PDA

View Full Version : Γαμώτ..... τα δώρα Χριστουγέννων.....



adam_tsouk
19/12/2005, 22:19
Ρε πουστη μου..... μάλλον δεν βγαίνει πάλι το δώρο τους και βγήκαν παγανιά....

Μόλις τους κέρασα 33 ευρώπουλα για την πινακίδα...

Και να πεις ότι δεν την έχω... την έχω τη γ@μημένη..... (λίγο στραβη)....:rolleyes:


Σκατά, χαλάστηκα βραδιάτικα, τσάμπα το γέλιο που ρίξαμε στο Δέλεαρ....


Άκου 33 ευρώ.....:mad: :mad:


Ρε, δεν πληρώνω λέμε...... αφού την έχω! Ε? Πιάνει?:rolleyes:

NICK-Z-DAGREEK
19/12/2005, 22:30
παλι καλα το εχω συνεργειο.........:a21: :a21:

ειπαμε FUCK THE POLICE!!!!!

ΑΝ και υπαρχουν και νορμαλ ατομα αλλα κοντα στα ξερα καιγονται και τα χλωρα...

δες το απ'την καλη πλευρα ομως, φανταζεσαι να σε εχωναν μεσα για εξακριβωση στοιχειων ως υποπτο ληστειας;;;;;

την εχω πατησει ετσι με το ΚΤΜ.....5 μπιρακια ειναι χαλαρωσε και απολαυσε το..:D

GST
20/12/2005, 07:31
καλα ρε πατε καλα ...και ειστε παρανομοι και θελετε να βγειτε απο πανω; ενταξει το οτι στις γιορτες βγαινουν παγανια αυτο ειναι γνωστο ...αλλα οταν κανουμε καποια μετατροπη που ξερουμε οτι ειναι παρανομη ...πρεπει να ξερουμε οτι καποτε θα υποστουμε τις συνεπειες ..μικρες η μεγαλες

ruyjin
20/12/2005, 08:52
μποναμας Χριστογεννιατικος
:mad:

adam_tsouk
20/12/2005, 08:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
καλα ρε πατε καλα ...και ειστε παρανομοι και θελετε να βγειτε απο πανω; ενταξει το οτι στις γιορτες βγαινουν παγανια αυτο ειναι γνωστο ...αλλα οταν κανουμε καποια μετατροπη που ξερουμε οτι ειναι παρανομη ...πρεπει να ξερουμε οτι καποτε θα υποστουμε τις συνεπειες ..μικρες η μεγαλες


Η μόνη μου παρανομία είναι ότι έχω γυρίσει ΛΙΓΟ την πινακίδα!

Άσε που έχω ακόμα και το φως της πάνω!!!

Απλά ο τύπος ήθελε το "μερωκάματο"...

Ούτε μπλόκο ούτε τπτ... Ήρθε με σταμάτησε με έγραψε και έφυγε απο την άλλη μεριά (τι κόκκινα, τι διπλές διαχωριστικές δεν το συζητάμε) Άσε που προσπαθούσε να μαρσάρει το suTzuki να κάνει θόρυβο!:lol:

adam_tsouk
20/12/2005, 08:56
Κοίτα πως την έχω!


:mad:


31462

makis206
20/12/2005, 09:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
Κοίτα πως την έχω!
:mad:

Καλά, κι εσύ δεν μπορούσες να του πείς πως δεν άντεξε στην αντίσταση του αέρα και στράβωσε μοναχή της ;;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

makis206
20/12/2005, 09:01
Παρεπιπτόντως... η πορτοκαλί ταινία στις ζάντες είναι ΌΛΑ μα ΌΛΑ τα λεφτά !:winka:

Εύγε νέε μου !

:beer: :beer:

rsp
20/12/2005, 09:19
Ρε Αδαμαντιε σε νιωθω κι εγω δεν ειμαι καλυτερος., στο CBR θυμασε οτι η πινακιδα μου ηταν γυρισμενη σαντουιτς και τωρα στο ΚΤΜ ειναι απλα ανυπαρκτη αλλα ξερω οτι αν με σταματησουν θα την κοψουν τη κληση...Και ποιος ειπε οτι οι μπατσοι περνουν μεροκαματο απο τις κλησεις..:confused: :alien: Μην πιστευετε αμασητα τα παντα ρε...!!

GST
20/12/2005, 09:25
αδαμαντιε συγνωμη :blush: νομιζα οτι την ειχες απο κατω ρε:D ....ε τοτε οντως ο τυπος ηταν μεγαλος λακαμας ....γιατι δεν τον εστειλες στον ιντι; :lol: :lol:

μη στεναχωριεσε ρε ...δεν αξιζει το κοπο εσυ να εισαι καλα!:wave2:

gojakla
20/12/2005, 09:38
ADAM ο τυπος ηταν καραγκιοζακος!!!
Εμενα Σαββατο πρωι στην Ευελπιδων και Πατησιων μου κανουν νοημα να σταματησω 2 ζεταδες που με βλεπαν απο μπροστα και μολις πλησιασα και ειδαν την πινακιδα (ακριβως οπως η δικια σου!!!!) μου εκαναν νοημα να φυγω!!!!!!!!!

Ο καθενας με τα κεφια του μου φαινεται!!!!!!!!!
:wave2:

makis206
20/12/2005, 09:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από gojakla
Ο καθενας με τα κεφια του μου φαινεται!!!

Κι εγώ αυτό πιστεύω.

Ήταν αναμενόμενο οτι θα έδιναν περισσότερη σημασία στην κατάσταση που βρίσκονται οι νέες πινακίδες πάνω στα μηχανάκια, απλώς κάποιοι θα δώσουν περισσότερη σημασία ακόμα και στη μικρότερη μετατροπή της πινακίδας.

Είδες οτι η πινακίδα σου μετά το λύγισμα που της έκανες, παρέμεινε ευκρινέστατη. Όμως για τον τροχονόμο, δεν ήταν προβλεπόμενη !

Δεν νομίζω να ήταν το δώρο των γιορτών, όποτε και να σ'έβλεπε θα σ'έκανε να αποχαιρετήσεις τα ευρουλίνια σου.

:wave2:

Την ίσιωσες τώρα ;;;

:lol: :lol: :lol:

sapila racing
20/12/2005, 11:11
Άλλο και τούτο....
Αν έκοψαν κλήση για αυτήν την πινακίδα, φοβάμαι πως δεν θα μας λυπηθούν ούτε με διπλωμένες τις καινούριες:confused:

Alexander
20/12/2005, 11:23
Τι ακριβώς γράφει η κλήση;

Παραποίηση πινακίδας;

OldMan
20/12/2005, 11:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
Κοίτα πως την έχω!:mad:

Κοίτα ρε Adam, αν είναι να δείχνει ο καθένας μας πως την έχει....

(Θα μας την πέσει ο Στάθης - και θάχει και δίκιο):lol:


Μήπως διέρρευσε ότι σε κλειστούς κύκλους αποκαλείσαι "Τσούκη", οπότε σε σταματήσαν οι μπάτσοι με "άλλους" σκοπούς ??


:wave2: :beer: :wave2:

bartlal
20/12/2005, 12:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Κοίτα ρε Adam, αν είναι να δείχνει ο καθένας μας πως την έχει....

(Θα μας την πέσει ο Στάθης - και θάχει και δίκιο):lol:


Μήπως διέρρευσε ότι σε κλειστούς κύκλους αποκαλείσαι "Τσούκη", οπότε σε σταματήσαν οι μπάτσοι με "άλλους" σκοπούς ??


:wave2: :beer: :wave2:

ωχ! κατι μου λεει οτι ο OldMan εχει τρεεεεεελλα κεφια σημερα, και την καναμε ομαδικως... :lol: :lol: :lol: :wave2: :beer: :wave2:

gojakla
20/12/2005, 12:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Μήπως διέρρευσε ότι σε κλειστούς κύκλους αποκαλείσαι "Τσούκη", οπότε σε σταματήσαν οι μπάτσοι με "άλλους" σκοπούς ??


:wave2: :beer: :wave2:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:a9: :a5: :a9: :a5:

OldMan
20/12/2005, 12:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
ωχ! κατι μου λεει οτι ο OldMan εχει τρεεεεεελλα κεφια σημερα, και την καναμε ομαδικως... :lol: :lol: :lol: :wave2: :beer: :wave2:

Ναι ρε Μακρυμάλλη...

Είμαι "ταύλα" από την μέση και με αντιπυρετικά γιατί ξέθαβα το ΚΤΜ από τα χιόνια....

Πρέπει να πάω να πάρω (και να ΠΛΗΡΩΣΩ..) κάρτερ για Ducati...

Έκοψα το χέρι μου το πρωί προσπαθόντας να ισιώσω το φτερό από το Ceicento που κοπάνησε "μαλάκας τις" οδηγός σχολικού λεωφορείου...

Γιατί να μη έχω κέφια ??? (Για μένα είναι η ζωή !!!)
:wave2: :beer: :wave2:

bartlal
20/12/2005, 12:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Ναι ρε Μακρυμάλλη...

Είμαι "ταύλα" από την μέση και με αντιπυρετικά γιατί ξέθαβα το ΚΤΜ από τα χιόνια....

Πρέπει να πάω να πάρω (και να ΠΛΗΡΩΣΩ..) κάρτερ για Ducati...

Έκοψα το χέρι μου το πρωί προσπαθόντας να ισιώσω το φτερό από το Ceicento που κοπάνησε "μαλάκας τις" οδηγός σχολικού λεωφορείου...

Γιατί να μη έχω κέφια ??? (Για μένα είναι η ζωή !!!)


sorry βρε συ... :sad:
που να το ηξερα.
περαστικουλια...
χαιρομαι παντως που αντι να βγαζεις μουτζουφλα, σου βγενει δημιουργικο χιουμορ...:winka:

και μερικες :beer: για να ξεχαστεις απο τον πονο... οτι πονος και αν ειναι...

μερικες ακομα... :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

:wave2:

adam_tsouk
20/12/2005, 14:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Κοίτα ρε Adam, αν είναι να δείχνει ο καθένας μας πως την έχει....

(Θα μας την πέσει ο Στάθης - και θάχει και δίκιο):lol:


Μήπως διέρρευσε ότι σε κλειστούς κύκλους αποκαλείσαι "Τσούκη", οπότε σε σταματήσαν οι μπάτσοι με "άλλους" σκοπούς ??


:wave2: :beer: :wave2:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ti mlka!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: