PDA

View Full Version : Recycle....ε και τι έγινε?



Akefalos
19/12/2005, 04:12
Οποιος μπορεί ας μου λύσει την απορία και ειδικά κάποιος moderator ή έστω κάποιος απο τους παλιούς.

Ποιό είναι ακριβώς το πρόβλημά σας με τα recycle?Δηλαδή είναι τόσο κακό να επαναληφθεί κάποιο ανέκδοτο ή να ξαναπούμε για κάποιο θέμα?

Πήρα αφορμή απο ένα πρόσφατο post σχετικά με την προέλευση των nicks που έχουμε.Κατευθείαν να σχολιάσετε οτι είναι recycle.Και ρωτάω εγώ.Ε και?Δηλαδή το είχαν διαβάσει όλα τα μέλη του φόρουμ αυτό το post?Η μήπως όσοι δεν είναι τόσο παλιοί δεν έχουν τα ίδια δικαιώματα με τους παλιότερους?

Τόσο κακό είναι να επαναλαμβάνεται κάτι?(Στην ουσία δεν επαναλαμβάνεται αφού υπάρχουν διαφορετικές απαντήσεις...).

Κάποιοι μπορεί να είναι στο forum 2-3 χρόνια και να έχουν διαβάσει όλα τα post.Εγώ είμαι τους τελευταίους 9 μήνες περίπου και δεν μπορώ να μπαίνω κάθε μέρα για να τα βλέπω όλα.

Τι πρέπει να κάνω?

Και στο κάτω κάτω αν κάτι επαναλαμβάνετα,ι οι παλιότεροι μην το διαβάζετε αν δε θέλετε και αφήστε να απαντήσουν κάποιοι πιο νέοι που το βλέπουν για πρώτη φορά....

Daemon
19/12/2005, 06:37
Μηπως ειναι για πλακα; Λεω εγω τωρα..

free rider
19/12/2005, 07:13
ποστ 5438...


για μενα πάντως...
ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙ ΚΑΣΤΑΝΟ

:wave2:

crs-k
19/12/2005, 07:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Daemon
Μηπως ειναι για πλακα; Λεω εγω τωρα..


:winka:



Μερικα πραγματα ειναι πιο απλα απ' οτι φαινονται ... :lol:

DoctorS
19/12/2005, 08:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Daemon
Μηπως ειναι για πλακα; Λεω εγω τωρα..


αν και νέος εδώ το έχεις πιάσει το υπονοούμενο........νομίζω.......σωτοοοοοοοοοοοοοστ λέμεεεεεεε............



:D :D :D :D :D :D :D

tifoefs
19/12/2005, 09:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akefalos
Οποιος μπορεί ας μου λύσει την απορία και ειδικά κάποιος moderator ή έστω κάποιος απο τους παλιούς.

Ποιό είναι ακριβώς το πρόβλημά σας με τα recycle?Δηλαδή είναι τόσο κακό να επαναληφθεί κάποιο ανέκδοτο ή να ξαναπούμε για κάποιο θέμα?

Πήρα αφορμή απο ένα πρόσφατο post σχετικά με την προέλευση των nicks που έχουμε.Κατευθείαν να σχολιάσετε οτι είναι recycle.Και ρωτάω εγώ.Ε και?Δηλαδή το είχαν διαβάσει όλα τα μέλη του φόρουμ αυτό το post?Η μήπως όσοι δεν είναι τόσο παλιοί δεν έχουν τα ίδια δικαιώματα με τους παλιότερους?

Τόσο κακό είναι να επαναλαμβάνεται κάτι?(Στην ουσία δεν επαναλαμβάνεται αφού υπάρχουν διαφορετικές απαντήσεις...).

Κάποιοι μπορεί να είναι στο forum 2-3 χρόνια και να έχουν διαβάσει όλα τα post.Εγώ είμαι τους τελευταίους 9 μήνες περίπου και δεν μπορώ να μπαίνω κάθε μέρα για να τα βλέπω όλα.

Τι πρέπει να κάνω?

Και στο κάτω κάτω αν κάτι επαναλαμβάνετα,ι οι παλιότεροι μην το διαβάζετε αν δε θέλετε και αφήστε να απαντήσουν κάποιοι πιο νέοι που το βλέπουν για πρώτη φορά....


ΟΙ ΝΕΟΙ ΥΠΟΧΡΕΩΝΟΝΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΥΠΕΡΩΡΙΕΣ ΣΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ..


ΟΡΙΣΤΕ ΜΑΣ ΠΟΥΡΝΟ ΠΟΥΡΝΟ !!

ΒΓΑΛΑΤΕ ΚΑΙ ΓΛΩΣΣΑ !!

Αλλα επειδη ειμαι καλος σας καλω στο ανταρτικο κατα του ρισαϊκλ χοντρολ !!

ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ !!

:a25: :a25: :a25:


31362

bartlal
19/12/2005, 14:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
:winka:



Μερικα πραγματα ειναι πιο απλα απ' οτι φαινονται ... :lol:

δηλαδη δεν ειναι για πλακα??? :eek: :eyepop: :look:


:alien:



:lol: :rotflmao:

Alx 84
19/12/2005, 16:33
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Akefalos
20/12/2005, 00:34
E kala to ksero oti einai stin psiloplaka kai oute kai me peirazei toso poly alla apla to paratirisa polles fores kai mou dimiourgithike i aporia.:cool:

kalgeorge
20/12/2005, 08:57
re seis, xwris plaka...
den exete alli doulia na kanete apo to na vazete ta simatakia??????

nimbus
20/12/2005, 09:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akefalos
Οποιος μπορεί ας μου λύσει την απορία και ειδικά κάποιος moderator ή έστω κάποιος απο τους παλιούς.

Ποιό είναι ακριβώς το πρόβλημά σας με τα recycle?Δηλαδή είναι τόσο κακό να επαναληφθεί κάποιο ανέκδοτο ή να ξαναπούμε για κάποιο θέμα?

Πήρα αφορμή απο ένα πρόσφατο post σχετικά με την προέλευση των nicks που έχουμε.Κατευθείαν να σχολιάσετε οτι είναι recycle.Και ρωτάω εγώ.Ε και?Δηλαδή το είχαν διαβάσει όλα τα μέλη του φόρουμ αυτό το post?Η μήπως όσοι δεν είναι τόσο παλιοί δεν έχουν τα ίδια δικαιώματα με τους παλιότερους?

Τόσο κακό είναι να επαναλαμβάνεται κάτι?(Στην ουσία δεν επαναλαμβάνεται αφού υπάρχουν διαφορετικές απαντήσεις...).

Κάποιοι μπορεί να είναι στο forum 2-3 χρόνια και να έχουν διαβάσει όλα τα post.Εγώ είμαι τους τελευταίους 9 μήνες περίπου και δεν μπορώ να μπαίνω κάθε μέρα για να τα βλέπω όλα.

Τι πρέπει να κάνω?

Και στο κάτω κάτω αν κάτι επαναλαμβάνετα,ι οι παλιότεροι μην το διαβάζετε αν δε θέλετε και αφήστε να απαντήσουν κάποιοι πιο νέοι που το βλέπουν για πρώτη φορά....

:a18: :a20:

tifoefs
20/12/2005, 11:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
re seis, xwris plaka...
den exete alli doulia na kanete apo to na vazete ta simatakia??????

Ελα ντε ! Αυτο λεω και γω !

Θες να σε στρατολογησω στο κινημα κατα του ρισαϊκλ χοντρολ ;;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: