Εγω έβαλα μαύρα.Η βλακεία ειναι οτι δεν πηρα και το μεσαίο τους και τωρα το κινέζικο τζελ που εχει στην μέση φαίνεται πολυ υποδεέστερο...

sanctusan
24/08/2022, 20:21
Υπάρχουν διαφανή και για το πλάι. Επίσης μπορείς να βρεις στο εμπόριο αξεσουάρ, κομμάτια που τα κόβεις εσύ σε ότι σχήμα θες

Aps07
25/08/2022, 13:35
Το χρώμα δεν θα χαλάσει κατω απο τα καλύμματα αλλα θα χαλασει στο υπόλοιπο,οποτε οταν και αν τα βγαλεις θα φαίνεται διαφορά.Αυτό σε περίπτωση που τα θες για αυτόν τον λόγο.Τα διάφανα μετα απο λίγο καιρό θα γίνουν κίτρινα.Εγω έβαλα μαύρα.Η βλακεία ειναι οτι δεν πηρα και το μεσαίο τους και τωρα το κινέζικο τζελ που εχει στην μέση φαίνεται πολυ υποδεέστερο...

Αρα τι μπορώ να κάνω;Εννοω αξίζει να βάλω για να μην το χαλαω με το μπουφάν κλπ ή να το αφήσω έτσι;Με νοιάζει να διατηρηθεί το χρώμα όσο περισσότερο γίνεται γιατί θα το πουλήσω σε κάνα χρόνο και θέλω να είναι προσεγμένο.

billyka
25/08/2022, 19:11
Βαλε.Σε ενα χρόνο δεν θα φαίνεται καν η διαφορά.Αλλα ετσι κι αλλιως η διαφορά θα φαίνεται εαν βγαλεις μετα το αυτοκόλλητο.Βάλε και μεσαίο και πλαϊνά

motojojo
25/08/2022, 20:39
Το αυτοκόλητο πιθανόν να μη βγει ποτέ. Και αν δεν είναι τπτ κιτς ουτε ο αγοραστής θα ασχοληθεί.