PDA

View Full Version : ελαιολαδο για αλυσιδα....



Spazz
23/12/2005, 12:14
για πειτε τι προτεινετε να βαλω???

χρηση μονο σε δρομο!οχι πια λασπη και σκονη!:lol: οχι αλλο καρβουνο!

αν δε πιτσιλαει και τρελα θα ηταν καλα ε....:rolleyes:

Julius
23/12/2005, 12:46
ego ti na valo sto diko mou KTM gia xrisi mono xoma-laspi-nero kai pou kai pou kai ston aera???

Julius
23/12/2005, 12:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
ego ti na valo sto diko mou KTM gia xrisi mono xoma-laspi-nero kai pou kai pou kai ston aera???


h' apla na valo ladi mixanis??


h' na thn kano mpanio sto WD40???

cbanthropos
23/12/2005, 12:52
βαλβολινη χοντρη. Και τη βαζεις με ενα πινελο. Μετα απο 5 λεπτα, περνα την αλυσιδα με πανι να παρει τα πολλα οσο γυρνας τη ροδα με το αλλο χερι. (ΜΕ ΣΒΗΣΤΗ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ. ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΣΟΥ.)

Πιτσιλαει λιγο στην πρωτη βολτα... ειναι αντρικο...
:lol: :lol:

Julius
23/12/2005, 12:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spazz
για πειτε τι προτεινετε να βαλω???

χρηση μονο σε δρομο!οχι πια λασπη και σκονη!:lol: οχι αλλο καρβουνο!

αν δε πιτσιλαει και τρελα θα ηταν καλα ε....:rolleyes:

Re Giorgo, opoio teflouxo sprei valeis einai mia xara gia xrisi ston dromo


dokimase to bellray to wax (kanei enan aspro afro)

GTZ750
23/12/2005, 13:03
90αρι λαδακι ειναι πολυ καλο!!!

εβαλα και γρασσο και ηταν καλο!!!!!

manamanam
23/12/2005, 13:09
Ρίξε και μια ματιά στο Scttoiler (http://www.scottoiler.com/).
Το έχω 2 χρόνια και είμαι πολύ ευχαριστημένος.
Απλά πρέπει να να έχεις το νου σου να μην αδειάζει η φιάλη και να το ρυθμιζεις ανάλογα με κρύο - ζεστη - βροχή.
Κάνει πολύ καλή και συνεχή λίπανση

DimST
23/12/2005, 14:45
Αυτή την (εκπληκτική) εποχή, για χρήση χώματος ό,τι και να βάλεις μετα απο μία καλή προπόνηση πάς για πλύσημο οπότε τσάμπα το ψάξημο. Εγώ την πλένω με πετρέλαιο, της βάζω και bellray και βούρ... :D :D

Σημείωση: (Είναι επίσης καλή εποχή για χρήση αλυσίδας χωρίς ο-ring για να την πλένεις στην πίεση)

:beer: :beer:

Spazz
23/12/2005, 18:10
νομιζω το bell ray το εχω δοκιμασει.επισης νομιζω οτι ειχε και ενα μοντελακι που υποτιθεται πως δεν πιτσιλαγε!αρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρχιδια!



επισης εαν θυμαμαι καλα ηταν και πανακριβο!:hypnotize

ωραια αντε και πηρα αυτο σαν θυμα ...καθε ποτε να του βαζω.......ειπαμε χρηση μονο σε δρομο!


ρε σεις κανουν τιποτα??ειναι τοσο πολυ λιγοτερη η καταπονηση της αλυσιδας που αξιζει να βαζεις??μηπως αν τα βαλεις κατω στο τελος συνηδειτοποιεις πως ειναι καλυτερο να μην βαζεις??η μηπως καραγαμιε..... η αλυσιδα χωρις σπραιτ??






-χωματινα κρανη ωραια υπαρχουν Ε Λ Α Χ Ι Σ Τ Α ! ! !

τοσο καιρο δεν βρισκω!για πειτε καμια ωραια μαρκουλα μπας και δεν εχω τσεκαρει??

τα μονα ωραια.....arai>>>>>620ε<<<<<<<<αι στο διαολο που τα αξιζει τα λεφτα του!!!το ονομα κοβω τον..................μου! :sick:

...oneal <<<<ενα ωραιο μαυρο...500!!!!τα μαλλια μου!κανα μαυρο ωραιο δεν υπαρχει....ουτε με γραφικα πραγματικα ωραια!!!

tribal και κατι σκατοσχεδια εντελως γυφτικοκαγκουρο!!!

kosdros
26/12/2005, 19:17
Μια χαρά!


31884