PDA

View Full Version : Πιοά είναι η καλύτερη μεταχηρισμένή???



gregorgeous89
22/12/2005, 18:15
Pia ali ...h vfr 2000-2003.To idate to arthro sto kenourio moto? Eki poy grafoun gia metaxirismenes.Den ksana ida tosa thetika gia alo modelo se sinartisi kai me tin timi fisika.Apla epiveveonei ayto poy vlepo toys teleyteous mines.Mia olokliromeni moto se xamili timi me aristi poiotita.Yes.

ruyjin
23/12/2005, 09:04
Γρηγορη, πιο μικρος κατα το 97-98, ειχε τυχει να δω το VFR χωρις να ξερω για το τι ειναι αυτ οτο μηχανακι. Απλα το ειδα και μου αρεσε παρα πολυ.
ααα ηταν και κοκκινο παρ'ολα αυτα, ακους Σταθη? :D

και με μια κουβεντα που ειχα προχτες με το zeli, οταν ειμασταν νηφαλιοι (για οσους διαβασαν τα σχετικα και καταλαβαινουν), λεγαμε οτι το VFR το τωρινο ως μεταχειρισμενο πουλιεται δε πολυ χαμηλη τιμη και πως δεν αξιζει να το δωσεις.
Για υποψηφιους παντως αγοραστες ειναι οικονομικα απο τις καλυτερες επιλογες, για αυτο ειχα δωσει και συμβουλη σε ενα ποστ, για οποιον ενδιαφερεται για VFR να κοιταξει πρωτα μεταχειρισμενο.
Εξαλλου κι εγω μεταχειρισμενο το πειρα με 2000χλμ 9000€
Ευκαιριες υπαρχουν ειδικα για VFR που ειναι ιδιαιτερο και οχι εμπορικο μηχανακι.

Αντε και καλα χλμ!!!!!!!!!!!!

:wave2:

Tropeas
23/12/2005, 12:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από ruyjin
Γρηγορη, πιο μικρος κατα το 97-98, ειχε τυχει να δω το VFR χωρις να ξερω για το τι ειναι αυτ οτο μηχανακι. Απλα το ειδα και μου αρεσε παρα πολυ.
ααα ηταν και κοκκινο παρ'ολα αυτα, ακους Σταθη? :D

To πιστεύεις ότι 12 χρονών το μόνο μηχανάκι που μου χε προτογυαλίσει τότε ήταν το VFR(κόκκινο φυσικά)? τα άλλα δεν μου αρέσανε καθόλου, δεν είχε ξυπνήσει ακόμα και το "θέλω μηχανή" .... :rolleyes:

ruyjin
23/12/2005, 12:43
Λάμπρο, περιμενουμε την επομενη σου κινηση.. ;)
τουλαχιστον ξερουμε το χρωμα που θα επιλεξεις...

gregorgeous89
23/12/2005, 22:02
Thimame pou to limpizomouna otan vgike kai eimoun sto Lodino me to fz ala pou lefta tote.Pragmati ta vfr (kai to kainourio) exoun tromeres times.Ase toys alous na pernoun tdm me poio pola lefta :uplate:
Xeretismata ston zeli.Pes toy na to dosi to capo tora kai na parei vfr:)