PDA

View Full Version : Ευρωπαικα ΜηΧανακια......



Spazz
17/03/2004, 01:55
καταρχας ειναι πιο ακριβα γενικα αλλα και σε ανταλλακτικα. ..............βασικα να σας πω γιατι εφαγα παλι κι αλλο πακετο και εχω πλεον τασεις αυτοκτονιας.πρωτο πακετο πληρωσα για την ζημια που μαλλον ηταν λογω του μαλακα στο μακ 160 ευρω για λαδι και λυσε δεσε του κινητηρα.ευτυχως γλυτωσα τα ανταλλακτικα που δεχθηκαν να μου τα δωσουν τσαμπα.δευτερο πακετο αυριο θα το παω στην ΚSHOCK για την κωλοτσιμουχα που εσκασε.και επειδη η κοπελα μου ειναι απο την ευρωπη ασχετως αν ειναι μοντελο σκετο και καλλιγραμμη θελει ως ανταλλαγμα και τα αναλογα δωρακια της.το παιρνω σημετα απο το συνεργειο και οταν σταματαω και κατεβαινω ετσι οπως το κουνησα ακουω εναν θορυβο πισω.λεω ο μαλακας ο λαστιχας θα μου αφησε χαλαρη την πισω ροδα πως και δεν σκοτωθηκα!!!κοιταω μια χαρα σφιγμενη οποτε παρε και πισω ρουλεμαν για να εχεις που εχουν και τα δυο μαζι 34 ευρω.ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.............

την στιγμη που θα διαβαζετε αυτο το κειμενο εγω θα εχω ηδη αυτοκτονησει..........]


ησασταν καλοι ολοι σας κλαψ

milaber
17/03/2004, 02:02
Έχε γεια φίλε...
:bawl: :bawl: :bawl:

Τόση αναξιοπιστία ρε γαμώτο;
Όλα τα ευρωπαϊκά όμως;
Και η BMW;
:confused: :confused: :confused:

stefanos
17/03/2004, 07:59
Δεν είναι αναξιόπιστο το μηχανάκι.
Απλώς φτιάχτηκε με άλλα κριτήρια και άλλες απαιτήσεις.
Και όταν το φτιάξαν οι άνθρωποι δεν σκευτόντουσαν να φτιάξουν κάτι που δεν χρειάζεται συντήρηση.
Φτιάξαν κάτι ελαφρύ γρήγορο και καλοστημένο.
Κάτι δηλαδή που χρειάζεται συνεχή συντήρηση και ανταλακτικά.
Θα συνεχίσεις λοιπόν να τα σκάς κανονικά στα συνεργεία.
Οσο για τους γιαπωνέζους δυστυχώς δεν ασχολούνται καθόλου με την κατηγορεία οπότε δεν υπάρχουν επιλογές πρός τα εκεί.

milaber
17/03/2004, 09:02
Για ποιό μηχανάκι μιλάμε ακριβώς;
Και ποιά κατηγορία;

Γιατί έχω ακούσει (από που άραγε;) πως ευρωπαϊκά (πλην BMW) είναι γενικά κακής ποιότητας κατασκευής!

darkCount
17/03/2004, 16:24
Γιατί έχω ακούσει (από που άραγε πως ευρωπαϊκά (πλην BMW) είναι γενικά κακής ποιότητας κατασκευής!

Arloumpes exeis akousei! Alla mhn to kanoume europe vs japan to post.

Oso gia ton filtato Spazz...esy file mou eisai ayth thn stigmh ena foberos syndyasmos gkantemh, atyxou kai isws la8os apo thn arxh sthn epilogh sou:wave2:
To mhxanaki sou einai sketh mhxanh tou polemou me poly kalh poiothta kataskeyhs alla synama kai MEGALES apaithseis sthn synthrhsh!! Giauto ftiaxthke....na g@mei kai na dernei se mikres bounisies apolayseis...h me metatroph...se pista sm. Den einai gia to dromo! Den einai aneto,den exei odigh symperifora...kai h sela tou kanei mono gia kwlo maimous :rotflmao:
Ase pou den hkseres oti san RACING exei 30 meres eggyhsh...opote POU PAS BREEEEEEEEEEEEEE???????? :wave2:
Oso gia tous malakes pou emplekses kai oles tis atyxies pou synebalan sthn aytoktonia sou...ta eipa sthn arxh-> GKANTEMHS

Ante kalo kouragio, ypomonh kai bres kai mia gkomena na sta skaei:lol: :rotflmao:

DUKASII
17/03/2004, 16:32
TI NA PO ;;;POLY GANTEMIA RE FILARAKI KAI OLH MAZI KIOLAS!


KALA ..ESY MILABER...APOLAYSE TH POIOTHTA KATASKEYHS TOY INOVA...KAI ASTA EYROPAIKA!

Spazz
17/03/2004, 18:31
μια χαρα ποιοτητα εχει πολυ καλυτερη απο ιαπωνικα μοτοκροσια και εντουρο.καμια ομως σχεση.ασε απο εξοπλισμο.εχεις δει τα τιμονια στα ιαπωνικα και τα αλυσιδογραναζα τους?υπαρχει το cr στεφανε που το εχουν κανει και εντουρο αλλα δεν νομιζω οτι ειμναι ιδιαιτερα καλο σαν εντουρο.καλα το ξερω πως θα τα σκαω αλλα ρε φιλε μου εκατσαν ολα μαζι γαμω την ατυχια μου!!!ο τυπος στην K SHOCK εχει πολυ πλακα παντως χωρις να υπαρχει λογως ιδιαιτερος γελαγα ε και γελαγα κι εγω μετα.τουλαχιστον τα ρουλεμαν θα τα αλλαξω με εναν φιλο.θα σας εχω νεοτερα μολις χαλασει τιποτα αλλο......

Julius
17/03/2004, 19:00
to rimadi


xa x a xa x xa xa plaka plaka o mikros me to mikro pigene tapa..... malon prepei na to doseis gia kanena megalytero (250-300) Spazzako


1089

Julius
17/03/2004, 19:01
..


1090

Spazz
17/03/2004, 19:19
δεν παω ταπα ρε.juliani κανονισε να παμε το σ/κ ετσι και εχω προλαβει να φτιαξω το ΚΤΜ a.k.a. ριμαδι!χαχα κι εσυ πας γρηγορα παντως




:evil:




Υ.Γ. :smokin: :nono:

DUKASII
17/03/2004, 19:25
ΤΡΑΒΑ...ΠΑΡΕ ΕΝΑ 450 ΕΧC...ENA..525....SX:eyepop: NA KANEIS TH DOULEIA SOY AGORI MOY KAI TELIONE ME TA DIXRONA..!!!

[PARE KALYTERA TO 450 ...GIATI TO 525...THA SOY BGALEI PROBLHMA GRHGORA....STA XERIA SOY!!!!THA STA MAKRYNEI 22 PONTOYS!]
PARE OMOS KATI ALO GIATI EFTASES STO SHMEIO...NA LES TON JULIUS...GRIGORO....

SAN NA LES....FOTEINO ..SKOTADI!!!:smokin: :smokin:

Julius
17/03/2004, 20:16
Spazz..... Thn kyriakh epano, ean theleis pame kai diomas savvato mia kai oi alloi doulevoune savvato oi perisoteroi.

DukasII : To Thirio (DRZ) einai ste gnosto giatro (Bikenest) gia xarxalema sto Carb (DynoJet). Meta paei ston plastiko gia kainourgio face lifting (nea plastika-xromata) mia kai to yparxon einai........ komatia, kai katopin etoimazonte kai oi 17"ares me ta michlen pilot race kai katharizonte ta dermata..........

Spazz
17/03/2004, 20:32
δεν μου αρεσει ο τροπος αποδοσης των 4Τ.μια δυο φορες εχω οδηγησει βεβαια 4 Τ οποτε δεν ξερω ισως .ρε julius βαλε μαυρα.θα παρω και το μπροστα φτερο μαυρο 22 εχει.και ζαντα μαυρη βαλε ρε.

DUKASII
17/03/2004, 20:33
h lexh dermata...me agxose...oikonomika!!
DE PAIZEI MIA KOINOS..OPOTE BLEPOMEN!!

EKTOS TON ALON...TO ALO SK [THA PARO KAI EGO ADEIA TH PARASKEYH] EIMAI MESA NA PAME EKEI STH KYMH NA GOUSTERNOYME!!
GIA PISTA EIPA...DE PAIZEI FRAGO..

TORA SE SENA SPAZZZ...EXE TO NOY SOY SE AYTES TIS PROTASEIS TOY KULIUS...GIA NA PATE OI 2 SAS STO BOUNO KAI KATI TETOIA....
GIA KALO KAI GIA KAKO...PARE 2-3 KAPOTES MAZI..ETSI NA YPARXOYN...:rotflmao: :rotflmao:

KULIE EPISHS EXO NA SOY PROTEINO THN AGORA [FTHNO] ENOS ALOYMINENIOY NTEPOZITOY!

EPISHS..ELA GIA KANA TABLI RE XAMENE...POY MOLIS ARXISA NA KANO NIKES..APEGATESTHSES TH JAVA!!!

darkCount
17/03/2004, 20:35
Bibiko mporeis na pareis dermatina swbrakakia apo ena sex-shop.....kai fthna kai kala:D :rotflmao:

DUKASII
17/03/2004, 20:40
KAKOMATHENEIS.....:blush:

Julius
17/03/2004, 20:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από darkCount
Bibiko mporeis na pareis dermatina swbrakakia apo ena sex-shop.....kai fthna kai kala:D :rotflmao:


mimiko se mathane reeeeeeeeee, tha sou kremasoune koudounia se ligo re ntigintanga




:wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

darkCount
17/03/2004, 20:53
ntigintanga

Akribws....ganti 8a sou phgainei bibiko....8a sou kanei kai wraio kwlo.....sto Duka ennow:D :rotflmao: :lol:

DUKASII
17/03/2004, 20:56
RE KULIUS...
ASE TA SAPIA TORA...
POY APO SK SE SK PROSPATHEIS NA PEISEIS AGORAKIA NA TA PAS STO BOUNO[SPAZZZ] STH KYMH[XTMPAM] KAI LES GIA MENA;;
ANTE LOYGRA!!

EKTOS TON ALON...EGO EIMAI KAI META THS PANTOFLAS MOY EDO KAI POSA XRONIA...OPOTE ...KOITA NA PAS KAMIA EKDROMOYLA...NA SE PISOGLENTHSEI KANEIS...KAI ASE TA POLA POLA!

APO KATO EXO FOTO TOY KULIUS....ME THN ENDYMASIA POY THA FORAEI TO SABATO SPAZZ!!
GIA EXE TO NOY SOY ...


1092

Julius
17/03/2004, 21:15
xa xa x ax a x xa xa ax aa x ax xa


kai prepei na ponaei to strigaki sta frenaaaaaaa

:uplate:

Julius
17/03/2004, 21:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
KAKOMATHENEIS.....:blush:


Ax mh maki, mi den kanei....... re mou fenete siga siga (mia kai grigora den mporeis) prepei na pouliseis to KTM kai na pareis BMW e?

:smokin:

darkCount
17/03/2004, 21:22
O NLS ma leipei twra na petaxtei gia na yperaspistei thn timh ths (trixwths) germanidas kallonhs :wacko:

By the way...pws exoun parei olh prefa to Makh kai to tsampounane aberta simera?!:wave2: Ante kai o Mpam me to bibiko to ema8an ....alla mexri kai o sv5tkati me eipe makh. Re seis...pios me exei bgalei pararthma?????:wave2:
Se ligo 8a arxisoume ta "Makhhhhhhhh krywnw....." "Makhhhhhh zestenomai.....":rotflmao: :rotflmao:

DUKASII
17/03/2004, 21:24
ASE TA POLLA...KAI IRHTANE OLA TA PRAMATA...PAO KAI TA PERNO TO APOGEYMA...OEOEOEOEOEOOEOEOEOEOEOEOEOEO


TI LES TORAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!

PAIZEI NA TON EXO KAI TO SK...BEBAIA ME LIGES GRANTZOYNIES..STO PLASTIKO TO ARISTERO..ALA DE MAMIETAI TORA..:D :D :D

milaber
17/03/2004, 23:15
Γιατί ρε τι έχει το innova;

Μια χαρά φτιαγμένο είναι!

Αν και τελευταία μου βγάζει κάτι μαακιούλες με τα ηλεκτρικά συνέχεια και δεν ξέρω τι φταίει...

DUKASII
17/03/2004, 23:21
ALA SPANE OLA KAI TRIZOUNE POLY EYKOLA !
PROTIMO TO ASTREA MOY!

milaber
17/03/2004, 23:39
ALA SPANE OLA KAI TRIZOUNE POLY EYKOLA !

Nταξ...
Έχεις κάποιο δίκιο...
Αλλά είναι και φτιαγμένο Ταϋλάνδη, ε;
Και έχει και μηχανούκλα σε σχέση με τα άλλα!

Spazz
18/03/2004, 00:03
xaxaaxxa αμα σκασεις ετσι εγω θα ντυθω τσολιας!πληρη προστασια εχεις παντως μονο ο κωλος ειναι λιγο απροστατευτος...............................................