PDA

View Full Version : Flip up κράνος με Bluetooth



apitanos
26/12/2022, 13:55
Καλησπέρα ψάχνω κράνος σπαστό με Bluetooth για να συνδέω το κινητό και να μιλάω η να ακούω μουσική τι έχετε να μου προτείνετε ευχαριστώ για την οποία πρόταση

lospsi
26/12/2022, 15:18
Καλησπέρα!

Αν έχεις ήδη κράνος, μπορείς να κοιτάξεις σε κάποια ενδοεπικοινωνία που κάνει ότι ζητάς. Πιο γνωστές είναι οι Cardo, Sena, Interphone.
Αν θα αγοράσεις και κράνος, υπάρχουν και κάποια μοντέλα που έχουν ενσωματωμένη ενδοεπικοινωνία (πχ βγάζει η sena jet κράνος, δεν ξέρω αν βγάζει και flip up) ενώ υπάρχουν και εταιρείες όπως η Nolan με τα n-com, η shoei με τις SRL, η Schubert, η HJC με τις smart που έχουν έτοιμη προεγκατασταση για συστήματα ενδοεπικοινωνίας ή ήδη προκαθορισμένες θήκες για αυτές.
Καλές αγορές!

apitanos
26/12/2022, 15:58
Ευχαριστώ πολύ έχω κράνος αλλά θέλω να το αντικαταστήσω το Schubert με ενδιαφέρει δεν έχει κάποιο μοντέλο έτοιμο πρέπει να βάλω κάτι επάνω με έξτρα χρήματα εάν ναι πόσο περίπου ευχαριστώ πολύ

lospsi
26/12/2022, 17:02
Ευχαριστώ πολύ έχω κράνος αλλά θέλω να το αντικαταστήσω το Schubert με ενδιαφέρει δεν έχει κάποιο μοντέλο έτοιμο πρέπει να βάλω κάτι επάνω με έξτρα χρήματα εάν ναι πόσο περίπου ευχαριστώ πολύ

https://www.youtube.com/watch?v=ehbmXtQ-8hg

o_gavros
26/12/2022, 17:44
Όσο είσαι στην αναζήτηση για μπλουτουθ, κάνε ένα κόπο και ξαναβρειτε τα με τα σημεία στίξης. Δεν ξέρω πως ή γιατί προέκυψε τσακωμός αλλά τα μηνυματα σου διαβάζονται πολυ δυσκολα όσο παραμενετε έτσι. :D