PDA

View Full Version : Τι κάνετε;;; Η γυναίκα θέλει μοτοσυκλέτα!!!



crazykiller
21/12/2005, 10:51
Χμμ, θυμάστε κάτι ποστάκια πιο παλιά που λέγαμε για τα προβλήματα που έχουμε με το έταιρον ήμισυ;;


Τις πειράζει ο αέρας, ή κούραση, η έλλειψη χώρου, κτλ.... ;;;

Εγώ έλεγα, τι καλά, δεν έχω τέτοια, γουστάρει μηχανόβολτες ίσως περισσότερο και από εμένα.

Καλα ως εδώ, μέχρι που μου ξεφούρνισε το καινούριο: θέλει να πάρει τη δικιά της μοτοσυκλέτα!!!!!
Και τώρα τι κάνουνε;;;

Για να την απότρέψω λίγο, να δω και πόσο σοβαρά το λέει, της θέτω τον όρο πως πρώτα θα πάρει εξοπλισμό κανονικά και μετά θα δούμε.

Ούτε εδώ κόλωσε μιας και κράνος έχει ήδη, μπουφάν θα εχει έτσι και αλλιώς σύντομα, τι μένει; Παντελονι και γάντια. Με 300 ευρώ καθάρισε.

Για να δούμε πως θα εξελιχθεί.......


Φοβάμαι πως θα πρέπει να αρχίσω να της μαθαίνω πράγματα...

(και άντε να την πείσω να ...ΜΗΝ οδηγάει σαν και εμένα!!!!!
άντε τώρα να κάνω το καλό παράδειγμα...... ούτε καγκουριές ούτε τίποτα......)



Ωχ ωχ.......

makis206
21/12/2005, 10:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από crazykiller
Τι κάνετε;;; Η γυναίκα θέλει μοτοσυκλέτα!!!

Εγώ προσωπικά ζήλεψα και θα αρχίσω να ψάχνω μια γυναίκα σαν τη δικιά σου.!

:lol: :lol:

:beer:

DarKeGo
21/12/2005, 11:39
Xmm, kali fasi. As dei prota ti mixani 8elei na parei, wste na katalaveis peripou, ti filosofia tis, kai na tin ka8odigiseis sosta.

To na pareis "mia" mixani exei diafora ap to mia sygekrimeni kai gia ti xrisi...

Kalo 8a itan gia proti mixani na mi paei se kati akraio, epeidi tis aresei emfanisiaka, alla se kati pou 8a einai analogo me tis "odigikes" tis ikanotites.

Ok, coolare, pantos, mporei na to leei i kardia tis...:D

cbanthropos
21/12/2005, 11:47
χμ καλα ολα αυτα, ... οτι θα σου ζηταει και τη δικια σου μηχανη που και που το σκεφτηκες? :p εκει να σε δω πως θα το παρεις :lol:

καλη φαση παντως. Σκεψουν οτι θα βγαινετε για βολτα με τις δυο μηχανες... Πολυ ομορφο..
:beer:

LINA
21/12/2005, 12:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από crazykiller
Χμμ, θυμάστε κάτι ποστάκια πιο παλιά που λέγαμε για τα προβλήματα που έχουμε με το έταιρον ήμισυ;;


Τις πειράζει ο αέρας, ή κούραση, η έλλειψη χώρου, κτλ.... ;;;

Εγώ έλεγα, τι καλά, δεν έχω τέτοια, γουστάρει μηχανόβολτες ίσως περισσότερο και από εμένα.

Καλα ως εδώ, μέχρι που μου ξεφούρνισε το καινούριο: θέλει να πάρει τη δικιά της μοτοσυκλέτα!!!!!
Και τώρα τι κάνουνε;;;

Για να την απότρέψω λίγο, να δω και πόσο σοβαρά το λέει, της θέτω τον όρο πως πρώτα θα πάρει εξοπλισμό κανονικά και μετά θα δούμε.

Ούτε εδώ κόλωσε μιας και κράνος έχει ήδη, μπουφάν θα εχει έτσι και αλλιώς σύντομα, τι μένει; Παντελονι και γάντια. Με 300 ευρώ καθάρισε.

Για να δούμε πως θα εξελιχθεί.......


Φοβάμαι πως θα πρέπει να αρχίσω να της μαθαίνω πράγματα...

(και άντε να την πείσω να ...ΜΗΝ οδηγάει σαν και εμένα!!!!!
άντε τώρα να κάνω το καλό παράδειγμα...... ούτε καγκουριές ούτε τίποτα......)



Ωχ ωχ.......


ΟΧΙ για να μη λετε δηλαδη...... τι μια ψαχνετε γυναικες που να γουσταρουν τις μηχανες , την αλλη ξετρελενεστε βλεποντας γυναικα να οδηγαει μηχανη.... και οταν την βρισκετε προβληματιζεστε.... ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ...... :eyepop:

marine521
21/12/2005, 12:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από LINA
ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ...... :eyepop:

Τα κάλαντα :lol: :lol: :lol:

devil's animal
21/12/2005, 12:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από crazykiller
Χμμ, θυμάστε κάτι ποστάκια πιο παλιά που λέγαμε για τα προβλήματα που έχουμε με το έταιρον ήμισυ;;


Τις πειράζει ο αέρας, ή κούραση, η έλλειψη χώρου, κτλ.... ;;;

Εγώ έλεγα, τι καλά, δεν έχω τέτοια, γουστάρει μηχανόβολτες ίσως περισσότερο και από εμένα.

Καλα ως εδώ, μέχρι που μου ξεφούρνισε το καινούριο: θέλει να πάρει τη δικιά της μοτοσυκλέτα!!!!!
Και τώρα τι κάνουνε;;;

Για να την απότρέψω λίγο, να δω και πόσο σοβαρά το λέει, της θέτω τον όρο πως πρώτα θα πάρει εξοπλισμό κανονικά και μετά θα δούμε.

Ούτε εδώ κόλωσε μιας και κράνος έχει ήδη, μπουφάν θα εχει έτσι και αλλιώς σύντομα, τι μένει; Παντελονι και γάντια. Με 300 ευρώ καθάρισε.

Για να δούμε πως θα εξελιχθεί.......


Φοβάμαι πως θα πρέπει να αρχίσω να της μαθαίνω πράγματα...

(και άντε να την πείσω να ...ΜΗΝ οδηγάει σαν και εμένα!!!!!
άντε τώρα να κάνω το καλό παράδειγμα...... ούτε καγκουριές ούτε τίποτα......)



Ωχ ωχ.......


να σου πω............

θες να βγουμε ζευγαρια .... να μιλησουν λιγο η δικια σου με την δικια μου...

μπας και δουμε και εμεις καμια ασπρη μερα???:cry: :a4: :a4: :a16: :a16:

tifoefs
21/12/2005, 12:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από crazykiller
Χμμ, θυμάστε κάτι ποστάκια πιο παλιά που λέγαμε για τα προβλήματα που έχουμε με το έταιρον ήμισυ;;


Τις πειράζει ο αέρας, ή κούραση, η έλλειψη χώρου, κτλ.... ;;;

Εγώ έλεγα, τι καλά, δεν έχω τέτοια, γουστάρει μηχανόβολτες ίσως περισσότερο και από εμένα.

Καλα ως εδώ, μέχρι που μου ξεφούρνισε το καινούριο: θέλει να πάρει τη δικιά της μοτοσυκλέτα!!!!!
Και τώρα τι κάνουνε;;;

Για να την απότρέψω λίγο, να δω και πόσο σοβαρά το λέει, της θέτω τον όρο πως πρώτα θα πάρει εξοπλισμό κανονικά και μετά θα δούμε.

Ούτε εδώ κόλωσε μιας και κράνος έχει ήδη, μπουφάν θα εχει έτσι και αλλιώς σύντομα, τι μένει; Παντελονι και γάντια. Με 300 ευρώ καθάρισε.

Για να δούμε πως θα εξελιχθεί.......


Φοβάμαι πως θα πρέπει να αρχίσω να της μαθαίνω πράγματα...

(και άντε να την πείσω να ...ΜΗΝ οδηγάει σαν και εμένα!!!!!
άντε τώρα να κάνω το καλό παράδειγμα...... ούτε καγκουριές ούτε τίποτα......)



Ωχ ωχ.......

Αλλαζουμε ;;

Να σε δωσω μια που βαραει χαστουκια και σε σκιζει τα πλευρα ;;;

Εμενα δε με παει το σαδομαζοχιστικο στυλ.


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

manamanam
21/12/2005, 13:07
Με το καλό να πάρει την μοτοσυκλέτα της!
Τέτοιες γυναίκες θέλουμε!

zoropatra
21/12/2005, 13:10
ΠΡΟΣΕΞΕ ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΣΕΡΡΕΣ ΜΕΤΑ!!!!:eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

johnpagr
21/12/2005, 13:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από zoropatra
ΠΡΟΣΕΞΕ ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΣΕΡΡΕΣ ΜΕΤΑ!!!!:eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

kai kala na sou pei gia serres .....

mhn se arxhsei gia kana K6 .. na dw ti 8a kaneis meta !!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DoctorS
21/12/2005, 13:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από crazykiller
Χμμ, θυμάστε κάτι ποστάκια πιο παλιά που λέγαμε για τα προβλήματα που έχουμε με το έταιρον ήμισυ;;


Τις πειράζει ο αέρας, ή κούραση, η έλλειψη χώρου, κτλ.... ;;;

Εγώ έλεγα, τι καλά, δεν έχω τέτοια, γουστάρει μηχανόβολτες ίσως περισσότερο και από εμένα.

Καλα ως εδώ, μέχρι που μου ξεφούρνισε το καινούριο: θέλει να πάρει τη δικιά της μοτοσυκλέτα!!!!!
Και τώρα τι κάνουνε;;;

Για να την απότρέψω λίγο, να δω και πόσο σοβαρά το λέει, της θέτω τον όρο πως πρώτα θα πάρει εξοπλισμό κανονικά και μετά θα δούμε.

Ούτε εδώ κόλωσε μιας και κράνος έχει ήδη, μπουφάν θα εχει έτσι και αλλιώς σύντομα, τι μένει; Παντελονι και γάντια. Με 300 ευρώ καθάρισε.

Για να δούμε πως θα εξελιχθεί.......


Φοβάμαι πως θα πρέπει να αρχίσω να της μαθαίνω πράγματα...

(και άντε να την πείσω να ...ΜΗΝ οδηγάει σαν και εμένα!!!!!
άντε τώρα να κάνω το καλό παράδειγμα...... ούτε καγκουριές ούτε τίποτα......)



Ωχ ωχ.......


1ος απαράβατος όρος να γίνει πρώτα μέλος του μοτοφλόρουμ...............φερτην απο δω και που ξέρεις μπορεί να της αλλάξουμε γνώμη για τις μηχανές...........:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

Cpt. Haddock
21/12/2005, 13:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από crazykiller
Χμμ, θυμάστε κάτι ποστάκια πιο παλιά που λέγαμε για τα προβλήματα που έχουμε με το έταιρον ήμισυ;;


Ωχ ωχ.......

ρε αδερφέ γιατί προβληματίζεσαι;

ξέρεις πόσοι θα σε ζήλευαν;

GST
21/12/2005, 13:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από crazykiller
Χμμ, θυμάστε κάτι ποστάκια πιο παλιά που λέγαμε για τα προβλήματα που έχουμε με το έταιρον ήμισυ;;


Τις πειράζει ο αέρας, ή κούραση, η έλλειψη χώρου, κτλ.... ;;;

Εγώ έλεγα, τι καλά, δεν έχω τέτοια, γουστάρει μηχανόβολτες ίσως περισσότερο και από εμένα.

Καλα ως εδώ, μέχρι που μου ξεφούρνισε το καινούριο: θέλει να πάρει τη δικιά της μοτοσυκλέτα!!!!!
Και τώρα τι κάνουνε;;;

Για να την απότρέψω λίγο, να δω και πόσο σοβαρά το λέει, της θέτω τον όρο πως πρώτα θα πάρει εξοπλισμό κανονικά και μετά θα δούμε.

Ούτε εδώ κόλωσε μιας και κράνος έχει ήδη, μπουφάν θα εχει έτσι και αλλιώς σύντομα, τι μένει; Παντελονι και γάντια. Με 300 ευρώ καθάρισε.

Για να δούμε πως θα εξελιχθεί.......


Φοβάμαι πως θα πρέπει να αρχίσω να της μαθαίνω πράγματα...

(και άντε να την πείσω να ...ΜΗΝ οδηγάει σαν και εμένα!!!!!
άντε τώρα να κάνω το καλό παράδειγμα...... ούτε καγκουριές ούτε τίποτα......)



Ωχ ωχ.......

ο καθενας στο θεμα μοτοσυκλετας ειναι υπευθυνος για τον εαυτο του και κανεις δεν ειναι κτημα κανενος!
καλες βολτες να κανετε και να το φχαριστιεστε!
:wave2:

ducatigirl
21/12/2005, 14:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από zoropatra
ΠΡΟΣΕΞΕ ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΣΕΡΡΕΣ ΜΕΤΑ!!!!:eek: :eek: :eek: :eek: :eek:


..... πρόσεξε, πρόσεξε!!!!

(άντε να γίνουμε και περισσότερες!)
:wacko:


31615

Gandalf dr685sm
21/12/2005, 14:34
ενθάρρυνε την , και δείξε της αυτά που πρέπει.

Είναι πολύ καλό να έχεις σύντροφο που μοιράζεται κάποια πράγματα μαζί σου. Πόσο μάλλον το να οδηγάς μηχανή.

Gandalf

mixanobio$
21/12/2005, 16:25
Loipon file mou makari na eixa k egw mia kopela mixanobia. (me diko ths ergalo)

Bebaia k kapoia pou den exei moter alla jerei na ka8etai opws prepei k na se akolou8ei mazi sta taxidia k genika epanw ston dromo k sto xwma!! ;)

Ean thn exeis empistosunh mhn fobasai tipota!!! Thn agapas opws k ekeinh se agapaei gi'auto pou eisai. Mhn nomizeis k ekeinh tremh otan se afhnei k den einai mazi sou epanw sto moter sou....


8a eisaste ena wraio team. Den jerw k ti mixani exeis.... na parei kati to diaforetiko na allazete k eikones... (street esy enduro ekeinh p.x )

:)

opws mona - zyga stis pinakides twn autokinhtwn... xixixi



Na parei kalo kranos k kalo ejoplismo!


Kales diadromes sta nea sas monopatia!!!

rsp
21/12/2005, 18:07
Η κοπελα που ειμαι τωρα μαζι και που ειμαστε αρκετα σοβαρα...εως επικηνδυνα σοβαρα οταν ξεκινησαμε να βγαινουμε ανεβαινε μεν στις μηχανες αλλα δεν τρελενοταν κι ολας..Και με ξερετε απο τις βολτες, δεν οδηγω και με τρελη ηρεμια...Τωρα μου φωναζει που εχω πολυ δουλεια και δεν μπορω να τις κανω συχνα μαθηματα...Καθε λιγο και λιγακι παιρνουμε ή το CR ή ενα DT 125 που εχω και κανουμε μαθημα..Την χαιρομαι που μοιραζετε την τρελα μου!! Για ρωτηστε και το Ξαδερφο τι εχει τραβηξει....

johnpagr
21/12/2005, 18:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Και με ξερετε απο τις βολτες, δεν οδηγω και με τρελη ηρεμια...

Esy ....... den odhgeis me hremia ??????????

O xristos fylaksei !!!!!!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

crazykiller
21/12/2005, 18:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από cbanthropos
χμ καλα ολα αυτα, ... οτι θα σου ζηταει και τη δικια σου μηχανη που και που το σκεφτηκες? :p εκει να σε δω πως θα το παρεις :lol:
:beer:

:nono: :nono: :nono: :nono:


Θα της δείξω πως της έχω απόλυτη εμπιστοσύνη.... με την μηχανή ΤΗΣ


Κάτσε να δούμε κατά πόσο το εννοεί... Οι γυναίκες συχνά λένε πράγματα αλλά.... (αν και ξέρω ότι το εννοεί)

Λίνα, δεν με χαλάει καθόλου, ίσα ίσα. Γενικά είμαι θετικός σε τέτοια πράγματα και μου αρέσει πάρα πολύ να δίνω -όση- γνώση ή εμπειρίες έχω αποκτήσει έως τώρα.

Θέλω να αποκτήσει μοτοσυκλετιστική παιδεία, και να έχει την δικιά της κρίση στο δρόμο, και όσο μπορώ θα βοηθήσω.

Για να δούμε, για να δούμε!!!!!



(Σήμερα την πήρα παρέα στην Καλλιρόης, ψάχνω να αγοράσω παντελόνι Dainese μάλλον, να μπαίνει στο κλίμα!!)

rsp
21/12/2005, 18:28
Ελα μωρε απλα δεν θελω να γραφει χιλιομετρα.....:lol: :lol: :lol:

THEOD
21/12/2005, 18:52
Κάτσε μην μάθει τόσο καλά που να σε ...πατάει !!!

Σκέψου το δούλεμα που έχει να πέσει...Βρες από τώρα τρύπα να κρυφτείς...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

BELZEBOYLIS
21/12/2005, 19:07
Κάποιοι άνθρωποι δεν μπορούν να καταλάβουν πόσο τυχεροί είναι ……την κοπέλα μου την πότισα 6 σφήνακια βότκα για να ανέβει ,πρώτη φορά, στην μοτοσικλέτα !!!!!!!

crazykiller
21/12/2005, 20:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από BELZEBOYLIS
Κάποιοι άνθρωποι δεν μπορούν να καταλάβουν πόσο τυχεροί είναι ……την κοπέλα μου την πότισα 6 σφήνακια βότκα για να ανέβει ,πρώτη φορά, στην μοτοσικλέτα !!!!!!!

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

nimbus
21/12/2005, 23:04
δεν είναι καθόλου κακό:nono: να την μάθεις και αργότερα να ταξιδεύεται παρεούλα...Είναι υπέροχο να την βάλεις σε αυτό τον μαγικό κόσμο της μοτοσυκλέτας...θα είναι τυχερή, γιατί θα έχει κάποιον σιμά της ... φαντάσου κάποιες κοπέλες τι αντιμετώπισαν,όταν από το πουθενά αγόρασαν μηχανή, και δεν είχαν από πουθενά στήριξη... :bigcry:
αλλά,:D ο επιμένων νικά:winka:

:wave2: :wave2:

Μήτσος1
21/12/2005, 23:07
Μακάρι να ήξερε να οδηγεί μηχανή η κοπελιά μου. Αλλά φυσικά να έχει τη δική της μηχανή για να πηγαίναμε βόλτες μαζί οδηγώντας ο καθένας τη δικιά του...

Καλύτερα και από φαντασίωση... Αλλά που... Είστε πολύ λίγες δυστηχώς Lina, Ducati girl, Latris, Nimbus...

latris mixanis
21/12/2005, 23:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
ενθάρρυνε την , και δείξε της αυτά που πρέπει.

Είναι πολύ καλό να έχεις σύντροφο που μοιράζεται κάποια πράγματα μαζί σου. Πόσο μάλλον το να οδηγάς μηχανή.

Gandalf

Alx 84
22/12/2005, 03:11
Μια χαρούλα είσαι φίλε crazykiller. Από τη στιγμή που θα έχει και κομπλέ εξοπλησμό δε σε χαλάει τίποτα. Με σύνεση και προσοχή. Αχ... να είχαμε όλοι απο μια τέτοια κοπέλα.
:(

mairi
22/12/2005, 08:33
kalo kouragio, YPOMONH! :p
xixixi kai kales volteeeeeees :D :wave2: :wave2:

arxaios
22/12/2005, 08:35
Ρε κόλληταν..........
YOU O.K. ??????????
Εγώ έχω μηχανή 2η να κάθεται και να σκουριάζει και την παρακαλάω να μάθει να οδηγεί και εσύ κλαίγεσαι ;;;;;;;;;

Tropeas
22/12/2005, 08:56
Οταν δεν το χουμε, το ψάχνουμε...
και όταν το χουμε... αναρωτιόμαστε τι κάνουμε ....

ρε ουστ! ας την γυναίκα να πάρει ότι θέλει και να πηγαίνετε και κόντρες...
(σοβαρά τώρα: μήπως φοβάσαι ότι έχει περρισότερους κινδύνους...? και ειδικά στην αρχή... ?;) )


Αρχικά δημιουργήθηκε από ducatigirl
..... πρόσεξε, πρόσεξε!!!!

(άντε να γίνουμε και περισσότερες!)
:wacko:

Γεια σου βρε ducatigirl , για ξεκίνα να τις ενθαρύνεις και να τις μαζέψεις όλες και θα είσαι επίτιμο μέλος του φόρουμ απο όλους τους άντρες εδώ... :rotflmao: :rotflmao: :wave2:

LINA
22/12/2005, 10:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Μήτσος1
Μακάρι να ήξερε να οδηγεί μηχανή η κοπελιά μου. Αλλά φυσικά να έχει τη δική της μηχανή για να πηγαίναμε βόλτες μαζί οδηγώντας ο καθένας τη δικιά του...

Καλύτερα και από φαντασίωση... Αλλά που... Είστε πολύ λίγες δυστηχώς Lina, Ducati girl, Latris, Nimbus...

:a23: :a23: :a23: :a19: :a18:
Ειμαστε λιγες και καλες μακαρι να γινουμε περισσοτερες αλλα αμα εχετε κοπελια που ΔΕΝ ειναι μηχανοβια..... φερτε την και θα σας την φτιαξουμε αμεσως :D και οι φαντασιωσεις Μητσαρα υπαρχουν για να γινονται πραγματικοτητα .... ψαξιμο και προσπαθεια θελει....

εμεις ειμαστε λιγες.... εσεις πολλοι, καποιοι θα ειναι ή ειναι οι τυχεροι :wacko:

GyPsy
22/12/2005, 10:39
Αστην να πάρει μηχανη !!!!!!

Επιτέλους οδηγώ το ΧΧ μόνος :beer: :beer: :lol: :rotflmao: :rotflmao:


Μα ρε παιδιά ξέρετε τι είναι να μην μπορείς να

ευχαριστηθείς το μηχανάκι σου γιατι δεν είσαι μόνος πάνω του?:hypnotize :uplate: :rotflmao: :rotflmao:

LINA
22/12/2005, 11:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από GyPsy
Αστην να πάρει μηχανη !!!!!!

Επιτέλους οδηγώ το ΧΧ μόνος :beer: :beer: :lol: :rotflmao: :rotflmao:


Μα ρε παιδιά ξέρετε τι είναι να μην μπορείς να

ευχαριστηθείς το μηχανάκι σου γιατι δεν είσαι μόνος πάνω του?:hypnotize :uplate: :rotflmao: :rotflmao:

και συ τι κουβαλαγες.....ελεφαντινα ???? γιατι πανω σε XX δεν καταλαβαινεις και πολλα απο συνοδηγο... σε νορμαλ ογκο και βαρος παντα εννοειται...:rotflmao:

rsp
22/12/2005, 12:03
Εγω παντως με τη μικρη στο ΧΧ δεν καταλαβαινα αν ειναι επανω ή οχι...Ειναι βεβαια κατι σε 40 κιλα...Λιγοτερα ακομα και απο το σκυλο μου..:lol:

LINA
22/12/2005, 12:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Εγω παντως με τη μικρη στο ΧΧ δεν καταλαβαινα αν ειναι επανω ή οχι...Ειναι βεβαια κατι σε 40 κιλα...Λιγοτερα ακομα και απο το σκυλο μου..:lol:

την εδενες κιολας ???? :rotflmao: γιατι ο pokermon λεει να αρχισει να τη δενει τη Χρυσα :D :D :D
Γεια σου ρε Χρυσα :wave2:

rsp
22/12/2005, 12:10
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ....οριακα ειμαι στο να τη δενω και τωρα με το ΚΤΜακι....

LINA
22/12/2005, 12:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ....οριακα ειμαι στο να τη δενω και τωρα με το ΚΤΜακι....


:rotflmao: μα και συ νυστικο το αφηνεις το κοριτσι?? μπουκωσε την μπας και παρει κανα κιλο :rotflmao:

rsp
22/12/2005, 12:17
mενουμε μαζι 6 μηνες τωρα, ο μονιμος και μοναδικος τσακωμος ειναι για να φαει!!Οχι τιποτα αλλο να εχω και λιγο βαρος πισω για σταθεροτητα.....:lol: :lol:

LINA
22/12/2005, 12:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
mενουμε μαζι 6 μηνες τωρα, ο μονιμος και μοναδικος τσακωμος ειναι για να φαει!!Οχι τιποτα αλλο να εχω και λιγο βαρος πισω για σταθεροτητα.....:lol: :lol:

κοιτα να δεις τι γινεται.... αλλες τις παρακαλανε να φανε και αλλες δεν βαζουν μπουκια στο στομα τους για να μην παρουν κανα παραπανισιο κιλο :bigcry:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Pokermon
22/12/2005, 12:30
ego to apofasisa....tha paro ena DT 200 R kai tha doso to papi ( tis xrysas ) etsi oste an thelei na paei kapoy me moto.....na paei me to DT mpas kai mpei siga siga sthn priza kai apofasisei na odhgaei megalyteres moto......ante giati to selaki moy paraponiete oti niothei ton idio kolo synexeia......

:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

manamanam
22/12/2005, 12:33
Για όσους τους πιέζουν να φάνε, απόσπασμα στίχων των Imiz.


Με τάιζες, με τάιζες και μ' έκανες σαν μπόγο
κι ύστερα με παράτησες χωρίς κανένα λόγο

!!!

gdevelek
22/12/2005, 12:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από LINA
και συ τι κουβαλαγες.....ελεφαντινα ???? γιατι πανω σε XX δεν καταλαβαινεις και πολλα απο συνοδηγο... σε νορμαλ ογκο και βαρος παντα εννοειται...:rotflmao:

Και 30 κιλά να ζυγίζει, αν έχεις δεύτερη ζωή στα χέρια σου, αλλιώς οδηγείς...

latris mixanis
22/12/2005, 12:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
mενουμε μαζι 6 μηνες τωρα, ο μονιμος και μοναδικος τσακωμος ειναι για να φαει!!Οχι τιποτα αλλο να εχω και λιγο βαρος πισω για σταθεροτητα.....:lol: :lol:

Σκέφτηκες να της βάλεις κανα Βαρύδιο στην τσέπη?? :confused:

:lol: :lol:

έτσι δεν θα υπάρχει λόγος και για φαγωμάρα :winka:

LINA
22/12/2005, 12:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από gdevelek
Και 30 κιλά να ζυγίζει, αν έχεις δεύτερη ζωή στα χέρια σου, αλλιώς οδηγείς...

σιγουρα.... αρκει να μη σε ενοχλει στην οποια οδηγηση ειτε νορμαλ ειτε γρηγορη..... δεν ειναι το ιδιο να εχεις συνεπιβατη σαν σακι πατατες απ το να χεις εναν εμπειρο και ενα με το σωμα σου.... καταλαβες ....

GyPsy
22/12/2005, 12:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από LINA
και συ τι κουβαλαγες.....ελεφαντινα ???? γιατι πανω σε XX δεν καταλαβαινεις και πολλα απο συνοδηγο... σε νορμαλ ογκο και βαρος παντα εννοειται...:rotflmao:

Δεν παίζει ρόλο το βάρος....

παίζει ρόλο η ευθήνη:mad: :mad:

rsp
22/12/2005, 12:59
Σιγουρα το στυλ οδηγησης αλλαζει οταν εχεις ενα δευτερο ατομο, μια ζωη ακομα μαζι σου!! Αλλα γεγονος ειναι οτι υπαρχει και μεγαλη διαφορα μεταξυ καλου αναβατη που τα 2 σωματα γινοντε 1 (πολυ σεξουαλικο ακουγετε και καμια φορα ειναι..) και ο συνεπιβατης που κουνιετε, καθετε στραβα, προσπαθει να σε βοηθησει στη στροφη γερνωντας περισσοτερο.:uplate: :eyepop:

LINA
22/12/2005, 13:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
προσπαθει να σε βοηθησει στη στροφη γερνωντας περισσοτερο.:uplate: :eyepop:

ή που προσπαθει στη στροφη να γερνει αντιθετα απ τη μηχανη νομιζοντας οτι θα πεσει κατω :rotflmao: αυτο κι αν ειναι προβλημα....

LINA
22/12/2005, 13:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από GyPsy
Δεν παίζει ρόλο το βάρος....

παίζει ρόλο η ευθήνη:mad: :mad:

ναι βρε πλακα κανουμε :D αν και το βαρος και η συμπεριφορα του συνεπιβατη ειναι κι αυτο προβλημα...

latris mixanis
22/12/2005, 13:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από LINA
ή που προσπαθει στη στροφη να γερνει αντιθετα απ τη μηχανη νομιζοντας οτι θα πεσει κατω :rotflmao: αυτο κι αν ειναι προβλημα....


Είναι για να υπάρχει ισορροπία όπως είπε και μια ψυχή :lol: :lol:

rsp
22/12/2005, 13:07
Μα τι να κανω αγαπη μου νομιζα οτι θα βρει το κρανος μου στη ασφαλτο...
Μα ολο τον ουρανο θα βλεπουμε..?
Ωραια τι καταλαβες τωρα , πανε τα παπουτσια που σου πηρα, ξυσε ξυσε καταστραφηκαν...

Και αλλες τρομερες ατακες..:lol: :lol:

LINA
22/12/2005, 13:23
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
ευτυχως.... δεν τα χει ακουσει κανενας απο μενα:D

Tropeas
22/12/2005, 19:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από gdevelek
Και 30 κιλά να ζυγίζει, αν έχεις δεύτερη ζωή στα χέρια σου, αλλιώς οδηγείς...

και εγω την ίδια αίσθηση είχα πάντα και με τον πιο τέλειο συνοδηγό ρε γμτ...

για αυτό λέω ότι είναι εγωιστικό μεταφορικό η μηχανη αλλά τι να κάνουμε.. .:rolleyes:

ας έχει και η γυναικα την μηχανή της και να πηγαίνουμε παρέα... :p

Alx 84
22/12/2005, 21:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Ρε κόλληταν..........
YOU O.K. ??????????
Εγώ έχω μηχανή 2η να κάθεται και να σκουριάζει και την παρακαλάω να μάθει να οδηγεί και εσύ κλαίγεσαι ;;;;;;;;;

Τι κάνει λέει; και εμείς γιατί είμαστε ρέ ρε αδερφέ;; Φέρε την απο εδώ να πάμε καμιά βολτούλα!!! :winka: :D

Μήτσος1
23/12/2005, 14:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από LINA
:a23: :a23: :a23: :a19: :a18:
...και οι φαντασιωσεις Μητσαρα υπαρχουν για να γινονται πραγματικοτητα .... ψαξιμο και προσπαθεια θελει....

εμεις ειμαστε λιγες.... εσεις πολλοι, καποιοι θα ειναι ή ειναι οι τυχεροι :wacko:


Άντε να δούμε για ποιούς θα "κληρώσει" το λαχείο για το 2006... Γιατί εμείς οι υπόλοιποι κοινοί θνητοί μένουμε συνεχώς με την... "προσπάθεια" στο χέρι... (για να μην πω τίποτα άλλο χρονιάρες μέρες)

Ο Ancogsxr δοκίμασε να κάνει μια κίνηση. Δεν έχω ενημερωθεί για τις τελευταίες εξελίξεις. Άραγε να στάθηκε τυχερός ???