PDA

View Full Version : accent vs cbr...........



vassilis88
21/12/2005, 20:34
pappous+giagia vs emena me ena filo mou

katebaino apo sxetika kentriko dromo sto iraklio me polles diastavroseis kai blepo to amaksi na pernaei to stop,oute pou tha me eixe dei pou erxomouna-etsi mou pe kai meta-katalabaino oti tha peso pano tou k ekeini ti stigmi oute korna patisa(dn exo synithisei na patao korna)oute piga na to apofigo apo deksia,dn mporousa.patisa apotoma mprostino ki eriksa ousiastika ego to mixanaki kato,ego ki o filos mou patisame kato den pesame,gia na min trakaro.to amaksi frenare kai o profulaktiras itan ligo pano apo to pirouni,etsi opos ekane opisthen mporei na to akoumpise ligo alla dn nomizo to mixanaki na epathe tpt.stamatise meta o pappous kai ego tou pa na fygei,ekeini ti stigmi dn skeftika oute na paro ton arithmo alla afou dn exei tpt to mixanaki dn peirazei.ti na po tora..afti einai i pempti mou ptosi(me afto to mixanaki:winka: )......makari oses akolouthisoun na einai etsi,toulaxiston dn exo pathei akoma oute go oute to mixanaki tpt....ksenerosa gmt pali,skata,ti na tou peis kai tou pappou...:sick:

Alx 84
22/12/2005, 03:51
Πάλι καλά που δεν χτύπησες. Πινακίδες κλπ έπρεπε να πάρεις για παν ενδεχόμενο, αλλά ότι έγινε έγινε. Προσεκτικά κ πάντα κράνος!!!!!!!!!

sniper
28/12/2005, 13:27
το cbr ξάπλωσε στο δρόμο και δεν έπαθε τίποτα :confused:

ή το κράτησες εσύ και δεν έπεσε;

Γιατί αν ξάπλωσε...... :rolleyes: έπαθε..... :uplate:

Pokermon
28/12/2005, 13:29
re nikoooooooooo CBR einai......den einai oti kai oti......den epathe lemeeeeeeeee
:wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

sniper
28/12/2005, 13:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pokermon
re nikoooooooooo CBR einai......den einai oti kai oti......den epathe lemeeeeeeeee
:wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:


καλώς.... :D

vassilis88
28/12/2005, 16:33
exei 5 kales (ptoseis) me emena pano k alles 5 apo blakeies px ap to stand klp.tpt den exei pathei.k me souza exo pesei.sto sygekrimeno itan me liga xlm pantos..to xa problepsei k frenara..i xeiroteri itan me kapou 50-60 xlm alla k ego k to mixanaki den pathainoume tpt!:smokin: