PDA

View Full Version : Σταματησα 2 λεπτα για ψωμι και πηρα κληση...



oulas
21/12/2005, 17:37
Γυρνοντας απο την δουλεια, σταματησα πανω στο πεζοδρομιο, και μπηκα μεσα στον φουρνο να παρω ψωμι. Ημουν ο μονος πελατης, και ετσι τελειωσα αμεσως. Βγαινω εξω και βλεπω το γνωστο ροζ χαρτακι απο μακρια. Επεθα εγκεφαλικο, και λεω ποτε προλαβε να με γραψει, αφου δεν εκανα πανω απο 1-2 λεπτα στο φουρνο! Παω παιρνω απογοητευμενος το ροζ χαρτακια στα χερια μου, το διαβαζω και ενα πλατυ χαμογελο σκαει στο προσωπο μου. Ιδου:


31638

adam_tsouk
21/12/2005, 17:41
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


καλά και μόνο για τη τρομάρα παρ'τους και βριστους!


:rotflmao: :rotflmao:


(τώρα πάλι άμα νιώθεις πολύ χαρούμενος για να το κάνεις.... πλήρωσε τη δική μου κλήση!) :lol: :lol: :lol:

GeorgeFZR
21/12/2005, 17:42
Xaxaxaxaxa

Poli evrimatiko:rotflmao: :rotflmao:

marine521
21/12/2005, 17:52
:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:

cityfly
21/12/2005, 17:52
όντως πολύ έξυπνο



ποσοστά σου δίνουν για την αναδημοσίευση της διαφήμισης;



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

rsp
21/12/2005, 17:54
Παρομοιο σκηνικο εχω ζησει πριν 2 χρονια, παρκαρω πανω στο πεζοδρομιο εξω απο το INtersport στο Μαρουση και την ωρα που μπαινω μεσα βλεπω απο τη τζαμαρια μπατσος να μου βαζει κληση.Βγαινω εξω ουρλιαζοντας αλλα ο τυπας δεν σταματαει και αρχιζω να βριζω και να φωναζω..Ο μπατσος γυρναει χαμογελαει ειρωνικα και μου δινει τη κληση...Εγραφε Χρονια Πολλα απο τη Τροχαια.....Εμεινα μαλακας........!!

zzr2005
21/12/2005, 17:58
παλι καλά που ήταν ψεύτικη...σε έβλεπα να ρως ψωμί μετά από κανά χρόνο πάλι:D

devil's animal
21/12/2005, 17:58
πνευματωδες.......:D :D :a55:

marine521
21/12/2005, 17:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
πνευματωδες.......:D :D :a55:

aggresive marketing!!!!

devil's animal
21/12/2005, 18:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από marine521
aggresive marketing!!!!


:a10: :a013: :wave2:

johnpagr
21/12/2005, 18:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Παρομοιο σκηνικο εχω ζησει πριν 2 χρονια, παρκαρω πανω στο πεζοδρομιο εξω απο το INtersport στο Μαρουση και την ωρα που μπαινω μεσα βλεπω απο τη τζαμαρια μπατσος να μου βαζει κληση.Βγαινω εξω ουρλιαζοντας αλλα ο τυπας δεν σταματαει και αρχιζω να βριζω και να φωναζω..Ο μπατσος γυρναει χαμογελαει ειρωνικα και μου δινει τη κληση...Εγραφε Χρονια Πολλα απο τη Τροχαια.....Εμεινα μαλακας........!!


Eprepe re rsp na tou peis: perhmene ligo ........

Na beis mesa se mia etairia, na zithseis ena Post-it, na grapseis panw:



Xronia pola kai apo emena pros esas
M@mw thn tromara pou mou erhkses Xamene !!



O
Alhths Mhxanovios



Na tou to kolhseis panw sto kapelo tou kai meta na deis pws 8a tou efevge to xamogelo aftounou kai ....... to dwro twn Xristougenwn Esena !!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

marine521
21/12/2005, 18:02
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpagr
[B]Eprepe re rsp na tou peis: perhmene ligo ........

Na beis mesa se mia etairia, na zithseis ena Post-it, na grapseis panw:



Xronia pola kai apo emena pros esas
M@mw thn tromara pou mou erhkses Xamene !!



O
Alhths Mhxanovios



Na tou to kolhseis panw sto kapelo tou kai meta na deis pws 8a tou efevge to xamogelo aftounou kai ....... to dwro twn Xristougenwn Esena !!!!

:lol: :lol: :bawl: :lol: :lol:

rsp
21/12/2005, 18:10
:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :rotflmao: :lol: τι μαλακα...:lol: :lol: :rotflmao: Μπα δεν με γραφουνε συχνα αλλα οταν με γραφουν .....Θελουν ενα μπλοκακι ολοκληρο...:wave2:

johnpagr
21/12/2005, 18:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :rotflmao: :lol: τι μαλακα...:lol: :lol: :rotflmao: Μπα δεν με γραφουνε συχνα αλλα οταν με γραφουν .....Θελουν ενα μπλοκακι ολοκληρο...:wave2:


Ti mplokaki oloklhro agori mou ..... ????

Thn teleftea fora pou se stamathsan ......
OI AFTOSXEDIOI AGWNES EPIDHKSHS kai
H Epikyndinh odigish me synepeia POLAPLWN Zhmiwn se anw twn 15 " Yphresiakwn " Oxhmatwn ,
tous proksenhse GELIO molis eidan to onoma sto DIPLOMA SOU !!!!

:rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

rsp
21/12/2005, 18:32
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpagr
[B]Ti mplokaki oloklhro agori mou ..... ????

Thn teleftea fora pou se stamathsan ......
OI AFTOSXEDIOI AGWNES EPIDHKSHS kai
H Epikyndinh odigish me synepeia POLAPLWN Zhmiwn se anw twn 15 " Yphresiakwn " Oxhmatwn ,
tous proksenhse GELIO molis eidan to onoma sto DIPLOMA SOU !!!!

Μαγκα μου οταν ξεκινησα να διαβαζω τι εγραψες σκεφτηκα που το εμαθε αυτος τωρα...:lol: :lol: :lol: Ναι καποια στιγμη παρα λιγο να παρω ενα εντυπωσιακο μπλοκακι....Να ειναι καλα το παιδι που συνενοηθηκαμε και τελικα τις εσβησε!!!Μεγαλο χεσιμο τοτε...:eyepop: :eyepop: :eyepop:

johnpagr
21/12/2005, 22:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpagr
[B]Ti mplokaki oloklhro agori mou ..... ????

Thn teleftea fora pou se stamathsan ......
OI AFTOSXEDIOI AGWNES EPIDHKSHS kai
H Epikyndinh odigish me synepeia POLAPLWN Zhmiwn se anw twn 15 " Yphresiakwn " Oxhmatwn ,
tous proksenhse GELIO molis eidan to onoma sto DIPLOMA SOU !!!!

Μαγκα μου οταν ξεκινησα να διαβαζω τι εγραψες σκεφτηκα που το εμαθε αυτος τωρα...:lol: :lol: :lol: Ναι καποια στιγμη παρα λιγο να παρω ενα εντυπωσιακο μπλοκακι....Να ειναι καλα το παιδι που συνενοηθηκαμε και τελικα τις εσβησε!!!Μεγαλο χεσιμο τοτε...:eyepop: :eyepop: :eyepop:



Den pezese leeeeeeemeeeeeee !!!!

:lol: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

rsp
21/12/2005, 22:45
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpagr
[B]Den pezese leeeeeeemeeeeeee !!!!

Μη γελας ρε και ειναι κλασσικα απο αυτα που δεν λεγοντε στο φορουμ γιατι πεφτει παντοφλα...Ειναι σαν τη πρωτη φορα που ειχα ερθει Δελεαρ και ολοι πηρανε μπυρες και ζηταω και εγω ο κακομοιρης ενα ουίσκι και με κοιταγανε σαν να ζητησα 2 γραμμες κοκο....Μετα ερχετε ο σερβιτορος και λεει "ποιος πηρε τα 3 ποτα??" και του εκανα νοηματα να μην φωναζει....:lol: :lol: :lol:

johnpagr
21/12/2005, 22:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpagr
[B]Den pezese leeeeeeemeeeeeee !!!!

Μη γελας ρε και ειναι κλασσικα απο αυτα που δεν λεγοντε στο φορουμ γιατι πεφτει παντοφλα...Ειναι σαν τη πρωτη φορα που ειχα ερθει Δελεαρ και ολοι πηρανε μπυρες και ζηταω και εγω ο κακομοιρης ενα ουίσκι και με κοιταγανε σαν να ζητησα 2 γραμμες κοκο....Μετα ερχετε ο σερβιτορος και λεει "ποιος πηρε τα 3 ποτα??" και του εκανα νοηματα να μην φωναζει....:lol: :lol: :lol:


Den se kserane tote ...... oti me VARADERO 1000 eksynes maspiedes stis strofes ..... kai otan se rwthsan : Re megale pws to pas etsi ???? esy tous eipes: Re paidia to ma8enw !!!!!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

rsp
21/12/2005, 22:56
Καλα ηταν τοτε, τωρα πρεπει να ιδρωσω για να εντυπωσιασω...Πλακα πλακα μου εχει λειψει πολυ το Δελεαρ και καμια βολτα με το φορουμ...Σκεψου οτι δεν εχω ερθει ακομα στο φορουμ με το ΚΤΜακι...Αισχος...

johnpagr
21/12/2005, 23:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Καλα ηταν τοτε, τωρα πρεπει να ιδρωσω για να εντυπωσιασω...Πλακα πλακα μου εχει λειψει πολυ το Δελεαρ και καμια βολτα με το φορουμ...Σκεψου οτι δεν εχω ερθει ακομα στο φορουμ με το ΚΤΜακι...Αισχος...


Toulaxiston aisxos sou .....

Den to sizitame ....

kai den exeis katevei me to KTMaki , na to doume !!!

Ante sou !!!!

Ela next week http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=16262

ΔΕΛΕΑΡ 26/12 (και τελευταίο K5!)

Ante bas kai eksileo8eis !!! (kala 8elw na dw ti 8a sou syrei o SF an peis oti DEN 8a kateveis !!!!)

:D :D :D

rsp
21/12/2005, 23:03
Τωρα αν σου πω οτι δουλευω ακομα και τη μερα των Χριστουγεννων....Σκεψου οτι σε καμια ωρα θα παω παλι για δουλεια...Ακομα και η σκατοφατσα του ΣΦ μου εχει λειψει...:hypnotize

johnpagr
21/12/2005, 23:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Τωρα αν σου πω οτι δουλευω ακομα και τη μερα των Χριστουγεννων....Σκεψου οτι σε καμια ωρα θα παω παλι για δουλεια...Ακομα και η σκατοφατσα του ΣΦ μου εχει λειψει...:hypnotize

Rsp agori mou kai emeis doulevoume xristougeniatika .....

ANTE VRE PARE TO KTM kai kateva (an ta katafereis vevea) na sas doume !!!!

Alla gia na deis poso kalo paidi eimai ........ 8a se dosw sto post tou ... :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

Eimai periergos na dw ti 8a postarei o aeroporos !!! :lol: :rotflmao: :rotflmao:

rsp
21/12/2005, 23:10
Kαλα αν ειναι να με δωσεις, δωσε με και γι αυτο....

Ο ΣΦ αεροπορος????????????????????????????????????????????????????????????:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: Ναι αεροπορος σε Ντακοτα μπορει.....:lol: :lol: :lol: :rotflmao:


Μακαρι να μπορεσω τη πρωτη Δευτερα της χρονιας αλλα 26 πολυ χλωμο...

Alx 84
22/12/2005, 03:13
Ψαρωτικό θα έλεγα:D

afroula
22/12/2005, 09:41
wraio kolpaki!!!!...

afrotwin
22/12/2005, 09:59
to fovero ine na vgis ekso na dis afton pou sou afise tin klisi ke kala ke na ton paris sto kinigi na ton gemisis fapes ke na tou fonazis kseris pios ime ego re pou tolmises na me grapsis ke ala tetia....
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

8a exoun na to lene meta me afto to sistima tis fagame kiolas....
:rotflmao: :rotflmao: