PDA

View Full Version : Μπότες bogotto



geioann
30/09/2022, 12:44
Χαιρετώ σας σας!!

Έχει κανείς υπόψιν του τις μπότες bogotto του FC moto?

Για τις αγωνιστικές ενδιαφέρομαι αλλά δεν μπορώ να δώσω 200+ ευρώ. Αν απ' την άλλη βέβαια οι bogotto δεν προστατεύουν σωστά λόγω ποιότητας να το ξανασκεφτώ. Ευχαριστώ!

borgiriadis1
30/09/2022, 14:40
Έχω πάρει εγώ bogotto. Σε χρήση σε συνθήκες πίστας περίπου ένα χρόνο (2-3 προπονήσεις το μήνα) δεν μου έβγαλαν κάποιο πρόβλημα. Μόνο φυσιολογικές φθορές του τύπου στην εξωτερική πλευρά του ποδιού που βρίσκει στην άσφαλτο. Από τούμπες δεν είναι βέβαια αντιπροσωπευτικές γτ έχω πέσει με το minimoto αλλά δεν τραυματίστηκα ακόμα κ όταν έπεφτε στο πόδι μου η μηχανή (είναι μόνο 80 κιλά).
Δεν έχω εμπειρία πτώσεις με τη μεγάλη μοτο.Από άποψη ποιότητας εμένα με κάλυψαν γι αυτό που κάνω πάντως.

geioann
30/09/2022, 15:36
Για 2-3 φορές το χρόνο πίστα τις θέλω και εγώ και άλλες 2-3 βόλτες γρήγορες. Οπότε δεν θα ήθελα να καταξοδευτω αγοράζοντας κάτι επώνυμο αρκεί να μην υπάρχει τεράστια διαφορά όσον αφορά την προστασία που παρέχουν. Όσον αφορά τα νούμερα τους πως είναι? Αντιστοιχούν με τα πολιτικά σου παπούτσια? Ή είναι πιο στενές/φαρδιές? Μιας και θα τα παραγγείλω online και δεν μπορώ να τα δοκιμάσω.

Έχεις μήπως και άλλα προϊόντα της bogotto? Σε ευχαριστώ

RaGe_Raptor
30/09/2022, 19:54
Τις είχα υπόψιν.
Όμως τελικά με κέρδισαν οι made in Italy gaerne.

geioann
03/10/2022, 11:49
Τις είχα υπόψιν.
Όμως τελικά με κέρδισαν οι made in Italy gaerne.

Καλή περίπτωση φαίνονται. Δεν τις γνώριζα! Θα τις κοιτάξω. Ευχαριστώ