PDA

View Full Version : Λασπη - ΚΤΜακι σημειωσατε 1



rsp
17/12/2005, 18:06
Μια πολυ ωραια βολτουλα με το ΚΤΜακι τελικα κατεληξε σε ενα καλο μπλουμ μεσα σε ενα λακο με λασπη....Ειπα να παιξω σημερα που ειχε ηλιο...Ολα καλα μεχρι που φτανω σε ενα κομματι που το μηχανακι βουλαζε μεχρι τα αυτια μεσα....δωσε απο εδω κρατα απο εκει..τελικα παρτο κατω...Το μηχανακι δεν επαθε τιποτα γιατι βουλιαξε στη λασπη πεφτοντας αλλα ο λακαμας εγω, ψιλο τελειωσα τη μεση μου τραβωντας το μηχανακι για να μην πεση δυνατα και μετα για να το ξεκολλησω...

Αυτα ..!!!

Το μηχανακι ειναι τελειο!!! πεταει και κατα καιρους κολυμπαει...!!


31285

rsp
17/12/2005, 18:07
........


31286

OldMan
17/12/2005, 18:09
:look: :eek: :look:

Δεν μΕ λες καλό μου ....

Με τους καθρέφτες και τα φλας πηγαίνεις στα χώματα ???

rsp
17/12/2005, 18:10
.....


31287

rsp
17/12/2005, 18:14
δεν περιμενα να εχει τοση λασπη και τους καθρεφτες τους εχω χαλαρωσει, τα φλας δεν τα βγαζω αλλα δεν σπανε και πολυ ευκολα...:eyepop: .....ΠΟΝΑΩ.!!!:bawl:

OldMan
17/12/2005, 18:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
...:eyepop: .....ΠΟΝΑΩ.!!!:bawl:

Αν το μηχανάκι ζύγιζε τα μισά κιλά ΔΕΝ θα πονούσες !!!
:lol: :rotflmao: :lol:

Υ.Γ.
Τα μαστόδοντα έχουν ειδικό τρόπο που σηκώνονται (κάνεις ένα "περίεργο" μοχλό με το τιμόνι και την κόντρα του λαιμού...)
Τώρα... άμα γλυστράει και στην λάσπη..:eyepop: :sad: :bigcry:

rsp
17/12/2005, 18:26
ρε μπαρμπα σου θυμιζω οτι δεν ειναι το πρωτο μαστοδοντο αλλα μεσα στη λασπη με το που δοκιμαζα κοντεβα 15 ποντους...:lol: :lol: :bawl: :bawl: .....Ας ειναι βεβαια παντα τετοιες οι τουμπες....!!! Αλλα ΠΟΝΑΩ...Να ειναι καλα κατι ενεσουλες που εχω προχειρες απο παλια τραυματα...Μηπως και περπατησω σε κανα δυο μερες...

crs-k
17/12/2005, 21:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
.....................
Μηπως και περπατησω σε κανα δυο μερες...



Που πας μοναχος ρε Καραμητροοοοοοο ... :wacko:

Κοιτα ποιος μιλαει ...


:lol: :rotflmao: :lol:



Εντριβες, αλοιφες, καφες ... :dizzy:

Μπας και περασει τωρα ... :hypnotize

:lol: :rotflmao: :lol:



Περαστικα ρε Παν!


:smokin: :beer: :wave2:

rsp
17/12/2005, 21:06
Mολις γυρισα απο τα λουτρα Θερμοπυλων...:hypnotize ..Και ειμαι καπως καλυτερα!! μεγαλο πραγμα ο συνδιασμος ενεσεις Βολταρεν και λουτρα ειναι τελειος για να περασει!! Και δεν θελω σχολια για τα λουτρα γιατι μαλλον δεν εχετε δει τα πιπινια που ερχοντε κατα καιρους...

makis206
17/12/2005, 21:20
Γρήγορα περαστικά εύχομαι και σιδερένιος !

:beer: :beer:

latris mixanis
18/12/2005, 00:25
Πουλάκι μου αν σε ΟΔΗΓΕΙ αντί να το ΟΔΗΓΕΙΣ τι το παίρνεις ??Άστο το ρημάδι και ασχολήσου με τους κήπους σου!!








:lol: :lol: :lol:



Περαστικά :wave2:

tifoefs
18/12/2005, 00:28
Περαστικα ρε ΚΤΜακια !!

Ελα εδω να σε μαθει ο κροκοδιλας πως κρατας μηχανες !!

Οσο για τη μεση ..... να σε δωσω διευθυνση να πας για εντριβες ;;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

crs-k
18/12/2005, 06:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
.......................
Οσο για τη μεση ..... να σε δωσω διευθυνση να πας για εντριβες ;;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Δεν πιστευω να ειναι η διευθυνση του Αμπντουλ ... :mad:

Γιατι πολυ παρεα εκανες με τον κ.Αφρο και μπορει να στην μαρτυρησε ... :sick:

:lol: :rotflmao: :lol:



Πανουργια ...

Στειλε ΠΜ ρε στον κ.Αφρο να σου στειλει τον Αμπντουλ για κανα δυο μερες, να γινεις περδικι ... :wacko:

Γιατι τον να σου δωσει το τηλεφωνο του, χλωμο το κοβω ... :D

:lol: :rotflmao: :lol:

STOYBI
18/12/2005, 08:46
OldMan
Υ.Γ.Τα μαστόδοντα έχουν ειδικό τρόπο που σηκώνονται (κάνεις ένα "περίεργο" μοχλό με το τιμόνι και την κόντρα του λαιμού...)


Ο πιο αποτελεσματικος τροπος ... :D


Π.Χ. Αν το μηχανακι εχει πεσει απο την αριστερη πλευρα του, οπως ειναι πεσμενο γυρναμε το τιμονι τερμα δεξια και με τα δυο χερια πιανουμε το αριστερο γκριπ. Βαζοντας δυναμη μονο στα ποδια και χωρις να ζοριζουμε την μεση ξεκολαμε μονο το μηχανακι απο κατω. Και μετα με δυναμη χτυπαμε με την δεξια πλευρα του σωματος στο ντεποζιτο στηριζομαστε για λιγο, ανασα και το φερνουμε πανω..:smilea:





Μετα απο 10αδες φορες σηκωματος DR 800 το εχω μαθει καλα το μαθημα μου...

:wave2:

rsp
18/12/2005, 11:04
Για αρχη ευχαριστω για τα περαστικα αλλα δεν ειναι κατι σοβαρο απλα ποναει πολυ η μεση...
Τον Αμπντουλ να τον παρω μεταχειρισμενο απο τον Αφρο....:confused: :alien: :confused: τρελαθηκατε?????


Και οσο αφορα τους μοχλους, παιδια το ΚΤΜακι σηκωνετε σα ποδηλατο αλλο αν μεσα στα νευρα και τη λασπη εκανα αγαρμποσυνες...Παντως το τραβηγμα εγινε οταν ο ηλιθιος το κρατησα την ωρα που μου επεφτε λογο ελλειψης καγκελων...:wacko:


Λατρης.........:yuck: :yuck:

latris mixanis
18/12/2005, 11:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Παντως το τραβηγμα εγινε οταν ο ηλιθιος το κρατησα την ωρα που μου επεφτε λογο ελλειψης καγκελων...:wacko:


Λατρης.........:yuck: :yuck:



:nono: :nono: :nono: ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ! ! !