PDA

View Full Version : απουσια



νυχτερινος
18/12/2005, 02:00
Αν 'φυγει' καποιο αγαπημενο προσωπο με μηχανη και εισαι ο ιδιος/ιδια μοτοσυκλετιστης ανεβαινεις ξανα?Τι κανεις με τις πιεσεις μπαμπα μαμας?

GeorgeFZR
18/12/2005, 02:04
Ola einai gramena...exeis mia imerominia geniseos kai mia imerominia liksews..
Eite me mixani,eite me amaksi,eite me aeroplano i ousia einai mia..peprwmeno kai kaneis den mporei na to apofygeiiiiii!!!

Tropeas
18/12/2005, 03:08
Ζωή είναι η καθημερινότητα , αυτό που ζεις ΤΩΡΑ!
και όχι το αύριο και το μεθαύριο , γιατί δεν ξέρεις αν θα υπάρξει ... είτε αυτό είναι πεπρωμένο είτε όχι δεν πρέπει να το πέρνουμε σαν δεδομένο και κάθε στιγμή να κάνουμε τα πάντα να προφυλάξουμε εαυτο και άλλους όσο το ανθρωπίνως δυνατόν...

Απο την άλλη την ζωή την καθορίζουν οι εμπειρίες και οι εμπειρίες είναι όμορφες και άσχημες... όμως αυτές μας κάνουν να νοιώθουμε ζωντανοί και να χουμε αναμνήσεις...

Ζήσε το σήμερα , με ασφάλεια με υπευθυνότητα και με επιλογή, είτε είσαι πεζός είτε σε δίκυκλο είτε σε τετράτροχο είτε σε δεν ξέρω εγω τί....

afrolykos
18/12/2005, 07:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από νυχτερινος
Αν 'φυγει' καποιο αγαπημενο προσωπο με μηχανη και εισαι ο ιδιος/ιδια μοτοσυκλετιστης ανεβαινεις ξανα?Τι κανεις με τις πιεσεις μπαμπα μαμας?


οτι θα καναν και αυτοι

..................συνεχιζης να ζης εχοντας διδαχτη με σκληρο να προσεχης στη ζωη

ela ela
18/12/2005, 21:26
Ακου λοιπον φιλε μου και εσυ γονιος να γινεις και ολοι μας τα ιδια θα λεμε στα παιδια μας......οποτε δικαιολογημενα απολυτα σαν γονεις.....
Απο την αλλη ομως η μεγαλη υπερπροστασια βλαπτει...πιστευω!
Θα εχεις ακουσει πολλες φορες την φραση που λεει"για αλλο προσεχα και αλλου την επαθα"
Λοιπον αυτο τα λεει ολα δεν ξερουμε απο που θα μας ερθει σε αυτην την ζωη,γιαυτο πρεπει να ζουμε το τωρα και να το ευχαριστιομαστε οσο μπορουμε.....
Και στην ερμου ο υπλ/γος την επαθε απο κεραμιδα:confused: :confused: :confused:
Τι να πει κανεις ουτε στα μαγαζια δεν μπορει να παει..μπορει να παει??και βεβαια ολοι θα συνεχισουμε να κανουμε οτι κανουμε...
Απλα να ξερεις κατι,στη ζωη πρεπει να ειμαστε παιχτες και οχι θεατες,μπορουμε να κανουμε και να συμβαλλουμε στα παντα αρκει να θελουμε..:wave2: