PDA

View Full Version : Nht 300 ή ds 300



alexandrosk01
02/04/2024, 20:28
Καλησπέρα! Θα αγορασω καινουριο μηχανακι και ειμαι αναμεσα στο sym nht300 και το voge 300ds. Εκτος απο την καθημερινη μετακινηση στην πολη θελω να κανω και καποια ταξιδακια καθως και να μπορω να βγω και λιγο off road γιαυτο και κατεληξα σε onoff. Τα δυο αυτα μοντελα μου κινησαν το ενδιαφερον, σαν εμφανιση προτιμω λιγο το sym αλλα το voge δινει 5 ιππους παραπανω και γενικα το βλεπω να κυκλοφορει πολυ περισσοτερο. Ποιο πιστεύετε αξιζει περισσοτερο κσι γιατί;

panavour
02/04/2024, 23:00
Καλησπέρα! Θα αγορασω καινουριο μηχανακι και ειμαι αναμεσα στο sym nht300 και το voge 300ds. Εκτος απο την καθημερινη μετακινηση στην πολη θελω να κανω και καποια ταξιδακια καθως και να μπορω να βγω και λιγο off road γιαυτο και κατεληξα σε onoff. Τα δυο αυτα μοντελα μου κινησαν το ενδιαφερον, σαν εμφανιση προτιμω λιγο το sym αλλα το voge δινει 5 ιππους παραπανω και γενικα το βλεπω να κυκλοφορει πολυ περισσοτερο. Ποιο πιστεύετε αξιζει περισσοτερο κσι γιατί;

Σαν μηχανακια ειναι σχεδον το ιδιο.Σαν αντιπροσωπεια ομως ,κατα την ταπεινη μου γνωμη(και λογω εμπειριας επειδη εχω voge,αλλα και απο αναφορες στο διαδικτυο),η voge ειναι πολλες κλασεις ανωτερη,λογω Moto TREND.

skritikos
03/04/2024, 16:06
Έχοντας οδηγήσει και τα δυο, θα πήγαινα στο Voge. Ομορφότερο, καλύτερη ποιότητα, μια ολοκληρωμένη μοτοσυκλέτα για τα πάντα.
Και καλύτερη αντιπροσωπεία, χωρίς όμως να είναι κακός ο Γκοργκόλης.