PDA

View Full Version : Άντε να δικαιολογηθείς τώρα........



rc31
18/12/2005, 21:53
Δυο παντρεμένες γυναίκες βγήκαν για έξοδο ένα Σαββατόβραδο χωρίς τους συζύγους τους. Καθώς γύριζαν στο σπίτι με τα πόδια κατά τα ξημερώματα ήταν και οι δυο μεθυσμένες και αισθάνθηκαν έντονη την ανάγκη για κατούρημα. Το μόνο μέρος που θα μπορούσαν να κρυφτούν για να ξαλαφρώσουν ήταν ένα νεκροταφείο. Φοβισμένες αποφάσισαν να μπουν και να κατουρήσουν. Η πρώτη δεν είχε τίποτα για να καθαριστεί, έτσι έβγαλε το κιλοτάκι της, σκουπίστηκε και το πέταξε. Η δεύτερη επίσης δεν είχε τίποτα για να καθαριστεί, αλλά σκέφτηκε "Α, εγώ δεν πρόκειται να πετάξω την κιλότα μου" και χρησιμοποίησε την κορδέλα από ένα στεφάνι λουλουδιών για να καθαριστεί.
Το επόμενο πρωί οι γυναίκες ήταν ξερές στον ύπνο και οι δυο σύζυγοι ανήσυχοι μιλούσαν μεταξύ τους στο τηλέφωνο.
- "Φίλε, φοβάμαι ότι έχουμε μπλέξει και πρέπει να ψαχνόμαστε. Αυτές κάτι άσχημο έκαναν χτες βράδυ. Η δικιά μου γύρισε χωρίς κιλότα!"
- "Tυχερός είσαι. Η δικιά μου γύρισε και είχε μια κάρτα κολλημένη στον κ...ο της που έγραφε Δεν θα σε ξεχάσουμε ποτέ!".

bartlal
19/12/2005, 13:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από rc31
Δυο παντρεμένες γυναίκες βγήκαν για έξοδο ένα Σαββατόβραδο χωρίς τους συζύγους τους. Καθώς γύριζαν στο σπίτι με τα πόδια κατά τα ξημερώματα ήταν και οι δυο μεθυσμένες και αισθάνθηκαν έντονη την ανάγκη για κατούρημα. Το μόνο μέρος που θα μπορούσαν να κρυφτούν για να ξαλαφρώσουν ήταν ένα νεκροταφείο. Φοβισμένες αποφάσισαν να μπουν και να κατουρήσουν. Η πρώτη δεν είχε τίποτα για να καθαριστεί, έτσι έβγαλε το κιλοτάκι της, σκουπίστηκε και το πέταξε. Η δεύτερη επίσης δεν είχε τίποτα για να καθαριστεί, αλλά σκέφτηκε "Α, εγώ δεν πρόκειται να πετάξω την κιλότα μου" και χρησιμοποίησε την κορδέλα από ένα στεφάνι λουλουδιών για να καθαριστεί.
Το επόμενο πρωί οι γυναίκες ήταν ξερές στον ύπνο και οι δυο σύζυγοι ανήσυχοι μιλούσαν μεταξύ τους στο τηλέφωνο.
- "Φίλε, φοβάμαι ότι έχουμε μπλέξει και πρέπει να ψαχνόμαστε. Αυτές κάτι άσχημο έκαναν χτες βράδυ. Η δικιά μου γύρισε χωρίς κιλότα!"
- "Tυχερός είσαι. Η δικιά μου γύρισε και είχε μια κάρτα κολλημένη στον κ...ο της που έγραφε Δεν θα σε ξεχάσουμε ποτέ!".


τον τιτλο "Άντε να δικαιολογηθείς τώρα" να υποθεσω οτι τον εβαλες επειδη εχει ξαναπαιξει το ανεκδοτακι, ετσι? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=9465


31398

johnpagr
19/12/2005, 13:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
τον τιτλο "Άντε να δικαιολογηθείς τώρα" να υποθεσω οτι τον εβαλες επειδη εχει ξαναπαιξει το ανεκδοτακι, ετσι? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=9465


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

devil's animal
19/12/2005, 19:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
τον τιτλο "Άντε να δικαιολογηθείς τώρα" να υποθεσω οτι τον εβαλες επειδη εχει ξαναπαιξει το ανεκδοτακι, ετσι? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=9465

:lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :lol: :bigcry: :lol:

akaposto
19/12/2005, 19:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
τον τιτλο "Άντε να δικαιολογηθείς τώρα" να υποθεσω οτι τον εβαλες επειδη εχει ξαναπαιξει το ανεκδοτακι, ετσι? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ρε τι είναι τούτος,άσε να πέσει και
καμία καρφίτσα κάτω
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:lol: :D :lol: :D

bartlal
20/12/2005, 10:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από akaposto
ρε τι είναι τούτος,άσε να πέσει και
καμία καρφίτσα κάτω
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:lol: :D :lol: :D

ΤΙ?????????

ΚΑΡΦΙΤΣΑ να πεσει κατω?

καλα, ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣ ΚΑΛΑ? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:wave2:

NAKANO-1100
20/12/2005, 22:11
GAMOVA ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΒΑΛΕΙ ΕΔΩ!!!


31563

makis206
21/12/2005, 09:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από NAKANO-1100
GAMOVA ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΒΑΛΕΙ ΕΔΩ!!!

Όπου ανέκδοτο, κι η Γκάμοβα μέσα έ;

:lol: :lol: :lol:

:beer:

akaposto
21/12/2005, 09:34
ρε μπας και είναι ο Καλούσης και μας γράφει μέσα απο την φυλακή :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:wave2:
θα κάνατε καλή παρέα πάντως :D

devil's animal
21/12/2005, 13:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από NAKANO-1100
GAMOVA ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΒΑΛΕΙ ΕΔΩ!!!


ΕΛΕΟΣ...........

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:a4: :a4: :a3: :a02:

NAKANO-1100
21/12/2005, 14:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από akaposto
ρε μπας και είναι ο Καλούσης και μας γράφει μέσα απο την φυλακή :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:wave2:
θα κάνατε καλή παρέα πάντως :D
ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΑΡΩΧΗΜΕΝΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΜΕ ΠΑΙΔΙΚΑ (ΠΑΛΑΙΟΛΙΘΙΚΑ) ΟΡΙΑ ΤΙΠΠΟΥ 1,80ΜΙΝ ΕΝΩ ΗΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΤΟ 1,90 ΜΕ ΠΡΟΘΕΣΗ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΥΟ ΜΕΤΡΑ

ΚΙ ΕΚΠΛΗΞΗ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΜΗ GAMOVA ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΗ ΞΑΝΘΙΑ ΠΟΥ ΔΕΧΟΜΑΊ... ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ


31621